Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vând cateva materiale (adaug fata)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vând cateva materiale (adaug fata)

    Vand următoarele:
    -fata Donic Coppa Speed rosie stare buna, dimensiuni 145/152, 2.1 pret 60 RON
    poza: http://postimg.cc/image/mj70f7gd7/full/
    -VANDUT lemn Joola K3+, off+, are câteva atingeri pe margine după cum se vede în poze: 100 RON
    -față Tibhar Vari spin D Tecs roșie, puțin jucata, (are o ciupitura în jurul orei 8 ) 150X157, 1,9 mm: 30 RON
    -față DHS Huricane 3 roșie, în stare buna (are o mică crepatura la burete) 150X153, 2,15mm: 50RON
    -VANDUTA față DHS Huricane 3 neagră, în stare buna, 150X153, 2,15mm: 50 RON
    -VANDUTA față Lkt Rapid Power roșie, puțin jucată 150X157, max: 35 RON
    -VANDUTA față Lkt Rapid Power neagra, puțin jucată 150X157, max: 35 RON

    Preturile sunt negociabile.
    Livrare in functie de preferintele celui interesat.
    Tel. 0749292565

    Ultima editare de neluchibu; 25.feb.2015, 10:42.

  • #2
    Tel. 0749292565

    Comentariu


    • #3
      Valabil...

      - - - Actualizat - - -

      Valabil...

      Comentariu


      • #4
        Actualizare...

        Comentariu


        • #5
          Salut! Sper ca nu sa te superi daca am sa-ti spun aceste lucruri,,, de cateva ori s-a facut cheta aici pe forum sa trimitem lemne,si fete de paleta pt.cei de la tine din Oars (Târnaveni) care vor sa joace tenis dar nu au cu ce sa cumpere, multi find copiii si tineri,,, si fecare dintre noi cum am putut am trimis cate ceva... Acum dupa cum vad vrei sa vinzi cate ceva care daca ma uit dupa poze si pret nu sunt asa de scumpe si aici ai sa le vinzi mai greu la cum arata,,, de ce nu le oferi si tu cadou la cei de la tine din oras care au nevoie, asa ca si exemplu pt. noi ...


          Si daca crezi ca acolo la tine nu mai este nevoie, poti sa oferi asa cum am facut si noi pentru voi, sa oferi la alti copiii si tineri care au nevoie din alta parte a Tarii, intreaba cine are nevoie de ele... ect.



          Asa ca si ideie... tu faci ce doresti!





          - - - Actualizat - - -

          Postat în original de neluchibu Vezi post
          Vand următoarele:
          -lemn Joola K3+, off+, are câteva atingeri pe margine după cum se vede în poze: 100 RON
          -față Tibhar Vari spin D Tecs roșie, puțin jucata, (are o ciupitura în jurul orei 150X157, 1,9 mm: 30 RON
          -față DHS Huricane 3 roșie, în stare buna (are o mică crepatura la burete) 150X153, 2,15mm: 50RON
          -față DHS Huricane 3 neagră, în stare buna, 150X153, 2,15mm: 50 RON
          -față Lkt Rapid Power roșie, puțin jucată 150X157, max: 35 RON
          -față Lkt Rapid Power neagra, puțin jucată 150X157, max: 35 RON

          Preturile sunt negociabile.
          Livrare in functie de preferintele celui interesat.
          Tel. 0749292565




          ================================================== ================================================== =================



          Salut! Sper ca nu sa te superi daca am sa-ti spun aceste lucruri,,, de cateva ori s-a facut cheta aici pe forum sa trimitem lemne,si fete de paleta pt.cei de la tine din Oars (Târnaveni) care vor sa joace tenis dar nu au cu ce sa cumpere, multi find copiii si tineri,,, si fecare dintre noi cum am putut am trimis cate ceva... Acum dupa cum vad vrei sa vinzi cate ceva care daca ma uit dupa poze si pret nu sunt asa de scumpe si aici ai sa le vinzi mai greu la cum arata,,, de ce nu le oferi si tu cadou la cei de la tine din oras care au nevoie, asa ca si exemplu pt. noi, si pentru cei care sunt la tine in Oras sa poate face la fel ...


          Si daca crezi ca acolo la tine nu mai este nevoie, poti sa oferi asa cum am facut si noi pentru voi, sa oferi la alti copiii si tineri care au nevoie din alta parte a Tarii, intreaba cine are nevoie de ele... ect.



          Asa ca si ideie... tu faci ce doresti!
          Ultima editare de leo33; 06.feb.2015, 09:31.

          Comentariu


          • #6
            Cei de la mine din oras sunt jucatori de top si nu joaca cu ce am eu in oferta. I-am mai ajutat si eu lipindu-le fete pe lemn, dar mai mult de atat nu am cum sa ii ajut

            Comentariu


            • #7
              Actualizare...

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X