Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Antal Denes

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Antal Denes

    Clubul pensionarilor Amatur

    Amaturul gazduieste in mijlocul sau toti adevaratii pasionati de ping-pong din intreaga tara,fara prejudecati.Manati de aceeasi pasiune nebuna pentru aceasta frumoasa disciplina,tineri si varstnici se aseaza la aceeasi masa incercand sa dovedeasca care este cel mai bun.Paradoxal,nu intotdeauna castiga cel mai in varsta,desi viata ne invata ca experienta se castiga cu ...timpul!Dar,de cele mai multe ori,cel mai in varsta stie sa piarda onorabil,pastrand si asezand demnitatea deasupra orgoliului!Sunt destul de multe exemple in acest sens,membri privilegiati ai acestui club "select",iar incepand de ieri un alt nume select se adauga pe aceasta lista:Antal Denes.
    Sa ai parte de o pensie cat mai lunga si plina de satisfactii,Deny bacsi!
    Fie ca titulatura din avatar sa te calauzeasca tot timpul si "iarba fermecata" de pe paleta sa te propulseze cat mai departe pe "cararile" amaturului!
    I love table tennis !

  • #2
    eu aș zice: mai bine să n-ai parte de pensie, ci doar de jumătate din ea, pe care s-o dai soției, că așa e frumos.

    cealaltă jumătate ?arunc-o? pe turnee AmaTur. continuă deplasările și participă la cât mai multe sâmbete cu ping-pong.
    știu că ce spun eu nu e neapărat relevant, dar pentru mine prezența dumitale la un turneu a ?nsemnat de fiecare dată plăcere pentru ochi și bucurie pentru suflet.

    mie îmi doresc să ajung la vârsta dumitale și să mai pot face atunci ce faci dumneata acum. la mai mare, Deni Bacsi!

    - - - Actualizat - - -

    eu aș zice: mai bine să n-ai parte de pensie, ci doar de jumătate din ea, pe care s-o dai soției, că așa e frumos.

    cealaltă jumătate „arunc-o” pe turnee AmaTur. continuă deplasările și participă la cât mai multe sâmbete cu ping-pong.
    știu că ce spun eu nu e neapărat relevant, dar pentru mine prezența dumitale la un turneu a ?nsemnat de fiecare dată plăcere pentru ochi și bucurie pentru suflet.

    mie îmi doresc să ajung la vârsta dumitale și să mai pot face atunci ce faci dumneata acum. la mai mare, Deni Bacsi!

    - - - Actualizat - - -

    ?mi cer scuze. defecțiuni de rețea. am postat de 2 ori fără intenție același mesaj

    Comentariu


    • #3
      Multumesc pentru cuvintele frumoase,sa speram ca ne vom revedea cat mai des.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X