Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs la București 10 Decembrie, inscrierea 09:00 - 09:30

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Concursul de la Oradea a fost pe 7 noiembrie, asta de pe 9 decembrie nu e organizat de mine si trebuie neaparat sa particip.
    Si apropo s-ar putea sa facem o echipa in Oradea sa participam la barajul de promovare.........mai vedem..........

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de Telu
      Ma inscriu si eu!
      Daca intradevar aveti nevoie inca de un amator infocat !
      Cu taxa sunt de acord, adica taxe diferite pentru fiecare faza. Mai bine ceva mai mult in ultima faza
      Am vazut ca esti medic, poti sa ne zici si specializarea?

      Comentariu


      • #28
        Concurs

        De-abia astept sa vina data de 10 decembrie.
        E mult mai motivant sa te antrenezi.
        Felicitari lui valentin si tot asa...

        Am vorbit cu cineva si ne poate face o cupa sau medalii. Macar pentru primele 3 locuri sau primul loc. Nu costa mult, cateva sute de mii. Asa ca amintire si le poate si grava la nevoie... Ti-am dat invite pe mail valentin...

        Succes tuturor participantilor si fie ca cel mai bun sa castige.
        Nu uitati: cine nu participa nu castiga nimic, nici macar experienta...
        Lemn: XIOM ZETRO Quad OFF Zylon/Aramid/Carbon
        Forhand: Donic BF M2 Max Backhand: Donic BF M3 2.0 mm
        Oricine se joaca insa putini joaca...

        Comentariu


        • #29
          sigur...
          Ati mai vazut medici pasionati de tenis?
          :P
          Valentin, mai e nevoie de altceva pentru inscriere decat prezenta pe 10 si taxa? Si la ce ora trebuie sa ajung..?
          Telu

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Telu
            Ati mai vazut medici pasionati de tenis?
            Sigur ca da. Seful sotiei mele e ATI-ist si mare pasionat de tenis de masă. Din pacate, in weekend-uri nu poate veni pt. ca pleaca din București...probleme proprii. Si, apropo, are peste 50 de ani.
            Eu nu sunt doctor, dar ma invart prin tagma lor de ani buni.
            Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
            FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
            BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

            Comentariu


            • #31
              Medici pasionati....cred ca filo e medic ( pasionat...ce sa mai vorbim )

              Comentariu


              • #32
                Re: Un anunt destul de imporatant - Concurs la București

                Postat în original de valentin
                Pe 10 decembrie 2005 se va organiza un concurs de amatori la București, la clubul IDM.
                Am dori sa stim cine ar vrea sa participe.
                Momentan nu va pot da prea multe detalii despre regulamentul de desfasurare (asteptam sa vedem numarul de participanti) si nici despre premii.
                Premiile vor consta in material sportiv achizitionat din taxa de participare. Tot din taxa de participare se vor achita si sumele catre clubul IDM care va pune la dispozitie spatiul de joc.
                In principiu taxa va fi de 10 - 15 RON.
                Va asteptam
                cum se fac inscrierile, vin si eu si probabil inca 2 prieteni de ai mei, dar sa fie pt amatori fara legitimati...lasa un nr de telefon pt inscrieri.
                in tinerete jucam bine ping-pong

                Comentariu


                • #33
                  concurs la București

                  Si eu voi veni in 10 decembrie la concursul de la IDM.

                  Mai trebuie sa dau un telefon pentru inscriere sau e suficient acest mesaj ?

                  Comentariu


                  • #34
                    Concurs

                    Valentin ce s-a intamplat? N-a venit nimeni sambata la IDM sa facem inscrieri si sa vorbim detalii concursului. Sper ca duminica sa apara cineva ca sa nu fim nevoiti la fata locului sa dam cu banul sau sa ne trezim ca nu avem loc sa jucam sau alte probleme.

                    Concursul sper mai are loc pana la urma. Ar fi pacat sa nu iasa nimic dupa atatea mesaje si sperante...

                    O conditie esentiala este sa nu participe oameni legitimati sau care au facut de performanta in tinerete, de genul fost campion de junior sau campion national. Concursul nu mai are rost altfel...

                    Toate bune si eu ma inscriu. Sa-mi aratati unde trebuie se semnez.
                    Lemn: XIOM ZETRO Quad OFF Zylon/Aramid/Carbon
                    Forhand: Donic BF M2 Max Backhand: Donic BF M3 2.0 mm
                    Oricine se joaca insa putini joaca...

                    Comentariu


                    • #35
                      concursul se mai tine
                      voi avea grija ca mesele sa fie rezervate pe 10 pentru noi

                      Comentariu


                      • #36
                        ...si eu voi avea grija, ca nivelul competitiei sa fie cit mai ridicat.
                        Mizutani SZLC
                        Dignics 05

                        Comentariu


                        • #37
                          Dupa parerea mea corect ar fi ca sa nu se inscrie jucatori care sunt sau au fost legitimati la un club de tenis de masă. Ei ar putea sa faca un concurs separat...

                          Asadar, ar putea exista doua sectiuni:

                          * LEGITIMATI (fosti, actuali)
                          * NELEGITIMATI

                          In alta ordine de idei, clasificarea de amatori / profesionisti nu stiu cata valabilitate ar putea avea...

                          Comentariu


                          • #38
                            Eu azi am primit un mail vis a vis de acest concurs. As vrea sa ma inscriu. Este prea tarziu?

                            Daca nu este...care e ideea?
                            Vin acolo pe 10 Decembrie, platesc taxa de inscriere si particip pur si simplu, sau mai este nevoie de alte confirmari?

                            Multam in avans

                            Comentariu


                            • #39
                              as dori sa shtiu shi eu daca se mai fac inscrieri shi daca da pana cand?!!!
                              Primorac Carbon
                              FH Dignics 09C
                              BH JOOLA MAXX

                              Comentariu


                              • #40
                                Am vorbit duminica cu Valentin si am inteles ca inscrierile se vor face sambata, in ziua concursului, la ora 9 dimineata ( atunci se deschide clubul ). Tot atunci se plateste si taxa de participare.

                                Presupun ca in cazul unor schimbari vom fi anuntati din timp.

                                Comentariu


                                • #41
                                  OK...
                                  Ar fi bine sa fie confirmat
                                  Perioada de desfasurare care ar fi?
                                  Concursul incepe chiar la 9AM? sau mai tarziu?

                                  Multam!

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Cam pana la ce ora estimati ca va tine concursul? Eu trebuie sa fiu neaparat acasa duminica dimineata si as vrea sa stiu daca ma pot intoarce in timp util.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      avand in vedere ca avem la dispozitie 9 mese nu cred ca va tine dupa ora 13:00

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Postat în original de valentin
                                        avand in vedere ca avem la dispozitie 9 mese nu cred ca va tine dupa ora 13:00
                                        Ok...am inteles!
                                        Intrebarea mea era daca inscrierea mea e valabila
                                        caci abia ieri am aflat de concurs si am postat

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Ca sa participi la competitie trebuie neaparat sa fi membru sau se poate inscrie oricine ?
                                          Cam de cati concurenti este vorba,cu aproximatie ?

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            inscrierile valabile sunt cele de pe 10 decembrie de dimineata cand se va achita si taxa

                                            cine este 'recunoscut' dupa inscriere ca ar fi jucator legitimat de mai mult de un sezon va fi batut cu Butterfly *** 40mm

                                            se poate inscrie oricine (nu trebuie sa fie membru pe forum, speram doar, ca dupa concurs va deveni membru pentru a putea tine legatura cu invinsii si invingatorii)

                                            sper sa fie 30 de participanti

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              nu poti da detalii despre sistemul de desfasurare al concursului?
                                              Primorac Carbon
                                              FH Dignics 09C
                                              BH JOOLA MAXX

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de valentin
                                                inscrierile valabile sunt cele de pe 10 decembrie de dimineata cand se va achita si taxa
                                                cine este 'recunoscut' dupa inscriere ca ar fi jucator legitimat de mai mult de un sezon va fi batut cu Butterfly *** 40mm
                                                se poate inscrie oricine (nu trebuie sa fie membru pe forum, speram doar, ca dupa concurs va deveni membru pentru a putea tine legatura cu invinsii si invingatorii)
                                                sper sa fie 30 de participanti
                                                Multam fain...atunci ne vedem sambata pe 10Dec la ora 9am la IDM!

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  din pacate detalii despre desfasurare nu pot da pentru ca nu stiu cati oameni vor participa

                                                  ce stiu cu siguranta este ca la ora 09:30 se va inchide lista de inscrieri si dupa aceea se vor trage la sorti niste grupe (deci fiecare persoana inscrisa va juca cateva meciuri)

                                                  din grupe se vor califica jucatori in faza urmatoare a competitiei care va fi eliminatorie

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Daca e cineva interesat de cateva seturi inaintea competitiei sa ma contacteze (ID messenger "filigeanu"). De preferat maine in jurul orei 8:30 la BGS.

                                                    P.S. Nu de alta dar nu am mai jucat de mult timp si nus care mai e valoarea mea .

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X