Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs la București 10 Decembrie, inscrierea 09:00 - 09:30

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Cu ce se poate ajunge de la Gara de Nord? De preferabil cu metroul.

    Comentariu


    • #52
      poti ajunge si cu metroul (pana la statia Semanatoarea) si cu tranmvaiul (pana la statia Grozavesti)
      metroul te aduce mai aproape

      Comentariu


      • #53
        e mai aproape de la Semanatoarea , se poate ajunge si cu 601 trebuie sa traversati podul de la UPB sau de la Semanatoarea.
        In me the WishMaster
        Blade : 729
        FH : Donic Coppa
        BH : Donic Coppa

        Comentariu


        • #54
          Valentin....inscrierile incep de la 9. Cum o sa ramana cu incalzirea ? Din cate ii stiu de pe cei de la IDM....nu stiu daca ar fi de acord sa dea drumul de la 8 participantilor.

          Comentariu


          • #55
            Asa este! Si eu unul as vrea sa schimb cateva mingi inainte de concurs! Adik sa jucam o jumate de ora makr sa ne incalzim! Makr dak nu ne dau voie sa intram mai devreme ... makr putem sa jucam pana se termina inscrierile?? Plz raspunde si u ... sa stiu dak are rost sa vin mai devreme sau nu!
            Blade: Butterfly Photino
            Fh: Butterfly Tenergy 05
            Bh:Yasaka Rakza 9

            www.lovetodance.ro

            Comentariu


            • #56
              Re: Concurs

              Postat în original de makarone
              Valentin ce s-a intamplat? N-a venit nimeni sambata la IDM sa facem inscrieri si sa vorbim detalii concursului. Sper ca duminica sa apara cineva ca sa nu fim nevoiti la fata locului sa dam cu banul sau sa ne trezim ca nu avem loc sa jucam sau alte probleme.
              Concursul sper mai are loc pana la urma. Ar fi pacat sa nu iasa nimic dupa atatea mesaje si sperante...
              O conditie esentiala este sa nu participe oameni legitimati sau care au facut de performanta in tinerete, de genul fost campion de junior sau campion national. Concursul nu mai are rost altfel...
              Toate bune si eu ma inscriu. Sa-mi aratati unde trebuie se semnez.

              Problema stii care este? De ce sa nu participe aia care au facut tenis de performanta? Eu unul am facut tenis de performanta ... dar m-am lasat acum vreo 8 ani! De atunci ... am mai jucat rar cu palete de agrement! Dar de vreo 4 luni m-am apucat din nou! Nu sunt legitimat!
              Blade: Butterfly Photino
              Fh: Butterfly Tenergy 05
              Bh:Yasaka Rakza 9

              www.lovetodance.ro

              Comentariu


              • #57
                Si inca o intrebare in legatura cu concursul ... cum o sa se desfasoare? Cate seturi se joaca intr-un meci? Jucam 3 din 5 sau 2 din 3?
                Blade: Butterfly Photino
                Fh: Butterfly Tenergy 05
                Bh:Yasaka Rakza 9

                www.lovetodance.ro

                Comentariu


                • #58
                  Bebe te asteptam, te primim

                  cred ca vom juca meciuri de 5 seturi (3 din 5)

                  se poate face incalzire in timpul inscrierilor si tragerilor la sorti
                  cine vine mai devreme (09:00) prinde mai mult timp pentru incalzire

                  Comentariu


                  • #59
                    Felicitari lui Valentin si lui nea Popa pt organizare!!!

                    A fost un concurs bestial, a fost o gramada de lume... Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor (mai putin mie, care am fost penibil...))))... Nu conteaza asta, important e ca am participat , iar nivelul de joc a fost chiar foarte ridicat, nu ma asteptam ca la un concurs de amatori sa fie atatia jucatori buni.

                    Inca o data felicitari si asteptam urmatorul concurs! Promit sa ma prezint mai bine data viitoare...Daca nu, asta e...oricum vin, vedem noi ce iese

                    Comentariu


                    • #60
                      Penibil nu e cuvantul potrivit...ai fost un jucator foarte bun...nu ti-ai controlat emotiile atata tot. Nivelul a fost intr-adevar extrem de ridicat. Felicitari celor de pe forum care s-au prezentat excelent ( cu mici exceptii printre care si eu ....asta e...mai avem multe de invatat).

                      Comentariu


                      • #61
                        Asta e problema tuturor amatorilor.........nu au concursuri in picioare si in loc sa joace mai bine in concurs decat in antrenament joaca mai slab. Deci este nevoie de cat mai multe concursuri........anul viitor am sa organizez ceva concurs pe echipe si inca unul individual dar mai ramane de vazut. Pana atunci participati la orice concurs va iese la indemana....................

                        Comentariu


                        • #62
                          Multumesc pt incurajari amandurora,,,promit sa ma revansez data viitoare, macar cu un suc sau bere...vedem noi...

                          Comentariu


                          • #63
                            ...un concurs reusit.
                            Multumesc Otiliei Badescu pentru autograf si onoarea de a schimba citeva mingi(pot sa ma las de tenis).
                            Toata stima pentru Razvan Tecuschi,Bebe si Soos Dezso care joaca tenis de un inalt nivel.
                            Si nu in ultimul rind lui Valentin Rozescu,cel care a facilitat aceasta intilnire.
                            Iar celui ce a cistigat concursul,Mihai Dascalitei ,felicitari pentru puterea de a reveni,de a puncta in momente cheie ale partidei si...sa nu uite scorul intilnirilor noastre directe.
                            Mizutani SZLC
                            Dignics 05

                            Comentariu


                            • #64
                              Nu conteaza intalnirile directe... asta e, de acum trebuie sa revenim in fortza, sa vedem de ce am pierdut si sa tragem tare ca sa ii omoram, sa le rupem capul...sa ii lovim cat sunt la pamant ...

                              La urmatorul concurs ii zdrobim, ii macinam, rupem masa...(daca trebuie)

                              Comentariu


                              • #65
                                Care masa? A 2-a masa oficiala? Stii tu la ce ma refer...
                                Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                                FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                                BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                                Comentariu


                                • #66
                                  Pai da, la aia ma refeream si eu...

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    He he...apropo de turneu...stiam io ca o sa pierd, dar nu ma asteptam sa pierd IN HALUL asta

                                    Oricum mi-a parut bine sa cunosc cativa colegi de forum, cu care sper sa ma vad des sambata pentru antrenamente si jocuri

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Nu a filmat nimeni cateva mingi sau meciuri la concurs? Daca da as vrea sa stiu si eu cum pot sa fac rost de ele. Multumesc.
                                      P.S. Felicitari Valentin pt concurs .Chiar daca nu am participat si nici nu am fost acolo din cate am citit pe forum se pare ca a fost un concurs reusit.
                                      Lemn : Donic Crisan Titanium
                                      FH : Donic Sonex JP : rosu
                                      BH : Donic Sonex : negru
                                      www.versuri-muzica.tk

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X