Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Oradea-Cupa Pingpongmania editia a 11-a 07.03.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Oradea-Cupa Pingpongmania editia a 11-a 07.03.2015

    LOCATIA-Oradea
    DATA-Sambata 07.03.2015
    SALA-Pingpongmania din incinta Oradea Shopping City
    ADRESA-Calea Aradului nr 87
    TIP SI NR DE MESE-10 JOOLA 2000 S ALBASTRE aprobate ITTF+2 JOOLA OLYMP ALBASTRE ITTF
    CONDITII DE JOC:-Aer conditionat de ultima generatie care elimina complet condensul
    -Podea antiderapanta 100% -albastra
    -Despartitoare si plase speciale pentru tenis de masă albastre
    -Scaune pentru toti participantii
    -Lumina artificiala 100%
    TIMP ALOCAT-De la 9:30 cand incep inscrierile pana cand se termina concursul
    NR MAXIM DE JUCATORI-48
    TAXA-20 lei;pentru copii sub 14 ani -10 lei;persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa
    -1 leu din taxa/jucator se vireaza catre Amatur.
    PREMII-Locul1-CUPA+MEDALIE+DIPLOMA .
    -Locul 2-MEDALIE+DIPLOMA.
    -Locul 3-MEDALIE+DIPLOMA.
    -Locul 4-DIPLOMA
    Daca nr de persoane ne permite sa tinem si categorie separata amatori premiile vor fi la fel
    Sistemul de joc va fi cel clasic-gr inf,gr sup,eliminatorii,dupa clasament si REGULAMENT. Se asigura mingi de joc.
    ORGANIZATOR-Echipa Pingpongmania Oradea.
    INSCRIEREA - PREFERABIL PE FORUM sau tel 0770162822.(este si telefonul de rezervari la sala!!).
    VA ASTEPTAM CU DRAG SA NE SIMTIM BINE IN COMPANIA TENISULUI DE MASA!!
    Ultima editare de MariusBH; 08.mar.2015, 16:43.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

  • #2
    Clasament Open +amatori

    1 -- 4
    Prundaru Horia - Arad
    Balogh Attila - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    Kaposta Victor - Arad
    5 -- 8
    Spatariu Daniel - Arad
    Popa Octavian - Oradea
    Birtalan Robert - Oradea
    Sferlea Marius - Oradea
    9 -- 12
    Szalay Liviu - Oradea
    Meszar Razvan - Arad
    Tanc Florin - Oradea
    Nutiu Mihai - Oradea
    13 -- 18 loc 3 gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    Cotrau Calin - Oradea
    19 -- 24 loc 4 gr.sup.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Dan Daniel - Oradea
    Buciuman Vlad - Oradea
    Jurje Alexandru - Oradea
    Hulea Calin - Alesd
    25 -- 29 2v gr.inf.
    Ghile Ioan - Oradea
    Torje Sorin - Oradea
    Dem Ciprian - Oradea
    Vaida Octav - Oradea
    Craciun Madalin - Oradea
    30 -- 34 1v gr.inf.
    Badescu Alexandru - Oradea
    Vancea Marius - Oradea
    Bals Marius - Oradea
    Blaga Mircea - Simleul Silvaniei
    Lazea Aurel - Oradea
    35 -- 40 0v gr.inf.
    Curpas Ioan - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    Sferlea Calin - Oradea
    Bondar Leontin - Oradea
    Sferlea Alesia - Oradea
    Dejeu Alex - Oradea






    Rezervat inscrieri amatori+open:


    Inscrieri Open +amatori - on 06.03.2015 at 18:40:59

    1. Prundaru Horia, Arad, 189 - 21,33 - O
    2. Birtalan Robert, Oradea, 78 - 21,29 - O
    3. Craciun Calin, Oradea, 147 - 20,4 - O
    4. Balogh Attila, Oradea, 212 - 19,57 - O
    5. Spatariu Daniel, Arad, 209 - 17,9 - A
    6. Birtalan Laszlo, Oradea, 100 - 17,56 - A
    7. Tanc Florin, Oradea, 481 - 17,25 - A
    8. Tic Ioan, Oradea, 185 - 17,18 - A
    9. Curpas Ioan, Oradea, 171 - 17,13 - AW
    10. Sferlea Marius, Oradea, 82 - 17,07 - A
    11. Popa Octavian, Oradea, 574 - 17 - A
    12. Torje Sorin, Oradea, 843 - 16,5 - A
    13. Nutiu Mihai, Oradea, 513 - 16 - A
    14. Kaposta Victor, Arad, 167 - 15,7 - A
    15. Szalay Liviu, Oradea, 337 - 15,43 - A
    16. Cotca Dacian, Oradea, 168 - 14,62 - A
    17. Toma Cristian, Oradea, 685 - 14,33 - A
    18. Kadar Jozsi, Oradea, 1095 - 14 - A
    19. Todor Cristian, Oradea, 569 - 13,75 - A
    20. Meszar Razvan, Arad, 350 - 13,68 - A
    21. Sferlea Calin, Oradea, 816 - 13,5 - A
    22. Vaida Sorin, Oradea, 476 - 13,2 - A
    23. Codau Vlad, Oradea, 644 - 13 - A
    24. Cotrau Calin, Oradea, 698 - 13 - A
    25. Aberle Ildiko, Oradea, 309 - 12,58 - AF
    26. Ghile Ioan, Oradea, 387 - 12,43 - A
    27. Buciuman Vlad, Oradea, 873 - 12 - A
    28. Dan Daniel, Oradea, 687 - 11 - A
    29. Badescu Alexandru, Oradea, 933 - 10 - A
    30. Dem Ciprian, Oradea, 947 - 9,5 - A
    31. Bucurica Razvan, Oradea, 1105 - 9,5 - A
    32. Rus Nicolae, Oradea, 562 - 9,03 - A
    33. Bondar Leontin, Oradea, 937 - 8,5 - A
    34. Hulea Calin, Alesd, 1218 - 7 - A
    35. Sferlea Alesia, Oradea, 1426 - 7 - AJF
    36. Pop Raul, Gepiu, 2034 - 7 - A
    37. Dejeu Alex, Oradea, 2045 - 7 - A
    38. Vaida Octav, Oradea, 1005 - 5,5 - AJ
    39. Omut Gheorghe, Oradea, 1694 - 5 - A
    40. Vancea Marius, Oradea, 2352 - 5 - A
    41. Zbarcea Florian, Oradea, 2353 - 5 - A
    42. Barbantan Calin, Oradea, 1781 - 0 - A
    43. Bals Marius, Oradea, nou - 0 - A
    44. Blaga Mircea, Simleul Silvaniei, nou - 0 - A
    45. Craciun Madalin, Oradea, nou - 0 - A
    Ultima editare de MariusBH; 07.mar.2015, 17:15.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

    Comentariu


    • #3
      Nutiu Mihai, Oradea
      Butterfly Joo Se Hyuk - Donic Bluestorm Z1 - Viper OX
      Defplay Senso - Tennery 80FX - Dornenglanz OX

      Comentariu


      • #4
        Dan Daniel Oradea

        Comentariu


        • #5
          ..As dori sa fac o mentiune...pentru acest turneu dar si pentru turneele viitoare....tinand cont ca Dan Daniel a avut dreptate cand s-a simtit frustrat,vazand ca la un turneu la care a participat cei de la open s-au calificat toti in superioare iar la amatori multi jucatori buni nu au reusit acest lucru...!!!!!

          LA TURNEELE ORGANIZATE DE NOI NU AU EXISTAT SI NU VOR EXISTA GRUPE INFERIOARE DE 4 LA CARE SA SE CALIFICE TOTI PARTICIPANTII IN SUPERIOARE PENTRU CA IN ACEST CAZ SPIRITUL DE COMPETITIE(PT CARE MULTI JUCATORI VIN DE LA SUTE DE KM)DISPARE!!!.
          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu din Oradea:Badescu Alex si Alesia Sferlea.
            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de sofidoor Vezi post
              ..As dori sa fac o mentiune...pentru acest turneu dar si pentru turneele viitoare....tinand cont ca Dan Daniel a avut dreptate cand s-a simtit frustrat,vazand ca la un turneu la care a participat cei de la open s-au calificat toti in superioare iar la amatori multi jucatori buni nu au reusit acest lucru...!!!!!

              LA TURNEELE ORGANIZATE DE NOI NU AU EXISTAT SI NU VOR EXISTA GRUPE INFERIOARE DE 4 LA CARE SA SE CALIFICE TOTI PARTICIPANTII IN SUPERIOARE PENTRU CA IN ACEST CAZ SPIRITUL DE COMPETITIE(PT CARE MULTI JUCATORI VIN DE LA SUTE DE KM)DISPARE!!!.
              Marius in principiu turneele B care sunt concepute sa sa atraga participanti noi , si sa creeze o atmosfera de casa,unde lumea "socializeaza "si se simte bine ,ar trebui sa ramana la latitudinea organizatorilor cum si in ce fel se v-a face desfasurarea turneului fara nici un fel de restrictie la sistemul adoptat de joc,si doar la Turneele A si A+ sa existe sisteme standardizate in care toti jucatori din toate regiunile care accepta sistemele existente sa participe.
              EMI

              Comentariu


              • #8
                Se înscrie: Aberle Ildiko
                Ghile Ioan
                Tic Ioan
                Popa Octavian

                - - - Actualizat - - -

                Vaida Sorin

                Comentariu


                • #9
                  Se inscrie din Baia Mare: Mureșan Robert

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Zosim1 Vezi post
                    Marius in principiu turneele B care sunt concepute sa sa atraga participanti noi , si sa creeze o atmosfera de casa,unde lumea "socializeaza "si se simte bine ,ar trebui sa ramana la latitudinea organizatorilor cum si in ce fel se v-a face desfasurarea turneului fara nici un fel de restrictie la sistemul adoptat de joc,si doar la Turneele A si A+ sa existe sisteme standardizate in care toti jucatori din toate regiunile care accepta sistemele existente sa participe.
                    EMI
                    Emi .eu cred ca sistemul actual pentru Amatur este foarte bun,grupe inf de 6-7(rar de 5 cand nu ai variante)cu primii 4 calificati la toate turneele B,A,A+;Acest sistem a dat rezultate-poti gestiona daca ai rabdare 7-8 jucatori/masa fara probleme;toata lumea este multumita pentru ca joaca cateva meciuri si stie pentru ce joaca.La nivel international-profesionist acest sistem nu cred ca ar fi indicat-de aceea se merge pe grupe de 3-4(se califica 2!!!...nu toti)-pt ca scurteaza timpul foarte mult.PENTRU AMATURISTI IMPORTANT ESTE SA JOCI SI MAI PUTIN IMPORTANT TIMPUL.Orice am vrea sa spunem,toti amaturistii joaca din placere in primul rand dar vor sa fie si competitivi in acelasi rand,adica sa stie pt ce joaca.
                    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de sofidoor Vezi post
                      Emi .eu cred ca sistemul actual pentru Amatur este foarte bun,grupe inf de 6-7(rar de 5 cand nu ai variante)cu primii 4 calificati la toate turneele B,A,A+;Acest sistem a dat rezultate-poti gestiona daca ai rabdare 7-8 jucatori/masa fara probleme;toata lumea este multumita pentru ca joaca cateva meciuri si stie pentru ce joaca.La nivel international-profesionist acest sistem nu cred ca ar fi indicat-de aceea se merge pe grupe de 3-4(se califica 2!!!...nu toti)-pt ca scurteaza timpul foarte mult.PENTRU AMATURISTI IMPORTANT ESTE SA JOCI SI MAI PUTIN IMPORTANT TIMPUL.Orice am vrea sa spunem,toti amaturistii joaca din placere in primul rand dar vor sa fie si competitivi in acelasi rand,adica sa stie pt ce joaca.
                      Din analizele facute ,si statisticile facute toate turneele cu grupe ,si partiale de 7 au creeat neplaceri mari si timpi de asteptare de peste 1,5 ore si asta este simplu de calculat.1-7,2-6,3-5,1-6,2-5,3-4,1-5,2-4 etc ori care ar fi schemele(exista mai multe tipuri de combinatii) dar in toate 1 sau 2 jucatori stau intre 4-6 meciuri ceea ce rezulta un timp de asteptare de 1-1,5 ore,dar tot timpul aceste neajunsuri s-au pus in carca organizatorilor,grupele de 7 combinate cu cele de 6 dau o diferenta de terminarea grupelor si de 1-2 ore lucru de altfel pus pe seama organizatorilor ca nu au umblat cu megafonul si i-au luat de manuta pe fiecare si la dus la masa lui.Eu sunt impotriva acestor sisteme care creeaza foarte mult disconfort(pe tine personal te-am auzit acuzand dureri de spate aproape la toate turneele dupa terminarea inferioarelor,si ca tine mai sunt f. multi),si sunt de parere ca ori ce lucru care exagerezi chiar daca este hobby si este ceva ce iti place f mult ,dar cei mult nu-i sanatos.Cred ca si daca as putea sa fac dragoste 14 ore pe zi la un momendat m-as satura si as deveni abstinent.Eu personal cunosc f multi amatori care nu mai merg la turnee din cauza duratei lungi de 9-14 ore a turneului.Eu personal urasc asa ceva.

                      Acelasi EMI

                      Comentariu


                      • #12
                        Cotca Dacian Oradea

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Zosim1 Vezi post
                          Din analizele facute ,si statisticile facute toate turneele cu grupe ,si partiale de 7 au creeat neplaceri mari si timpi de asteptare de peste 1,5 ore si asta este simplu de calculat.1-7,2-6,3-5,1-6,2-5,3-4,1-5,2-4 etc ori care ar fi schemele(exista mai multe tipuri de combinatii) dar in toate 1 sau 2 jucatori stau intre 4-6 meciuri ceea ce rezulta un timp de asteptare de 1-1,5 ore,dar tot timpul aceste neajunsuri s-au pus in carca organizatorilor,grupele de 7 combinate cu cele de 6 dau o diferenta de terminarea grupelor si de 1-2 ore lucru de altfel pus pe seama organizatorilor ca nu au umblat cu megafonul si i-au luat de manuta pe fiecare si la dus la masa lui.Eu sunt impotriva acestor sisteme care creeaza foarte mult disconfort(pe tine personal te-am auzit acuzand dureri de spate aproape la toate turneele dupa terminarea inferioarelor,si ca tine mai sunt f. multi),si sunt de parere ca ori ce lucru care exagerezi chiar daca este hobby si este ceva ce iti place f mult ,dar cei mult nu-i sanatos.Cred ca si daca as putea sa fac dragoste 14 ore pe zi la un momendat m-as satura si as deveni abstinent.Eu personal cunosc f multi amatori care nu mai merg la turnee din cauza duratei lungi de 9-14 ore a turneului.Eu personal urasc asa ceva.

                          Acelasi EMI
                          .....Emi...in chestia cu ..dragostea......iti dau ..dreptate........mai ales la varsta noastra......

                          dar SISTEMUL cu gr inf de 4 unde merg 4 in superioare NU ESTE LOGIC......NU ESTE COMPETITIV SE FENTEAZA COMPETITIA ...pur si simplu...

                          Ce s-ar putea face.....ar fi un sistem de gr inf de 4 sau 5 in care primii 2 sa mearga pe un tablou principal pt locurile 1 ,locurile 3,4 pe un tablou secundar pt ultimele locuri ,iar cel de pe locul 5(daca sunt gr inf de 5) sa fie eliminat..Zic si eu ...ca sa nu zica lumea ca-s prea conservator.............iar in cazul meu cand ma 'irita'hernia de disc...fac ca si la ultimul turneu A+ cand de abia stateam in picioare dupa 10 ore de joc.......adica ii las pe altii mai tineri sa ia medaliile........

                          Drept dovada la ce spun,majoritatea -s-a vazut la sedinta finala......doreste tot sistemul clasic cu gr de 6-7......nu are rost sa ne ascundem dupa ..deget....
                          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                          Comentariu


                          • #14
                            Balogh Attila Oradea

                            Comentariu


                            • #15
                              Birtalan Laszlo Oradea
                              Abrazive Scule Sudura
                              Echipamente pemtru Profesionisti
                              https://.abrazive-scule.ro

                              Comentariu


                              • #16
                                Marius , ai fi mai diplomat daca ai scrie pe privat nemultumirile tale vizavi de organizarea turneelor de către "colegii" tai orădeni , atâta timp cât nu a comentat nimeni pt ce ieși tu la înaintare? Nu ai nimic de câștigat daca faci Observații vizavi de alții, hai sa ne uitam fiecare in grădina noastră , sa vedem ce oferim noi nu sa criticam ce oferă alții
                                Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                  Marius , ai fi mai diplomat daca ai scrie pe privat nemultumirile tale vizavi de organizarea turneelor de către "colegii" tai orădeni , atâta timp cât nu a comentat nimeni pt ce ieși tu la înaintare? Nu ai nimic de câștigat daca faci Observații vizavi de alții, hai sa ne uitam fiecare in grădina noastră , sa vedem ce oferim noi nu sa criticam ce oferă alții
                                  Cita dreptate ai!!!!Circotasi au existat si vor exista mereu!!!!!!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de sofidoor Vezi post
                                    Drept dovada la ce spun,majoritatea -s-a vazut la sedinta finala......doreste tot sistemul clasic cu gr de 6-7......nu are rost sa ne ascundem dupa ..deget....
                                    ""16 Garantarea unui minim de 6 meciuri în loc de 5 0 DA si 12 NU ""

                                    A fost singura discutie pe tema nr de jocuri garantat,restul regulamentului in ceea ce priveste nr de jocuri si cat per masa este ramasita din ani trecuti.Eu sunt pentru numar garantat de jocuri dar nu in formula 6-7 in grupa.La turneu la Victoria in August au jucat fiecare ,inclusiv ultimul clasat cel putin 8 meciuri si finalistul 12 meciuri,iar nr de meciuri per total a fost aproape dublu fata de sistemul clasic,si premierea a fost pe la 18.30-19.00 dupa care am avut timp vreo 7-8 ore de socializare in jurul gratarului.,(si de turneu de dublu,si turneu de ping-pong de noapte)

                                    EMI

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                      Marius , ai fi mai diplomat daca ai scrie pe privat nemultumirile tale vizavi de organizarea turneelor de către "colegii" tai orădeni , atâta timp cât nu a comentat nimeni pt ce ieși tu la înaintare? Nu ai nimic de câștigat daca faci Observații vizavi de alții, hai sa ne uitam fiecare in grădina noastră , sa vedem ce oferim noi nu sa criticam ce oferă alții

                                      Bogdane eu nu am nicio nemultumire vizavi de niciun turneu....nu ma intereseaza ce fac altii.....ma intereseaza ce fac eu.NU SUNT CARCOTAS cum insinueaza alti ..colegi(care se cred a fi necarcotasi...).Eu nu am dat nume si nu am participat la alt turneu din Oradea sa ma afecteze;cred ca era mai bine sa te adresezi lui Dan Daniel pentru ca el a ridicat problema;iar eu am vrut sa clarific niste lucruri simple.ADICA SA NU CREADA CINEVA ca la noi se poate intampla sa fie gr inf de 4 din care sa se califice 4 in superioare.In rest iti doresc sanatate si succes in ceea ce faci.
                                      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Din cate am citit Dan reclama faptul ca unii jucatori legitimati au participat la amatori si nu la open unde ar fi avut adversari mai puternici.Daca s-a simtit frustrat sa mearga la open .
                                        Cei de la open au avut asigurate minimul de 6 meciuri (3inf si 3sup).Nu acelasi lucru se poate spune si la o grupa de 5 unde un jucator are doar 4 meciuri asigurate ,deci cum e mai bine?.Iar spiritul de competitie nu cred ca sa estompeaza chiar asa usor ...Eu cred ca toti cei prezenti sau simtit foarte bine la kingpong.
                                        ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          SE inscriu cu nerabdare......... Calin Sferlea si Buciuman Vlad din Oradea.
                                          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de arpi Vezi post
                                            Cita dreptate ai!!!!Circotasi au existat si vor exista mereu!!!!!!

                                            .Pe d-l Arpi l-am respectat mereu...nu l-am jignit niciodata...si nu pot sa inteleg aceasta interventie neavenita si ridicola.....Eu cred ca dansul a uitat de cei 7 ani de acasa.....

                                            NU vreau sa spun mai multe;nu vreau sa spun comportamentul extraordinar de urat fata de fetita mea cand era la dansul.....are uneori cosmaruri.....nu vreau sa spun de niste copii talentati(daca va fi nevoie o sa dau si nume)care s-au lasat de tenis de masă din cauza lui.ESTE O RUSINE D-LE Arpi sa ma faceti pe mine carcotas....uitati-va in ograda d-voastra si nu mai fiti invidios pe altii.

                                            Citat Lilianin cate am citit Dan reclama faptul ca unii jucatori legitimati au participat la amatori si nu la open unde ar fi avut adversari mai puternici.Daca s-a simtit frustrat sa mearga la open .
                                            Cei de la open au avut asigurate minimul de 6 meciuri (3inf si 3sup).Nu acelasi lucru se poate spune si la o grupa de 5 unde un jucator are doar 4 meciuri asigurate ,deci cum e mai bine?.Iar spiritul de competitie nu cred ca sa estompeaza chiar asa usor ...Eu cred ca toti cei prezenti sau simtit foarte bine la kingpong.

                                            Ce sariti oameni buni.......ca niste hiene..infometate........in haita....in topicul acestui turneu sa-l poluati.Va rog sa va gasiti un alt loc unde sa va scrieti frustrarile.AM MAI REPETAT -NU MA INTERESEAZA CE S-A INTAMPLAT LA ALTE TURNEE IN Oradea!!!!!......Ce-i asa greu de inteles.....
                                            Ultima editare de MariusBH; 22.feb.2015, 22:10.
                                            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              ...Se inscrie un alt curajos...d-l politist Dem Ciprian din Oradea....
                                              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Se inscrie cu placere Razvan Bucurica din Oradea.
                                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  p.s daca sunt doritori putem sa organizam un superturneu de dublu duminica 08.03.2015 de la ora 9.30 ca sa nu facem varza turneul de simplu.
                                                  Ii rog pe toti cei interesati sa se inscrie pe acest topic si daca sunt minim 16 echipe turneul se va tine.
                                                  Ultima editare de MariusBH; 23.feb.2015, 16:30.
                                                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X