Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Tenergy 64 1.9 rosu ca nou ( impecabil )

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Tenergy 64 1.9 rosu ca nou ( impecabil )

    vand tenergy 64 1.9 rosu . Ca nou . Doar testata 2 ore . Buretele nu are nici o ciupitura
    Taiata pe lemn xiom vega pro 158 pe 152 cred . Verific
    Pret : 180 lei fix . UPDATE : 170 lei







    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    am dat fata jos dp lemn.


    ---------------------------------------------------------
    Ultima editare de alexandru29; 27.apr.2015, 11:33.

  • #2
    o poza pt 05 FX?
    Rozena - VISCARIA - Rozena

    Comentariu


    • #3
      pot face... dar nu vreau sa vand fata separat.. cine cumpara lemnul poate cumpara si fata . dar daca tot ai pe FH rakza 7 soft, de ce nu mai iei una identica neagra..

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de alexandru29 Vezi post
        pot face... dar nu vreau sa vand fata separat.. cine cumpara lemnul poate cumpara si fata . dar daca tot ai pe FH rakza 7 soft, de ce nu mai iei una identica neagra..
        tocmai am vandut-o pt ca nu mi se pare o fata pt FH , mersi .
        Rozena - VISCARIA - Rozena

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de alexandru29 Vezi post
          pot face... dar nu vreau sa vand fata separat.. cine cumpara lemnul poate cumpara si fata . dar daca tot ai pe FH rakza 7 soft, de ce nu mai iei una identica neagra..
          ati spus ca trimiteti poze pe mail, daca nu mai vindeti lemnul inchideti subiectul sa nu ne mai agitam degeaba.
          Blade:tb Spark fl
          FH: Butterfly Tenergy 05
          BH: Grip-s Europe

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de cezarhtn Vezi post
            ati spus ca trimiteti poze pe mail, daca nu mai vindeti lemnul inchideti subiectul sa nu ne mai agitam degeaba.
            corect Dl Cezar , stiam ca e normal sa pui poze cand vinzi ceva ca sa vadă omul ce cumpara , poate nici nu exista aceste materiale .

            - - - Actualizat - - -

            Postat în original de alexandru29 Vezi post
            pot face... dar nu vreau sa vand fata separat.. cine cumpara lemnul poate cumpara si fata . dar daca tot ai pe FH rakza 7 soft, de ce nu mai iei una identica neagra..
            Nu cred ca e cineva care sa cumpere un lemn doar cu o fata pe el , mai bn vinzi separat decat sa tii mortiș sa le Vinzi împreuna stima bft la vânzarea produselor împreuna .
            Ultima editare de iMihai; 12.mar.2015, 23:42.
            Rozena - VISCARIA - Rozena

            Comentariu


            • #7
              Fata t25fx a fost vanduta. Fata t05 fx a mai fost jucata de la postarea acestui anunt de 3-4 ori. Pretul acum ar fi 100 lei

              Eu as prefera sa vand fata plus lemnul . Fac urmatoarea oferta .

              Lemn + t05 negru 1.9 ( cumparata noua in dec ) + t05 fx rosu 1.9 = 470 lei . Este o paleta f buna . Revin cu poze imediat

              Sau . Maze + t05 fx = 380 lei .

              - - - Actualizat - - -



              urma care se vede pe lemn in partea dreapta ( pe fata unde este scris m maze etc ) este de la foarfeca cu care am taiat fata.. am vrut sa tai cat mai aproape de lemn
              Manerul, fiind anatomic, si mai wide(lat) in partea de jos. l-am smirgleuit putin, sa fie mai rotunjt, eu sunt jucator de rever. acum are o priza mult mai buna.

              - - - Actualizat - - -



              fata neagra are ce mai multe ore de joc

              Comentariu


              • #8
                ofer 350 pe lemn si fata 05 rosie

                - - - Actualizat - - -

                accepti sau nu?

                Comentariu


                • #9
                  Fata T05 FX rosu a fost vanduta.

                  Comentariu


                  • #10
                    Dacă tot începe sa sune a licitație eu ofer 280 pe lemn
                    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                    Comentariu


                    • #11
                      adjudecat . pentru domnul adishorul cu 280 lei. pt maze daca il doreste desigur. lemnul a mai fost jucat de la postarea initiala. dar pozele sunt facute astazi.. cred ca are cam 12 sedinte. oricum. nu am incercat sa il curat in nici un fel pt un aspect mai nou


                      de ce nu pot adauga inca un anunt / doresc sa cumpar o fata tenergy 64 1.9 rosie . f putin jucata/doar probata. pot oferi 180 lei.. poate chiar 200.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de alexandru29 Vezi post
                        adjudecat . pentru domnul adishorul cu 280 lei. pt maze daca il doreste desigur.


                        de ce nu pot adauga inca un anunt / doresc sa cumpar o fata tenergy 64 1.9 rosie . f putin jucata/doar probata. pot oferi 180 lei.. poate chiar 200.
                        Bryce speed fx roșu de 1,9 mm noua în țipla va intereseaza. Aduce cu T64 la viteza dar nu e așa reactiva la spin.
                        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de alexandru29 Vezi post
                          pot face... dar nu vreau sa vand fata separat.. cine cumpara lemnul poate cumpara si fata . dar daca tot ai pe FH rakza 7 soft, de ce nu mai iei una identica neagra..
                          observ ca nu prea esti serios , zici una si faci alta , parca nu vindeai fața separat , acuma observ ca te-ai razgandit , nu stiam ca pe forum se vinde preferential !!! Stima celor care sunt consecventi si nu se schimba ca vantul !!!
                          Rozena - VISCARIA - Rozena

                          Comentariu


                          • #14
                            nu e vb de preferential, in primul rand, ai oferit un pret prea mic, 90 lei. acum te rog sa stergi postul. sau un moderator, sa editeze
                            adishorul , bryce nu sunt din generatia speed glue ? oricum nu prea ma impac cu FX uri .. mai astept poate gasesc un t64 de 1.9 rosu .. sau un t80 de 1.9 rosu ..

                            Comentariu


                            • #15
                              Bryce speed si bryce speed fx sunt fete high tension pt lipici pe baza de apa nu pt speed glue.
                              Dar dacă nu te încântă e ok
                              Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                              Comentariu


                              • #16
                                Lemnul tau cred ca nu e original. Am avut noi o intalnire la Atelirul De Bere (Iași)(stii tu) si nu mi-a placut lemnul care il ai de vanzare, am dubii la originalitatea lemnului tau M.Maze. Cel putin eu as prefera sa cumpar de la alta persoana - nu de la tine.
                                Ultima editare de agata; 14.mar.2015, 02:32.
                                FH: T05 2.1
                                M.Maze Off
                                BH: T64 2.1

                                Comentariu


                                • #17
                                  noi 2. nu am avut nici o intalnire, cel putin nu la atelierul de bere nu am mers acolo niciodata. este 100% original, cumparat cu 380 lei la promotie de pe site-ul tt-shop . greutatea lemnului este exact 86 grame. poate confirma faptul ca este original bogdan axinte.. a vazul lemnul chiar dupa cateva zile dupa ce l-am cumparat . probabil ma confuzi cu altcineva care vinde un lemn similar

                                  PS : acum ca ma uit mai bine,la username esti ala, care a vrut sa imi vanda lemnul jan zike arilate. si nu erai in tara, si ai trimis pe cineva, sa mi-l arate . si faptul ca te-am intrebat de schimb, te-a ofensat f tare, si ai inceput sa vb si urat. ca am deschis un topic pe tema asta la reclamatii. ba fratica tu alta treaba nu ai ? DECAT SA VII SA SCRII MINCIUNI GROSONALE AICI ? TU LEMNUL ASTA NU L-AI VAZUT, SI PE MINE NICI ATAT NU M-AI INTALNIT SI TE ASIGUR CA NU ITI DORESTI . SI PLUS DE ASTA EU NU FAC BISNITA CU FETE LA A 7-A MANA SA IMI MAI PERMIT O BERE LA ( atelierul de bere )

                                  esti un frustrat de 2 lei.

                                  doresc un operator sa ma contacteze pe privat !

                                  http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...zatori-pe-aici
                                  acesta este discutia de atunci.
                                  Ultima editare de alexandru29; 14.mar.2015, 03:06.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Va rog sa incetati atacurile personale si sa folositi un limbaj decent. Din cate am inteles, lemnul este vandut deci discutiile nu mai au rost. Observatii legate de calitatea si/sau originalitatea produselor puteti face aici.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      lemnul este in continuare la vanzare

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        pret nou : 260 lei

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          a fost vandut lemnul?

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de jacsonn Vezi post
                                            a fost vandut lemnul?

                                            lemnul este inca la vanzare

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Multumesc pentru coletul primit , multumit de calitatea Tenergy 05 FX, domn serios, recomand cumparatorilor. cu stima...

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de dinazol Vezi post
                                                Multumesc pentru coletul primit , multumit de calitatea Tenergy 05 FX, domn serios, recomand cumparatorilor. cu stima...
                                                Multumesc si eu.



                                                Adaug la vanzare geanta Donic nou nouta

                                                http://www.vivasportshop.ro/product-...tch--1328.html

                                                A fost cumparat de aici. am primit-o ieri, dar este mai mare decat am crezut eu ca va fi ( dimensiuni 60 x 34 x 28 cm ). asa ca doresc sa o vand sa imi iau ceva mai mic ( Butterfly Midibag Cassio II )


                                                pret : 100 lei

                                                - - - Actualizat - - -

                                                Adaug lemn zetro quad. Detalii in primul post .

                                                - - - Actualizat - - -

                                                Adaug lemn zetro quad detalii in primul post

                                                - - - Actualizat - - -

                                                Cumpar - pentru proba, una din urmatoarele fete . de 1.9/2.0, rosie - tenergy 64 ,tenergy 80, acuda s3 , hammond pro beta 2 , addidas p7, sa nu fie folosita mai mult de 1 luna.. adica aproape noua. sa nu fi fost busterizata

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Daca nu gasesti , te pot ajuta eu cu 4 tenergy 80 rosii dar nu chiar folosite o luna cam 3 luni, spor la vanzare
                                                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X