Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Lemn Butterfly Cresail ( Vechi) fluture negru

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Lemn Butterfly Cresail ( Vechi) fluture negru

    Vand lemn Butterfly Cresail fluture negru, gramaj 94, maner ST. Pret 800 RON
    Lemnul este putin lovit dar nu influenteaza jocul intr-un mod negativ.
    Cand dezlipeam fetele se desprindea putin din lemn iar la momentul respectiv asta a fost singura idee care mi-a venit in cap: sa o dau cu putina oja de unghii.
    Urmatoarele poze arata exact cele doua lovituri pe cant.






















    Pe lemn inca se mai vad urme de lipici asa ca va rog sa ma scuzati ca nu am curatat lemnul de tot !
    Blade : Butterfly Timo Boll W7
    FH: Cornileau Target GT
    BH:
    Cornileau Target GT
    Tel : 0752 155 898




  • #2
    Vreau sa-l probez si eu. Can I?
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      E cel care a fost la Costica?
      Liviu Petrescu

      Comentariu


      • #4
        Da ! Este lemnul lui Costica Radu ! A jucat cu el in ultimii 3 ani cred ! Eu ma ocup de vanzarea lui, el neavand timpul necesar !
        Blade : Butterfly Timo Boll W7
        FH: Cornileau Target GT
        BH:
        Cornileau Target GT
        Tel : 0752 155 898



        Comentariu


        • #5
          Am vazut anuntul de dimineata, am tot ezitat daca sa scriu o chestie...pana la urma, asta e...daca vrei sa-l ajuti pe amicul tau, pune niste poze adevarate cu lemnul in toata splendoarea lui...nu vad decat un lemn frumos pictat cu oja ca unghiile unei domnisoare si trebuie sa-mi imaginez ca vad un Cresail...in afara topicului si sa-mi fie iertata aceasta divagatie : am intrat in lumea asta acum aproape 7 luni insa m-am adaptat destul de repede la anumite cerinte minime cerute : daca vand lemne, trebuie sa spun dimensiuni, greutate, modificari ( uneori ajuta si mentionarea fostilor proprietari )...daca vand fete, aceeasi poveste : dimensiuni, culori, uzura, poze cat mai lamuritoare pentru viitorii proprietari...inteleg ca e treaba de amatori acest sport insa aplicand mai mult profesionalism, ne ridicam usor-usor...doar zic. Revin cu rugamintea pentru poze ca sa pot face o oferta de cumparare. Multumesc.
          TRUST NO ONE !

          Comentariu


          • #6
            Nu inteleg ce nu v-a placut la acele poze daca asa arata lemnul ! Si cum am mentionat mai sus, lemnul nu imi apartine( eu doar ajut un prieten sa il vanda), deci nu pot face eu modificari la el si anume sa inlatur oja sau altceva la care v-ati gandit dumneavoastra !
            Ce inseamna poze adevarate pen tru dumneavoastra? Nu sunt pozele care reflecta realitatea? Eu asa inteleg si asa am si postat: niste poze care arata exact realitatea! Va multumesc pentru sfaturi ! Daca va intereseaza lemmnul, ma puteti contacta ! Seara buna !
            Blade : Butterfly Timo Boll W7
            FH: Cornileau Target GT
            BH:
            Cornileau Target GT
            Tel : 0752 155 898



            Comentariu


            • #7
              Am inteles...aveti PM !
              TRUST NO ONE !

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de danmihai Vezi post
                Am vazut anuntul de dimineata, am tot ezitat daca sa scriu o chestie...pana la urma, asta e...daca vrei sa-l ajuti pe amicul tau, pune niste poze adevarate cu lemnul in toata splendoarea lui...nu vad decat un lemn frumos pictat cu oja ca unghiile unei domnisoare si trebuie sa-mi imaginez ca vad un Cresail...in afara topicului si sa-mi fie iertata aceasta divagatie : am intrat in lumea asta acum aproape 7 luni insa m-am adaptat destul de repede la anumite cerinte minime cerute : daca vand lemne, trebuie sa spun dimensiuni, greutate, modificari ( uneori ajuta si mentionarea fostilor proprietari )...daca vand fete, aceeasi poveste : dimensiuni, culori, uzura, poze cat mai lamuritoare pentru viitorii proprietari...inteleg ca e treaba de amatori acest sport insa aplicand mai mult profesionalism, ne ridicam usor-usor...doar zic. Revin cu rugamintea pentru poze ca sa pot face o oferta de cumparare. Multumesc.




                Robert nu fi stresat din cauza dl.Mihai el asa face cu toata lumea de pe forum , adica vrea sa gaseasca orice motiv daca se poate sa-ti cumpere lemnul 50/60 la suta mai ifetin, adica o sa-ti cumpere lemnul cu 300, poate cel mult 400 ron la cum arata lemnul o sa spuna el,,, asa a facut si cu mine (a lasat un mesaj privat oferta de 2 banii) si cu alti care au vandut lemne a facut la fel, poti sa vezi in posturile lui... eu nu spun sa nu negociezi ca este normal sa faci acest lucru, dar in limita bunului simt, dar omul acesta deja Isi bate joc de noi, el se crede destept si pe noi prosti,,,
                ,,, dl. Mihai bun venit pe forum, dar te rog nu te mai Injosi in ultimul hal,ramai un domn asa cum te-am cunoscut eu prima data. Sanatate!


                scuze ,,, Robert.
                Ultima editare de leo33; 22.feb.2015, 22:36.

                Comentariu


                • #9
                  mi-era dor de tine , leo...bine ai sosit ! mi-ai stricat afacerea...tocmai ii propusesem 100 ron pe Cresail si ai aparut tu...ce ma fac acum ?
                  TRUST NO ONE !

                  Comentariu


                  • #10
                    Valabil !
                    Blade : Butterfly Timo Boll W7
                    FH: Cornileau Target GT
                    BH:
                    Cornileau Target GT
                    Tel : 0752 155 898



                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X