Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turnee A+ Regionale "Ziua Națională AmaTur" - 5 Septembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de sorin_client Vezi post

    Emi, in ce priveste premierea fiecaruia, ma gandeam ca firma Joola ar putea face o minge aniversara AmaTur pe care s-o oferiti fiecarui jucator. Ar fi interesant si o reclama excelenta. (trebuie sa dai o bere pt idee).

    Respect.
    Daca se concretizeaza idee dau si 2 beri.
    Am primit calculatia pentru mingea aniversara "Amatur 10 Ani" cu logo-ul comunitati de tenis de masă si situatia arata in felul urmator:-comanda minima 1000 buc mingi de antrenament selecate.
    -la 1000 buc pretul este de 2 lei bucata (1.8 )
    -la 2000 buc pretul este de 1.8 bucata (1.6)
    - la 5000 buc pretul este de 1.5 bucata (1.3)
    -la 10000 buc pretul este de 1.4 bucata (1.2)
    -peste 10000 buc pretul se negociaza
    Daca pe minge apare si inscrisul EMI-TT atunci costurile de matrita se preiau de catre EMI-TT si preturile sunt cele din paranteza.

    Durata de executie a matritei este de circa o luna,iar fabrica este din 15 August pana in 31 August inchisa,deci ultima comanda este 12-13 iulie.

    Asteptam comenzi din partea celor interesati.

    EMI

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de GeluBv Vezi post
      Zona 7) Coordonatori: Bogdan Roman http://www.amatur.ro/tenisdemasa/cls...=Zona+7&page=1
      Arad, Resita, Oravita, Oradea, Timișoara, Deva, Petrila(HD), Caransebeș, Salonta, Lugoj, Hateg, Sacuieni(BH), Marghita(BH), Salonta(BH), Magesti (BH), Gepiu (BH), cu un total de 302 evidentiati in clasament;
      LOCATIA:Arad, Timișoara sau Oradea (Bogdan decide)
      Asta e o idee buna. Multumesc pentru intelegere !

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Zosim1 Vezi post
        Daca se concretizeaza ideea dau si 2 beri.
        Am primit calculatia pentru mingea aniversara "Amatur 10 Ani" cu logo-ul comunitati de tenis de masă si situatia arata in felul urmator:
        -comanda minima 1000 buc mingi de antrenament selectionate.
        -la 1.000 buc. pretul este de 2,0 lei buc. (1,8 lei)
        -la 2.000 buc. pretul este de 1,8 lei buc. (1,6 lei)
        -la 5.000 buc. pretul este de 1,5 lei buc. (1,3 lei)
        -la 10.000 buc. pretul este de 1,4 lei buc. (1,2 lei)
        -peste 10000 buc. pretul se negociaza
        Daca pe minge apare si inscrisul EMI-TT atunci costurile de matrita se preiau de catre EMI-TT si preturile sunt cele din paranteza.
        Durata de executie a matritei este de circa o luna,iar fabrica este din 15 August pana in 31 August inchisa,deci ultima comanda este 12-13 iulie.
        Asteptam comenzi din partea celor interesati.
        EMI
        În cazul în care ar mai fi doritori de mingi aniversare "AmaTur 10 Ani" eu mă înscriu cu o comandă de 200 buc. pentru Zona 2.
        Sunt 8 zone, poate se adună doritori măcar pentru 1.000 de bucăți.


        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de marcelgiosan Vezi post
          În cazul în care ar mai fi doritori de mingi aniversare "AmaTur 10 Ani" eu mă înscriu cu o comandă de 200 buc. pentru Zona 2.
          Sunt 8 zone, poate se adună doritori măcar pentru 1.000 de bucăți.



          Referitor la matrita, preturile sunt calculate pt monocolora,stiu ca se poate executa si bicolora ,dar matrita este mult mai scumpa,asa am vrut sa fac si eu cu EMI-TT,dar multicolora nu cunosc daca se poate executa si ce costuri implica aceasta.

          Multumesc de interesul aratat.EMI

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Zosim1 Vezi post
            Referitor la matrita, preturile sunt calculate pt monocolora, stiu ca se poate executa si bicolora, dar matrita este mult mai scumpa, asa am vrut sa fac si eu cu EMI-TT, dar multicolora nu cunosc daca se poate executa si ce costuri implica aceasta.

            Multumesc de interesul aratat. EMI
            Ei, n-o lua "mot-a-mot", ...pardon "culoare cu culoare"!
            M-am jucat și eu un pic cu cu "micuța" de celuloid, exers?ndu-mi topspinul de rever în CorelDRAW că m-am cam săturat de AutoCAD.
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de marcelgiosan Vezi post
              Ei, n-o lua "mot-a-mot", ...pardon "culoare cu culoare"!
              M-am jucat și eu un pic cu cu "micuța" de celuloid, exers?ndu-mi topspinul de rever în CorelDRAW că m-am cam săturat de AutoCAD.
              Joaca ne joaca mie imi place cum arata daca o mai rotunjesti un pic si mai reduci culorile cred ca e ok.
              Apropo daca vrei sa scrie Tenis cu alb atunci o sa scriem pe mingi rosii

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                În cazul în care ar mai fi doritori de mingi aniversare "AmaTur 10 Ani" eu mă înscriu cu o comandă de 200 buc. pentru Zona 2.
                Sunt 8 zone, poate se adună doritori măcar pentru 1.000 de bucăți.


                Am facut rezervare pt aceasta comanda si acum am vazut pe mail ca mi se cere sa confirm daca mai este valabila aceasta comanda sau nu.In cursul zilei de maine am sa iau legatura cu cei de la matrite si o sa incerc sa aman raspunsul cel putin pana miercuri sau joi,chiar daca este destul de tarziu,de aceea te rog pe tine Marcele daca esti interesat si mai gasesti inca cineva sa confirme sa pot da un raspuns.

                Multumesc.Emi

                Comentariu


                • #33
                  Bună dimineața!
                  S-a intrat în linie dreapta, așa că ar cam trebui să punem la punct detaliile legate de turneele regionale.

                  Doresc ca organizatorii sa-si reconfirme intenția (a se vedea în calendar locațiile și responsabilii) și sa colaboram pentru ca acest eveniment sa fie un succes.

                  Anunțul privind turneele și zonele le găsiți în postul 2 și 3 și se pot posta începând de astăzi, iar cine nu poate sau nu este sigur ca poate , este rugat sa anunțe pentru a se schimba organizatorul și bineînțeles locația.

                  Referitor la cupe si medalii va rog sa spuneți dacă doriți sa luam dintr-un singur loc. Eu pot sa cer catalogul (preț și poza) de la M. Ciuc, după care sa cerem o reducere.

                  Confirm
                  Pe zona Transilvana Centru va rămâne locația Sibiu-Aria Sport , organizator Alex M cu Adonis F ?nsoțiți de responsabilii Imre Kantor și Pal Tokoș .
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • #34
                    Turneu regional A+, Zona 2

                    La Brăila urmează să confirmăm sala (Polivalenta sau Școala nr. 2) după semnarea contractului. Anunțul se va posta după încheierea Turneului A "Valurile Dunării", Duminică sau Luni.
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #35
                      Pentru zona Oltenia nu sunt probleme. Se reconfirma Topoloveni in 5 Sept 2015, organizatori Florin Toma si Sorin Botirca.
                      www.clubarena08.ro

                      Comentariu


                      • #36
                        Lucian Bozga/Adi Lazaroiu, confirma turneul la Baicoi.
                        Doreste cupe din acelasi loc.
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de GeluBv Vezi post
                          Lucian Bozga/Adi Lazaroiu, confirma turneul la Baicoi.
                          Doreste cupe din acelasi loc.
                          In principiu da,asteptam pretul.

                          Comentariu


                          • #38
                            Aici se poate vedea catalogul: cupe economic si cupe lux. http://www.trofeeadesign.ro/cupe.html#grid9. (In jos-ul paginii sunt doua cataloage)

                            Am extras si niste poze (print screen ) pe care le atasez
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • #39
                              Si zona de vest este ok, rămâne cum am stabilit, anunțul cu turneul unde se postează ?
                              Cum putem intra in posesia cupelor daca se cumpara de unde spui gelu
                              Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                              FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                              BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                              Comentariu


                              • #40
                                foarte ușor ,,off topic,, totuși legat de subiect: domnule Bogdan Roman, domnule Botirca, v-am scris mesaj privat. poate aveți mesageria prea plină.

                                Comentariu


                                • #41
                                  Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                  Si zona de vest este ok, rămâne cum am stabilit, anunțul cu turneul unde se postează ?
                                  Cum putem intra in posesia cupelor daca se cumpara de unde spui gelu
                                  Anuntul turneului se posteaza acolo unde se posteaza de obicei turneele, mai concret, acolo unde s-a postat si ultimul A+ de la Arad.

                                  Cupele si medaliile se comanda si ajund la fiecare prin curier rapid (gratuit). Fiecare lasă adresa si nr tel....dar pana una alta mai astept vreo doua zile, dupa care fiecare se descurca.

                                  sunati la nr 0722315757 pt detalii
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de adimucu Vezi post
                                    foarte ușor ,,off topic,, totuși legat de subiect: domnule Bogdan Roman, domnule Botirca, v-am scris mesaj privat. poate aveți mesageria prea plină.
                                    Eu sunt de acord sa merg la posta. E o chestiune de onoare pana la urma. Multumesc frumos!

                                    Trimis de pe al meu SM-T535 folosind Tapatalk
                                    www.clubarena08.ro

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                      Eu sunt de acord sa merg la posta.
                                      ...adresa? (merge și pe privat)

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Postat în original de GeluBv Vezi post
                                        Eu propun setul de cupe din dreapta, adica 3091 (pret in partea de jos a imaginii) care inseamna:
                                        Loc 1...24 Eur
                                        Loc 2...18 Eur
                                        Loc 3.. 14 Eur
                                        Loc 3...14 Eur
                                        Total...91.76 + TVA = 113,78 eur un set

                                        Plus medaliile (8x 1,5) 12 eur

                                        Inscriptionarile 4 cupe si 8 medalii = 30 euro

                                        Asadar avem 113.78+12+30 =156 eur

                                        Totul x 2 (amatori +open)

                                        Negociere si reducere se poate obtine daca unim comenzile, in caz contrar nu garantez decat ca transportul este gratuit catre fiecare locatie.
                                        Ultima editare de GeluBv; 10.aug.2015, 11:11.
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Pregătirea Turneelor A+ Regionale intrând pe ultima 100 de metri, nutrim speranța că această "întreprindere" comună numită Zi Națională AmaTur va fi un succes deplin în toate cele 8 centre de concurs, iar totalul participanților prezenți la masa de tenis pe 5 Septembrie 2015 să depășească 800 de jucători, ceea ce ar reprezenta fără ?ndoială un record național pentru Mișcarea AmaTur.
                                          Totalul jucătorilor activi în momentul de față se ridică la 2877 din cei 4508 care figurează în Clasamentul Excel, astfel că o prezență de peste 800 de jucători ar ?nsemna cca. 30% din suflarea amaturistă.
                                          Vom monitoriza săptăm?nal înscrierile în cele 8 centre regionale cu speranța ca Vineri 4 Septembrie 2015 Harta Rom?niei (colorată pe zone mai jos) să înregistreze o acoperire totală în toate colțurile țării.


                                          Ultima editare de marcelgiosan; 10.aug.2015, 15:50.
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Va rog postati turneul, cat mai curand posibil, si luati cu copy-paste zona dvs. ..se afla in primele postari din acest topic.
                                            Hobby: Motoare si ski !
                                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Scuze de intrebare, dar se anunta un turneu si pentru zona Moldovei? In topic se vorbea de Gura Humorului, dar inca nu s-a anuntat nimic de catre Dan Chirap.
                                              Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                                              Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                                              Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de Bogdan A Vezi post
                                                Scuze de intrebare, dar se anunta un turneu si pentru zona Moldovei? In topic se vorbea de Gura Humorului, dar inca nu s-a anuntat nimic de catre Dan Chirap.
                                                Stai linistit Bogdane ca apare si anuntul pt Gura Humorului ,dar sti si tu f bine ca moldovenii sunt din neam scriitori si mai intai trebe randuite versurile si dupa cea publicate. Sau cred ca Dan il tine in sah pe Don Doctor sa se inscrie la Cluj si dupa aceea posteaza turneul

                                                HAI AI NOSTRI !!! EMI

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Postat în original de Bogdan A Vezi post
                                                  Scuze de intrebare, dar se anunta un turneu si pentru zona Moldovei? In topic se vorbea de Gura Humorului, dar inca nu s-a anuntat nimic de catre Dan Chirap.
                                                  Mi-a promis Dan Chirap ca-l va posta cat de curand.
                                                  Hobby: Motoare si ski !
                                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Postat în original de GeluBv Vezi post
                                                    Mi-a promis Dan Chirap ca-l va posta cat de curand.
                                                    Maine il v-a posta am vorbit cu el la telefon,il mai lasa pe Don Doctor sa fiarba.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X