Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Lemn Butterfly Primorac OFF-

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Lemn Butterfly Primorac OFF-

    Vandut !
    Ultima editare de Kenwood_DJ; 08.mar.2015, 21:18. Motiv: Vandut

  • #2
    Ce fel de logo are la capătul mânerului? Aveți o poza cu partea aceea?
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      dl. ami pare dar acest lemn este o colona, in pozele de jos se vede cum arata unul normal, eu nu ma refer la culoare si cum este la maner se vede foarte bine diferenta ... nu este nici o problema se poate vinde, pretul este bun pt.o clona si arata bine daca era bun se putea vinde si cu mai mult ...



      Ultima editare de leo33; 26.feb.2015, 23:38.

      Comentariu


      • #4
        http://www.tabletennisdb.com/blade/b...-primorac.html

        nu este clona..

        Comentariu


        • #5
          baieti, nu stiu sa va zic daca este sau nu o clona, dar cert este ca mingea sare ok din el si nu vibreaza deloc. Sunt deschis la eventuale teste. Daca e careva din Cluj sau Zalău care vrea sa-l testeze, cu tot dragul il ofer pt teste. Eu il vand pt. ca mi-am luat ceva mai offensiv, ceva cu insertie de carbon. Nu am ce sa fac cu 2 lemne.
          Am sa fac niste poze cu partea de jos a manerului.

          - - - Actualizat - - -

          Comentariu


          • #6
            am avut si eu primorac , dar nu ca asta. era ca cel din pozele Dl Leo !!! ...
            Rozena - VISCARIA - Rozena

            Comentariu


            • #7
              Am luat un lemn asemanator de la dl Crisan ,la turneul final si este aproape identic ca cel al lui Kenwood_DJ. Spun identic pt ca pe lemnul meu nu scrie "J.T.T A.A.

              Comentariu


              • #8
                Si eu am vazut Primorac off- si arata la fel cu cel al lui Kenwood_DJ cu o singura diferenta legata de fluturasul din fundul manerului care era din plastic, emblema alb cu negru si rotunda.
                blade :TB ALC
                fh : joola rhyzm-P, 2.0
                bh : andro rasant grip, 2.0

                Comentariu


                • #9
                  Exista mai multe variante de Primorac OFF-, daca nu scrie J.T.T.A.A. inseamna ca este facut pentru Europa.

                  Lemnul lui Kenwood_DJ este o clona a variantei JAPAN, se observa diferenta la forma lamei, fontul seriei si tablita.

                  Comentariu


                  • #10
                    Daca voi ziceti, asa o fi cert e ca e ok tehnic si estetic. Nu l-am folosit deloc. Faptul ca e o clona il face de nefolosit ?

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Kenwood_DJ Vezi post
                      Daca voi ziceti, asa o fi cert e ca e ok tehnic si estetic. Nu l-am folosit deloc. Faptul ca e o clona il face de nefolosit ?
                      Bineinteles ca nu-l face de nefolosit, doar ca trebuie specificat in anunt.

                      Comentariu


                      • #12
                        am inteles... Tocmai de aceeea am pus poze cu produsul cat mai detaliate sa nu zica apoi careva ca "l-am intepat". Dupa parerea voastra, pot lua 100 lei pe lemnul asta ?

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Kenwood_DJ Vezi post
                          am inteles... Tocmai de aceeea am pus poze cu produsul cat mai detaliate sa nu zica apoi careva ca "l-am intepat". Dupa parerea voastra, pot lua 100 lei pe lemnul asta ?
                          Nu, din pacate este o clona de 10 dolari.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de midnight8080 Vezi post



                            aici jos sunt poze si linkuri la multe lemne clone, pt colegi mei de mai sus care nu stiu diferenta... sper sa fie de ajutor...



                            Postat în original de leo33 Vezi post
                            Aici este mama clonelor la Lemne, Fete de paleta... dar acest magazin din cate stiu eu recunoaste ca ei vand clone... daca se intra in linkuri se vede mai bine pozele...




                            http://item.taobao.com/item.htm?spm=...5-1de3fdf99d22,,,CLONA Butterfly ALC,

                            http://item.taobao.com/item.htm?spm=...a-e964663682cd,,, COLONA Butterfly Zhang Jike

                            http://item.taobao.com/item.htm?spm=...1-97eb46ba0013 ,,, CLONA Butterfly Viscaria, sa va uitati la poze pana la capat




                            ----------------------------------------------------------------------------------------------------- LEMN ORIGINAL



                            - se vede diferenta acolo unde se tine degetul este prea mare diferenta, adica este mai larg la lemnul care este clona, si seria este cu mult mai sus din cauza acesta,,, eu am avut clone si nu am putut sa joc cu ele, ma deranjea la deget si am fost nevoit sa-l pilesc acolo ...



                            ,,, COLONA PILITA

                            Ultima editare de leo33; 27.feb.2015, 16:10.

                            Comentariu


                            • #15
                              Clona Primorac Off- Japan:

                              http://www.aliexpress.com/store/prod...916666809.html

                              Comentariu


                              • #16
                                Ok Atunci, cred ca se poate inchide topicul asta... Sau ma rog, la 10 dolari nu am sa-l dau, prefer sa-l tin pt. mine. Merci pt. lamuriri dragi colegi !

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de midnight8080 Vezi post



                                  aici jos sunt poze si linkuri la multe lemne clone, pt colegi mei de mai sus care nu stiu diferenta... sper sa fie de ajutor...



                                  Postat în original de leo33 Vezi post
                                  Aici este mama clonelor la Lemne, Fete de paleta... dar acest magazin din cate stiu eu recunoaste ca ei vand clone... daca se intra in linkuri se vede mai bine pozele...




                                  http://item.taobao.com/item.htm?spm=...5-1de3fdf99d22,,,CLONA Butterfly ALC,

                                  http://item.taobao.com/item.htm?spm=...a-e964663682cd,,, COLONA Butterfly Zhang Jike

                                  http://item.taobao.com/item.htm?spm=...1-97eb46ba0013 ,,, CLONA Butterfly Viscaria, sa va uitati la poze pana la capat




                                  ----------------------------------------------------------------------------------------------------- LEMN ORIGINAL



                                  - se vede diferenta acolo unde se tine degetul este prea mare diferenta, adica este mai larg la cel care este colna, si seria este cu mult mai sus di cauza acesta,,, eu am avut clone si nu am putut sa joc cu el asa ca ma deranjea la deget si a trebuit pilit acolo ...



                                  ,,, COLONA PILITA




                                  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



                                  Eu spun sa adaugati un pret asa cum ati spus mai incolo 100 ron si vedeti ce oferte primiti... si eu am fost curios de clone,,, poate mai vrea cineva...
                                  Ultima editare de leo33; 27.feb.2015, 16:14.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Ok, 100 ron usor negociabil

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X