Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

solutie de lipit Speed Glue.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • solutie de lipit Speed Glue.

    Stie careva unde (inca) gasesc astfel de solutie ? Multumesc.

  • #2
    Salutare,

    Dacă nu găsești prin împrejurimi,găsești soluție de lipit speed glue la userul Cristi72 din București...are postat un anunț și aici pe forum...momentan e pe la pagina 3

    Comentariu


    • #3
      Aici gasiti ce va intereseaza.In ultima pagina.Stima.http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-fete-ANDRO-lt

      Comentariu


      • #4
        am vorbit cu dl. in cauza... dar ARENTIE!!! Acest lipici pe baza de toluen este bun la fel si pretul si eu folosesc asa ceva , dar nu se lipeste asa de usor fara sa fie jos pe fata macar un strat de lipici pe baza de apa,,, asa cu un strat macar de apa se lipeste mult mai usor, trebuie doar un strat de lipici cu toluen si se lipesc fetele, si devin mai rapide... eu va recomand sa folositi o pensula pt ungerea fetelor, si aveti grija la miros...
        Se lipeste si fara acel strat de lipici pe baza de apa pe fata, dar trebuie sa dai de foarte multe ori, si de fiecare data trebuie sa astepti bine pana se usuca fata sa dai din nou...

        aaaaaaaaaaaaaaaaaa, si inca ceva scrisul de pe Lemn se duce jos... Bafta!
        Ultima editare de leo33; 10.mar.2015, 11:45.

        Comentariu


        • #5
          Merci pt info in trecut, cand jucam zilnic, acu 8ani, solutia mi-o faceam eu din cauciuc si diluant. Pacat ca se gaseste asa greu tipul asta de solutie, speed glue.

          Comentariu


          • #6
            Cristi72,
            Gasesti la el adezivi de calitate, preturi foarte bune, am luat si am fost super multumit.
            Ia legatura cu el si sigur te va ajuta.

            Sanatate!

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X