Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CAMPIONATUL National Buzău 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CAMPIONATUL National Buzău 2015

    Am cateva imagini cam la gramada cu ce s-a intamplat sambata 7 martie la Buzău.
    Din pacate nu am imagini de la finale si semifinale ... simplu fete / baieti dar macar aveti o idee ce s-a jucat pana acolo.
    Maine o sa mai pun finala de dublu fete / baieti.
    Enjoy





    Mizutani ZLC | MX-S

  • #2
    De remarcat publicul numeros care a umplut sala. De ce oare FRTM nu organizează aceste concursuri in București unde sunt mult mai multi iubitori de tenis de calitate? Daca exista public atunci apar si sponsorii respectiv televiziuni interesate sa transmita. Aceste concursuri se desfasoara intr-un anonimat total, oameni ăștia cred ca se tem să nu ne deranjeze cumva.

    Comentariu


    • #3
      famiglia
      Hurricane III (by Nittaku)
      Jun Mizutani ZLC
      Nittaku Hammond Z2

      Comentariu


      • #4
        Sa stii ca o sa incerc eu sa ma ocup de treaba asta in viitorul apropiat ... dar sa vad cum pot sa invart 20-30.000 euro pentru inceput ... dar nici sala adevarata nu avem ... dar nici Buzăul nu are cine stie ce ...
        Sincer am plecat cu durere de cap de la curentul din sala. La un moment dat eram langa Samara care se plangea de curentul din spate de la mesele de antrenament deoarece ii zbura vantul mingea din paleta !!!
        Ce sa mai zic de copiiii care intrau si ieseau toata ziua pe usa care se lovea mereu de toc de iti sarea basca-n tavan... mai ales la 10-10 ... Ce sa zic ... Jale mare

        - - - Actualizat - - -

        Selectiuni semifinala dublu masculin - Buzău 2015. Enjoy



        - - - Actualizat - - -

        .... Finala la Dublu Masculin Seniori 2015... Enjoy

        Mizutani ZLC | MX-S

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X