Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B TOP TENIS ARENA 21 martie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nea Vasile,eu zic sa te bucuri de faptul ca sunt parinti interesati de acest fenomen,cu cat mai multi parinti pasionati, interesati si care sa aprecieze munca si eforturile antrenorilor,cu atat mai bine pentru tot ce inseamna fenomenul tenis de masă.Zi frumoasa sa aveti.
    Postat în original de vasile fodoran Vezi post
    )))))Invata parintii de zor....si tenis de masă si organizare....))In curind nu mai vad rostul antrenorilor si a organizatorilor........la copii ma refer)))))))

    Comentariu


    • Postat în original de manyaku88 Vezi post
      Constantin Teodor pe locul 5-8 pls.
      Postat în original de raducu Vezi post
      Dane, rezultatul dintre mine si Constantin Teodor a fost 3-0 pt mine, iar in semifinala m-a batut Vali cu 3-0.

      scz, am rectificat rezultatele si se gasesc in postul 1.
      Ultima editare de Dan2; 22.mar.2015, 20:27.

      Comentariu


      • Postat în original de oprea florin Vezi post
        Nea Vasile,eu zic sa te bucuri de faptul ca sunt parinti interesati de acest fenomen,cu cat mai multi parinti pasionati, interesati si care sa aprecieze munca si eforturile antrenorilor,cu atat mai bine pentru tot ce inseamna fenomenul tenis de masă.Zi frumoasa sa aveti.
        Ai avut vreodata impresia ca nu ma bucura acest lucru,numai ca ma deranjeaza cind un parinte se erijeaza in antrenor si zapaceste "odrasla".Cum ziceam si in alta postare,sunt prea putini copilasi care dac acest minunat sport si prea multi "antrenori"Si tu,impreuna cu familia sa ai o seara excelenta!!

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X