Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener de antrenament Arad

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener de antrenament Arad

    Caut partener de antrenament. Joc tenis de masă cu paleta profesionala din 04. Ianuarie 2015. Ideal 2-3 antrenamente pe saptamana. Joc la Victoria pe Marasesti.
    Ultima editare de eres01; 03.apr.2015, 17:41.
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

  • #2
    Aveti voi acolo la Arad,o persoana de gen masculin,scunda si bine facuta(dolofana).Acum mai multi ani in urma,s-a gandit sa se apuce de acest sport nobil care este tenisul de masa(si-a descoperit dintr-o data acesta vocatie care-i creia insomnii permanente).Si ce si-a zis?Deoarece nu avea bani destui pentru o paleta decenta,s-a dus in piata 700 de la Timișoara,in sectorul de vechituri si de acolo si-a cumparat un lemn cu 70 lei de...culmea vechi 70 ani,bineanteles pe coada avand fluturele negru.Si tot cautand el pe acolo si o fata de b-hand,a dat peste cineva care-si vindea piaptanul strabunicii sale de acum 100 ani,cu dintii tociti,dar care,culmea ii avea pe toti.Cum pentru f-hand nu si-a gasit fata dorita,a plecat suparat inapoi la Arad,evident cu ”nasul”,ca nu avea bani.Si s-a oprit intr-o parcare pe marginea drumului ,pentru oarecare necesitati care nu suporta amanare.Iesind din boschetul cu pricina,deoadata ii surade norocul ”porcesc”si gaseste o camera de cauciuc de la un tir care trecuse pe acolo acum 25 ani.Bucuros,nevoie mare,isi ia”inima-n dinti”si cu cutitul de autoaparare din dotare,isi croieste dupa lemnul recent achizitionat,fata pentru f-hand ad-hoc.Pe acea vreme nu era booster si solutie de lipit,asa ca le lipeste cu saliva din dotare(pe post de booster)si cu guma de mestecat..tot din dotare,ca si acum dintii sai sunt stralucitori si nu are nevoie de pasta de albit.Ma gandsc la tine ca daca te intalnesti cu el,tu cu paleta ta superprofesionala,practic il bati de-l asculti cu ureche,pana...geme.Ca sa mai faca rost de bani,domnul despre care iti vorbesc,se straduieste asiduu,sa-si vanda materiale de tenis de masă pe acest forum si cum de asemenea nu-i mai ajung banii,din cand in cand mai organizeaza la voi la Arad cate un turneu de tenis de masă.Ma gandesc,ca daca nici de aici nu castiga suficienti bani,nu te va refuza la 2-3 antrenamente pe saptamana la acest sport.Si la ce s-au mai gandit parintii lui,hai sa-i dam numele unui oras mare de prin centrul Moldovei si l-au numit ROMAN.Si nici prenumele sa nu fie mai prejos,i-au dat unul de domnitor sau voievod,cum doresti sa-l cataloghezi BOGDAN.Eu sper sa rezulte o confruntare de ...Doamne ajuta!(dar nu-ti spun pentru cine).
    Ultima editare de PRIZA TOK; 04.apr.2015, 09:19.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      Trebuie sa recunosc ca a-ti reusit sa imi captati toata atentia cu aceasta mica "nuvela". Cat despre paleta mea "super profesionala" incercam sa imi descriu postura de incepator, fiindca pana anul acesta am jucat doar cu palete preansamblate. Acum sa revenim la nuvela, sa zicem ca pe drumul de intoarcere de la timisoara cel care l-a preluat pe bogdan la stop eram eu. Si dupa ce si-a lipit fetele mentionate pe lemnul de la care fluturele s-ar fi desprins prin acel bostan, de care vorbeai si din cauza lui s-a intamplat nu stiu ce nenorocire prin america, cel putin asa spun batranii pe aici, il provocam la un duel cu paleta mea profesionala, dupa ce ii lipeam fetele bineanteles cu "mucii" din dotare(bate tare vantul intre arad si timisoara) probabil ca aveam o sansa. Cat despre bani "e putini si la mine". M-am gandit serios la un antrenor dar costurile sunt relativ ridicate.

      Eu ma gandeam la un coleg cu care sa joc saptamanal, sa ne antrenam impreuna. Poate o sa il luam si pe bogdan cu noi dar el e din alta galaxie probabil si pentru tine si s-ar plictisi.

      Si acuma ca sa risipim intriga, il stiu pe bogdan cel care organizeaza turnee frumoase in arad(28.03.2015), joc la sala de care se ocupa el si o sa vedem poate bem o bere si jucam si un tenis.

      Ms ca mi-ai descretit fruntea in dimineata asta, probabil ca face parte din fisa postului[emoji1] .
      Ultima editare de eres01; 04.apr.2015, 10:04.
      FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

      Comentariu


      • #4
        Bogdane (Roman), adreseaza-te admin-ului pentru insultele de mai sus,...domnul cu pricina are un avertisment...
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • #5
          Este o vb românească " DESTEPTII TAC SI PROSTII VORBESC" urmează sa stabilească DOMNU doctor in ce categorie se încadrează , se pare ca perdea la domnia sa nu exista .
          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

          Comentariu


          • #6
            0746056622 suna-ma si iti explic cine este acest PRIZA TOC , o sa răm?i socat
            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

            Comentariu


            • #7
              Bogdane, ca sa trecem peste talentul ascuns al lui "dom doctor" de a scrie, una buna tot a zis, asa ca ramai dator cu un curs de TT. Si in pauze bem cate o bere
              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

              Comentariu


              • #8
                Valabil!!!
                FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                Comentariu


                • #9
                  Salut, daca anuntul tau mai este valabil, as fi interesat. Ma poti suna la nr. 0745615603

                  Comentariu


                  • #10
                    si eu sunt interesat.
                    un singur lemn DEF
                    zeci de fețe diverse

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X