Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ati vrea sa va antrenati cu un antrenor profesionist?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ati vrea sa va antrenati cu un antrenor profesionist?

    Mie cred ca mi-ar prinde bine sa pot merge undeva si sa ma antrenez cu un antrenor care are experienta cat mai mare ca antrenor. Evident ca as plati pentru serviciile lui.

    Ce parere aveti?
    19
    Da
    21,05%
    4
    Da
    78,95%
    15
    Nu
    0,00%
    0
    Nu
    0,00%
    0

  • #2
    Da, sigur mi-ar prinde bine, dar sa fie la un tarif rezonabil ca sa pot face cel putin 2 antrenamente de cate 2 ore pe saptamana.
    Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
    FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
    BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

    Comentariu


    • #3
      Si mie mi-ar placea !!

      Comentariu


      • #4
        Yup! Io zic ca joc ok, da' as fi tare incantat de lectii de la profesionisti!

        Comentariu


        • #5
          Eu am vorbit cu un tip din bihor care era antrenor la Oradea pe cand aveau echipa in superliga (la fete) sa-mi dea ceva antrenamente peste cap si apoi o sa va zic impresiile (cu siguranta nu voi deveni ceva mai jucator decat sunt).

          Comentariu


          • #6
            eu personal (exceptand perioada de fata in care sunt f.f. aglomerat) am mers de 2 - 3 ori pe saptamana la Mediaș unde iau "ore" de la antrenorul de acolo care e de la mine din Târnaveni. La robot nu m-a bagat ... in schimb la cutie ma rupe Si e GRATIS
            blade> Butterfly - Schlager Carbon
            FH> Donic Coppa Tenero 2.1 red
            BH> Donic Coppa Tenero 2.1 black

            Comentariu


            • #7
              Eu am fost la antrenorul care a antrenat Oradea cand a fost in superliga, si mi-a zis ca am un stil foarte bun si loviturile foarte corecte pentru un sportiv de strand, ca daca vorbim de tenis de masă nu stiu nimic nici priza paletei nici contrele nici topspinul de pe nici o fata nici returul servelor nu este peste nivelul de strand si daca mai vreau ceva (e cam tarziu pentru mine) ar trebui schimbat tot, asa ca nu stiu daca mai are rost sa ma stresez.
              Poate ca daca as avea vreo 25 de ani ar mai avea rost sa trag de mine asa nu stiu inca ce voi face. Ma mai gandesc.

              Comentariu


              • #8
                AS PREFERAO PE OTILIA BADESCU...

                :P Domnilor..eu as prefera sa fiu pregatit de o mare campioana,mai bine dacat ea..nu cred ca poate sa explice altcineva..este vorba de Otilia Badescu..credeti ca se poate?? Sunt irealist???

                Comentariu


                • #9
                  ce credeti, Otilia Badescu va antrena dupa ce incheia activitatea competitionala?

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: AS PREFERAO PE OTILIA BADESCU...

                    Postat în original de the spy
                    :P Domnilor..eu as prefera sa fiu pregatit de o mare campioana,mai bine dacat ea..nu cred ca poate sa explice altcineva..este vorba de Otilia Badescu..credeti ca se poate?? Sunt irealist???
                    .................da.................... adica s-ar putea dar ar merita?

                    Comentariu


                    • #11
                      Valentin..
                      Eu sper ca Otilia Badescu sa antreneze pe tinerii cadeti,juniori si de ce nu amatori...Poate forma jucatori de perspectiva,are o gama larga si variata...a jucat un tenis deosebit si chiar diferit...singura jucatoare din europa care a folosit pe ambele parti fețe cu zimti scurti..

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X