Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Oradea-Cupa Pingpongmania editia a 12-a 09.05.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Horica, nu mai fi chibitar, daca continuam in stilul asta, sa-i luam trofeele lui Marius, ne da asta in judecata))
    asadar: Marius iti dau un sfat, fa turnee dar sa nu aflam noi aradenii)). Uite unde se ajunge DOUA TURNEE "A" SI UN "B" castigate de Arad. E batator la ochi))))
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

    Comentariu


    • #52
      Bogdy eu am zis purul adevar,omul chiar organizeaza concursuri intr o maniera ireprosabila,de asta merita respectul nostru,felicitari Marius,nu cred ca,conteaza neaparat cine castiga conteaza socializarea intr un mediu comun ce ne leaga pe toti fenomenul numit
      tenis de masă

      Comentariu


      • #53
        Ma da nu mai fi atata de serios, nu vezi ca eu scriu in spirit de gluma, DOCTORE
        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

        Comentariu


        • #54
          Stiu dar na poate ar trebui sa i urmezi si tu exemplu,sa postezi si tu mai repede clasamentele ,asa sa fim si noi in pas cu lumea bunaD,

          Comentariu


          • #55
            Postat în original de roman bogdan Vezi post
            Horica, nu mai fi chibitar, daca continuam in stilul asta, sa-i luam trofeele lui Marius, ne da asta in judecata))
            asadar: Marius iti dau un sfat, fa turnee dar sa nu aflam noi aradenii)). Uite unde se ajunge DOUA TURNEE "A" SI UN "B" castigate de Arad. E batator la ochi))))
            ....Mai,Bogdane..recunosc......tot Aradu-i fruncea..........;dar ai gresit...numai Horia...mi-a luat 3 cupe....de B...sper sa -i vina randul si la cupele de...A.........

            P.S.In rest.....aradenii,....is ca fratii nostrii.............ce mai sangele apa nu se face.........iar Horica este de-al casei.....

            P.S1.Ieri 10 Mai a fost o sarbatoare imensa pt Romania...ziua Regalitatii....si pe timpurile acelea chiar daca era razboi Romania era mai mare decat cea de azi...iar Aradul si Oradea faceau parte din aceeasi regiune-Regiunea Crisana.-regiunea cea mai dezvoltata economic a Romaniei..............doar o epoca ulterioara....dupa 1945 de trista amintire a putut rupe regiunile istorice.....
            Ultima editare de MariusBH; 11.mai.2015, 18:54.
            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

            Comentariu


            • #56
              - - - Actualizat - - -

              Marius pune si festivitatea de premiere sa aratam cum se desfasoara un turneu ireprosabil organizat[/QUOTE]


              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

              Comentariu


              • #57
                Asa e Marius,dupa 1945 odata cu venirea bolsevicilor tara noastra a suferit un proces de dezintegrare,dezbinare,respectul,buna crestere si civilizatia au fost inlocuite de ura represiuni sociale,comunismul ne a dat cu un secol inapoi.E bine ca ai facut referire la perioada monarhica dar mai ales interbelica cand romania era o tara prospera infloritoare.De aceea vorba de aur e bine sa stii istoria,,cine nu cunoaste istoria risca sa o repete,,

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X