Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Inscriere Tureneu Amatur

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Inscriere Tureneu Amatur

    Buna ziua, sper sa nu deranjez am nevoie de o informatie, daca nu am mai participat niciodata la un turneu de tenis de masă amatori pot sa ma inscriu oricand sa particip la unul? Daca da ce as avea nevoie sa stiu, va multumesc!
    Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?


  • #2
    Postat în original de Adrian Veres Vezi post
    Buna ziua, sper sa nu deranjez am nevoie de o informatie, daca nu am mai participat niciodata la un turneu de tenis de masă amatori pot sa ma inscriu oricand sa particip la unul? Daca da ce as avea nevoie sa stiu, va multumesc!
    Buna ziua!
    Nimic deosebit...
    Trebuie sa postezi in locul potrivit (anuntul turneului) numele, prenumele si localitatea, plus categoria (incepatori, amatori, open)

    Trebuie sa te prezinti la sala cu putin timp inainte fața de ora anuntata.
    Exista si o taxa in ziua respectiva de aprox 25 lei

    In rest,...o paleta ITTF, un echipament adecvat.

    Daca esti incepator e bine sa mentionezi categoria, de regula amatori/avansati, asta pt ca turneele de incepatori sunt mai putine si le gasesti rar.

    Daca esti legitimat, ....sa faci aceasta mentiune, si sa te inscri la OPEN pana se stabileste media.

    Succes!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Va multumesc!
      Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

      Comentariu


      • #4
        Bafta noilor veniti!!

        Comentariu


        • #5
          Bună ziua! Credeți că obligativitatea fiecărui jucător de a se înscrie singur în concurs ( fiecare jucător să aibă cont propriu) ar putea rezolva din subiectivismul înscrierilor pe liste? (Vezi Vințul De Jos).

          Comentariu


          • #6
            Da..clar..
            Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
            Pe spate: Tenergy 80
            Pe fata.: Tenergy 64

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Barbulescu Dan Vezi post
              Bună ziua! Credeți că obligativitatea fiecărui jucător de a se înscrie singur în concurs ( fiecare jucător să aibă cont propriu) ar putea rezolva din subiectivismul înscrierilor pe liste? (Vezi Vințul De Jos).
              Da, ar trebui instituita regula obligativitatii inscrierii personale a fiecarui participant la turnee. La fel si retragerile trebuie facute personal.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de mateidumitru Vezi post
                Da, ar trebui instituita regula obligativitatii inscrierii personale a fiecarui participant la turnee. La fel si retragerile trebuie facute personal.
                Da, ar fi frumos, dar este imposibil. Numai în cercul meu de prieteni am persoane care fiind la a doua tinerețe nu vor sa se mai familiarizeze cu computerele, asa ca niciodată nu-și vor face cont toți participanții.

                Am sa fac un "Anunț Turneu" șablon, printre care sa se specifice și aceasta problema , adică, "prioritatea la înscriere este data de ordinea inscrierilor pe forum" , iar acest anunț se va posta exact sub regulament, de unde se poate lua cu copy-paste, și se completează în spatiile libere.

                ?n felul acesta se vad toate informațiile mai ușor, nu ne mai scăpa nimic, iar jos la subsol rămâne loc pentru fiecare organizator sa anunțe surplusul (sarmale, sponsori, etc) cum ar veni "Alte mentiuni"

                Pe lângă toate cele se mai muncește și la o evidenta a retrasilor, nu de placere se face aceasta, ci pentru a se relaxa lista de așteptate, în ideea ca incet-încet nu se mai înscriu cu ghiotura și nici asa fără rost.
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • #9
                  Da, ar fi frumos, dar este imposibil. Numai în cercul meu de prieteni am persoane care fiind la a doua tinerețe nu vor sa se mai familiarizeze cu computerele, asa ca niciodată nu-și vor face cont toți participanții.
                  Pentru astfel de situații ar trebuie să existe un număr de locuri în care se pot înscrie telefonic. Dacă nu ar trebui să se specifice clar câte persoane se pot înscrie într-un post!

                  Comentariu


                  • #10
                    In rest,...o paleta ITTF, un echipament adecvat.


                    Apreciez in mod deosebit sfatul dat unui posibil viitor coleg amaturist ca trebuie sa aiba o paleta ITTF...poate incepatorul de astazi va deveni un openist maine, si va face asta fara scurtaturi sau compromisuri...
                    ZJ-SZLC
                    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X