Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar nuca

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar nuca

    Incurajat de postul lui George(cu masina),cochetez si eu cu posibilitatea pe care ne-o ofera forumul "nostru" in rezolvarea unor necesitati-urgente personale,dar care nu au nici o legatura cu tenisul de masa.
    Am inceput de ceva vreme pregatirile pentru nunta lui fi'meu cel mic de 31 de ani pe 11 iulie si ma lovesc de o problema delicata:nuca pentru cozonaci!Caut cca 15-20 de kg de nuca descojita,nemucegaita,buna pentru prajitura si cozonaci(eventual,cca 100kg intreaga,dar uscata bine,nici decum verde).Sunt convins ca exista printre dvs persoane care sunt interesate de aceasta tranzactie,direct sau indirect,si astept cu incredere ofertele dvs.0766.293.569,Zedler Csaba(Csaby).
    Multumesc.
    I love table tennis !

  • #2
    Dar ai in vedere si nuca de cocos pentru ornarea cozonacilor si a prajiturilor?Poti incerca sa cauti pe internet,cu verificare la fata locului.Succes la cautare.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      cauta in piete...el putin acolo am vazut mereu nuca..si o poti alege tu. sau in supermarket-uri..dar e mai scumpa.
      cuvintele doar distrag atentia...

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de csabazedler Vezi post
        Incurajat de postul lui George(cu masina),cochetez si eu cu posibilitatea pe care ne-o ofera forumul "nostru" in rezolvarea unor necesitati-urgente personale,dar care nu au nici o legatura cu tenisul de masa.
        Am inceput de ceva vreme pregatirile pentru nunta lui fi'meu cel mic de 31 de ani pe 11 iulie si ma lovesc de o problema delicata:nuca pentru cozonaci!Caut cca 15-20 de kg de nuca descojita,nemucegaita,buna pentru prajitura si cozonaci(eventual,cca 100kg intreaga,dar uscata bine,nici decum verde).Sunt convins ca exista printre dvs persoane care sunt interesate de aceasta tranzactie,direct sau indirect,si astept cu incredere ofertele dvs.0766.293.569,Zedler Csaba(Csaby).
        Multumesc.
        ... cum vad eu dumneata mai vrei inca un Ianis. pai atunci sa vina cat mai repede!

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de adimucu Vezi post
          ... cum vad eu dumneata mai vrei inca un Ianis. pai atunci sa vina cat mai repede!
          Maestre,deocamdata ma ingrijesc doar de "proiect".Tot restul este "munca" si "rodul" viitorilor soti!
          Pana una,alta,mergem inainte cu incredere si,inca,mai astept vesti bune in legatura cu oferte de vanzare la nuci.
          I love table tennis !

          Comentariu


          • #6
            Am rezolvat,se poate inchide postul.
            Multumesc!
            I love table tennis !

            Comentariu


            • #7
              Sper că nu vrei să dai cu nuca-n perete...

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X