Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut partener de joc/antrenament nivel mediu-avansat - Viva

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut partener de joc/antrenament nivel mediu-avansat - Viva

    Salutare tuturor,
    Caut partener de joc/antrenament nivel mediu-avansat, București Sud, Viva.
    As prefera in cursul saptamanii in jurul orei 20 sau in weekend, uneori, in limita disponibilitatii.

    Despre mine ? am inceput, ca multi dintre noi, sa joc ?cu baietii in parc? bineinteles folosind niste lovituri incorecte. Apoi m-am antrenat cu un antrenor care m-a ajutat sa uit vechile lovituri si astfel am ajuns sa lovesc corect contre, top spin, backspin, capace etc.
    Problema este ca in jocuri nu folosesc atat de bine ce stiu si ma gandesc ca prin exercitiu si cat mai multe jocuri pot sa imi imbunatatesc jocul.

    Toate cele bune!

    Mihai

  • #2
    Salut Mihai!

    Si eu caut sa ma antrenez mai des cu scopul de a progresa in joc. Nivelul meu este mediu spre avansat, cred. Ramane de vazut.
    Sunt liber dupa 19:30 in cursul saptamanii, dar si in weekend. Locuiesc in sectorul 2, dar nu ma deranjeaza sa vin la Viva S.
    Daca esti interesat, putem sa stabilim o zi si sa dam cateva serve. Vom vedea atunci ce si cum.

    Octav.

    Comentariu


    • #3
      Salut !

      Postat în original de leicester Vezi post
      Salutare tuturor,
      Caut partener de joc/antrenament nivel mediu-avansat, București Sud, Viva.
      As prefera in cursul saptamanii in jurul orei 20 sau in weekend, uneori, in limita disponibilitatii.

      Despre mine ? am inceput, ca multi dintre noi, sa joc ?cu baietii in parc? bineinteles folosind niste lovituri incorecte. Apoi m-am antrenat cu un antrenor care m-a ajutat sa uit vechile lovituri si astfel am ajuns sa lovesc corect contre, top spin, backspin, capace etc.
      Problema este ca in jocuri nu folosesc atat de bine ce stiu si ma gandesc ca prin exercitiu si cat mai multe jocuri pot sa imi imbunatatesc jocul.

      Toate cele bune!

      Mihai
      - - - Actualizat - - -

      Postat în original de leicester Vezi post
      Salutare tuturor,
      Caut partener de joc/antrenament nivel mediu-avansat, București Sud, Viva.
      As prefera in cursul saptamanii in jurul orei 20 sau in weekend, uneori, in limita disponibilitatii.

      Despre mine ? am inceput, ca multi dintre noi, sa joc ?cu baietii in parc? bineinteles folosind niste lovituri incorecte. Apoi m-am antrenat cu un antrenor care m-a ajutat sa uit vechile lovituri si astfel am ajuns sa lovesc corect contre, top spin, backspin, capace etc.
      Problema este ca in jocuri nu folosesc atat de bine ce stiu si ma gandesc ca prin exercitiu si cat mai multe jocuri pot sa imi imbunatatesc jocul.

      Toate cele bune!

      Mihai
      Salut!
      Daca anuntul mai este valabil, as fi dispus sa facem cateva meciuri, vineri seara, in principiu.

      - - - Actualizat - - -

      mail-roscasorin200(at)yahoo.com(valabil pt anuntul mai sus mentionat)
      blade:butterfly korbel SK 7
      FH:victas limber
      BH:rakza 7 soft

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X