Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand 2 lemne noi,Butterfly Petr Korbel OFF

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand 2 lemne noi,Butterfly Petr Korbel OFF

    Vand 2 lemne noi,Butterfly Korbel OFF (FL) Made in Japan,modelul in 5 straturi.Detalii si fotografii in privat.Pret 150 ron buc.

  • #2
    Buna! Bun venit pe forum dl Vasile...

    ... Dar sa sti ca esti obligat de forum ca pozele trebuie adaugate aici, si nu pe privat... poti sa te uiti si alte anunturi sa vezi ca asa facem toti...


    vanzare!
    Ultima editare de leo33; 15.iun.2015, 15:42.

    Comentariu


    • #3
      Dl. Leo, fara suparare, mai studiati putin regulamentul pentru postarea unui anunt, si veti vedea ca pozele nu sunt obligatorii:

      Postat în original de clau Vezi post
      2. Conținutul topicului va conține OBLIGATORIU o descriere a produsului, dacă sunt defecte vizibile, dacă este funcțional, etc. Dacă există și poze REALE la produs se mărește șansa ca acel produs să fie mai ușor vandabil!

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Bogdan V Vezi post
        Dl. Leo, fara suparare, mai studiati putin regulamentul pentru postarea unui anunt, si veti vedea ca pozele nu sunt obligatorii:

        Eu din ce scrie mai jos asa am intales...

        2. Conținutul topicului va conține OBLIGATORIU o descriere a produsului, dacă sunt defecte vizibile, dacă este funcțional, etc. Dacă există și poze REALE la produs se mărește șansa ca acel produs să fie mai ușor vandabil!



        Si daca nu scrie ca este obligatorie pozele, rog ca Administratorul sa scrie in regulament vizibil ca acest lucru sa fie obligatoriu de acum incolo, cred ca colegi mei de pe forum sunt de acord cu acest lucru, tot mai multe clone se vand pe forum, asa prin poze vedem daca este clona sau original...



        Nu am nimic cu acest domn, dar pretul este prea mic pt un asa lemn Made in Japan, si este nou pe forum poate nici el nu stie daca este colona sau originale lemnele.




        ================================================== ================================================== =============================
        dl. Va ofer pt cele 2 lemne la schimb un Lemn Butterfly Timo Boll ALC daca doriti ... super oferta 300 ron!

        Ultima editare de leo33; 15.iun.2015, 16:28.

        Comentariu


        • #5
          Nu pot decât sa fiu de acord cu d-l Leo. Din punctul meu de vedere , atașarea fotografiilor in postul de vânzare este benefica,cel puțin pentru mine,dar cred ca si pentru alți forumisti care nu pot face diferenta între un fals si un produs real. Din scurta mea experiența acumulata pe forum , am realizat ca sunt destule persoane pricepute in tot ce tine de tenis de masă si totodata sunt si persoane de caracter. Ori faptul ca in multe posturi am văzut intervenția acestora in cazuri cu dubii,fapt ce a dus la lămurirea situatiilor ,o consider dupa cum am spus,mai mult decât benefica si cred ca pot apela cu încredere la sprijin din partea Lorin cazul in care vreau sa am certitudinea unei eventuale achiziții . Părerea mea...

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de leo33 Vezi post
            Eu din ce scrie mai jos asa am intales...

            2. Conținutul topicului va conține OBLIGATORIU o descriere a produsului, dacă sunt defecte vizibile, dacă este funcțional, etc. Dacă există și poze REALE la produs se mărește șansa ca acel produs să fie mai ușor vandabil!

            Postat în original de leo33 Vezi post
            Si daca nu scrie ca este obligatorie pozele
            Deci pana la urma, dupa ce ati citat fix acelasi pasaj ca si mine, ati inteles ca pozele nu-s obligatorii...pentru ca asa este regulamentul. Ca-i ok sau nu, asta este decizia administratorului.


            Pe de alta parte, d-le Leo, aveti grija ca vedeti ciotul din ochiul vecinului, dar nu observati barna din ochiul dvs. si incalcati regulamentul cu nonsalanta, dar cred ca din necunoastere si nu din rea vointa:


            Postat în original de leo33 Vezi post
            dl. Va ofer pt cele 2 lemne la schimb un Lemn Butterfly Timo Boll ALC daca doriti ... super oferta 300 ron!
            Facand aceasta oferta ignorati punctul 7 din acelasi regulament care spune ca :" 7. Este INTERZIS să vă promovați produsul în anunțurile altora. NU faceți oferte de schimburi dacă vânzătorul nu specifică că dorește schimburi. "

            Deci...hadeti sa ne vedem intai pe noi insine, apoi sa aruncam cu pietre in altii. Era suficient sa solicitati poze, nu sa-i scoateti pe nas ca incalca regulamentul.

            Comentariu


            • #7
              Nu va aprinde-ti, Leo il pune la incercare si vrea sa-i dovedeasca de ce sunt pozele obligatorii. ALC-ul este fals.
              Blade: Timo Boll ALC
              Fh:Palio AK 47 Red
              Bh:Palio AK 47 Red

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de C O S T I Vezi post
                Nu va aprinde-ti, Leo il pune la incercare si vrea sa-i dovedeasca de ce sunt pozele obligatorii. ALC-ul este fals.

                Asa este dl.Costi, Alc din poze este o CLONA si este una foarte reusita ... Am vrut sa vad cine vede diferenta, (am primit cateva oferte pe privat pt Alc ... ) ... am vrut sa fac o demostratie, suntem cateva persoane care cunosc diferenta dintr-o clona si un original ...
                Ultima editare de leo33; 15.iun.2015, 21:53.

                Comentariu


                • #9
                  Vezi ca al tau are bucla semnatura buna, sa nu te pacalesti...
                  Blade: Timo Boll ALC
                  Fh:Palio AK 47 Red
                  Bh:Palio AK 47 Red

                  Comentariu


                  • #10
                    Anunt inca valabil.

                    Comentariu


                    • #11
                      daca tinea domnule leo il pacaleati pe dansu ))) ati incercat asta este

                      Comentariu


                      • #12
                        Sunt eu interesat de un lemn korbel.
                        Se poate niste poze in privat?
                        Multumesc!!!

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de ghitza Vezi post
                          Sunt eu interesat de un lemn korbel.
                          Se poate niste poze in privat?
                          Multumesc!!!
                          I-am cerut si eu poze acum o saptamana....si nimik...probabil ca e vreun tzepar...sau pur si simplu posteaza de plictiseala...
                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                          Comentariu


                          • #14
                            am trimis la toata lumea fotografii cu lemnul..in privat..

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de vasilejok Vezi post
                              am trimis la toata lumea fotografii cu lemnul..in privat..
                              eu unul nu am primit nici-o poza de la dvs
                              Rozena - VISCARIA - Rozena

                              Comentariu


                              • #16
                                datatorii cu parerea abia asteapta o fotografie pe forum..se pare ca am fost sfatuit foarte bine sa nu postez pe forum datorita copiilor si dadatorilor cu parerea..

                                Comentariu


                                • #17
                                  Varianta ideala... Daca sunt clone, nici usturoi nu ați mîncat nici gura nu va miroase!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de vasilejok Vezi post
                                    datatorii cu parerea abia asteapta o fotografie pe forum..se pare ca am fost sfatuit foarte bine sa nu postez pe forum datorita copiilor si dadatorilor cu parerea..
                                    Si eu as fi interesat de un asemenea lemn, insa prin atitudinea d-voastra nu faceti decat sa creati suspiciune. Aveti ceva de ascuns in ceea ce priveste cele doua lemne???? Daca nu, puneti poze cu ele ce e asa greu..?
                                    "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                                    Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                                    BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Eu nu am primit poze daca vrei mai incearca odata sa imi trimiti poze,ms

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        unde este mailul, ca nu-l gasesc nici eu... poate ati gresit adresa, rog sa verificati!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          astea sunt pozele pe care le-am primit ,cam in ceata

                                          Rozena - VISCARIA - Rozena

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Mihai BT Vezi post
                                            astea sunt pozele pe care le-am primit ,cam in ceata

                                            ================================================== ================================================== ======================


                                            imi pare rau dl. Vasile, dar sunt clone... uituitati-va in acest LINK ...http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...rafacute/page4



                                            seria la clone este foarte sus si acolo unde se tine degetul este prea mare diferanta, fata de original care este foarte aproape de maner seria, si culoarea este prea deschisa la clone.


                                            asa se vad mai bine,,,


                                            ,,,,,,,,, CLONE...




                                            ================================================== ================================================== =========

                                            ,,,ORIGINAL
                                            Ultima editare de leo33; 19.iun.2015, 18:28.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              fotografii primesc doar cei interesati..asa mi se pare normal.

                                              - - - Actualizat - - -

                                              eu am dat un DONIC Waldner dotec la schimb pe aceste 2 lemne..eu pe Donic am dat 300 de lei si l-am folosit..deci clar nu imi scoteam banii pe acel lemn acum...asadar eu sunt multumit de afacerea pe care am facut-o si consider un pret corect cel de 150 lei pe buc.Sunt lemne de 86 g..foarte comode...nu cred ca am cerut mult..le pastram pentru baietii mei ,dar ei nu vor sa joace cu ele fiindca sunt ofensive.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                ,,,,,, dl. Vasile este posibil sa nu aveti nici o vina, dar daca stiti persoana in cauza eu va spun sa i oferiti inapoi cele 2 lemne si sa va luati lemnul Donic inapoi ca mai repede se vinde decat acestea ...
                                                Ultima editare de leo33; 19.iun.2015, 18:38.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Lemnele sunt clone ieftine de 15 euro bucata...am si eu unu la sala identic cu astea si nu are nici o legatura cu originalul...
                                                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X