Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

turneu Voluntari sambata 17 ianuarie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: turneu Voluntari sambata 17 ianuarie

    ok,cum vrei tu m,ey Patrik.....oi fi fost si tu prin ceva tari straine si acu..ne aburesti cu nush ce.........?!?!?!?esti dragut dar,mai gindeste-te.......nu ma refeream la tine cind am spus de aia care au venit cu plutra in tenisul de masa rimanesc...dar,daca te simti...e problema ta

    Comentariu


    • #27
      Re: turneu Voluntari sambata 17 ianuarie

      nu...ma...simt

      Comentariu


      • #28
        Re: turneu Voluntari sambata 17 ianuarie

        Domnule Lica te-am dibuit. Haideti sa ingropam securea razboiului.
        Nu are rost sa facem polemici pe forum, mai ales ca sunt multi cei care ar vrea sa stie identitatea dvs.
        Ne-a luat ceva timp ca sa ne dam seama.
        Poate ne vedem la turneu la Voluntari.
        Ce ziceti?
        www.sportcom.ro - magazin online de articole Butterfly si nu numai

        Comentariu


        • #29
          Re: turneu Voluntari sambata 17 ianuarie

          Postat în original de lica
          ok,cum vrei tu m,ey Patrik.....oi fi fost si tu prin ceva tari straine si acu..ne aburesti cu nush ce.........?!?!?!?esti dragut dar,mai gindeste-te.......nu ma refeream la tine cind am spus de aia care au venit cu plutra in tenisul de masa rimanesc...dar,daca te simti...e problema ta
          vroiam sa spun ca baietii aia(kiru,vaduva,eugen)fac totul pt echipa.......nu este vina lor pt rezultatele slabe din B....
          eu cred ca vina apartine doar antrenorului care nu a reusit sa creeze o ambianta propice performantei....

          Comentariu


          • #30
            Re: turneu Voluntari sambata 17 ianuarie

            Postat în original de patrick
            Postat în original de lica
            ok,cum vrei tu m,ey Patrik.....oi fi fost si tu prin ceva tari straine si acu..ne aburesti cu nush ce.........?!?!?!?esti dragut dar,mai gindeste-te.......nu ma refeream la tine cind am spus de aia care au venit cu plutra in tenisul de masa rimanesc...dar,daca te simti...e problema ta
            vroiam sa spun ca baietii aia(kiru,vaduva,eugen)fac totul pt echipa.......nu este vina lor pt rezultatele slabe din B....
            eu cred ca vina apartine doar antrenorului care nu a reusit sa creeze o ambianta propice performantei....
            Salut,
            Asta asa e, noi suntem buni, dar ducem piciorul stramb... Nu mai dati vina pe antrenor ca nu are el nici o vina, nu mai suntem copii sa ne cheme la mantinela sa ne certe...In plus, nu iti imagina ca jucam in B ca sa facem performanta sau sa ne dam smecheri, ci doar pentru ca avem posibilitatea sa jucam si cu altii. Cat despre ambianta propice performantei, aceasta e asigurata in deplasarile pe care le facem in tara Prietenii stiu de ce...
            Iar rezultatele nu sunt atat de slabe pentru prima participare, e adevarat ca se putea si mai bine, insa in primul an e important sa ne mentinem acolo
            Asa ca nu dati vina pe "dom profesor", cum ii spunem noi, pentru ca e super antrenor si asta pot sa confirme multi dintre cei implicati in tenis...
            Deci va asteptam sambata.
            Cu bine,
            Eugen

            Comentariu


            • #31
              Re: turneu Voluntari sambata 17 ianuarie

              pot cofirma chiar si eu ca e super antrenor .......eu am spus de ambianta propice performantei........ambianta stiu ca este......este inca prea multa

              Comentariu


              • #32
                Re: turneu Voluntari sambata 17 ianuarie

                bai eugene nu stiu ce vrei tu,dar eu si george vrem sa sjungem sus,poate chiar in superliga!?
                adevaru ca patryc are dreptate nu prea avem antrenor pe vaoarea noastra

                Comentariu


                • #33
                  Re: turneu Voluntari sambata 17 ianuarie

                  Postat în original de LEVARU
                  MULTUMIM PARTICIPANTILOR LA ACEST CONCURS DEOSEBIT CU JUCATORI DE INALTA CLASA SI NU NUMAI . DESI N-AM TRECUT DE GRUPE AM AVUT CE INVATA SI VEDEA DE LA MECIURILE CE AU AVUT LOC LA ACEST CONCURS. AU AVUT PLACEREA DE A PARTICIPA NUME SAU PORECLE CUM AR FI: OANCEA ( TIGANU )LOC.1,
                  :MYKY ( sotul OTILIEI BADESCU )LOC2,
                  :VADUVA GEORGE ,D-NUL. PARVU ,jucatori si fosti jucatori de SUPER LIGA.
                  SPER SA MA SCUZE CEILALTI PARTICIPANTI DACA AM OMIS SA MENTIONEZ VREUN NUME IMPORTANT .
                  MII DE MULTUMIRI D-NULUI ANTRENOR VASILE FODORAN, OTILIEI BADESCU SI NU IN ULTIMUL RAND CELOR DIN CONDUCEREA CLUBULUI DIN VOLUNTARI

                  .
                  Ai cumva nr. de tel al lui Miky?
                  Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X