Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut partener antrenament Buc.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • caut partener antrenament Buc.

    Caut partener antrenament din Buc. de la care am ce invata ... nu vreau antrenor pt ca am 44 ani si joc doar din placere fara pretentii de competitie ... am revenit la jocul copilariei cu mare bucurie dupa o lunga pauza ...

    Sunt dispus sa platesc eu masa la VIVA sau la TOP TENIS ARENA, 1-2 ore pe zi, 2-3 zile pe saptamana, de luni pana vineri fie de la ora 9.30, fie de la 16.30.



    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk
    lemn: YEO
    fete FH/BH: Rakza 7 soft

  • #2
    M-ai încurcat cu expresia: ”de la care am ce ?nvăța”..

    Am 51 ani și putem încerca să vedem cum stăm, de la 16.30.. Dacă nu mere, ne oprim.

    0744.331.317

    Comentariu


    • #3
      un antrenor bun se adapteaza la ce vrei tu, este primul lucru care se discuta, care sunt obiectivele tale. si eu am 47 de ani si fac cu antrenor, fara intentia de a participa la competitii.

      Comentariu


      • #4
        prietene vang ... eu investesc banii in copilul meu; am inceput cu antrenor dar am considerat ca bugetul alocat nu se justifica. Pana la urma nu performanta e tinta mea, ci bucuria de a juca. Cred ca la o anumita varsta avem intelepciunea si maturitatea sa ne alegem drumul

        ***********************************
        Anghel George
        anghel.george(at)gmail.com
        0722557344
        ***********************************
        lemn: YEO
        fete FH/BH: Rakza 7 soft

        Comentariu


        • #5
          si ca sa concluzionez, chiar am gasit un partener excelent, de la care invat foarte mult si ma bucur de joc in bugetul pe care l-am gandit. Deci am primit ceea ce am dorit. Numai bine !

          ***********************************
          Anghel George
          anghel.george(at)gmail.com
          0722557344
          ***********************************
          lemn: YEO
          fete FH/BH: Rakza 7 soft

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X