Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nu e nici un microbist?? Ca sa nu vorbim numai despre tenis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nu e nici un microbist?? Ca sa nu vorbim numai despre tenis

    Sal allz! Stiu ca nu este potrivit acest topic aicea dar ... hai sa mai vorbim si de altceva in afara de tenis de masă! Sunt si microbisti printre voi??? Chiar sunt curios! Oricum am pus acest topic pentru a ura bafta jucatorilor ros albastrii si din partea fanilor tenisului de masa! Forza Steaua! Bafta la toate echipele romanesti implicate in cupele europene Bafta allz
    Blade: Butterfly Photino
    Fh: Butterfly Tenergy 05
    Bh:Yasaka Rakza 9

    www.lovetodance.ro

  • #2
    Daca vrei aici poti gasi in principal doar antimicrobisti (eu daca ar fi dupa mine as desfiinta fotbalul) asa ca fara suparare dar si FARA FOTBAL!!! Daca ar fi sport n-as zice nimic dar asta numai sport nu e asa ca ...................
    Daca vrei mai multe lamuriri ti le dau dar nu cred ca ar interesa pe cineva.
    Totusi succes echipelor romanesti.

    Comentariu


    • #3
      Salut,
      ba sa vorbim numai de tenis de masă ...
      am luat azi, de curiozitate, ziarele sportive, si m-am uitat sa vad vreo ''poza'' de la meciul cu Polonia. Cei care au fost la meci stiu ca au venit vreo' doi ''pozari'' cu niste ''tunuri'' si o tipa de de la un teveu care a plecat inainte de terminarea partidei.
      NIMIC FRATILOR !!!!!!!!!!!!! le-am aruncat cu o nedisimultata voluptate in primul tomberon.

      Care va sa zica, la fotbal, unde am luat Cupa Campionilor in anii '80
      non stop toata presa, iar la tenis de masă unde avem aur (la fete) la europene si bronz (la baieti) NIENTE !...

      Asa ca la dracu' cu becalizarea-oierizarea-rahatizarea presei sportive din rrromanica noastra pppppppppppppprofundaaaaaaaaaaa....

      NA !

      Comentariu


      • #4
        Totusi...fotbalul in sine nu ne-a facut nimic. Nu e vina nici unui sport ca ziaristii sportivi sunt prosti ( sau interesati exclusiv de scandaluri, pe care le gasesc cel mai des in fotbal ). Eu nu consider ca avem ziare sportive...ci ziare de fotbal. Dar cu toate astea nu imi canalizez furia pe sport in sine, doar pe cei care il promoveaza nejustificat de mult.
        Eu consider ca toate sporturile pot convietui, la fel si suporterii lor !

        Comentariu


        • #5
          Si apropo...ma mir Mihai ca ai mai cumparat ziarele respective. Eu nici nu m-am obosit, stiam ca nu e cazul. Nici macar n-am deschis televizorul la stiri.

          Comentariu


          • #6
            Of,
            nici eu nu-mi canalizez ''furia''. Dar, pana una alta, ia uite aici pa' unde ne situam
            http://www.tenisdemasa.ro/forum/ bla bla bla


            PS . Dar elefanatelule, daca vrei sa ne canalizam furiile, io' vin sambata la IDM. La 9 sunt acolo, abia astept sa te vad furios !Jucam 3 din 5 sau 4 din 7 ?

            PS. Am dreptu' la revolta...

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de elefantel_roz
              Totusi...fotbalul in sine nu ne-a facut nimic. Nu e vina nici unui sport ca ziaristii sportivi sunt prosti ( sau interesati exclusiv de scandaluri, pe care le gasesc cel mai des in fotbal ). Eu nu consider ca avem ziare sportive...ci ziare de fotbal. Dar cu toate astea nu imi canalizez furia pe sport in sine, doar pe cei care il promoveaza nejustificat de mult.
              Eu consider ca toate sporturile pot convietui, la fel si suporterii lor !
              Eu totusi cred ca ar fi o idee buna sa se desfiinteze fotbalul. Desi fotbalistii sunt niste semianalfabeti (in mare majoritate) totusi ei au ajuns formatori de opinie in Romania, si li se cere parerea de la schimarea banilor pana la inundatii si gripa aviara de parca ei in incultura lor ar pute a spune ceva care sa conteze..................
              Si totusi consider ca este vina presei sportive in principal.

              Comentariu


              • #8
                Poate m-am exprimat gresit : foloseam "furie" cu sensul de indignare.
                La 9 sunt si eu acolo ( calm probabil ca asa sunt din fire ).
                Jucam 3 din 5.

                PS. Sper ca nu te-am suparat....nu vroiam sa ingradesc dreptul nimanui la revolta, imi spuneam si eu parerea.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de filo
                  Postat în original de elefantel_roz
                  Totusi...fotbalul in sine nu ne-a facut nimic. Nu e vina nici unui sport ca ziaristii sportivi sunt prosti ( sau interesati exclusiv de scandaluri, pe care le gasesc cel mai des in fotbal ). Eu nu consider ca avem ziare sportive...ci ziare de fotbal. Dar cu toate astea nu imi canalizez furia pe sport in sine, doar pe cei care il promoveaza nejustificat de mult.
                  Eu consider ca toate sporturile pot convietui, la fel si suporterii lor !
                  Eu totusi cred ca ar fi o idee buna sa se desfiinteze fotbalul. Desi fotbalistii sunt niste semianalfabeti (in mare majoritate) totusi ei au ajuns formatori de opinie in Romania, si li se cere parerea de la schimarea banilor pana la inundatii si gripa aviara de parca ei in incultura lor ar pute a spune ceva care sa conteze..................
                  Si totusi consider ca este vina presei sportive in principal.
                  Offf.....unde s-a ajuns cu discutiile astea. Eu nu mai zic nimic pe topicul asta. Vad ca mai rau fac !

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut,
                    stai linistit, nu ma supar asa usor...
                    Eu vin sambata si cu gradinita de la clubul OK (unii dintre pusti joaca foarte bine, vei vedea)
                    Mi se pare important sa afacem mai multe pt tenis de masă in genere, si nu sa ne risipim aiurea...

                    Bafta tuturor !

                    Comentariu


                    • #11
                      eu sunt un microbist infocat si tin cu Steaua.
                      dar eu zic ca pe forumul de tenis de masă ar trebui sa se discute numai despre tenis de masă.
                      oricum fiecare are dreptul la opinia lui dar nu trebuie s-o impuna si altora.
                      asa ca lasati cearta si vorbiti exclusiv despre tenis de masă.
                      Butterfly M. Maze Carbon
                      Butterfly Bryce- Fx

                      Comentariu


                      • #12
                        Eu sigur nu incercam sa-mi impun parerea ci numai sa o fac publica, sper ca nu s-a suparat careva ca am asa o parere.............

                        Comentariu


                        • #13
                          Hai ma baieti nu mai exagerati, ati vazut Barcelona - Real Madrid?

                          Cat despre analfabeti cred ca sunt destui in toate sporturile, inclusiv in tenis de masă...deci tre sa ne concentram pe frumusetea sportului, nu pe cultura celor care il practica.

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X