Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Litoral - tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Litoral - tenis de masa

    Va propun sa actualizam locatiile unde se poate juca tenis de masă in conditii decente, in hoteluri/pensiuni/sali la munte si la mare.
    Hai sa adunam cat mai multe informatii despre nr. mese, model si stare masa (mese), preturi, spatiul de joc, date contact, etc.
    Cred ca experienta fiecaruia e importanta pentru noi toti.
    Ar fi chiar fain ca cel ce va merge in concediu intr-o astfel de locatie sa anunte aici pe forum in timp util ... asa ar fi posibil sa se alature mai multi iubitori ai tenisului de masa ...

    George Anghel
    * I like Yasaka *
    lemn: YEO
    fete FH/BH: Rakza 7 soft

  • #2
    Cum lumea nu se inghesuie sa isi impartaseasca din impresii, provoc eu aici pe cativa colegi care au fost la mare vara aceasta si au ajuns sa joace in sala de la Acapulco, Eforie Nord. Ma refer la colegii Grigore Alexandru-Campina, Avram Nicolae- loc.Nedelea, Grecu Gheorghe-Bistrița, un domn Cristi, sponsor la o echipa din Iași, Ciubotaru Gigi din Iași, userul Cristi72, București.
    Ceilalti care ne-au trecut pragul, si-au spus impresiile in topicul http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ment-masa-ittf
    Xiom -Mitzutani - Xiom

    Comentariu


    • #3
      Am aflat de pe site-ul Amatur de domnul Lica George si de sala de la Acapulco si pot spune ca eram nerabdator sa vad sala si sa-l intalnesc pe domnul George.Intr-adevar sala merita nota maxima,dotata cu masa de concurs impecabila,cu spatiu de joc foarte bun,lumina buna,fara condens,iar domnul George este un partener de joc pe masura.Le recomand tuturor celor aflati pe litoral si sunt pasionati de tenis de masă locatia de la Acapulco si tin sa-i multumesc inca o data domnului George pentru ospitalitate.
      Ultima editare de ADN; 09.sep.2015, 14:27.
      FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
      BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • #4
        super ... deja mi-ati dat un impuls pentru vara viitoare ...

        ***********************************
        Anghel George
        anghel.george(at)gmail.com
        0722557344
        ***********************************
        lemn: YEO
        fete FH/BH: Rakza 7 soft

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de ADN Vezi post
          Am aflat de pe site-ul Amatur de domnul Lica George si de sala de la Acapulco si pot spune ca eram nerabdator sa vad sala si sa-l intalnesc pe domnul George.Intr-adevar sala merita nota maxima,dotata cu masa de concurs impecabila,cu spatiu de joc foarte bun,lumina buna,fara condens,iar domnul George este un partener de joc pe masura.Le recomand tuturor celor aflati pe litoral si sunt pasionati de tenis de masă locatia de la Acapulco si tin sa-i multumesc inca o data domnului George pentru ospitalitate.
          Si pentru mine este o mare bucurie sa am oaspeti din toata tara, cu stiluri de joc diferite si cu caractere frumoase.
          Stimate Nicu, am apreciat jocurile noastre disputate pe muchie de cutit, cu un om croit pe sport si fair-play.

          P.S. Din cauza vitezei, am omis mai sus prezenta in acest an a d-lui Aron Darie-Sibiu si a userului grizly1973 din Alexandria.

          Daca as intocmi o lista cu cei ce ne-au trecut pragul la Acapulco din 2010 incoace, s-ar putea organiza usor un turneu A+ open si amatori !
          Parca si vad o finala Sterea-Durdun.
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de lica george Vezi post
            Parca si vad o finala Sterea-Durdun.
            Asta da finala ce ar merita vazuta si filmata!
            FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
            BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de lica george Vezi post
              Cum lumea nu se inghesuie sa isi impartaseasca din impresii, provoc eu aici pe cativa colegi care au fost la mare vara aceasta si au ajuns sa joace in sala de la Acapulco, Eforie Nord. Ma refer la colegii Grigore Alexandru-Campina, Avram Nicolae- loc.Nedelea, Grecu Gheorghe-Bistrița, un domn Cristi, sponsor la o echipa din Iași, Ciubotaru Gigi din Iași, userul Cristi72, București.
              Ceilalti care ne-au trecut pragul, si-au spus impresiile in topicul http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ment-masa-ittf
              Bine ca m-ai uitat pe mine. Am stat 5 zile la tine si nimic. Te-am lasat sa ma bati ca mi-ai facut reducere dar data viitoare esti mancat.
              Eu nu mai spun la nimeni ca-i bine la tine ca sa gasesc loc si la anu.
              Blade: Timo Boll ALC
              Fh:Palio AK 47 Red
              Bh:Palio AK 47 Red

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de C O S T I Vezi post
                Bine ca m-ai uitat pe mine. Am stat 5 zile la tine si nimic. Te-am lasat sa ma bati ca mi-ai facut reducere dar data viitoare esti mancat.
                Eu nu mai spun la nimeni ca-i bine la tine ca sa gasesc loc si la anu.
                Mea culpa!... noi doi ne stim de ceva vreme, mai vorbim la tel. si nu te-am trecut la "vizitatori", pentru ca te percep ca din familie !
                Cu bataia, ai nevoie sa te antrenezi serios!...
                La vara, mai "teama" mi-e de Bobi junior, pentru ca sunt sigur ca va progresa mult !
                Va astept cu drag!
                Xiom -Mitzutani - Xiom

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X