tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 39

Subiect: Superliga Naționala - Sezonul 2015/2016

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355

    Superliga Naționala - Sezonul 2015/2016

    Masculin

    1. CS TopSpin 08 Constanța
    2. CS Pristavu Câmpulung Muscel
    3. CS Mioveni
    4. CS Politehnica Cluj Napoca
    5. CS Electrica Sf. Gheorghe
    6. CSM Bistrița
    7. LPS Constanța I
    8. CSM Arad

    Feminin

    1. CS Dumbravița
    2. CS Farul Constanța
    3. CSM Bistrița
    4. CSM Politehnica Iași
    5. CSM Arad
    6. LPS Nicolae Rotaru Constanța
    7. CS Pristavu Câmpulung Muscel

    Poate, după ce aflăm componența echipelor, mai chibițăm și noi ca niște adevărați "amatori" (de tenis de masă ) ce suntem!
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. Mulțumesc oprea florin, Antal Denes, Subsu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dennis, bogdandoru, mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355

    Rezervat componență echipe

    Masculin:

    1. CS TopSpin 08 Constanța

    a. Pletea Cristian (3); b. Sipoș Rareș (6); c. Filimon Andrei (16); d. Grigore Cristian (40);
    2. CS Pristavu Câmpulung Muscel
    a. Spelbuș Alin (2); b. Postoaca Gabriel (5); c. Manole Alexandru (8); d.
    3. CS Mioveni
    a. Cazacu Alexandru (1); b. Seni Ionuț (7); c. Petrescu Alexandru (13); d.
    4. CS Politehnica Cluj Napoca
    a. Ntaniel Tsiokas (21); b. Găbudean Dorin (30); c. Marchiș Maximilian (72); d. Robciuc Vasile (154); e.Szilard György (?);
    5. CS Electrica Sf. Gheorghe
    a. Birlan Laurentiu (12); b. Moldoveanu Stefan (64); c. Kadar Tibor (86); d. Birlan Maximilian (?)
    6. CSM Bistrița
    a. Bulbuc Emilian (35); b. Flamand Andrei (55); c. Vigh Tamas (132); d. Dinca George (148); e. Podaru Cristian (?);
    7. LPS Constanța I
    a. Pletea Antonio (18); b. Postudor Bogdan (28); c. Terna Denis (22); d.
    8. CSM Arad
    a. Durdun Gheorghe (19); b. Mladin Paul (32); c. Muntean Patriciu (56) d. Berg Walter (68);

    Feminin

    1. CS Dumbravița
    2. CS Farul Constanța
    3. CSM Bistrița
    a. Clapa Andreea (4); b. Plaian Tania (34); c. Varga Krisztina (48) d. Marga Patricia (67);
    4. CSM Politehnica Iași
    5. CSM Arad
    a. Hudușan Andreea (25); b. Fistyulof Andreea (26); c. Neamț Andreea (?) d. Strună Adela (?);
    6. LPS Nicolae Rotaru Constanța
    7. CS Pristavu Câmpulung Muscel
    4. CS Politehnica Cluj Napoca
    a. Vincze Andrada (27); b. Ioana Popescu (?); c. Cherecheş Anca (37); d. Kaloz Anita (47);e. Alexandra Silveira (63); f. Ferencz Zita (88);

    Componența echipelor este cea din sezonul trecut - până aflăm eventualele transferuri. În paranteză locul ocupat în clasamentul național al lunii Iulie 2015.
    Cu albastru loturile anunțate pentru sezonul 2015/2016.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 08.09.2015 la 19:21.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  4. Mulțumesc dennis, Antal Denes, Subsu, iuliu zedler, Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place oprea florin, NoRo, Emil Tudor, ivamaistru le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355
    Citat Postat în original de dennis
    Componenta echipelor CSM Arad:
    Fete: Andreea Fistyulof, Andreea Hudusan, Bogdana Trifu, Adela Struna si Andreea Neamt.
    Baieti: Paul Mladin, Patriciu Muntean, Walter Berg si Gheorghe Durdun
    O zi faina.
    Mulțumim!
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  6. #4
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.428
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 1 h 1 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    2596
    Masculin

    CSM Bistrita: Bulbuc Emilian, Podaru Cristian, Dinca George, Flamand Andrei, Vigh Tamas si incert deocamdata, Calus Vasile.


    Feminin

    CSM Bistrita: Andeea Clapa, Tania Plaian, Krisztina Varga si Patricia Marga.

  7. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Aurel Fratea
    Data înscrierii
    08.05.2007
    Locație
    Constanta, Romania, Romania
    Vârstă
    55
    Postări
    1.476
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    57 z 18 h 49 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1469
    Ordinea disputarii partidelor 10-13 septembrie - Superliga M+F, sala Horia Demian - Cluj Napoca

    joi 10 septembrie ora 9.30
    CS Topspin Constanta - LPS Constanta 1
    CS Pristavu - CSM Bistrita
    CS Mioveni - CS Electrica Sf. Gheorghe
    CS Politehnica Cluj - CSM Arad

    joi 10 septembrie ora 16.30
    LPS Constanta 1 - CSM Bistrita
    CS TOPSPIN Constanta - CS Electrica Sf Gheorghe
    CS Pristavu - CS Politehnica Cluj
    CS Mioveni - CSm Arad

    vineri 11 sept ora 9.30
    CSM Bistrita - CS Electrica Sf Gheorghe
    LPS Constanta 1 - CS Politehnica Cluj
    CS Topspin Constanta - CS Mioveni
    CS Pristavu - CSm Arad

    vineri 11 sept ora 16.30
    CS Electrica Sf Gheorghe - Cs Politehnica Cluj
    CSM Bistrita - CS Mioveni
    LPS Constanta 1 - CS Pristavu
    CS Topspin Constanta - CSm Arad

    sambata 12 sept ora 9.30
    CS Politehnica Cluj - CS Mioveni
    CS Electrica Sf Gheorghe - CS Pristavu
    CSM Bistrita - CS Topspin Constanta
    LPS Constanta 1 - CSM Arad

    sambata 12 sept ora 16.30
    CS Mioveni - CS Pristavu
    CS Politehnica Cluj - CS Topspin Constanta
    CS Electrica Sf Gheorghe - LPS Constanta 1
    CSM Bistrita - CSM Arad

    duminica 13 septembrie ora 9.30
    CS Pristavu - CS Topspin Constanta
    CS Mioveni - LPS Constanta 1
    CS Politehnica Cluj - CSM Bistrita
    CS Electrica Sf Gheorghe - CSM Arad

    SUPERLIGA FEMININ :

    1 CS DUMBRAVITA
    2 CS FARUL CONSTANTA
    3 CSM BISTRITA
    4 CSM POLITEHNICA IASI
    5 CSM ARAD
    6 LPS NICOLAE ROTARU C-TA
    7 CS PRISTAVU CAMPULUNG
    8 CS POLITEHNICA CLUJ

    1-7,2-6,3-5,4-8;
    7-6,1-5,2-4,3-8;
    6-5,7-4,1-3,2-8;
    5-4,6-3,7-2,1-8;
    4-3,,5-2,6-1,7-8;
    3-2,4-1,5-7,6-8;
    2-1,3-7,4-6,5-8. Cheia de desfasurare si la fete si la baieti.

  9. Mulțumesc marcelgiosan, dennis, Ben, Antal Denes, Subsu, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place gelcu, oprea florin le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355

    Reuniunea 1

    Masculin

    CS TOPSPIN 08 C-TA - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 5-0
    PLETEA CRISTIAN - POSTUDOR BOGDAN 3-0 (8, 11, 7)
    TERNA DENIS - CHIRITA ALEXANDRU 3-0 (7, 7, 7)
    SIPOS RARES - PLETEA ANTONIO 3-0 (8, 3, 6)
    TERNA DENIS - POSTUDOR BOGDAN 3-0 (7, 6, 3)
    PLETEA CRISTIAN - PLETEA ANTONIO 3-0 (12, 10, 4)

    CS ELECTRICA SF.GHE - CS MIOVENI 3-5
    COROIAN GEORGE - SENI IONUT 3-2 (6, 8, -5, -5, 11)
    BARLAN LAURENTIU - CAZACU ALEXANDRU 3-0 (6, 6, 8)
    MOLDOVEANU STEFAN - PETRESCU ALEXANDRU 0-3 (-6, -7, -5)
    BARLAN LAURENTIU - SENI IONUT 0-3 (-4, -1, -3)
    COROIAN GEORGE - PETRESCU ALEXANDRU 1-3 (7, -7, -7, -4)
    MOLDOVEANU STEFAN - CAZACU ALEXANDRU 0-3 (-3, -10, -4)
    BARLAN LAURENTIU - PETRESCU ALEXANDRU 3-0 (8, 16, 11)
    MOLDOVEANU STEFAN - SENI IONUT 0-3 (-6, -11, -7)

    CSM BISTRITA - CS PRISTAVU C-LUNG 1-5
    DINCA GEORGE - POSTOACA GABRIEL 0-3 (-7, -2, -5)
    FLAMAND ANDREI - MANOLE ALEXANDRU 1-3 (-3, 14, -6, -9)
    VIGH TAMAS - SPELBUS ALIN 0-3 (-6, -6, -5)
    FLAMAND ANDREI - POSTOACA GABRIEL 3-2 (-10, 7, -10, 8, 3)
    DINCA GEORGE - SPELBUS ALIN 1-3 (-5, -11, 11, -5)
    VIGH TAMAS - MANOLE ALEXANDRU 0-3 (-5, -11, -7)

    CSM ARAD - CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 1-5
    DURDUN GHEORGHE - MARCHIS MAXIMILIAN 0-3 (-8, -6, -8)
    MLADIN PAUL - GYORGY SZILARD 0-3 (-5, -8, -1)
    MUNTEANU PATRICIU - TSIOKAS NTANIEL 1-3 (10, -4, -6, -6)
    MLADIN PAUL - MARCHIS MAXIMILIAN 3-2 (-6, 7, -7, 7, 7)
    DURDUN GHEORGHE - TSIOKAS NTANIEL 1-3 (9, -1, -7, -6)
    MUNTEANU PATRICIU - GYORGY SZILARD 0-3 (-10, -4, -6)

    Feminin

    CS FARUL C-TA - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 5-3

    ZAHARIA ALINA - BUCUR ANDREEA 3-0 (4, 5, 3)
    SEBE ANAMARIA - SANDUL ALINA 2-3 (-7, 6, 6, -10, -9)
    BLIZNET OLGA - PLAEASU MIHAELA 3-0 (6, 7, 6)
    SEBE ANAMARIA - BUCUR ANDREEA 3-0 (3, 8, 5)
    ZAHARIA ALINA - PLAEASU MIHAELA 2-3 (-6, -6, 4, 4, -8)
    BLIZNET OLGA - SANDUL ALINA 2-3 (5, 5, -5, -8, -5)
    SEBE ANAMARIA - PLAEASU MIHAELA 3-1 (-8, 8, 10, 11)
    BLIZNET OLGA - BUCUR ANDREEA 3-0 (5, 9, 4)

    CS POLITEHNICA CLUJ - CSM POLITEHNICA IASI 4-5
    KALOZ ANITA - LUPU DIANA 1-3 (7, -7, -11, -5)
    VINCZE ANDRADA - MIROIU VERGINICA 3-0 (7, 5, 7)
    POPESCU IOANA - CIOBANU IRINA 0-3 (-7, 10, -8)
    VINCZE ANDRADA - LUPU DIANA 3-1 (-10, 8, 7, 10)
    KALOZ ANITA - CIOBANU IRINA 0-3 (-5, -5, -9)
    POPESCU IOANA - MIROIU VERGINICA 3-1 (13, -8, 7, 9)
    VINCZE ANDRADA - CIOBANU IRINA 0-3 (-3, -3, -7)
    POPESCU IOANA - LUPU DIANA 3-1 (-5, 5, 9, 4)
    KALOZ ANITA - MIROIU VERGINICA 0-3 (-12, -8, -8)

    CSM BISTRITA - CSM ARAD 5-2
    VARGA KRISZTINA - FYSTIULOF ANDREEA 1-3 (-3, -7, 6, -4)
    CLAPA ANDREEA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (8, 4, 7)
    PLAIAN TANIA - TRIFU BOGDANA 3-2 (-7, 4, 5, -9, 8)
    CLAPA ANDREEA - FYSTIULOF ANDREEA 3-1 (8, 5, -9, 9)
    VARGA KRISZTINA - TRIFU BOGDANA 2-3 (8, 9, -8, -9, -7)
    PLAIAN TANIA - HUDUSAN ANDREEA 3-2 (9, 5, -12, -6, 9)
    CLAPA ANDREEA - TRIFU BOGDANA 3-0 (8, 8, 7)

    CS PRISTAVU CAMPULUNG - ACS DUMBRAVITA 0-5
    BARBU ANA - ZAMFIR ANDREEA 0-3 (-5, -1, -3)
    BARZOI DANIELA - DIACONU ADINA 0-3 (-4, -2, -6)
    ANGHELESCU OANA - DOSPINA MIHAELA 0-3 (-4, -6, -9)
    BARZOI DANIELA - ZAMFIR ANDREEA 0-3 (-8, -1, -7)
    BARBU ANA - DOSPINA MIHAELA 0-3 (-5, -3, -10)
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  11. Mulțumesc Antal Denes, Subsu, iuliu zedler, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dennis le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355

    Reuniunea 2

    CSM Arad
    CS Mioveni
    0-5
    berg walter seni ionut 0-3 (-4,-4,-5)
    mladin paul petrescu alexandru 2-3 (-9,-9,9,9,-3)
    muntean patriciu cazacu alexandru 0-3 (-7,-6,-8)
    mladin paul seni ionut 0-3 (-12,-3,-7)
    berg walter cazacu alexandru 0-3 (-5,-8,-6)
    CS Topspin 08 C-ta
    CS Electrica Sf. Ghe.
    5-2
    sipos rares coroian george 0-3 (-10,-10,-9)
    pletea cristian moldoveanu stefan 3-0 (7,3,1)
    ternea denis barlan laurentiu 1-3 (-8,-4,9,-8)
    pletea cristian coroian george 3-0 (9,9,2)
    sipos rares barlan laurentiu 3-2 (-9,7,-7,4,6)
    ternea denis moldoveanu stefan 3-2 (7,-9,4,-6,6)
    pletea cristian barlan laurentiu 3-2 (-6,8,8,-10,6)
    LPS Nicolae Rotaru C-ta
    CSM Bistrita
    5-2
    pletea antonio vigh tamas 3-1 (6,8,-12,7)
    postudor bogdan dinca george 3-2 (-10,7,6,-9,11)
    chirita alexandru flamand andrei 2-3 (-3,10,-10,5,-4)
    postudor bogdan vigh tamas 3-0 (4,15,4)
    pletea antonio flamand andrei 0-3 (-9,-7,-5)
    chirita alexandru dinca george 3-1 (9,-7,12,8)
    postudor bogdan flamand andrei 3-2 (-8,-4,8,6,8)
    CS Pristavu C-lung
    CS Politehnica Cluj Napoca 1-5
    postoaca gabriel gyorgy szilard 1-3 (-13,-7,5,-7)
    spelbus alin gabudean dorin 2-3 (9,6,-4,-7,-9)
    manole alexandru tsiokas ntaniel 2-3 (-5,10,-6,8,-5)
    spelbus alin gyorgy szilard 3-0 (7,2,7)
    postoaca gabriel tsiokas ntaniel 2-3 (9,-4,5,-5,-8)
    manole alexandru gabudean dorin 0-3 (-6,-8,-8)

    ACS DUMBRAVITA CSM ARAD 5-1.
    DOSPINA MIHAELA HUDUSAN ANDREEA 0-3(-10,-7,-8)
    DIACONU ADINA TRIFU BOGDANA 3-0(4,10,8)
    ZANFIR ANDREEA STRUNA ADELA 3-0(1,1,3)
    DIACONU ADINA HUDUSAN ANDREEA 3-0(8,8,7)
    DOSPINA MIHAELA STRUNA ADELA 3-0(1,3,6)
    ZANFIR ANDREEA TRIFU BOGDANA 3-0(7,9,8)
    CS PRISTAVU C-LUNG LPS NICOLAE ROTARU C-TA 2-5.
    BARBU ANA PLAEASU MIHAELA 0-3(-5,-7,-5)
    BARZOI DANIELA BUCUR ANDREEA 3-1(-6,8,7,14)
    ANGHELESCU OANA SANDUL ALINA 1-3(-9,-4,9,-7)
    BARZOI DANIELA PLAEASU MIHAELA 3-2(-9,5,-5,5,4)
    BARBU ANA SANDUL ALINA 1-3(-8,-7,6,-2)
    ANGHELESCU OANA BUCUR ANDREEA 0-3(-4,-2,-6)
    BARZOI DANIELA SANDUL ALINA 2-3(9,-8,8,-5,-7)
    CS POLITEHNICA IASI CS FARUL CONSTANTA 5-2.
    MIROIU VERGINICA ZAHARIA ALINA 0-3(-4,-2,-11)
    CIOBANU IRINA BLIZNET OLGA 3-0(6,3,13)
    LUPU DIANA SEBE ANAMARIA 3-0(9,7,10)
    CIOBANU IRINA ZAHARIA ALINA 3-1(7,-5,8,8)
    MIROIU VERGINICA SEBE ANAMARIA 2-3(-7,-4,9,5,-4)
    LUPU DIANA BLIZNET OLGA 3-2(4,10,-9,-11,8)
    CIOBANU IRINA SEBE ANAMARIA 3-1(-9,7,9,2)
    CSM BISTRITA CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 5-4
    VARGA KRISZTINA POPESCU IOANA 0-3(-6,-6,-9)
    CLAPA ANDREEA CHERECHES ANCA 3-1(9,4,-10,4)
    PLAIAN TANIA VINCZE ANDRADA 1-3(-6,8,-10,-9)
    CLAPA ANDREEA POPESCU IOANA 3-2(-6,13,-8,7,9)
    VARGA KRISZTINA VINCZE ANDRADA 0-3(-5,-8,-6)
    PLAIAN TANIA CHERECHES ANCA 3-1(2,-8,9,5)
    CLAPA ANDREEA VINCZE ANDRADA 3-2(-9,8,5,-4,8)
    PLAIAN TANIA POPESCU IOANA 0-3(-7,-6,-4)
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  13. Mulțumesc Antal Denes, Subsu, iuliu zedler, oprea florin, mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dennis le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui viorel.andrei
    Data înscrierii
    23.10.2012
    Locație
    calarasi
    Vârstă
    44
    Postări
    375
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    29 z 7 h 41 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    347
    sunt si inregistrari de la aceste meciuri??
    "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
    Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
    BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

  15. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355

    Reuniunea 3

    Masculin

    CC Politehnica Cluj - LPS Nicolae Rotaru C-ta 5-1
    Marchis Maximilian - Pletea Antonio 3-0 (2,3,11)
    Tsiokas Ntaniel - Chirita Alexandru 3-0 (5,6,8)
    Gyorgy Szilárd - Postudor Bogdan 1-3 (-9,-9,8,-9)
    Tsiokas Ntaniel - Pletea Antonio 3-1 (-5,4,5,8)
    Marchis Maximilian - Postudor Bogdan 3-0 (8,6,5)
    Gyorgy Szilárd - Chirita Alexandru 3-0 (6,9,6)

    CSM Bistrita - CS Electrica Sf. Ghe. 2-5
    Vigh Tamas - Moldoveanu Stefan 2-3 (-4,-7,9,9,-4)
    Flamand Andrei - Coroian George 3-1 (5,7,-8,7)
    Dinca George - Barlan Laurentiu 0-3 (-3,-4,-7)
    Flamand Andrei - Moldoveanu Stefan 3-1 (4,-7,7,7)
    Vigh Tamas - Barlan Laurentiu 0-3 (-5,-7,-7)
    Dinca George - Coroian George 2-3 (-9,9,-7,6,-8)
    Flamand Andrei - Barlan Laurentiu 0-3 (-3,-5,-6)

    CS Mioveni - CS Topspin 08 C-ta 0-5
    Petrescu Alexandru - Sipos Rares 1-3 (-3,-2,6,-8)
    Seni Ionut - Ternea Denis 0-3 (-9,-7,-6)
    Cazacu Alexandru - Pletea Cristian 2-3 (-7,5,-8,9,-5)
    Seni Ionut - Sipos Rares 2-3 (6,-6,7,-6,-11)
    Petrescu Alexandru - Pletea Cristian 0-3 (-6,-6,-10)

    CS Pristavu C-lung - CSM Arad 5-2
    Chirita Gabriel - Mladin Paul 2-3 (-8,4,9,-8,-6)
    Spelbus Alin - Muntean Patriciu 3-0 (10,10,4)
    Manole Alexandru - Durdun Gheorghe 3-1 (-8,9,4,10)
    Spelbus Alin - Mladin Paul 3-1 (3,6,-7,6)
    Chirita Gabriel - Durdun Gheorghe 3-1 (8,8,-4,9)
    Manole Alexandru - Muntean Patriciu 2-3 (5,4,-7,-10,-10
    Spelbus Alin - Durdun Gheorghe 3-0 (4,7,6)

    Feminin

    CS Pristavu Câmpulung - CSM Politehnica Iasi 1-5
    Barbu Ana - Lupu Diana 0-3 (-9,-9,-8)
    Barzoi Daniela - Miroiu Verginica 3-1 (-7,7,11,8)
    Anghelescu Oana - Ciobanu Irina 0-3 (-8,-15,-8)
    Barzoi Daniela - Lupu Diana 0-3 (-5,-5,-7)
    Barbu Ana - Ciobanu Irina 0-3 (-4,-5,-3)
    Anghelescu Oana - Miroiu Verginica 0-3 (-8,-7,-4)

    LPS Nicolae Rotaru C-ta - CSM Arad 1-5
    Plaeasu Mihaela - Trifu Bogdana 3-0 (3,11,5)
    Sandul Alina - Hudusan Andreea 2-3 (10,-9,-11,8,-8)
    Bucur Andreea - Fystiulof Andreea 0-3 (-7,-9,-9)
    Sandul Alina - Trifu Bogdana 2-3 (10,-7,6,-9,-9)
    Plaeasu Mihaela - Fystiulof Andreea 1-3 (-8,-8,10,-5)
    Bucur Andreea - Hudusan Andreea 1-3 (-6,-13,6,-9)

    CS Farul C-ta - CSM Politehnica Cluj 5-2
    Zaharia Alina - Vincze Andrada 3-1 (8,-9,7,4)
    Bliznet Olga - Chereches Anca 3-0 (6,7,7)
    Sebe Anamaria - Popescu Ioana 2-3 (11,-9,-7,7,-5)
    Bliznet Olga - Vincze Andrada 3-0 (9,7,10)
    Zaharia Alina - Popescu Ioana 2-3 (7,-5,-7,7,-8)
    Sebe Anamaria - Chereches Anca 3-0 (6,9,9)
    Bliznet Olga - Popescu Ioana 3-1 (-7,11,4,7)

    CSM Bistrita - ACS Dumbravita 4-5
    Marga Patricia - Zamfir Andreea 1-3 (-8,9,-5,-6)
    Clapa Andreea - Dospina Mihaela 3-1 (7,9,-8,12)
    Plaian Tania - Diaconu Adina 0-3 (-7,-4,-5)
    Clapa Andreea - Zamfir Andreea 3-0 (9,10,9)
    Marga Patricia - Diaconu Adina 2-3 (-4,10,7,-8,-2)
    Plaian Tania - Dospina Mihaela 3-1 (6,-7,6,7)
    Clapa Andreea - Diaconu Adina 2-3 (8,-2,-4,7,-3)
    Plaian Tania - Zamfir Andreea 3-1 (-6,9,8,5)
    Marga Patricia - Dospina Mihaela 1-3 (-8,9,-7,-6)
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 12.09.2015 la 15:42.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  16. Îmi place dennis, luci_rac le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355

    Reuniunea 4

    Masculin

    CS Mioveni - CSM Bistrita 5-1
    Petrescu Alexandru - Vigh Tamas 3-0 (8,10,6)
    Seni Ionut - Dinca George 3-0 (8,7,8)
    Cazacu Alexandru - Flamand Andrei 3-0 (4,4,5)
    Seni Ionut - Vigh Tamas 3-0 (2,6,5)
    Petrescu Alexandru - Flamand Andrei 0-3 (-8,-7,-6)
    Cazacu Alexandru - Dinca George 3-0 (7,6,9)

    CS Topspin 08 C-ta - CSM Arad 5-1
    Ternea Denis - Mladin Paul 1-3 (-3,-5,7,-4)
    Pletea Cristian - Berg Walter 3-0 (3,6,6)
    Sipos Rares - Durdun Gheorghe 3-0 (8,8,6)
    Pletea Cristian - Mladin Paul 3-0 (7,6,6)
    Ternea Denis - Durdun Gheorghe 3-1 (8,-10,5,11)
    Sipos Rares - Berg Walter 3-0 (4,13,5)

    LPS Nicolae Rotaru C-ta - CS Pristavu C-lung 0-5
    Chirita Alexandru - Manole Alexandru 0-3 (-8,-2,-9)
    Postudor Bogdan - Chirita Cristian 1-3 (-10,9,-8,-8)
    Pletea Antonio - Spelbus Alin 1-3 (-8,9,-7,-3)
    Postudor Bogdan - Manole Alexandru 1-3 (-14,-10,6,-3)
    Chirita Alexandru - Spelbus Alin 0-3 (-7,-1,-8)

    CS Politehnica Cluj - CS Electrica Sf. Gheorghe 5-4
    Gyorgy Szilárd - Coroian George 2-3 (5,-12,-4,3,-9)
    Tsiokas Ntaniel - Moldoveanu Stefan 3-0 (3,7,9)
    Gabudean Dorin - Barlan Laurentiu 3-1 (8,9,9,7)
    Tsiokas Ntaniel - Coroian George 3-1 (8,7,-3,7)
    Gyorgy Szilárd - Barlan Laurentiu 0-3 (-4,-2,-6)
    Gabudean Dorin - Moldoveanu Stefan 3-2 (-8,5,-11,9,1)
    Tsiokas Ntaniel - Barlan Laurentiu 2-3 (-10,1,8,-3,-11)
    Gabudean Dorin - Coroian George 1-3 (-3,9,-8,-8)
    Gyorgy Szilárd - Moldoveanu Stefan 3-1 (4,-4,4,4)

    Feminin

    CSM Arad - CS Politehnica Iasi 0-5
    Trifu Bogdana - Lupu Diana 2-3 (14,9,-10,-8,-4)
    Fystiulof Andreea - Miroiu Verginica 0-3 (-8,-10,-5)
    Struna Adela - Ciobanu Irina 0-3 (-2,-1,-4)
    Fystiulof Andreea - Lupu Diana 0-3 (-1,-5,-7)
    Trifu Bogdana - Ciobanu Irina 0-3 (-11,-5,-8)

    LPS Niolae Rotaru C-ta - CSM Bistrita 2-5
    Bucur Andreea - Plaian Tania 0-3 (-7,-9,-6)
    Plaeasu Mihaela - Varga Krisztina 3-2 (-9,9,-4,8,8)
    Sandul Alina - Clapa Andreea 1-3 (-8,9,-3,-8)
    Plaeasu Mihaela - Plaian Tania 0-3 (-7,-8,-5)
    Bucur Andreea - Clapa Andreea 0-3 (-11,-6,-5)
    Sandul Alina - Varga Krisztina 3-1 (5,-10,5,7)
    Plaeasu Mihaela - Clapa Andreea 2-3 (10,-7,-6,9,-10)

    CS Farul C-ta - CS Pristavu C-lung 5-0
    Zaharia Alina - Anghelescu Oana 3-1 (8,6,-9,3)
    Sebe Anamaria - Barbu Ana 3-0 (3,7,9)
    Bliznet Olga - Barzoi Daniela 3-0 (2,7,3)
    Sebe Anamaria - Anghelescu Oana 3-1 (6,4,-5,3)
    Zaharia Alina - Barzoi Daniela 3-0 (5,4,5)

    ACS Dumbravita - CS Politehnica Cluj 5-1
    Dospina Mihaela - Popescu Ioana 1-3 (-6,-10,4,-11)
    Diaconu Adina - Kaloz Anita 3-0 (9,2,6)
    Zanfir Andreea - Vincze Andrada 3-2 (-10,-8,7,6,3)
    Diaconu Adina - Popescu Ioana 3-1 (11,7,-8,8)
    Dospina Mihaela - Vincze Andrada 3-1 (-7,8,5,6)
    Zanfir Andreea - Kaloz Anita 3-0 (5,5,6)
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  18. Mulțumesc Subsu, iuliu zedler, mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dennis le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355
    SuperLiga României

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 CS TOPSPIN 08 CONSTANTA
    5-0
    5-1
    5-2
    5-0
    4
    I
    2 CS MIOVENI MIOVENI
    0-5
    5-0
    5-1
    5-3
    3
    III
    3 CS PRISTAVU C.LUNG MUSCEL
    1-5
    5-2
    5-1
    5-0
    3
    III
    4 CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA
    5-1
    5-1
    5-4
    5-1
    4
    II
    5 CSM ARAD ARAD
    1-5
    0-5
    2-5
    1-5
    0
    VI
    6 CSM BISTRITA BISTRITA
    1-5
    1-5
    2-5
    2-5
    0
    VII
    7 CS ELECTRICA SF. GHEORGHE
    2-5
    3-5
    4-5
    5-2
    1
    IV
    8 LPS NICOLAE ROTARU CONSTANTA
    0-5
    0-5
    1-5
    5-2
    1
    V
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  20. Îmi place Subsu, dennis le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355

    Reuniunea 5

    Masculin

    CSM BISTRITA - CS TOPSPIN 08 CONSTANTA 0-5
    VIGH TAMAS - TERNEA DENIS 0-3 (-4,-5,-5)
    FLAMAND ANDREI - SIPOS RARES 1-3 (-4,13,-8,-3)
    DINCA GEORGE - PLETEA CRISTIAN 0-3 (-7,-9,-13)
    FLAMAND ANDREI - TERNEA DENIS 1-3 (11,-6,-10,-9)
    VIGH TAMAS - PLETEA CRISTIAN 0-3 (-4,-7,-7)

    CSM ARAD - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 5-3
    DURDUN GHEORGHE - PLETEA ANTONIO 3-1 (7,-7,10,8)
    MLADIN PAUL - CHIRITA ALEXANDRU 2-3 (6,6,-5,-6,7)
    MUNTEAN PATRICIU - POSTUDOR BOGDAN 0-3 (-3,-7,-8)
    MLADIN PAUL - PLETEA ANTONIO 3-0 (3,3,7)
    DURDUN GHEORGHE - POSTUDOR BOGDAN 0-3 (-8,-8,-1)
    MUNTEAN PATRICIU - CHIRITA ALEXANDRU 3-0 (2,7,3)
    MLADIN PAUL - POSTUDOR BOGDAN 3-2 (11,-6,-8,10,8)
    MUNTEAN PATRICIU - PLETEA ANTONIO 3-0 (4,9,11)

    CS MIOVENI - CS POLITEHNICA CLUJ 1-5
    PETRESCU ALEXANDRU - GABUDEAN DORIN 0-3 (-9,-11,-10)
    CAZACU ALEXANDRU - GYORGY SZILARD 1-3 (7,-10,-2,-10)
    SENI IONUT - TSIOKAS NTANIEL 0-3(-10,-5,-9)
    CAZACU ALEXANDRU - GABUDEAN DORIN 3-2 (5,7,-8,-7,6)
    PETRESCU ALEXANDRU - TSIOKAS NTANIEL 2-3 (10,-5,7,-3,-9)
    SENI IONUT - GYORGY SZILARD 1-3 (18,-6,-4,-11)

    CS PRISTAVU C-LUNG - CS ELECTRICA SF.GHEORGHE 5-1
    POSTOACA GABRIEL - COROIAN GEORGE 0-3 (-6,-8,-2)
    SPELBUS ALIN - MOLDOVEANU STEFAN 3-2 (6,-4,-7,7,2)
    MANOLE ALEXANDRU - BARLAN LAURENTIU 3-2 (-3,9,9,-7,6)
    SPELBUS ALIN - COROIAN GEORGE 3- 1(2,-8,7,8)
    POSTOACA GABRIEL - BARLAN LAURENTIU 3-0 (2,10,7)
    MANOLE ALEXANDRU - MOLDOVEANU STEFAN 3-1 (6,7,-6,6)

    Feminin

    CSM ARAD - CS FARUL CONSTANTA 0-5
    HUDUSAN ANDREEA - ZAHARIA ALINA 1-3 (-7,-8,10,-5)
    FYSTIULOF ANDREEA - SEBE ANAMARIA 1-3 (-8,-6,8,-4)
    STRUNA ADELA - BLIZNET OLGA 0-3 (-3,-5,-6)
    FYSTIULOF ANDREEA - ZAHARIA ALINA 1-3 (9,-7,-4,-9)
    HUDUSAN ANDREEA - BLIZNET OLGA 0-3 (-15,-6,-4)

    CS PRISTAVU C-LUNG CS POLITEHNICA CLUJ 0-5
    BARBU ANA - POPESCU IOANA 0-3 (-2,-7,-6)
    BARZOI DANIELA - CHERECHES ANCA 2-3 (-9,9,-3,9,-10)
    ANGHELESCU OANA - VINCZE ANDRADA 0-3 (-4,-8,-5)
    BARZOI DANIELA - POPESCU IOANA 1-3 (12,-5,-8,-6)
    BARBU ANA - VINCZE ANDRADA 0-3 (-2,-4,-6)

    CSM BISTRITA CS POLITEHNICA IASI 3-5
    VARGA KRISZTINA - LUPU DIANA 1-3 (8,-6,-4,-5)
    CLAPA ANDREEA - MIROIU VERGINICA 3-0 (5,6,9)
    PLAIAN TANIA - CIOBANU IRINA 3-1 (-7,5,7,7)
    CLAPA ANDREEA - LUPU DIANA 2-3 (-13,-13,11,-4,-9)
    VARGA KRISZTINA - CIOBANU IRINA 0-3 (-4,-4,-6)
    PLAIAN TANIA - MIROIU VERGINICA 3-1 (9,-7,5,7)
    CLAPA ANDREEA - CIOBANU IRINA 2-3 (9,-4,-6,5,-11)
    PLAIAN TANIA - LUPU DIANA 2-3 (-3,8,8,-16,-6)

    LPS NICOLAE ROTARU C-TA ACS DUMBRAVITA 1-5
    BUCUR ANDREEA - ZAMFIR ANDREEA 1-3 (-11,6,-8,-9)
    PLAEASU MIHAELA - DOSPINA MIHAELA 3-0 (10,9,7)
    SANDUL ALINA - DIACONU ADINA 1-3 (-7,7,-6,-7)
    PLAEASU MIHAELA - ZAMFIR ANDREEA 0-3 (-7,-8,-13)
    BUCUR ANDREEA - DIACONU ADINA 0-3(-5,-7,-7)
    SANDUL ALINA - DOSPINA MIHAELA 0-3 (-4,-10,-5)
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 12.09.2015 la 23:45.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  22. Mulțumesc iuliu zedler, dennis au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes, mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355

    Reuniunea 6

    Masculin

    CSM ARAD - CSM BISTRITA 1-5
    DURDUN GHEORGHE - BULBUC EMILIAN 1-3 (-7,9,-7,-5)
    MLADIN PAUL - DINCA GEORGE 3-2 (-6,-7,12,9,7)
    MUNTEAN PATRICIU - FLAMAND ANDREI 0-3 (-4,-7,-4)
    MLADIN PAUL - BULBUC EMILIAN 1-3 (-5,10,-5,-5)
    DURDUN GHEORGHE - FLAMAND ANDREI 1-3 (7,-8,-5,-1)
    MUNTEAN PATRICIU - DINCA GEORGE 0-3 (-5,-9,-12)

    CS POLITEHNICA CLUJ - CS TOPSPIN 08 CONSTANTA 3-5
    GYORGI SILARD - SIPOS RARES 2-3 (8,-10,3,-9,-6)
    TSIOKAS DANIEL - TERNEA DENIS 3-0 (7,8,8)
    GABUDEAN DORIN - PLETEA CRISTIAN 2-3 (-9,5,-4,8,-8)
    TSIOKAS DANIEL - SIPOS RARES 3-1 (-3,2,6,4)
    GYORGI SILARD - PLETEA CRISTIAN 1-3 (-5,8,-4,-7)
    GABUDEAN DORIN - TERNEA DENIS 3-1 (-6,13,4,8)
    TSIOKAS DANIEL - PLETEA CRISTIAN 2-3 (11,-10,7,-9,-9)
    GABUDEAN DORIN - SIPOS RARES 0-3 (-4,-8,-7)

    LPS NICOLAE ROTARU C-TA - CS ELECTRICA SF.GHEORGHE 2-5
    CHIRITA ALEXANDRU - COROIAN GEORGE 0-3 (-3,-9,-10)
    POSTUDOR BOGDAN - MOLDOVEANU STEFAN 3-2 (8,-7,6,-6,8)
    PLETEA ANTONIO - BARLAN LAURENTIU 0-3 (-7,-6,-5)
    POSTUDOR BOGDAN - COROIAN GEORGE 3-1 (-4,9,3,6)
    CHIRITA ALEXANDRU - BARLAN LAURENTIU 0-3 (-3,-5,-2)
    PLETEA ANTONIO - MOLDOVEANU STEFAN 0-3 (-8,-9,-6)
    POSTUDOR BOGDAN - BARLAN LAURENTIU 2-3 (7,-3,5,-8,-2)

    CS MIOVENI - CS PRISTAVU CAMPULUNG 2-5
    PETRESCU ALEXANDRU - MANOLE ALEXANDRU 2-3 (-7,9,2,-9,-5)
    CAZACU ALEXANDRU - POSTOACA GABRIEL 3-2 (-7,6,12,-8,4)
    SENI IONUT - SPELBUS ALIN 0-3 (-9,-5,-6)
    CAZACU ALEXANDRU - MANOLE ALEXANDRU 2-3 (-8,-7,3,9,-8)
    PETRESCU ALEXANDRU - SPELBUS ALIN 0-3 (-6,-3,-5)
    SENI IONUT - POSTOACA GABRIEL 3-1 (7,9,-9,3)
    CAZACU ALEXANDRU - SPELBUS ALIN 0-3(-11,-10,5)

    Feminin

    CSM BISTRITA - CS FARUL CONSTANTA 1-5
    MARGA PATRICIA - SEBE ANAMARIA 0-3 (-4,-4,-3)
    PLAIAN TANIA - ZAHARIA ALINA 1-3 (9,-14,-3,-6)
    VARGA KRISZTINA - BLIZNET OLGA 0-3 (-9,-3,-4)
    PLAIAN TANIA - SEBE ANAMARIA 3-2 (-4,-6,16,11,7)
    MARGA PATRICIA - BLIZNET OLGA 0-3 (-6,-10,-4)
    VARGA KRISZTINA - ZAHARIA ALINA 0-3 (-8,-1,-5)

    CS PRISTAVU C-LUNG CSM ARAD 1-5
    BARBU ANA - FYSTIULOF ANDREEA 0-3 (-9,-4,-5)
    BARZOI DANIELA - HUDUSAN ANDREEA 3-1 (7,6,-9,9)
    ANGHELESCU OANA - TRIFU BOGDANA 0-3 (-7,-8,-7)
    BARZOI DANIELA - FYSTIULOF ANDREEA 0-3 (-7,-10,-4)
    BARBU ANA - TRIFU BOGDANA 2-3 (-4,8,-6,8,-9)
    ANGHELESCU OANA - HUDUSAN ANDREEA 0-3 (-8,-6,-8)

    LPS NICOLAE ROTARU C-TA CS POLITEHNICA CLUJ 5-3
    BUCUR ANDREEA - POPESCU IOANA 3-0 (5,2,11)
    PLAEASU MIHAELA - KALOSZ ANITA 3-0 (5,8,9)
    SANDUL ALINA - VINCZE ANDRADA 3-0 (10,10,6)
    PLAEASU MIHAELA - POPESCU IOANA 1-3 (15,-7,-6,-6)
    BUCUR ANDREEA - VINCZE ANDRADA 0-3 (-4,-4,-2)
    SANDUL ALINA - KALOSZ ANITA 3-1 (2,4,-11,10)
    PLAEASU MIHAELA - VINCZE ANDRADA 1-3 (8,-9,-8,-7)
    SANDUL ALINA - POPESCU IOANA 3-0 (10,7,8)

    CS POLITEHNICA IASI ACS DUMBRAVITA 0-5
    BARBU ANA - ZAMFIR ANDREEA 0-3 (-5,-1,-3)
    BARZOI DANIELA - DIACONU ADINA 0-3 (-4,-2,-6)
    ANGHELESCU OANA - DOSPINA MIHAELA 0-3 (-4,-6,-9)
    BARZOI DANIELA - ZAMFIR ANDREEA 0-3 (-8,-1,-7)
    BARBU ANA - DOSPINA MIHAELA 0-3 (-5,-3,-10)
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 13.09.2015 la 00:02.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  24. Mulțumesc iuliu zedler, dennis, Antal Denes, mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
  25. #14
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355
    SuperLiga României

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 CS TOPSPIN 08 CONSTANTA
    5-0
    5-3
    5-1
    5-0
    5-2
    5-0
    6
    I
    2 CS MIOVENI MIOVENI
    0-5
    2-5
    1-5
    5-0
    5-1
    5-3
    3
    IV
    3 CS PRISTAVU C.LUNG MUSCEL 5-2
    1-5
    5-2
    5-1
    5-1
    5-0
    5
    III
    4 CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 3-5
    5-1
    5-1
    5-1
    5-4
    5-1
    5
    II
    5 CSM ARAD ARAD
    1-5
    0-5
    2-5
    1-5
    1-5
    5-3
    1
    VIII
    6 CSM BISTRITA BISTRITA 0-5
    1-5
    1-5
    5-1
    2-5
    2-5
    1
    VII
    7 CS ELECTRICA SF. GHEORGHE
    2-5
    3-5
    1-5
    4-5
    5-2
    5-2
    2
    V
    8 LPS NICOLAE ROTARU CONSTANTA
    0-5
    0-5
    1-5
    3-5
    5-2
    2-5
    2
    VI
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  26. Mulțumesc iuliu zedler, dennis, oprea florin, mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes, Aurel Fratea le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.458
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 3 h 42 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33355
    CSM ARAD - CS ELECTRICA SF GHEORGHE 0-5
    DURDUN GHEORGHE - COROIAN GEORGE 0-3 (-9,-8,-7)
    MLADIN PAUL - MOLDOVEANU STEFAN 0-3 (-8,-9,-11)
    BERG WALTER - BARLAN LAURENTIU 0-3 (-7,-7,-2)
    MLADIN PAUL - COROIAN GEORGE 2-3 (-8,7,10,-5,-5)
    DURDUN GHEORGHE - BARLAN LAURENTIU 0-3 (-8,-9,9)

    LPS NICOLAE ROTARU C-TA - CS MIOVENI 3-5


    CS TOPSPIN 08 C-TA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-3
    TERNEA DENIS - CHIRITA CRISTIAN 3-2 (-5,-9,13,8,8)
    PLETEA CRISTIAN - MANOLE ALEXANDRU 3-0 (13,7,10)
    SIPOS RARES - SPELBUS ALIN 0-3 (-9,-6,-2)
    PLETEA CRISTIAN - CHIRITA CRISTIAN 3-0 (8,7,10)
    TERNEA DENIS - SPELBUS ALIN 1-3 (9,-10,-9,-10)
    SIPOS RARES - MANOLE ALEXANDRU 1-3 (7,-6,-11,-8)
    PLETEA CRISTIAN - SPELBUS ALIN 3-1 (-9,8,7,10)
    SIPOS RARES - CHIRITA CRISTIAN 3-1 (-9,10,15,8)

    CSM BISTRITA - CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 1-5
    VIGH TAMAS - MARCHIS MAXIMILIAN 0-3 (-2,-2,-9)
    FLAMAND ANDREI - TSIOKAS NTANIEL 1-3 (10,-6,-8,-8)
    DINCA GEORGE - GABUDEAN DORIN 1-3 (-13,10,-5,-7)
    FLAMAND ANDREI - MARCHIS MAXIMILIAN 3-1 (9,3,-12,6)
    VIGH TAMAS - GABUDEAN DORIN 0-3 (-8,-9,-5)
    DINCA GEORGE - TSIOKAS NTANIEL 0-3 (-8,-7,-8)

    Feminin

    CSM BISTRITA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-1
    MARGA PATRICIA - ANGHELESCU OANA 1-3 (-6,-3,7,-7)
    CLAPA ANDREEA - BARBU IOANA 3-0 (9,5,7)
    PLAIAN TANIA - BARZOI DANIELA 3-1 (12,-10,8,5)
    CLAPA ANDREEA - ANGHELESCU OANA 3-0 (2,6,5)
    MARGA PATRICIA - BARZOI DANIELA 3-0 (6,2,2)
    PLAIAN TANIA - BARBU IOANA 3-0 (4,6,2)

    LPS NICOLAE ROTARU C-TA - CS POLITEHNICA IASI 1-5
    SANDUL ALINA - LUPU DIANA 2-3 (-8,-9,12,13,-5)
    PLAEASU MIHAELA - MIROIU VERGINICA 3-2 (9,4,-8,-3,8)
    BUCUR ANDREEA - CIOBANU IRINA 0-3 (-8,-9,-2)
    PLAEASU MIHAELA - LUPU DIANA 1-3 (-5,8,-5,-8)
    SANDUL ALINA - CIOBANU IRINA 0-3 (-11,-1,-8)
    BUCUR ANDREEA - MIROIU VERGINICA 0-3 (-10,7,5)

    CS FARUL C-TA - ACS DUMBRAVITA 5-1
    ZAHARIA ALINA - DOSPINA MIHAELA 3-2 (5,-6,-13,4,7)
    SEBE ANAMARIA - ZANFIR ANDREEA 3-0 (8,8,8)
    BLIZNET OLGA - DIACONU ADINA 3-1 (6,9,-4,7)
    SEBE ANAMARIA - DOSPINA MIHAELA 3-1 (2,-8,8,6)
    ZAHARIA ALINA - DIACONU ADINA 0-3 (-9,-10,-7)
    BLIZNET OLGA - ZANFIR ANDREEA 3-1 (3,-7,4,7)

    CS POLITEHNICA - CLUJ CSM ARAD 5-3
    CHERECHES ANCA - FYSTIULOF ANDREEA 0-3 (-6,-5,-7)
    VINCZE ANDRADA - HUDUSAN ANDREEA 3-1 (8,9,-13,13)
    POPESCU IOANA - TRIFU BOGDANA 0-3 (-9,-7,-7)
    VINCZE ANDRADA - FYSTIULOF ANDREEA 3-2 (6,-10,12,-10,9)
    CHERECHES ANCA - TRIFU BOGDANA 0-3 (-6,-8,-6)
    POPESCU IOANA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (7,4,2)
    VINCZE ANDRADA - TRIFU BOGDANA 3-2 (-10,-9,9,8,7)
    POPESCU IOANA - FYSTIULOF ANDREEA 3-2 (8,9,-3,-8,10)
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  28. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Aurel Fratea le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Divizia B - Sezonul 2016/2017
    De cata_60 în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 21.01.2017, 22:32
  2. Divizia A - Sezonul 2015/2016
    De marcelgiosan în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 05.03.2016, 13:23
  3. Divizia B - Sezonul 2015/2016
    De gapas în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 46
    Ultimul post: 25.01.2016, 02:33
  4. Diviza A - Sezonul 2014/2015
    De ClaudiuManoiu în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 01.02.2015, 20:12
  5. Divizia B - Sezonul 2014/2015
    De costinmotoroi în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 29.09.2014, 13:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •