tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate 16 la 30 din 39

Subiect: Superliga Naționala - Sezonul 2015/2016

  1. #16
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418
    SuperLiga României
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 CS TOPSPIN 08 CONSTANTA
    5-0
    5-3 5-3
    5-1
    5-0
    5-2
    5-0
    7
    I
    2 CS MIOVENI MIOVENI
    0-5
    2-5
    1-5
    5-0
    5-1
    5-3
    5-3
    4
    IV
    3 CS PRISTAVU C.LUNG MUSCEL 3-5 5-2
    1-5
    5-2
    5-1
    5-1
    5-0
    5
    III
    4 CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 3-5
    5-1
    5-1
    5-1
    5-1
    5-4
    5-1
    6
    II
    5 CSM ARAD ARAD
    1-5
    0-5
    2-5
    1-5
    1-5
    0-5
    5-3
    1
    VIII
    6 CSM BISTRITA BISTRITA 0-5
    1-5
    1-5
    1-5
    5-1
    2-5
    2-5
    1
    VI
    7 CS ELECTRICA SF. GHEORGHE
    2-5
    3-5
    1-5
    4-5
    5-0
    5-2
    5-2
    3
    V
    8 LPS NICOLAE ROTARU CONSTANTA
    0-5
    3-5
    0-5
    1-5
    3-5
    5-2
    2-5
    1
    VII
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. Mulțumesc gelcu, Ben au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan2, iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj
  3. #17
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418

    SLG - Reuniunea 1

    Masculin

    CS ELECTRICA SF.GH. - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-4
    MOLDOVEANU STEFAN - MANOLE ALEXANDRU 1-3 (-11,-1,7,-5)
    BARLAN LAURENTIU - POSTOACA GABRIEL 3-2 (6,9,-10,-9,7)
    COROIAN GEORGE - SPELBUS ALIN 3-2 (9,-8,-6,9,9)
    BARLAN LAURENTIU - MANOLE ALEXANDRU 1-3 (-8,8,-10,-7)
    MOLDOVEANU STEFAN - SPELBUS ALIN 0-3 (-4,-10,-3)
    COROIAN GEORGE - POSTOACA GABRIEL 3-0 (7,7,9)
    BARLAN LAURENTIU - SPELBUS ALIN 0-3 (-6,-8,-6)
    COROIAN GEORGE - MANOLE ALEXANDRU 3-1 (4,-9,5,11)
    MOLDOVEANU STEFAN - POSTOACA GABRIEL 3-1 (-6,12,7,7)

    LPS C-TA I - CS TOPSPIN 08 C-TA 0-5
    IPATE GIOVANI - SIPOS RARES 0-3 (-8,-6,-8)
    TUDORACHE ALEX. - PLETEA CRISTIAN 0-3 (-2,-5,-4)
    BUGLEA VLAD - TERNEA DARIUS 0-3 (-3,-3,-7)
    TUDORACHE ALEX. - SIPOS RARES 0-3 (-3,-6,-11)
    IPATE GIOVANI - TERNEA DARIUS 0-3 (-3,-5,-2)

    CS MIOVENI - CSM ARAD 5-1
    PETKO GRABOVSKI - MLADIN PAUL 2-3 (-9,7,6,-7,-9)
    CAZACU ALEXANDRU - ROMAN BOGDAN 3-0 (6,5,3)
    SENI IONUT - LUPULESCU LAURENTIU 3-1 (5,-6,8,7)
    CAZACU ALEXANDRU - MLADIN PAUL 3-0 (6,9,5)
    PETKO GRABOVSKI - LUPULESCU LAURENTIU 3-1 (10,10,-8,8)
    SENI IONUT - ROMAN BOGDAN 3-0 (5,5,8)

    CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA - CSM BISTRITA 5-0
    GYORGY SZILARD - DINCA GEORGE 3-1 (10,9,-7,8)
    GABUDEAN DORIN - VIGH TAMAS 3-1 (-9,8,5,4)
    TSIOKAS NTANIEL - FLAMIND ANDREI 3-1 (8,8,-13,8)
    GABUDEAN DORIN - DINCA GEORGE 3-1 (6,-5,9,7)
    TSIOKAS NTANIEL - FLAMIND ANDREI 3-1 (3,-9,5,6)

    Feminin

    LPS NR C-TA I - CS POLITEHNICA IASI 0-5
    HOLBURA ALEXANDRA - LUPU DIANA 0-3 (-2,-4,-3)
    DUDESCU ANDREEA - MIROIU VERGINICA 0-3 (-6,-8,-5)
    CARAGEA CDIALAU - CIOBANU IRINA 0-3 (-3,-5,-4)
    DUDESCU ANDREEA - LUPU DIANA 0-3 (-4,-7,-4)
    HOLBURA ALEXANDRA - CIOBANU IRINA 0-3 (-5,-7,-9)

    CSM BISTRITA - CSTA BUCURESTI 5-1
    VARGA KRISZTINA - ANGHELESCU OANA 2-3 (-6,-7,12,9-11)
    CLAPA ANDREEA - BARBU ANA 3-0 (8,5,5)
    PLAIAN TANIAN - BARZOI DANIELA 3-1 (9,-8,6,10)
    CLAPA ANDREEA - ANGHELESCU OANA 3-0 (5,8,7)
    VARGA KRISZTINA - BARZOI DANIELA 3-1 (11,11,-11,7)
    PLAIAN TANIAN - BARBU ANA 3-1 (1,4,-9,8)

    ACS DUMBRAVITA - CSM ARAD 5-2
    ZANFIR ANDREEA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (10,6,6)
    DIACONU ADINA - FISTYULOF ANDREEA 3-1 (8,-12,3,3)
    DOSPINA MIHAELA - VEJNOVIC IVANA 0-3 (-7,-10,-4)
    DIACONU ADINA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (3,6,8)
    ZANFIR ANDREEA - VEJNOVIC IVANA 3-0 (11,8,5)
    DOSPINA MIHAELA - FISTYULOF ANDREEA 1-3 (-11,-7,3,-8)
    DIACONU ADINA - VEJNOVIC IVANA 3-1 (14,-10,7,8)

    CS FARUL CONSTANTA - CS POLITEHNICA CN. 2-5
    ZAHARIA ALINA - POPESCU IOANA 1-3(-6,4-6,-4)
    SEBE ANAMARIA - TOMA ANGELICA 1-3 (-4,7,-9,-10)
    PLAEASU MIHAELA - VINCZE ANDRADA 3-1 (13,-18,-10)
    SEBE ANAMARIA - POPESCU IOANA 0-3 (-5,-8,-5)
    ZAHARIA ALINA - VINCZE ANDRADA 3-0 (4,14,6)
    PLAEASU MIHAELA - TOMA ANGELICA 0-3 (-8,-6,-9)
    SEBE ANAMARIA - VINCZE ANDRADA 2-3 (5,3,-7,-6,-8)
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  4. Mulțumesc PaliHR, mihais mioveni, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dennis, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  5. #18
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418

    SLG - Reuniunea 2

    Masculin

    LPS NICOLAE R0TARU C-TA 1 - CSM BISTRITA 0-5
    BUGLEA VLAD - ENCIU ALEXANDRU 0-3 (-4,-7,-5)
    TUDORACHE ALEX. - MACARENCO ANDREI 1-3 (-3,-8,7,-3)
    IPATE GIOVANI - UTA ADRIAN 0-3 (-6,-5,-7)
    TUDORACHE ALEX. - ENCIU ALEXANDRU 0-3 (-4,-6,-7)
    BUGLEA VLAD - UTA ADRIAN 0-3 (-3,-5,-4)

    Ceva e putred in Danemarca! Nu s-au legitimat peste noapte amaturiștii în SLG.
    Probabil ca federatia a lucrat pe un fisier folosit la Divizia B.

    CS ELECTRICA SF. GHEORGHE - CS TOPSPIN 08 C-TA 3-5
    MOLDOVEANU STEFAN - SIPOS RARES 1-3 (-9,-8,3,-6)
    BARLAN LAURENTIU - TERNEA DARIUS 3-0 (7,6,7)
    COROIAN GEORGE - PLETEA CRISTIAN 1-3 (4,-7,-9,-9)
    BARLAN LAURENTIU - SIPOS RARES 3-1 (6,8,-8,12)
    MOLDOVEANU STEFAN - PLETEA CRISTIAN 0-3 (-8,-10,-7)
    COROIAN GEORGE - TERNEA DARIUS 3-2 (10,-5,4,-8,10)
    BARLAN LAURENTIU - PLETEA CRISTIAN 0-3 (-12,-7,-8)
    COROIAN GEORGE - SIPOS RARES 2-3 (-5,10,9,-8,-4)

    CS PRISTAVU CAMPULUNG - CSM ARAD 5-2
    CHIRITA CRISTIAN - MLADIN PAUL 2-3 (10,-11,7,-9,-5)
    SPELBUS FLORIN - MUNTEAN PATRICIU 3-1 (5,-10,4,8)
    MANOLE ALEXANDRU - LUPULESCU LAURENTIU 3-2 (-11,9,-8,6,10)
    SPELBUS FLORIN - MLADIN PAUL 3-0 (2,10,9)
    CHIRITA CRISTIAN - LUPULESCU LAURENTIU 0-3 (-9,-9,-5)
    MANOLE ALEXANDRU - MUNTEAN PATRICIU 3-0 (2,4,3)
    SPELBUS FLORIN - LUPULESCU LAURENTIU 3-1 (8,-3,7,2)

    CS MIOVENI - CS POLITEHNICA CLUJ 5-4
    GABROVSKI PETAR - TSIOKAS NTANIEL 2-3 (-7,7,8,-2,-11)
    SENI IONUT - GABUDNEAN DORIN 3-0 (6,2,6)
    CAZACU ALEXANDRU - GYORGY SZILARD 3-1 (10,9,-12,9)
    SENI IONUT - TSIOKAS NTANIEL 0-3 (-8,-10,-7)
    CAZACU ALEXANDRU - GYORGY SZILARD 0-3 (-6,-5,-10)
    GABROVSKI PETAR - GABUDNEAN DORIN 3-0 (5,5,7)
    SENI IONUT - GYORGY SZILARD 2-3 (9,-9,9,-13,-6)
    CAZACU ALEXANDRU - TSIOKAS NTANIEL 3-1 (4,7,-11,7)
    GABROVSKI PETAR - GABUDNEAN DORIN 3-1 (5,-8,4,7)

    Feminin

    CSM ARAD - CS POLITENICA IASI 3-5
    FYSTIULOF ANDREEA - LUPU DIANA 1-3 (-7,9,-3,-9)
    VEJNOVIC IVANA - MIROIU VERGINICA 3-1 (-9,7,5,9)
    HUDUSAN ANDREEA - CIOBANU IRINA 0-3 (-2,-6,-1)
    VEJNOVIC IVANA - LUPU DIANA 3-1 (6,8,-7,9)
    FYSTIULOF ANDREEA - CIOBANU IRINA 0-3 (-10,-8,-6)
    HUDUSAN ANDREEA - MIROIU VERGINICA 3-0 (9,7,8)
    VEJNOVIC IVANA - CIOBANU IRINA 0-3 (-3,-6,-4)
    HUDUSAN ANDREEA - LUPU DIANA 0-3 (-7,-8,-3)

    ACS DUMBRAVITA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-1
    ZANFIR ANDREEA - ANGHELESCU OANA 3-0(9,9,6)
    DIACONU ADINA - BARBU ANA 3-0 (5,7,7)
    MANEA KARLA - BARZOI DANIELA 0-3 (-8,-7,-5)
    DIACONU ADINA - ANGHELESCU OANA 3-0 (6,7,9)
    ZANFIR ANDREEA - BARZOI DANIELA 3-2 (-5,5,-8,10,8)
    MANEA KARLA - BARBU ANA 3-0 (8,5,8)

    LPS NICOLAE ROTARU C-TA 1 - CS POLITEHNICA CLUJ 0-5
    CARAGEA CLAUDIA - TOMA ANGELICA 0-3 (-4,-9,-2)
    DUDESCU ANDREEA - POPESCU IOANA 1-3 (-11,-5,12,-4
    HOLBURA ALEXANDRA - VINCZE ANDRADA 0-3 (-2,-4,-3)
    DUDESCU ANDREEA - TOMA ANGELICA 0-3 (-6,-8,-9)
    CARAGEA CLAUDIA - VINCZE ANDRADA 0-3 (-5,-6,-3)

    CSM ZALAU - CS FARUL CONSTANTA 4-5
    VARGA KRISZTINA - SEBE ANAMARIA 0-3 (-3,-6,-9)
    CLAPA ANDREEA - PLAEASU MIHAELA 3-1 (10,-8,9,6)
    PLAIAN TANIA - ZAHARIA ALINA 1-3 (9,-3,-9,-4)
    CLAPA ANDREEA - SEBE ANAMARIA 1-3 (-7,9-7,-8)
    VARGA KRISZTINA - ZAHARIA ALINA 0-3 (-11,-6,-6)
    PLAIAN TANIA - PLAEASU MIHAELA 3-2 (8,-9,-9,7,6)
    CLAPA ANDREEA - ZAHARIA ALINA 3-1 (-8,2,7,7)
    PLAIAN TANIA - SEBE ANAMARIA 3-1 (-6,7,10,4)
    VARGA KRISZTINA - PLAEASU MIHAELA 0-3 (-4,-9,-8)
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  6. Mulțumesc PaliHR, mihais mioveni, Zosim1, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Ben, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  7. #19
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    202 z 8 h 23 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5157
    Razvan corecteaza de obicei erorile a doua zi ,echipa Bisstritei a ramas aceeasi de la reuniunea de dimineata,Flamand,Vigh si Dinca.De consultat lista de pe pagina organizatorilor referitoare la amaturistii ce nu au( temporar)drept de joc ..din pacate pt Amatur s-a mai imbogatit..
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  8. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  9. #20
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.334
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    115 z 10 h 47 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10353
    De remarcat meciul CS ELECTRICA SF.GH. - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-4 mare surpriza.O evolutie extraordinara a lui Coroian trei victorii si de asemenea meciul cu Constanta CS ELECTRICA SF. GHEORGHE - CS TOPSPIN 08 C-TA 3-5 unde a lipsit putin, COROIAN GEORGE - SIPOS RARES 2-3 (-5,10,9,-8,-4) dupa ce a condus cu 2-1. bravo.

  10. #21
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418

    SLG - Reuniunea 3

    Masculin

    CS POLITEHNICA CN. - CSM ARAD 5-0
    GYORGY SZILARD - LUPULESCU LAURENTIU 3-1 (8,-8,9,5)
    TSIOKAS NTANIEL - DURDUN GHEORGHE 3-0 (5,5,8)
    MARCHIS MAXIMILIAN - MLADIN PAUL 3-0 (3,1,7)
    TSIOKAS NTANIEL - LUPULESCU LAURENTIU 3-1 (6,-5,7,7)
    GYORGY SZILARD - MLADIN PAUL 3-0 (8,6,2)

    CS ELECTRICA SF.GHEORGHE - CSM BISTRITA 5-0
    MOLDOVEANU STEFAN - DINCA GEORGE 3-2 (5,-7,-5,9,8)
    BARLAN LAURENTIU - BULBUC EMILIAN 3-0 (9,4,7)
    COROIAN GEORGE - FLAMAND ANDREI 3-2 (9,4,-11,-8,9)
    BARLAN LAURENTIU - DINCA GEORGE 3-0 (6,11,7)
    MOLDOVEANU STEFAN - FLAMAND ANDREI 3-0 (11,11,6)

    CS MIOVENI - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 1 5-0
    CAZACU ALEXANDRU - TUDORACHE ALEXANDRU 3-0 (3,7,9)
    SENI IONUT - TOMA FLORIN 3-0(3,7,3) :)
    GABROVSKI PETAR - IPATE GIOVANI 3-0 (4,8,4)
    SENI IONUT - TUDORACHE ALEXANDRU 3-0 (2,6,8)
    CAZACU ALEXANDRU - IPATE GIOVANI 3-0 (6,3,4)

    CS TOPSPIN08 C-TA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 3-5 Surpriză!?
    TERNEA DARIUS - MANOLE ALEXANDRU 2-3 (-7,8,-6,7,-4)
    PLETEA CRISTIAN - CHIRITA CRISTIAN 1-3 (-4,-8,5,-9)
    SIPOS RARES - SPELBUS ALIN 0-3 (-11,-9,-12)
    PLETEA CRISTIAN - MANOLE ALEXANDRU 3-0 (6,11,8)
    TERNEA DARIUS - SPELBUS ALIN 0-3 (-6,-9,-7)
    SIPOS RARES - CHIRITA CRISTIAN 3-2 (10,-5,6,-9,1)
    PLETEA CRISTIAN - SPELBUS ALIN 3-1 (8,-7,4,7)
    SIPOS RARES - MANOLE ALEXANDRU 1-3 (-8,-8,7,-4)

    Feminin

    CS FARUL CONSTANTA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-0
    PLAEASU MIHAELA - ANGHELESCU OANA 3-0 (10,8,8)
    ZAHARIA ALINA - BARBU ANA 3-0 (5,5,9)
    SEBE ANAMARIA - BARZOI DANIELA 3-0 (2,4,11)
    ZAHARIA ALINA - ANGHELESCU OANA 3-0 (2,9,9)
    PLAEASU MIHAELA - BARZOI DANIELA 3-0 (9,11,8)

    ACS DUMBRAVITA - CS POLITEHNICA IASI 3-5 Surpriza!?
    DOSPINA MIHAELA - LUPU DIANA 2-3 (7,-12,8,-9,-7)
    DIACONU ADINA - MIROIU VERGINICA 3-0 (4,7,9)
    ZANFIR ANDREEA - CIOBANU IRINA 0-3 (-6,-8,-6)
    DIACONU ADINA - LUPU DIANA 3-2 (-9,-8,10,6,5)
    DOSPINA MIHAELA - CIOBANU IRINA 0-3 (-6,-7,-12)
    ZANFIR ANDREEA - MIROIU VERGINICA 3-0 (8,7,8)
    DIACONU ADINA - CIOBANU IRINA 2-3 (-5,5,-9,5,-11)
    ZANFIR ANDREEA - LUPU DIANA 1-3 (-8,7,-8,-9)

    CSM BISTRITA - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 1 5-0
    MARGA PATRICIA - HOLBURA ALEX. 3-0 (5,6,7)
    CLAPA ANDREEA - CARAGEA CLAUDIA 3-0 (1,5,5)
    PLAIAN TANIA - DUDESCU ANDREEA 3-0 (5,4,6)
    CLAPA ANDREEA - HOLBURA ALEX. 3-0 (2,4,1)
    MARGA PATRICIA - DUDESCU ANDREEA 3-0 (8,7,6)

    CS POLITEHNICA - CLUJ CSM ARAD 5-3
    VINZE ANDRADA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (4,7,4)
    POPESCU IOANA - FISTYULOF ANDREEA 3-0 (10,6,6)
    TOMA ANGELICA - VEJNOVIC IVANA 2-3 (7,-12,7,-9,-9)
    POPESCU IOANA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (7,9,7)
    VINZE ANDRADA - VEJNOVIC IVANA 0-3 (-10,-7,-7)
    TOMA ANGELICA - FISTYULOF ANDREEA 2-3 (-9,-11,9,11,-8)
    POPESCU IOANA - VEJNOVIC IVANA 3-1 (-10,9,8,7)
    TOMA ANGELICA - HUDUSAN ANDREEA 3-2 (-9,-8,5,8,8)
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.02.2016 la 01:09.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  11. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  12. #22
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418

    SLG - Reuniunea 4

    Masculin

    CS MIOVENI - CS ELECTRICA SF.GHEORGHE 5-0
    GABROVSKI PETAR - BARLAN LAURENTIU 3-2 (-3,-11,7,8,11)
    CAZACU ALEXANDRU - MOLDOVEANU STEFAN 3-1 (5,10,-9,6)
    SENI IONUT - COROIAN GEORGE 3-1 (6,5,-10,4)
    CAZACU ALEXANDRU - BARLAN LAURENTIU 3-1 (9,9,-9,4)
    GABROVSKI PETAR - COROIAN GEORGE 3-0 (6,5,7)

    CSM BISTRITA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 0-5
    VIGH TAMAS - MANOLE ALEXANDRU 0-3 (-9,-12,-12)
    FLAMAND ANDREI - POSTOACA GABRIEL 1-3 (-6,10,-2,-9)
    DINCA GEORGE - SPELBUS ALIN 0-3 (-8,-4,-4)
    FLAMAND ANDREI - MANOLE ALEXANDRU 0-3 (-8,-9,-7)
    VIGH TAMAS - SPELBUS ALIN 0-3 (-9,-8,-7)

    CSM ARAD - CS TOPSPIN 08 C-TA 0-5 (În loc de Toma, Dragan, Banescu cititi, va rog, Pletea, Sipos, Ternea - in orice ordine)
    DURDUN GHEORGHE - DRAGAN VALENTIN 0-3 (-9,-7,-6)
    ROMAN BOGDAN - BANESCU DRAGOS 0-3 (-6,-6,-11)
    MUNTEAN PATRICIU - TOMA FLORIN 0-3 (-3,-6,-3)
    ROMAN BOGDAN - DRAGAN VALENTIN 0-3 (-9,-7,-7)
    DURDUN GHEORGHE - TOMA FLORIN 0-3 (-3,-9,-6)

    LPS NICOLE ROTARU C-TA 1 - CS POLITEHNICA CLUJ 0-5
    BUGLEA VLAD - TSIOKAS NTANIEL 0-3 (-1,-3,-3)
    IPATE GIOVANI - GYORGY SZILARD 0-3 (-1,-6,-6)
    TUDORACHE ALEX. - MARCHIS MAXIMILIAN 1-3 (-5,-8,8,-10)
    IPATE GIOVANI - TSIOKAS NTANIEL 0-3 (-1,-5,-2)
    BUGLEA VLAD - MARCHIS MAXIMILIAN 0-3 (-7,-8,-8)

    Feminin

    CSM BISTRITA - CSM ARAD 5-3
    OPREA ELENA - HUDUSAN ANDREEA 0-3 (-3,-10,-6)
    CLAPA ANDREEA - FISTYULOF ANDREEA 3-1 (7,-9,6,12)
    PLAIAN TANIA - VEJNOVIC IVANA 1-3 (-11,7,-9,-6)
    CLAPA ANDREEA - HUDUSAN ANDREEA 3-1 (9,6,-3,6)
    OPREA ELENA - VEJNOVIC IVANA 0-3 (-5,-10,-4)
    PLAIAN TANIA - FISTYULOF ANDREEA 3-1 (7,-9,1,9)
    CLAPA ANDREEA - VEJNOVIC IVANA 3-0 (9,7,4)
    PLAIAN TANIA - HUDUSAN ANDREEA 3-1 (-8,11,8,6)

    CS POLITEHNICA CLUJ - ACS DUMBRAVITA 0-5
    VINCZE ANDRADA - DIACONU ADINA 0-3 (-3,-6,-8)
    POPESCU IOANA - DOSPINA MIHAELA 2-3 (13,6,-8,-14,-8)
    TOMA ANGELICA - ZANFIR ANDREEA 0-3 (-6,-12,-6)
    POPESCU IOANA - DIACONU ADINA 0-3 (-9,-7,-9)
    TOMA ANGELICA - ZANFIR ANDREEA 0-3 (-4,-6,-5)

    CS PRISTAVU CAMPULUNG - CS POLITEHNICA IASI 1-5
    BARBU ANA - LUPU DIANA 0-3 (-10,-3,-4)
    BARZOI MIHAELA - GAFTEA MARIA 3-1 (-5,4,7,7)
    ANGHELESCU OANA - CIOBANU IRINA 0-3 (-4,-9,-6)
    BARZOI MIHAELA - LUPU DIANA 1-3 (-5,14,-7,-6)
    BARBU ANA - CIOBANU IRINA 0-3 (-0,-4,-5)
    ANGHELESCU OANA - GAFTEA MARIA 0-3 (-6,-6,-9)

    LPS NICOLE ROTARU C-TA 1 - CS FARUL C-TA 0-5
    DUDESCU ANDREEA - PLAEASU MIHAELA 0-3 (-4,-8,-7)
    HOLBURA ALEXANDRA - SEBE ANA MARIA 0-3 (-3,-3,-7)
    CARAGEA CLAUDIA - ZAHARIA ALINA 0-3 (-6,-4,-4)
    HOLBURA ALEXANDRA - PLAEASU MIHAELA 1-3 (-8,9,-7,-4)
    DUDESCU ANDREEA - ZAHARIA ALINA 0-3 (-2,-6,-6)
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  13. Îmi place Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  14. #23
    senior

    Data înscrierii
    11.11.2005
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    58
    Postări
    604
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 23 h 43 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    931
    Ieri,în prima semifinala s-au întîlnit echipele Topspin 08 Constanta și C S Pristavu Câmpulung. Constănțenii au fost învinși la ei acasă cu 5-0!
    La Mioveni,în a doua semifinală CS Mioveni,a iîntrecut cu același scor 5-0 pe Politehnica Cluj Napoca. Astfel sunt mari șanșe ca finala să se desfășoare între doua echipe argeșene,însa trebuie să așteptăm partidele retur care se vor desfașura in luna aprilie.

    - - - Actualizat - - -



    - - - Actualizat - - -



    - - - Actualizat - - -

    Liviu Petrescu

  15. Mulțumesc Dan2, Ben, maniche, geromo, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
  16. #24
    senior
    Avatarul lui BGD
    Data înscrierii
    22.04.2010
    Locație
    Milky Way
    Vârstă
    51
    Postări
    457
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 4 h 34 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    344
    Unde si cand se joaca finala ?
    Se joaca tur-retur la Mioveni si Campulung Muscel ?
    Rudius

  17. Îmi place Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  18. #25
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    149 z 12 h 30 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    5290
    Citat Postat în original de titicostel Vezi post
    Unde si cand se joaca finala ?
    Se joaca tur-retur la Mioveni si Campulung Muscel ?
    De ziua ta vrei sa-i incurci pe cei de la FRT !!!
    La multi ani !

  19. Mulțumesc BGD au mulțumit pentru mesaj
  20. #26
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.687
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    202 z 8 h 23 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5157
    Puteti viziona acum in live-streaming finala CN ...accesati pagina de facebook a dlui Preda Emilian
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  21. Mulțumesc gelcu, Dacian Cotca au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  22. #27
    senior
    Avatarul lui gelcu
    Data înscrierii
    25.03.2012
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    49
    Postări
    274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    32 z 19 h 33 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    98
    Daca se poate sa posteze cineva scorurile, pe mine deja ma dor ochii ...
    Primul meci: Seni-Manole 3-1
    Lemn:Xiom Zeta
    Fete:MX-P

  23. #28
    senior

    Data înscrierii
    11.11.2005
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    58
    Postări
    604
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 23 h 43 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    931
    Puteți viziona meciul inregistrat pe pagina de Facebook a ARGES STIRI. Tot aici veți putea vedea si in direct joi la ora 17' returul finalei.

    - - - Actualizat - - -

    Citat Postat în original de gelcu Vezi post
    Daca se poate sa posteze cineva scorurile, pe mine deja ma dor ochii ...
    Primul meci: Seni-Manole 3-1
    Seni - Manole 3-1
    # Aruna - Chiriţă 3-0
    # Cazacu - Spelbuş 3-1
    # Aruna - Manole 3-1
    # Seni - Spelbuş 1-3
    # Cazacu - Chiriţă 3-2
    Liviu Petrescu

  24. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1, BGD, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mihais mioveni, gelcu le-a plăcut acest mesaj
  25. #29
    maestru

    Data înscrierii
    02.08.2006
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    38
    Postări
    1.123
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    139 z 17 h 45 m
    Timp online pe zi
    1 h 1 m
    Reputație
    863

  26. Mulțumesc iuliu zedler, Ben, Lucian Plamada au mulțumit pentru mesaj
  27. #30
    senior

    Data înscrierii
    10.05.2014
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    45
    Postări
    433
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 2 h 28 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    980
    azi s-a disputat la Dumbravita turul finalei superligii feminine-dupa meciuri foarte disputate scorul a fost
    ACS DUMBRAVITA-CS POLITENICA IASI 5-3

    Voi reveni spre seara cu detalii si imagini.

    - - - Actualizat - - -

    rezultatele au fost
    MIROIU VERGINICA-ZANFIR ANDREEA 0-3(7,8,10)
    CIOBANU IRINA-DOSPINA MIHAELA 3-1(11-7,11-8,9-11,11-6)
    LUPU DIANA-DIACONU ADINA 0-3(7,5,
    CIOBANU IRINA-ZANFIR ANDREEA 3-0(12,9,5)
    MIROIU VERGINICA-DIACONU ADINA 1-3(11-8,6-11,11-13,3-11)
    LUPU DIANA- DOSPINA MIHAELA 3-1(11-8,9-11,11-3,11-4)
    CIOBANU IRINA-DIACONU ADINA 2-3(11-6,2-11,5-11,11-5,9-11)
    LUPU DIANA- ZANFIR ANDREEA 1-3(5-11,9-11,11-5,9-11)

  28. Mulțumesc Antal Denes, Kralizec, Ben, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, dennis, GeluBv le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Divizia B - Sezonul 2016/2017
    De cata_60 în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 21.01.2017, 22:32
  2. Divizia A - Sezonul 2015/2016
    De marcelgiosan în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 05.03.2016, 13:23
  3. Divizia B - Sezonul 2015/2016
    De gapas în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 46
    Ultimul post: 25.01.2016, 02:33
  4. Diviza A - Sezonul 2014/2015
    De ClaudiuManoiu în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 01.02.2015, 20:12
  5. Divizia B - Sezonul 2014/2015
    De costinmotoroi în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 29.09.2014, 13:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •