tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Rezultate 1 la 11 din 11

Subiect: Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2015

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15975

    Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2015

    Am sa centralizez aici toate clasamentele in ordinea zonelor pentru info, istoric sau clasamentul general.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15975
    Zona 3 Bucuresti
    -Open-
    Citat Postat în original de VivaSportClub Vezi post
    Clasament Open

    1. Ciobanu Alex - Bucuresti
    2. Uta Adrian - Bucuresti
    3 -- 4
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Boaca Valentin - Bucuresti
    5 -- 8
    Tigau Dan - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Popescu Ionut - Bucuresti
    Chireceanu Denisa - Giurgiu
    9 -- 16
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Iacob Bogdan - Bucuresti
    Fodoran Cosmin - Bucuresti
    Mereuta Rares - Bucuresti
    Ciulica Teodora - Giurgiu
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Popescu Valentin - Bucuresti
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Macarenco Mario - Bucuresti
    Mercioiu Constantin - Bucuresti
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Macarenco Ion - Bucuresti
    Ivan Narcis - Bucuresti
    25 -- 3v gr.inf.
    Dutu Daniel - Bucuresti
    26 -- 29 2v gr.inf.
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Tepelea Ioana - Bucuresti
    Pantelimon Andrea - Giurgiu
    30 -- 34 1v gr.inf.
    Niculae Dan - Bucuresti
    Luta Petre - Bucuresti
    Dobre Titus - Bucuresti
    Moise Mihai - Alexandria
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    35 -- 38 0v gr.inf.
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Cocala Claudia - Bucuresti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Popocea Vlad - Bucuresti



    Zona 3 Bucuresti
    -amatori-
    Citat Postat în original de dan2 Vezi post
    clasament amatori

    1. sinita eugen - bucuresti
    2. acatrinei lucian marian - bucuresti
    3 -- 4
    arabagiu marius - bucuresti
    pandele ionel - giurgiu
    5 -- 8
    bradatan lenuta - bucuresti
    popescu george - bucuresti
    marin adrian - bucuresti
    rasnoveanu daniel - bucuresti
    9 -- 16
    secu valeriu - bucuresti
    dinu gheorghe - bucuresti
    vasile gelu iulian - bucuresti
    milos cristian - alexandria
    ispas victor - turnu magurele
    musat catalin - alexandria
    buta radu - bucuresti
    tiosea nicolae - bucuresti
    17 -- 20
    dospinescu george - bucuresti
    bodeanu dan - bucuresti
    sandu stefan - bucuresti
    bolea catalin - bucuresti
    21 -- 22 2v gr.sup.
    trandafir radu catalin - giurgiu
    scraba marius - alexandria
    23 -- 31 1v gr.sup.
    jaouir khaled - bucuresti
    rosu marius lucian - bucuresti
    matei razvan - bucuresti
    cristescu cristian - bucuresti
    ionascu gabriel - bucuresti
    poenaru adrian - bucuresti
    zaharia puiu - bucuresti
    theodorescu alex - bucuresti
    ristea robert - bucuresti
    32 -- 40 0v gr.sup.
    constantin gabriela - bucuresti
    dima nicu - bucuresti
    moraru constantin - bucuresti
    mihai ion - bucuresti
    gramaticu sorin - bucuresti
    dumitrache gabriel - giurgiu
    acu paul - bucuresti
    haralambescu andrei - bucuresti
    nacu dan - bucuresti
    41 -- 42 2v gr.inf.
    badulescu rafael - giurgiu
    negria mihai - bucuresti
    43 -- 48 1v gr.inf.
    carjan dumitru - bucuresti
    badulescu mario - giurgiu
    barbu ana maria - bucuresti
    calin ion - bucuresti
    dobra adrian - giurgiu
    dobra mihai - giurgiu
    49 -- 57 0v gr.inf.
    birloveanu viorel - bucuresti
    bucur livia - bucuresti
    moraru marius - bucuresti
    belinsca romeo - bucuresti
    dutu catalin - bucuresti
    mitran constantin bogdan - bucuresti
    mitran georgiana - bucuresti
    barbu silvia - bucuresti
    cruceru alex - bucuresti

    clasament consolare


    1. negria mihai - bucuresti
    2. badulescu rafael - giurgiu
    3 -- 4
    badulescu mario - giurgiu
    carjan dumitru - bucuresti
    5 -- 8
    belinsca romeo - bucuresti
    calin ion - bucuresti
    dobra mihai - giurgiu
    dobra adrian - giurgiu
    9 -12 1v gr.sup.
    bucur livia - bucuresti
    barbu ana maria - bucuresti
    barbu silvia - bucuresti
    cruceru alex - bucuresti
    13 -17 0v gr.sup.
    birloveanu viorel - bucuresti
    moraru marius - bucuresti
    mitran constantin bogdan - bucuresti
    mitran georgiana - bucuresti
    dutu catalin - bucuresti
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 05.09.2015 la 20:14.

  3. Mulțumesc Antal Denes, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, tavy, marcelgiosan, macocco, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15975
    Zona 1 Gura Humorului
    -Open-
    Citat Postat în original de Dakiro Vezi post
    Clasament Open

    1. Nemaciuc Mihai - Suceava
    2. Carpovici Boris - Falticeni
    3 -- 4
    Parnica Leonid - Moinesti
    Tiganas Mihai - Radauti
    5 -- 8
    Cozma Catalin - Falticeni
    Orza Catalin - Suceava
    Hasna Cosmin - Straja
    Albu Catalin - Pascani
    9 -- 16
    Sengoz Mehmet - Botosani
    Axinte Bogdan - Iasi
    Valcu Alin - Botosani
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Coroiu Andrei - Roman
    Duceac Catalin - Botosani
    Cocinschi Emanuel - Vatra Dornei
    17 -- 2v gr.sup.
    Caliman Eduard - Onesti
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Ilies Ioan - Radauti
    Mironescu Adrian - Botosani
    Ditu Daniel - Onesti
    Rosca Niculai - Galanesti
    Subcinski Alexandru - Suceava
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Ursulean Vasile - Straja
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Toporas Cosmin - Suceava
    Ungureanu Adrian - Suceava
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Ursan Viorel - Radauti
    Rosca Mihai - Galanesti


    Zona 1 Gura Humorului
    -amatori-
    Citat Postat în original de Dakiro Vezi post
    Clasament Amatori

    1. Marola Mihai - Bacau
    2. Sumanaru Catalin - Iasi
    3 -- 4
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt
    Ungureanu Florin - Suceava
    5 -- 8
    Condur Iulian - Suceava
    Vaculisteanu Ionut - Suceava
    Munteanu Ion - Comanesti
    Hetriuc Petrica - Suceava
    9 -- 16
    Cocea Catalin - Iasi
    Parascuta Daniel - Iasi
    Calenciuc Dumitru - Radauti
    Morosan Marian - Suceava
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Gugles Marius - Campulung Mold
    17 -- 32
    Grosu Octavian - Botosani
    Iacob Gabriel - Iasi
    Nistor Florin - Comanesti
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Sofian Corneliu - Suceava
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Corneanu Sorin - Botosani
    Maximus Gabriel - Bacau
    Halip Rares - Botosani
    Bogza Dragos - Iasi
    Aldea Iulian - Falticeni
    Ticu Dorin - Bacau
    Robu Valentin - Botosani
    Mahu Bogdan - Pascani
    Marola Dan - Bacau
    Marcean Ovidiu - Botosani
    33 -- 34
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Lucic Corneliu - Suceava
    34 -- 52 1v gr.sup.
    Volostiuc Marius - Suceava
    Salavastru Petru - Botosani
    Martz Sebastian - Comanesti
    Serban Liviu - Onesti
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Braniste George - Bacau
    Vieru Costica - Botosani
    Nicu Constantin - Iasi
    Poturu Ioan - Pascani
    Oancea Marian - Bacau
    Balanescu Florin - Iasi
    Stefan Alexandru - Iasi
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Cojocaru Adrian - Suceava
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Tipu Vlad - Iasi
    Botusan Vasile - Udesti
    53 -- 67 0v gr.sup.
    Constantinovici Ciprian - Liteni
    Robu Mihai - Mogosesti
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Albu Constantin - Suceava
    Alexandru Liviu - Botosani
    Barbalata Lorin - Suceava
    Chiriac Marius - Botosani
    Stefanachi Bogdan - Botosani
    Pinzar Alin - Suceava
    Macovei Bogdan - Suceava
    Dranca Ana Maria - Vatra Dornei
    Plamada Lucian - Iasi
    Mesinschi Radu - Botosani
    Aldea Nelu - Falticeni
    Tarpan Stefan - Suceava
    68 -- 71 2v gr.inf.
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Capra Arthur - Vatra Dornei
    Rusu Radu - Falticeni
    72 -- 82 1v gr.inf.
    Isaic Radu - Bacau
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Pralea Marius - Botosani
    Negrea Petrut - Comanesti
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Ujeniuc Dan - Suceava
    Morosan Ionel - Granicesti
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Mirt Alexandru - Pascani
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Romila Emanuel - Iasi
    83 --98 0v gr.inf.
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Duman Iulian - Halaucesti
    Darie Gabriel - Comanesti
    Grosu Alexandru - Botosani
    Romascan Victor - Suceava
    Teris Valeriu - Comanesti
    Rosu Livia - Suceava
    Buzila Ioan - Botosani
    Apalamarita Mara - Vatra Dornei
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Botezatu Ioana - Vatra Dornei
    Panait Marinel - Vatra Dornei
    Iordache Catalin - Comanesti
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Georgescu Cristi - Radauti
    Laic Robert - Comanesti

  5. Mulțumesc Antal Denes, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, marcelgiosan, macocco, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15975
    Zona 2 Braila
    -Open-
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Clasament Open

    1. Toma Iulian - Braila
    2. Giol Mihai - Braila
    3 -- 4
    Wischegg Robert - Galati
    Ion Marius - Braila
    5 -- 8
    Voinea Sorin - Galati
    Corcoz Costin - Focsani
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Fratea Aurel - Constanta
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Neagu Mircea - Constanta
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Chiscop Bogdan - Galati
    Zarinschi Catalin - Galati
    Lungu Sandel - Braila
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Bodin Ion - Tecuci
    Leolea Andrei - Constanta
    Zainescu Corneliu - Galati
    17 -- 1v gr.inf.
    Munteanu Octavian - Tecuci
    18 -- 20 0v gr.inf.
    Pintilie Nela - Galati
    Maresi Ion - Focsani
    Dobrila Petru - Braila


    Zona 2 -Braila
    -amatori-

    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Clasament Amatori

    1. Taranu Nicusor - Tulcea
    2. Arion Costel - Marasesti
    3 -- 4
    Tanu Mihai - Tecuci
    Gaitan Tiberiu - Braila
    5 -- 8
    Peiu Cosmin - Babadag
    Uzuneanu Costica - Galati
    Barac Andreea - Braila
    Barbascu Mihaita - Braila
    9 -- 16
    Manea Mihaita - Tulcea
    Sandu Mihai - Braila
    Mocanu Delia - Galati
    Nicola Marian - Constanta
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Ciurusniuc Costel - Galati
    Samoila Ion - Babadag
    Anghele Cristinel - Galati
    17 -- 22
    Chetronie Liviu - Tecuci
    Solcan Florin - Constanta
    Anton Dragos - Focsani
    Dodu Costica - Focsani
    Toader Nicolae - Tulcea
    Silvestru Nicolae - Tulcea
    23 -- 25 2v gr.sup.
    Stamate Eduard - Tecuci
    Florea Gigi - Galati
    Hanganu George - Focsani
    26 -- 33 1v gr.sup.
    Socaci Sorin - Panciu
    Panait Adrian - Braila
    Budescu Marian - Galati
    Stoica Sandel - Focsani
    Bolocan Daniel - Braila
    Pavel Nicolae - Braila
    Badache Andreea - Galati
    Pana Remus - Tulcea
    34 -- 44 0v gr.sup.
    Giosan Marcel - Galati
    Muresan Ioan - Galati
    Pascu Gabriel - Braila
    Roscan Nicusor - Braila
    Neculai Radu - Focsani
    Coclea Ionel - Braila
    Ivan Adrian - Tulcea
    Tufa Gigi - Galati
    Petrin Mitica - Galati
    Dimache Maria - Braila
    Dochita Mircea - Braila
    45 -- 46 2v gr.inf.
    Benko Paul - Babadag
    Gurita Ionut - Babadag
    47 -- 55 1v gr.inf.
    Sava Sinel - Focsani
    Toma Andrei - Braila
    Anghel Adrian - Braila
    Vasile Razvan - Braila
    Moise Viorel - Braila
    Nicolae Gabriel - Babadag
    Carp Catalin - Galati
    Fuica Benone - Galati
    Gaitan Marius - Braila
    56 -- 66 0v gr.inf.
    Iordachi Adrian - Adjud (absent motivat)
    Apostu Ionel - Braila (absent motivat)
    Stoian Nicolae - Braila (absent motivat)
    Predescu Adrian - Braila
    Danila Mihai - Focsani (absent nemotivat)
    Nastase Neculai - Focsani (absent nemotivat)
    Belea Laurentiu - Tecuci
    Barac Adrian - Braila
    Carata Catalin - Tulcea
    Tudor Ticu - Tecuci
    Munteanu Eduard - Galati
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 06.09.2015 la 15:15.

  7. Mulțumesc traffiker, Antal Denes, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, macocco, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15975
    Zona 5 -Topoloveni
    -Open-
    Citat Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
    Clasament OPEN

    1. Traistaru Marius - Topoloveni
    2. Petrescu Liviu - Pitesti
    3 -- 4
    Toma Florin - Pitesti
    Valceanu Daniel - Topoloveni
    5 -- 8
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Banescu Dragos - Pitesti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Vasiliu Remus - Mioveni
    9 -- 1v gr.sup.
    Botirca Sorin - Topoloveni
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Vladu Nicolae - Pitesti
    Zavricescu Geo - Curtea de Arges
    13 -- 15 1v gr.inf.
    Rada Florin - Pitesti
    Parvan Valentin - Topoloveni
    Ciopaca Doru - Topoloveni
    16 -- 17 0v gr.inf.
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Gorum Adrian - Topoloveni

    Zona 5 -Topoloveni
    -amatori-
    Citat Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
    Clasament AMATORI

    1. Iordache Marian - Dragasani
    2. Stanescu Raluca - Pitesti
    3 -- 4
    Trocan Alexa - Mioveni
    Sultan Valentin - Craiova
    5 -- 8
    Mihai Bianca - Pitesti
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Railean Vlad - Ramnicu Valcea
    Viciu Dragos - Pitesti
    9 -- 15
    Stoica Mihai - Mioveni
    Doba Vasile - Pitesti
    Rizea Cristina - Pitesti
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Badulescu Teo - Ramnicu Valcea
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    17 -- 1v gr.sup.
    Oprea Ionela - Pitesti
    18 -- 21 0v gr.sup.
    Ionica Maria - Pitesti
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Ene Diana - Pitesti
    Rada Ciprian - Pitesti
    22 -- 2v gr.inf.
    Velicescu Dragos - Pitesti
    23 -- 30 1v gr.inf.
    Anescu Andu - Dragasani
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Butan Marius - Stefanesti Arges
    Naulea Gabriela - Ramnicu Valcea
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Dinescu Rares - Curtea de Arges
    31 -- 32 0v gr.inf.
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Pirlea Claudiu - Drobeta Tr Severin

  9. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, macocco, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15975
    Zona 7 -Oradea
    -Open-
    Citat Postat în original de King Pong Oradea Vezi post
    Clasament OPEN

    1. Balog Andreea - Arad
    2. Roman Bogdan - Arad
    3 -- 4
    Gergely Anton - Oradea
    Birtalan Robert - Oradea
    5 -- 8
    Kovacs Ferenc - Ungaria
    Balogh Attila - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    Avram Victor - Arad
    9 -- 12
    Spatariu Daniel - Arad
    Ciublea Vichente - Oravita
    Popa Radu - Deva
    Nutiu Mihai - Oradea
    13 -- 14 2v gr.sup.
    Put Gabriel - Oravita
    Creinicean Liviu - Oravita
    15 -- 18 1v gr.sup.
    Tic Ioan - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Boata Edgar - Arad
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Kaposta Victor - Arad
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Stancu Tiberiu - Deva
    Kiraly Pongratz - Salonta
    25 -- 31 1v gr.inf.
    Cotca Dacian - Oradea
    Curut Gabriel - Timisoara
    Aberle Ildiko - Oradea
    Kalman Suha - Oradea
    Bondar Leontin - Oradea
    Darvasi Ibolya - Salonta
    Cotranta Marcel - Oradea
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Lacatis Ghita - Arad
    Popescu Cornel - Oradea
    Onofrei Dan - Oradea
    Negrea Liviu - Oradea
    Zona 7 Oradea
    -amatori-
    Citat Postat în original de MariusBH Vezi post
    Clasament Amatori

    1. Mihalescu Dinu - Timisoara
    2. Murgu Ioan - Oravita
    3 -- 4
    Vaida Sorin - Oradea
    Lungu Marius - Oravita
    5 -- 8
    Neamt Doru - Arad
    Jurje Alexandru - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Ilia Ion - Oravita
    9 -- 16
    Botea Fabian - Hunedoara
    Dan Daniel - Oradea
    Ghile Ioan - Oradea
    Oprea Adrian - Lugoj
    Veres Francisc - Oravita
    Sferlea Calin - Oradea
    Szabo Lajos - Ungaria
    Matei Dumitru - Deva
    17 -- 24 1v gr.sup.
    Dani Leo - Arad
    Boros Amalia - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    Cecan Vasile - Timisoara
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Buciuman Vlad - Oradea
    Dem Ciprian - Oradea
    Badescu Alexandru - Oradea
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Vela Gabriel - Caransebes
    Postelnicu Mihai - Deva
    Matusan Florin - Timisoara
    Sferlea Alesia - Oradea
    Vegh Ioan Stefan - Oradea
    Cioveie Marian - Oravita
    Jizdan Mihai - Oradea
    33 -- 38 1v gr.inf.
    Postelnicu Eric - Deva
    Rus Bianca - Oradea
    Rus Oana - Oradea
    Buonvento Ricardo - Oradea
    Vrabie Gelu - Oradea
    Fekete Tibor - Oradea
    39 -- 46 0v gr.inf.
    Vaida Octav - Oradea
    Lalescu Luca - Oradea
    Pop George - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    Ghiurau Sebastian - Oradea
    Sinkovicsi Ionut - Oradea
    Sinkovicsi Alex - Oradea
    FeketeTibor jr - Oradea

  11. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, King Pong Oradea, macocco, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15975
    Zona 8 -Cluj
    -Open-
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Open

    1. Sicoe Rodica - Cugir
    2. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Nistor Dorel - Bistrita
    5 -- 8
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Pop Cosmin - Turda
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Suciu Cristian - Dej
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Apian Florin - Bistrita
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Pop Danut - Dej
    Beica Florin - Gherla
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Puscas Arpad - Gherla
    Makszin Dacian - Cluj Napoca
    17 -- 2v gr.inf.
    Silveira Alexandra - Cluj Napoca
    18 -- 24 1v gr.inf.
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Manzat Dan - Cluj Napoca
    Rusu Calin - Cluj Napoca
    Ferenczi Zita - Cluj Napoca
    Preda Ionut - Cluj Napoca
    25 -- 0v gr.inf.
    Hodis Andrei - Gherla

    Zona 8 -Cluj
    -amatori-
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Amatori

    1. Ticala Vasile Jr - Viseu
    2. Butura Vasile - Alba Iulia
    3 -- 4
    Neamtu Adrian - Gherla
    Moldovan Doru - Dej
    5 -- 8
    Hurloi Gelu - Cluj Napoca
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Ifrosa Petru - Cluj Napoca
    Cont Cosmin - Gherla
    9 -- 16
    David Zoltan - Cluj Napoca
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Parjol Rares - Cluj Napoca
    Bob Raul Fineas - Cluj Napoca
    Moldovan Ioan - Cluj Napoca
    Kromek Iulian - Cugir
    Ban Peter - Cluj Napoca
    17 -- 29
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Damian Mircea - Bistrita
    Fulop Attila - Aiud
    Garaz Mircea - Bistrita
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Dirlea Ioan - Aiud
    Galban Calin - Viseu
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Suciu Iacob - Blaj
    Vaduva Dan - Bistrita
    Costin Cristian - Cluj Napoca
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    30 -- 41 1v gr.sup.
    Cristea Virgil - Cugir
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Vass Alexander - Beclean
    Coroian Claudiu - Gherla
    Chira Anghel - Baia Mare
    Chira Lucian - Baia Mare
    Farcasiu Florin - Alba Iulia
    Maksutovici Gelcu - Cluj Napoca
    Precup Tudor - Cluj Napoca
    Ifrosa Ciprian - Cluj Napoca
    Pop Mihail - Cluj Napoca
    Dobre Constantin - Cluj Napoca
    42 -- 52 0v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Vana Florin - Turda
    Radulescu Eugeniu - Turda
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Bacotiu Ciprian - Cluj Napoca
    Vari Bela - Cluj Napoca
    Badiu Ionut - Cluj Napoca
    Maier Daniel - Gherla
    Mocanu George - Cluj Napoca
    Loneanu Radu - Cluj Napoca
    53 -- 56 2v gr.inf.
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Vass Sandor - Beclean
    Luca Eugen - Aiud
    Givan Cristian - Sibiu
    57 -- 67 1v gr.inf.
    Chira Camelia - Baia Mare
    Naiba Dragos - Cluj Napoca
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Cristea Andrei - Aiud
    Egri Mihai - Cluj Napoca
    Preda Giani - Cluj Napoca
    Muresan Adrian - Gherla
    Doru Lucian - Cluj Napoca
    Puia Darius - Stremt
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Ionas Adina - Cluj Napoca
    68 -- 79 0v gr.inf.
    Damian Vasile - Nasaud
    Grigor Fabian - Viseu
    Sasaran Mircea - Cluj Napoca
    Hica Cristina - Cluj Napoca
    Fodor Iosif - Cluj Napoca
    Hriscu Florentina - Cluj Napoca
    Grigor Florin - Viseu
    Lascau Ioan Mihai - Cluj Napoca
    Brad Ion - Cluj Napoca
    Botei Cristian - Stremt
    Otvos Robert - Cluj Napoca
    Fanea Laura - Cluj Napoca

  13. #8
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    149 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    5290
    Ti s-a simtit lipsa,cel putin la butoane.
    Posturile anterioare ar putea tine loc si de un clasament al organizatorilor in materie.

  14. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  15. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.669
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    15541
    Citat Postat în original de adof Vezi post

    Clasament OPEN

    Turneu - A+ - Sibiu - Open - 05.09.2015

    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"

    LOCUL 1
    Govoreanu Florin - Cisnadie


    LOCUL 2
    Anca Octavian - Ludus

    LOCURILE 3 - 4
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Macovei Liviu - Brasov

    LOCURILE 5 - 8
    *
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Farkas Bence - Targu Mures
    Moldovan Cristian - Tarnaveni

    LOCURILE 9 - 10
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Zelariu Petru - Tarnaveni

    LOCURILE 11 - 16 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Muntean Alin - Tarnaveni
    Cocean Valer - Baraolt
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Oprea Nicolae - Brasov
    Pinzar Andrei - Medias

    LOCURILE 17 - 20 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Zidar Victor - Reghin
    Aron Darie - Sibiu
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Nica Ionut - Brasov

    LOCURILE 21 - 22 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Todarcea Ioan - Sibiu

    LOCURILE 23 - 26 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - Organizator
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Iancu Sorin - Sibiu
    Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc

    LOCURILE 27 - 31 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Denes Ferenc - Praid
    Marandici Adrian - Brasov
    Zedler Csaba - Agnita
    Ivan Catalin - Fagaras
    Toader George - Agnita



    * acest jucator a fost scos din clasament
    pentru comportament nesportiv





    Clasament AMATORI

    Turneu - A+ - Sibiu - Amatori - 05.09.2015

    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"

    LOCUL 1
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc


    LOCUL 2
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul

    LOCURILE 3 - 4
    Beches Andrei - Sibiu
    Somlea Darian - Cisnadie

    LOCURILE 5 - 8
    Marin Floricel - Brasov
    Padurariu Costel - Brasov
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul

    LOCURILE 9 - 16
    Barac Marius - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Bardocz Szilard - Capeni
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare

    LOCURILE 17 - 24
    Daniel Istvan - Targu Mures
    Matei Mirel - Brasov
    Dragomir Mitica - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Dordea Lucian - Medias
    Derzsi Lorand - Targu Mures

    LOCUL 25 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Ratiu Valer - Sibiu

    LOCURILE 26 - 38 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Antal Denes - Brasov
    Kantor Imre Zoltan - Reghin - Organizator
    Negrean Ioan - Sibiu
    Tarau Vasile - Brasov
    Nicula Dumitru - Agnita
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Dragos Florin - Brasov
    Veres Janos - Targu Mures
    Filea Adonis - Sibiu -Organizator
    Popa Paul - Sibiu
    Sutoris Cornel - Medias
    Mihu Dorel - Medias
    Sipos Levente - Sibiu

    LOCURILE 39 - 48 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Muresanu Alex - Sibiu - Organizator
    Decean Darian - Sibiu
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Botian Radu - Sibiu
    Bucur Dan - Cisnadie
    Puiulet Iosif - Agnita
    Barbu Vasile - Brasov
    Dragomir Ioan - Cristian SB
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe

    LOCURILE 49 - 50 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure

    LOCURILE 51 - 61 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Muscan Ioan - Sibiu
    Movileanu Neculae - Brasov
    Manitiu Florin - Sibiu
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Rosianu Nicolae - Sibiu
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Kondort Arpad - Agnita
    Popa Rares - Medias
    Muresan Andrei - Sibiu
    Bogdan Alexandru - Cisnadie

    LOCURILE 62 - 72 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Gligor George - Sibiu
    Kondort Dan - Sibiu
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Banea Radu - Sibiu
    Movileanu Adrian - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Crisan Casian - Agnita
    Vintila Marius - Sibiu
    Cioca Raul - Agnita
    Ilie Octavian Marius - Brasov





    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  16. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  17. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.051
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15975
    Zona 4 - Baicoi
    -Open-

    Citat Postat în original de BOZGANU Vezi post
    Clasament Open

    1 -- 4
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Dinca Dorinel - Calarasi
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    5 -- 8
    Stanciu Silviu - Calarasi
    Soare Valentin - Valenii De Munte
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Stanciu Alin - Calarasi
    9 -- 12 loc 3 gr.sup.
    Bozga Lucian - Baicoi
    Miron Liviu - Campina
    Mos Florin - Filipesti Targ
    Miron Andrei - Campina
    13 -- 3v gr.inf.
    Iancu George - Ploiesti
    14 -- 17 2v gr.inf.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Neculcea Alexandru-Moreni
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Cobeanu Marius - Breaza
    18 -- 19 1v gr.inf.
    Suditu Andrei - Campina
    Mihaila Nicolae-Breaza
    20 -- 21 0v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Mostovoi Andrei - Campina


    Zona 4 -Baicoi
    -amatori-
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post

    Clasament amatori

    1. Tudorache Constantin - Targoviste
    2. Grama Mihai - Azuga
    3 -- 4
    Panait Genu - Teisani
    Puiu Dragos - Urlati
    5 -- 8
    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    Ivan Valentin - Campina
    Laur Boro - Sinaia
    Movileanu Flavius - Targoviste
    9 -- 16
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Sterie Georgiana - Filipesti Targ
    Coman Emil - Breaza
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Avram Nicolae - Nedelea
    Marin Iulian - Campina
    Safta Alexandru - Targoviste
    Dumitrescu Mircea - Ploiesti
    17 -- 26
    Brulea Petre - Ploiesti
    Mircea Ionel - Ploiesti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Bozga Razvan - Baicoi
    Florea Marian - Targoviste
    Dima Victor - Azuga
    Visan Bogdan - Targoviste
    Mocanu Adrian - Targoviste
    27 -- 40 1v gr.sup.
    Cucu Cristin - Targoviste
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Stanciu Stelian - Calarasi
    Parvu Nicolae - Cornu
    Mihaila Robert - Breaza
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Panait Constantin - Mizil
    Barbatel Eduard - Ploiesti
    Leiba Romeo - Varbilau
    Grigore Marian - Cocorasti
    Postole Luca - Buzau
    Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
    Popescu Adrian - Valcanesti
    Nitu Liviu - Buzau
    41-52 0v gr sup.
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Banica Dan - Ploiesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Adam Teodor - Buzau
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Franculescu Marius - Sinaia
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Manta Viorel - Baicoi
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos

    53 -- 60 2v gr.inf.
    Duma Gheorghe - Ploiesti
    Piperea Florin - Campina
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Scanteie Iulian - Buzau
    Dinu Cristian - Mizil
    Balanescu Boby - Ploiesti
    Mocanu Stefan - Targoviste
    Cornita Mario - Campina
    61 -- 71 1v gr.inf.
    Lazar Dumitru - Mizil
    Irimia Madalin - Baicoi
    Dogaru Bianca - Baicoi
    David Stefan - Ploiesti
    Munteanu Stefan Alin - Ramnicu Sarat
    Patrascu Traian - Lehliu Gara
    Neacsu Gabriel - Cocorasti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Visan Alexandru - Baicoi
    Florea Flavian - Valenii de Munte
    Zamfir Gabriel - Targoviste
    72 -- 82 0v gr.inf.
    Ipate Virgil - Valenii De Munte
    Balbaie Madalin - Baicoi
    Iamandei Sebastian - Valenii De Munte
    Mocanu Daniela - Baicoi
    Neagu Cristian - Slobozia
    Vatafu Marian - Baicoi
    Olaru Viorel - Cocorasti
    Biro Tiberius - Campina
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    Anghel George - Oltenita
    Zainea Mihai - Ploiesti
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 07.09.2015 la 11:21.

  18. Mulțumesc marcelgiosan, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.745
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    412 z 1 h 45 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33652

    Top 4 Regionale

    Turneu A+ "Ziua Națională AmaTur"
    Open
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Gura Humorului Nemaciuc Mihai Carpovici Boris Parnica Leonid Tiganas Mihai
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Toma Iulian Giol Mihai Wischegg Robert Ion Marius
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Ciobanu Alex Uta Adrian Dumitrescu Cornel Boaca Valentin
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Lukasz Klimas Enciu Alexandru Dincă Dorinel Ceacarescu Cristian
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Trăstaru Marius Petrescu Liviu Toma Florin Vâlceanu Daniel
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Sibiu Govoreanu Florin Anca Octavian Farkas Gabor Macovei Liviu
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea Balog Andreea Roman Bogdan Gergely Anton Birtalan Robert
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Cluj Sicoe Rodica Gogu Gabriel Fărcaș Vlad Nistor Dorel
    Amatori
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Gura Humorului Marola Mihai Sumănaru Cătălin Ivanov Sorin Ungureanu Florin
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Țăranu Nicușor Arion Costel Țanu Mihai Găitan Tiberiu
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Sinita Eugen Acatrinei Lucian Arabagiu Marius Pandele Ionel
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Tudorache C-tin Grama Mihai Panait Genu Puiu Dragoș
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Iordache Marian Stănescu Raluca Trocan Alexa Sultan Valentin
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Sibiu Imecs Attila Lorincz Ferenc Beches Andrei Șomlea Darian
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea Mihălescu Dinu Murgu Ioan Vaida Sorin Lungu Marius
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Cluj Ticala Vasile Jr. Butura Vasile Neamțu Adrian Moldovan Doru
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  20. Îmi place dr.Toma, sevraj, cata_60, PRIZA TOK, Kralizec, macocco, mironliviu, GeluBv le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2019
    De marcelgiosan în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 08.09.2019, 23:13
  2. Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2018
    De marcelgiosan în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 18.10.2018, 13:11
  3. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2017
    De marcelgiosan în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 18.03.2018, 15:37
  4. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2016
    De marcelgiosan în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 12.01.2017, 22:04
  5. Turnee A+ Regionale "Ziua Națională AmaTur" - 5 Septembrie 2015
    De GeluBv în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 89
    Ultimul post: 13.08.2016, 12:08

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •