Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2015", Focșani - 03.10.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Finala Open: Roman Iulian - Lukasz Klimas 3-1




    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Semifinale Open: Lukasz Klimas - Boaca Valentin 3-1




      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • Festivitate de premiere Open

        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • Photo Open

          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • Postat în original de noro Vezi post
            Moartea unui prieten inseamna adaugarea unei cicatrici noi pe fata sufletului meu. Acum gandul mortii imi inlatura orice repaus si sunt tot mai convis ca in Circuitul Amatur nu se mai joaca "de placere". Cum este posibil sa mai ai satisfactia unui punct castigat la masa de joc, cand cel care tu te-ai salutat, te-ai cinstit, ai ras.. zace mort. Sa nu citesc sintagme gen:"Mortii cu mortii,vii cu vii"- asta se intampla in alte conjuncturi, nu in ceea ce ne place sa numim "Familia Amatur". S-au prafuit niste amintiri inainte de a muri si indiferenta a devenit forma cea mai usoara a intolerantei.
            Ader in mare parte spuselor tale Norocel.... chiar nu inteleg cum poti juca, sau continua sa joci cand stii ca unul de langa tine a mierlito si tu sa te manifesti ca si cum nimic nu s-ar fi intaplat.... m-am uitat si eu la inregistrarile meciurilor, ... parea ca nimic nu s-a intamplat, parea ca acolo se desfasoara o lupta cumva in care a cazut o victima, dar ce conteaza ... asa e la lupta se mai si moare .... pacat! aia nu mai e placere e doar indarjire din care nu te alegi cu nimic bun!. Tuturor ne vine randul! Si ce lasam in urma noastra nu sunt lucruri, cupe , medalii sau orice alte obiecte, in urma noastra lasam Oameni, sau nepasarea pe care am avuto fata de altii!

            Comentariu


            • De la incepatori cand o sa vedem si noi pozele ?

              Comentariu


              • Comentariu


                • Multumesc domnule Corcoz

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X