Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Darius Movileanu Campion National la categoria 10 ani !

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Darius Movileanu Campion National la categoria 10 ani !

    In urma cu catva ore, Darius Movileanu a devenit Campion National la categoria juniori IV, castigand finala cu 3-1 in fata lui Paul Silaghi! In tot turneul lasand adversarilor doar doua seturi!
    Bravo Darius, o performanta meritata si muncita!
    Felicitari familiei, Darius merita din plin toate eforturile pe care le faceti! Sper ca rezultatele sale sa deschida ochii unui sponsor care sa sprijine macar partial eforturile d-vs!
    Felicitari David Dumitra, cel mai tanar antrenor al unui campion national! Un tanar autodidact, care nu s-a multumit sa invete mai mult singur secretele tenisului de performanta, ci le-a impartasit si mai tanarului sau coleg de antrenament!



    Ultima editare de Dan2; 06.sep.2015, 19:59.

  • #2
    Felicitari Darius si tine-o tot asa ! Esti CAMPION !
    Blade: XIOM Feel ZX3
    Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
    Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

    Comentariu


    • #3
      L-am vazut cum joaca.Este un talent.FELICITARI
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #4
        Best of (pana acum ) :

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Bogdan V Vezi post
          Best of (pana acum ) :


          BRAVO,Darius,suntem mandri de tine!
          Ce bucurie si fericire poate fi in sufletul parintilor(Salutare,Flavius!) daca noi ceilalti,amatoristi mai vechi sau mai noi care ne-am intersectat cel putin odata drumurile prin Amatur cu Darius,ne simtim de parca am fi castigat noi aceste titluri!Retraiesc momente din "indepartatul" 2013,când Darius si-a inceput practic aventura in Amatur cu Turneul final de copii de la Agnita.Prietenul Adi Lazaroiu,antrenorul si mentorul lui,imi spunea atunci ca,peste cativa ani,cu potentialul sau imens,ambitia iesita din comun si antrenamente adecvate,Darius va fi cu siguranta printre cei mai buni copii din lume!Ai avut gura aurita,Adita!!!!!!
          I love table tennis !

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X