Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Targu Mureș

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Targu Mureș

    Sal natiune, eu sunt nou pe aici, care ma poate ajuta cu niste informatii: este careva din Targu Mureș pe acest forum? pt informatii id silviurares
    Donic Baum Sawtec
    FH Donic Blue Fire M1
    BH Donic Blue Fire M3

  • #2
    Re: Targu Mureș

    nici eu nu am vazut prea multi prin mures, eu sunt, si imi place mult sa joc, am si acasa masa si caut parteneri, daca te pot ajuta in sensul asta spune.
    toate cele bune
    Blade: BUTTERFLY ZHANG JIKE SUPER ZLC
    FH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1
    BH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1

    Comentariu


    • #3
      de la Sighișoara

      Buna ziua, eu am intrat de cateva zile pe site,sunt din Sighișoara si din pacate la noi chiar ca nu prea ai unde sa joci in conditii bune.....stiu ca Targu Mureș este sau era un oras cu traditie la tenis de masă, in caz ca organizati ceva in vreun week end si nu va deranjeaza as veni si eu cu un prieten. O zi buna. Gabi

      Comentariu


      • #4
        Re: Targu Mureș

        Buna ziua.Si eu sunt tot din Sighișoara.din cate stiu este o sala deschisa de doar cateva saptamani insa n-am avut ocazia(inca)sa vizitez locatia.Poate ne intalnim intr-o zi acolo.

        Comentariu


        • #5
          Re: Targu Mureș

          Salut
          Vreau sa stiu unde gasesc in Tg-Mureș o sala unde se poate juca tenis de masă. Conditiile sa fie bune, atat mese bune cat si spatiu suficient de joc.
          FH: DHS Hurricane III Neo | lemn: ANDRO Treiber Z | RPB: BUTTERFLY Tenergy 80

          Comentariu


          • #6
            Re: Targu Mureș

            este in sighisoara la clubul CFR in drum spre autogara la intersectia aia unde se tin examenele de conducere


            Comentariu


            • #7
              pt marius_sza
              daca mai e valabil interesul tau, duminica ne inalnim mai multi amatori la scoala sportiva mures, sunt 5 mese, si dupa terminarea antrenamentelor cu copiii, ne lasa si pe noi, amatorii sa jucam, de la ora 11,30 pana la 15 se poate juca bine in fiecare weekend, eu merg doar duminica, daca vrei si in timpul saptamanii te pot invita la nazna la mine acasa, putem juca aproape oricand, am o masa de metro, active, insa spatiul e suficient, la fel ca la sala.
              Blade: BUTTERFLY ZHANG JIKE SUPER ZLC
              FH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1
              BH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1

              Comentariu


              • #8
                Si eu sunt din Sighișoara si duc lipsa de parteneri de ping pong;nu ar fi un capat de lume nici sa vin la Targu Mureș .

                Comentariu


                • #9
                  club ping-pong

                  stie cineva vreun club de ping-pong in tg-mures? nu mese unde sa te poti juca, ci un club cu antrenori, sa participi la competitii s.a.m.d. ms

                  Comentariu


                  • #10
                    Luati legatura cu dl. Farkas G. poate sa va lamureasca .

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de ar2r Vezi post
                      stie cineva vreun club de ping-pong in tg-mures? nu mese unde sa te poti juca, ci un club cu antrenori, sa participi la competitii s.a.m.d. ms
                      asa nu este deocamdata , doar pt copii si elevi, doar daca vrea vre-un particular sa faca asa ceva, exista pt amatori varianta sa mergi la concursurile amatour, detalii le gasesti pe site, si te poti antrena pe cont propriu.
                      Blade: BUTTERFLY ZHANG JIKE SUPER ZLC
                      FH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1
                      BH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1

                      Comentariu


                      • #12
                        La Scoala sportiva din Mureș mai pot participa si amatori sau numai copii si elevi?
                        Lemne: DHS Hurricane Long W997
                        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                        BH: DHS GoldArc 8

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de krisztalori Vezi post
                          La Scoala sportiva din Mureș mai pot participa si amatori sau numai copii si elevi?
                          Doar copii si elevi ce se pregatesc pentru performanta.
                          ---------- Post added 06-Oct-2011 at 14:49 ----------
                          Stie cineva in Tg-Mureș un magazin unde se vand palete(lemn si fete) ?

                          Multumesc,
                          Succesul consta in seriozitate! perseverenta! si multa munca!
                          Doar asa vei ajunge cu adevarat un campion!

                          Comentariu


                          • #14
                            Mureș Mall---Magazin Sport Expert Etaj II-- in curand si lemne si fete
                            ---------- Post added 11-Oct-2011 at 08:15 ----------
                            www.mesetenis.rohttp://www.mesetenis.ro
                            [B]MeseTenis.ro Importator DONIC, SPONETA, CORNILLEAU, JOOLA. Trasport Gratuit oriunde in tara in maxim 48 de ore

                            Comentariu


                            • #15
                              Asta e o idee geniala!Pacat ca nu este si un club pt amatori in oras!Ce inseamna,cat de curand?
                              Lemne: DHS Hurricane Long W997
                              FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                              BH: DHS GoldArc 8

                              Comentariu


                              • #16
                                Salut,
                                Vad ca nu mai posteaza nimeni pe aici. Mai este vreun târgumureșean jucator (amator) de tenis de masă, activ pe acest forum? :P
                                Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
                                FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
                                BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

                                Comentariu


                                • #17
                                  Mai putin activ pe sait dar de jucat joc frecvent la servici, accept si invitai la un joc de ping pong id silviurares(at)yahoo.com.
                                  Donic Baum Sawtec
                                  FH Donic Blue Fire M1
                                  BH Donic Blue Fire M3

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de sochaux_s Vezi post
                                    Salut,
                                    Vad ca nu mai posteaza nimeni pe aici. Mai este vreun târgumureșean jucator (amator) de tenis de masă, activ pe acest forum? :P
                                    Da suntem multi. Urmareste site-ul.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Suntem cativa si nu8 numai targumureseni ci si din zona tg mures!
                                      Lemne: DHS Hurricane Long W997
                                      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                                      BH: DHS GoldArc 8

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Am înțeles. Cautam și eu parteneri de joc și locuri în care sa pot juca pentru ca pe timp de iarna nu prea știu unde se poate juca în condiții bune aici în oraș. De curând s-a deschis un local(de fapt localul cred ca exista de mai de mult, dar nu erau mese de tenis de masă) în stație la Fortuna, click. Sunt doua mese parca Donic, nu știu exact modelul, dar sunt bune, spațiul este suficient(pentru juatori care nu sunt avansați), 10 lei/h(pentru o masa evident). Daca este cineva interesat am și un numar de telefon de acolo.
                                        Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
                                        FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
                                        BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Sunt dispus sa joc si la Tg Mureș daca sunt amatori!
                                          Lemne: DHS Hurricane Long W997
                                          FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                                          BH: DHS GoldArc 8

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Salut,
                                            Si eu sunt interesat de niste partide in Tg. Mureș, daca sunt amatori.
                                            Apropo, ce locatii ar fi in Tg Mureș unde se poate juca tenis in conditii bune ( spatiu, iluminare etc)?
                                            Eu joc in weekend in spate langa pista de karting.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Liniste si pace .
                                              Nimeni nu mai joaca tenis prin oras?

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de dorinmo Vezi post
                                                Liniste si pace .
                                                Nimeni nu mai joaca tenis prin oras?
                                                Daca nu gasiti parteneri in Tg. Mureș va asteptam la Clubul Sportiv Arena Reghin unde dispunem de 4 mese, parteneri 8-10 amaturisti.0745869928.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de Gress Vezi post
                                                  Daca nu gasiti parteneri in Tg. Mureș va asteptam la Clubul Sportiv Arena Reghin unde dispunem de 4 mese, parteneri 8-10 amaturisti.0745869928.
                                                  Gress , imi poti da mai multe detalii despre Clubul Sportiv din Reghin ( locatia mai exacta ) si este deschis tot timpul ?

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X