vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Rezultate 1 la 14 din 14

Subiect: 2015 Croatia Junior & Cadet Open - ITTF Junior Circuit,16 -20 Sep 2015, Varazdin, CRO

  1. #1
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598

    2015 Croatia Junior & Cadet Open - ITTF Junior Circuit,16 -20 Sep 2015, Varazdin, CRO

    2015 Croatia Junior & Cadet Open - ITTF Junior Circuit,16 Sep 2015 - 20 Sep 2015, Varazdin, CRO


    La aceasta competitie participa 205 sportivi (cadeti si juniori) din 27 de tari.
    Sunt 126 de cadeti si 79 de juniori.
    In concurs sunt 97 de fete si 108 baieti.

    La aceasta competitie participa si sportivi din tara noastra, in numar total de 21, dupa cum urmeaza:


    Nr.......Numele si prenumele...... simplu cadeti(e)...simplu juniori(oare)...dublu cadeti(e)...dublu juniori(oare).....echipe cadeti(e)...echipe juniori(oare)

    1. Bogdan Cristian-Stefan...............X............................ ...X....................X......................... .X........................X
    2. Lipan Teodor............................................ ....................X............................. .................X................................ .....................X
    3. Manole Alexandru......................................... .................X................................ ..............X................................... ..................X
    4. Mladin Paul.............................................. ..................... X.............................................X... .................................................. X
    5. Nemaciuc Mihai..........................x.................. ...................................x.............. ......................................x
    6. Oprea Dragos Florin.....................x...................... ...........x..................x................... .................................x
    7. Pletea Cristian.......................................... ......................x........................... ....................x............................. .........................x
    8. Pop Mihai...................................x......... ..........................x.................x..... ...............................................x
    9. Radoi Marius...............................x............ ......................x..................x........ ...................x........................x
    10.Singeorzan Bogdan............................................ .............x.................................... ............x..................................... ..................x
    11.Sipos Rares............................................. ......................x........................... .....................x............................ ...........................x
    12.Spelbus Florin............................................ ....................x............................. ...................x.............................. .........................x
    13.Tonghioiu Stefan............................................ .................x................................ ................x................................. ......................x
    14.Vrabie George............................x............... ........................................x......... ............................................x
    15.Zamfir Mihai............................................. ......................x........................... .....................x............................ ...........................x
    16.Dragoman Andreea......................x.................... ...............x.................................. ..............x................................... ....................x
    17.Hudusan Andeea..........................x................. ..................x............................... .................x................................ .......................x
    18.Popescu Luiza..............................x.............. .....................x............................ ....................x............................. ..........................x
    19.Puiu Andreea...............................x........... ........................x......................... .......................x.......................... .............................x
    20.Plaeasu Mihaela........................................... .....................x............................ .....................x............................ ..........................x
    21.Singeorzan Arina............................................. ..................x............................... ..................x............................... .......................x



    Lista participantilor o puteti accesa : aici

    Pagina competitiei o puteti vizualiza : aici




    ITTF Junior and Cadet Open Varazdin 2015



  2. Mulțumesc luci_rac, Zosim1, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes, marcelgiosan, mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    149 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    5290
    Sa le uram delegatiei noastre mult succes!
    Sa auzim de bine!

  4. Îmi place mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele de astazi, 16 septembrie:


    La simplu juniori:

    Sunt calificati direct pe tabloul principal 8 sportivi, din Romania fiind:

    - Pletea Cristian;
    - Sipos Rares;
    - Manole Alexandru.


    Ceilalti reprezentanti ai tarii noastre au intrat in cele 18 grupe de calificare. Primele doua grupe sunt formate din 3 jucatori iar celelalte din cate 4 jucatori.

    Grupa 1 : Tonghioiu Stefan - 1 victorie + 1 infrangere - locul II

    Grupa 2 : Singeorzan Bogdan - 2 infrangeri - Locul III

    Grupa 7 : Pop Mihai - 3 infrangeri - Locul IV

    Grupa 8 : Mladin Paul - 2 victorii + 1 infrangere - (sunt 3 jucatori cu 2 victorii) locul II

    Grupa 10 : Oprea Dragos Florin : 2 infrangeri + 1 victorie - locul III

    Grupa 11 : Radoi Marius : 2 infrangeri + 1 victorie - locul III

    Grupa 12 : Zamfir Mihai : 3 infrangeri - locul IV

    Grupa 13 : Bogdan Cristian Stefan : 2 infrangeri + 1 victorie - locul III

    Grupa 16 : Lipan Teodor : 3 infrangeri - locul IV

    Grupa 18 : Spelbus Florin : 3 victorii - Locul I




    La dublu juniori:

    Runda I - de 64 de perechi:


    TONGHIOIU Stefan ROU/ZAMFIR Mihai ROU (calificati direct in Runda II)

    CHIRITA Cristian MDA/SIPOS Rares ROU (calificati direct in Runda II)

    KULCZYCKI Samuel POL / ZANDECKI Jan POL - LIPAN Teodor ROU / SINGEORZAN Bogdan ROU : 3-2

    CICCHITTI Alessandro ITA / TRIFIRO Mariano ITA - MLADIN Paul ROU / SPELBUS Florin ROU : 0-3

    BOGDAN Cristian-Stefan ROU / RADOI Marius ROU - LEVAJAC Dimitrije SRB / RADOVIC Filip MNE : 0-3

    MANOLE Alexandru ROU/PLETEA Cristian ROU (calificati direct in Runda II)



    Runda II:

    JORGIC Darko SLO / KOZUL Deni SLO - TONGHIOIU Stefan ROU / ZAMFIR Mihai ROU : 3-1

    HRISTEV Hristo BUL / ZAKHARIKOV Petr BUL - CHIRITA Cristian MDA / SIPOS Rares ROU : 0-3

    SFILIGOJ Tom SLO / WEERASINGHE Helshan ENG - MLADIN Paul ROU / SPELBUS Florin ROU : 3-1

    KASSAY Andrej SVK / PAVOLKA Jakub SVK - MANOLE Alexandru ROU / PLETEA Cristian ROU : 0-3



    Runda III:

    KOTARSKI Maciej POL / PETAS Kacper POL - CHIRITA Cristian MDA / SIPOS Rares ROU : 1-3

    HAZIN Jeremy CAN / TRAN Theodore USA - MANOLE Alexandru ROU / PLETEA Cristian ROU : 1-3



    Runda IV: Sferturi de finala

    In 17.09 de la ora 11.15

    JORGIC Darko SLO / KOZUL Deni SLO - CHIRITA Cristian MDA / SIPOS Rares ROU

    PAULIN Erik SLO / SGOUROPOULOS Ioannis GRE - MANOLE Alexandru ROU / PLETEA Cristian ROU




    La simplu junioare:

    Sunt 15 grupe de calificare. Primele 3 grupe de cate 3 junioare iar celelalte de cate 4 junioare.

    Grupa 2 : Dragoman Andreea : 2 victorii - locul I

    Grupa 3 : Hudusan Andreea : 1 victorie+1 infrangere - locul II

    Grupa 6 : Singeorzan Arina : 2 victorii+1 infrangere - locul II

    Grupa 7 : Puiu Andreea : 3 infrangeri - locul IV

    Grupa 11 : Plaeasu Mihaela : 2 victorii+1 infrangere - locul II

    Grupa 15 : Popescu Luiza : 1 victorie+2 infrangeri - locul III.



    La dublu junioare:


    Runda I : 32 de perechi


    ETTARI Simona ITA / MIKLASZEWSKA Maja POL - HUDUSAN Andreea ROU / SINGEORZAN Arina ROU : 0-3

    DRAGOMAN Andreea ROU / PLAEASU Mihaela ROU (calificate direct in runda a II-a)

    BELOPOTOCANOVA Katarina SVK / PUCHOVANOVA Nikoleta SVK - POPESCU Luiza ROU / PUIU Andreea ROU : 3-0




    Runda a II-a:

    GONDOR Fanni HUN / KORDA Kitti HUN - HUDUSAN Andreea ROU / SINGEORZAN Arina ROU : 1-3

    DRAGOMAN Andreea ROU / PLAEASU Mihaela ROU - SEVCIKOVA Marketa CZE / STERCHI Katrina SLO : 3-2



    Runda III - Sferturi de finala:

    In 17.09, de la ora 10.45

    AKULA Sreeja IND / KAMATH Archana Girish IND - HUDUSAN Andreea ROU / SINGEORZAN Arina ROU

    DRAGOMAN Andreea ROU / PLAEASU Mihaela ROU - FRANOVIC Karla CRO / SANTEK Leona CRO

  6. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1, iuliu zedler, Dan2, csabazedler, calin au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cornelus3, mariomoro, Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.549
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 8 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10593
    La junioare Andreea Dragoman ajunge pe podium si ocupa locul II.Bravo Andreea.

  8. Îmi place dennis, luci_rac, mariomoro, csabazedler, cornelus3 le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior Avatarul lui calin
    Data înscrierii
    16.09.2005
    Locație
    Cluj Napoca
    Vârstă
    52
    Postări
    244
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 13 h 20 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    54
    Unde se transmite live ?
    Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

  10. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 11 h 6 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4414
    Felicitari Andreea!
    Hai Romania!
    I love table tennis !

  11. #7
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele din 17 si 18 septembrie



    La simplu juniori:


    Runda I - de 64 de jucatori:


    Pletea Cristian ROU - calificat direct in runda a II-a

    SAVILL Luke ENG - TONGHIOIU Stefan ROU : 2-4

    PETROVIC Martin CRO - SPELBUS Florin ROU : 0-4

    MANOLE Alexandru ROU - calificat direct in runda a II-a

    SIPOS Rares ROU - calificat direct in runda a II-a


    Runda III - de 16 de jucatori:

    PLETEA Cristian ROU - ABDULHUSSEIN Mohammed QAT : 4-1

    WEERASINGHE Helshan ENG - MANOLE Alexandru ROU : 3-4


    Runda a IV-a - Sferturi de finala


    PLETEA Cristian ROU - HUTTER Balazs GER : 0-4

    LEVENKO Andreas AUT - MANOLE Alexandru ROU : 0-4


    Semifinale:

    HUTTER Balazs GER - KOZUL Deni SLO : 2-4

    MANOLE Alexandru ROU - IVONIN Denis RUS : 0-4


    FINALA:


    KOZUL Deni SLO - IVONIN Denis RUS : 4-1




    La dublu juniori:


    Sferturi de finala:


    JORGIC Darko SLO / KOZUL Deni SLO - CHIRITA Cristian MDA / SIPOS Rares ROU : 3-0

    PAULIN Erik SLO / SGOUROPOULOS Ioannis GRE - MANOLE Alexandru ROU / PLETEA Cristian ROU : 1-3


    Semifinale:


    HUTTER Balazs GER / SCHLIE Jonah GER - MANOLE Alexandru ROU / PLETEA Cristian ROU : 3-2


    FINALA:


    JORGIC Darko SLO / KOZUL Deni SLO - HUTTER Balazs GER / SCHLIE Jonah GER : 2-3



    La simplu junioare:


    Runda I - de 32 de junioare

    PLAEASU Mihaela ROU - RUB Elina RUS : 4-3

    HUDUSAN Andreea ROU - PAVLOVIC Andrea CRO : 4-2

    SINGEORZAN Arina ROU - KUKULKOVA Tatiana SVK : 4-2

    DRAGOMAN Andreea ROU - calificata direct in runda a II-a


    Runda a III-a Sferturi de finala


    LUPULESKU Izabela SRB - HUDUSAN Andreea ROU : 4-1

    SAEGER Luisa GER - DRAGOMAN Andreea ROU : 1-4


    Semifinale:

    DIAZ Adriana PUR - KAZANTSEVA Kristina RUS : 4-1

    LUPULESKU Izabela SRB - DRAGOMAN Andreea ROU : 2-4



    FINALA:


    DIAZ Adriana PUR - DRAGOMAN Andreea ROU : 4-1




    La dublu junioare:


    Sferturi de finala:

    AKULA Sreeja IND / KAMATH Archana Girish IND - HUDUSAN Andreea ROU / SINGEORZAN Arina ROU :3-2

    DRAGOMAN Andreea ROU / PLAEASU Mihaela ROU - FRANOVIC Karla CRO / SANTEK Leona CRO : 3-0


    Semifinale:

    DRAGOMAN Andreea ROU / PLAEASU Mihaela ROU - MARN Ema CRO / PAVLOVIC Andrea CRO : 0-3


    FINALA :


    CAKOL Klara CRO / PAVCNIK Tamara SLO - MARN Ema CRO / PAVLOVIC Andrea CRO : 3-2



    La echipe juniori:


    Optimi de finala


    BYE - ROMANIA A : 0-3


    Sferturi de finala: - in 19.09, ora 11.00, masa nr.4


    CROATIA A - ROMANIA A ( componenta: Pletea Cristian, Manole Alexandru si Rares Sipos)



    La echipe junioare:


    Optimi de finala:


    BYE - POR - SRB - ROU : 0-3

    ROMANIA - ITA - PUR - FIN : 3-1


    Sferturi de finala: - 19 septembrie, de la ora 11.oo


    SLOVENIA - POR - SRB - ROU (Singeorzan Arina, Lupulesku Izabela si Andrade Raquel)

    RUSSIA - ROMANIA (Dragoman Andreea, Plaeasu Mihaela, Hudusan Andreea)




    La echipe cadeti:


    Optimi de finala:


    BELGIUM - ROMANIA C : 3-2...........Romania C (Pop Mihai, Nemaciuc Mihai)

    BUL - JOR - ROMANIA B : 3-1.........Romania B (Radoi Marius, Bogdan Cristian Stefan)

    ROMANIA A - POLAND B : 1-3......... Romania A ( Oprea Dragos Florin si Vrabie George)




    La echipe cadete:


    Echipa formata din : Popescu Luiza si Puiu Andeea nu au reusit sa se califice din grupe.

  12. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes, cornelus3 le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.549
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 8 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10593
    ROMANIA - ITA - PUR - FIN : 3-1 In acest meci Andreea Dragoman reuseste revansa in fata Adrianei Diaz PUR care este clasata mondial mult mai bine,si are un rating de 2126 iar Andreea are un rating de 1803 ,o diferenta de 323 de puncte care coteaza jucatorul mai bun cu o rata de castig de peste 95%.In acest meci Andreea a acumulat 16 puncte iar Diaz a pierdut 16.

    Referitor la meciul din finala de junioare unde Diaz a castigat in fata Andreei ,jucatoarele nu au pierdut si nici castigat nici un punct.Deci balanta celor 2 meciuri la rezultat este de 1-1 iar la puncte de 16 - (-16) pt Andreea.

    P.S.Aceasta explicatie am facut-o referitoare la un subiect de la Propuneri Amatur 2015.

  14. Mulțumesc dennis au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place D.D., cornelus3, luci_rac, grasomega le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele din 19 septembrie:



    La echipe juniori:


    Sferturi de finala:


    CROATIA A - ROMANIA A : 0-3


    Semifinale:


    SLOVENIA A - GERMANY : 1-3

    ENGLAND - ROMANIA A : 0-3


    FINALA:


    GERMANY - ROMANIA A : 1-3 ( componenta: Pletea Cristian, Manole Alexandru si Rares Sipos)


    FELICITARI ECHIPEI DE JUNIORI DE MAI SUS PENTRU ACEASTA PERFORMANTA DEOSEBITA.




    La echipe junioare:


    Sferturi de finala:


    SLOVENIA - POR - SRB - ROU : 3-2

    RUSSIA - ROMANIA : 2-3


    Semifinale:


    GERMANY - IND - HUN : 3-2

    SLOVENIA - ROMANIA : 0-3


    FINALA:


    GERMANY - ROMANIA : 2-3 (componenta: Dragoman Andreea, Plaeasu Mihaela, Hudusan Andreea)


    UN MARE BRAVO ROMANIA. SINCERE FELICITARI FETELOR NOASTRE.




    La echipe cadeti : FINALA


    RUSSIA A - POLAND B : 3-0





    La echipe cadete : FINALA


    SLOVENIA A - RUSSIA A : 3-1




    La simplu cadeti:

    Grupe de calificare : sunt 13 grupe din care primele doua de cate 3 jucatori si 11 de cate 4 jucatori.

    Reprezentantii nostri:

    Grupa 4 :OPREA Dragos Florin ROU are deja 2 victorii si maine dimineata va juca cu : MOLNAR David HUN ( 1 v+1 infr);

    Grupa 5 : RADOI Marius ROU are 1 vic. +1 infr. si maine dimineata va juca cu : BOKOV Maksim RUS ptr. pozitia a doua in grupa;

    Grupa 6 : NEMACIUC Mihai ROU are 1 vic. +1 infr. si maine dimineata va juca cu : KHADER Khaled JOR care are 2 vic (locul I in grupa);

    Grupa 9 : BOGDAN Cristian-Stefan ROU are 2 infrangeri si maine dimineata va juca ptr. locul III cu : FECO Samuel SVK;

    Grupa 11 : POP Mihai ROU are 1 vic.+ 1 infr. si maine dimineata va juca ptr. locul II cu : GRELA Artur POL ;

    Grupa 13 : VRABIE George ROU are 1 vic.+ 1 infr. si maine dimineata va juca cu : BOTH Oliver HUN care are 2 vic. (locul I in grupa);





    La simplu cadete:


    Sunt 13 grupe de calificare de cate 4 jucatoare.

    Reprezentantele noastre au pana acum urmatoarele rezultate:

    Grupa 2 : DRAGOMAN Andreea ROU are 2 vic. si joaca maine dimineata ptr. locul I din grupa cu : BESPALOVA Ekaterina RUS (2 vic.);

    Grupa 6 : POPESCU Luiza ROU are 2 infr. si joaca ultimul meci cu : VOVK Aleksandra SLO ptr. ocuparea locului III in grupa;

    Grupa 7 : PUIU Andreea ROU are 2 infr. si joaca ultimul meci cu :ETTARI Simona ITA ptr. ocuparea locului III in grupa;

    Grupa 10 : HUDUSAN Andreea ROU are 2 vic. si joaca maine dimineata ptr. locul I din grupa cu :SUSAC Sara CRO (1 vic.+1 infr.).



    La dublu cadeti:


    Runda I-a - de 32 de perechi:


    HAZIN Jeremy CAN / OPREA Dragos Florin ROU - calificati direct in runda a II-a;

    CERNOTA Filip CZE / MOKREJS Jan CZE - PETAS Kacper POL / POP Mihai ROU : 3-1;

    JACQUES Quentin BEL / RASSENFOSSE Adrien BEL - NEMACIUC Mihai ROU / VRABIE George ROU : 3-0;

    BOGDAN Cristian-Stefan ROU / RADOI Marius ROU - BAN Ivor CRO / JAKELIC Jakov CRO : 1-3





    La dublu cadete:


    Runda I - de 32 de perechi


    BARDAC Klara CRO / VUKELIC Marta CRO - POPESCU Luiza ROU / PUIU Andreea ROU : 3-2

  16. Mulțumesc Zosim1, marcelgiosan, csabazedler, luci_rac au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Aurel Fratea, Cornel 67 le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 11 h 6 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4414
    Felicitari medaliatilor cu aur!!!!!!!!!!
    Hai Romaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Choooooo,Chooooo,Ch ooooooooooooooooo!
    I love table tennis !

  18. #11
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele de azi, 20 septembrie



    La simplu cadeti:


    Runda I-a : de 32 de jucatori


    NEMACIUC Mihai ROU calificat direct in runda a II-a;

    PETAS Kacper POL - POP Mihai ROU : 3-0

    OPREA Dragos Florin ROU calificat direct in runda a II-a.



    Runda a II-a : optimi de finala

    JUHASZ Patrik HUN - NEMACIUC Mihai ROU : 2-3

    LEVAJAC Dimitrije SRB - OPREA Dragos Florin ROU : 1-3



    Runda a III-a : Sferturi de finala


    HAZIN Jeremy CAN - NEMACIUC Mihai ROU : 3-0

    OPREA Dragos Florin ROU - DZIADEK Kamil POL : 2-3


    FINALA:


    HAZIN Jeremy CAN - KATSMAN Lev RUS : 2-3



    FELICITARI MIHAI NEMACIUC SI OPREA DRAGOS FLORIN PENTRU REZULTATELE OBTINUTE IN ACEASTA COMPETITIE. MULT SUCCES IN CONTINUARE.

    MIHAI NEMACIUC - AMATURUL SE MANDRESTE CU TINE




    La simplu cadete:


    Runda I-a: de 32 de jucatoare


    HUDUSAN Andreea ROU - KARKUSOVA Danijela SRB : 3-1

    DRAGOMAN Andreea ROU calificata direct in runda a II-a.



    Runda a II-a : optimi de finala


    HUDUSAN Andreea ROU - BLASKOVA Zdena CZE : 3-0

    VOVK Aleksandra SLO - DRAGOMAN Andreea ROU : 0-3



    Runda a II-a : Sferturi de finala


    RUB Elina RUS - HUDUSAN Andreea ROU : 3-0

    KAZANTSEVA Kristina RUS - DRAGOMAN Andreea ROU : 0-3



    Semifinale:


    DIAZ Adriana PUR - RUB Elina RUS : 3-1

    KAMATH Archana Girish IND - DRAGOMAN Andreea ROU : 0-3


    FINALA:



    DIAZ Adriana PUR - DRAGOMAN Andreea ROU : 3-2


    In acest meci, primul set i-a apartinut portoricancei cu scorul de 11-7, iar setul doi a fost adjudecat de Andreea cu scorul de 11-5. In setul III, Andreea se mentine foarte concentrata si il castiga lejer cu 11-4. Setul IV se mentine echilibrat pana la scorul de 8-8, dupa care portoricanca Diaz se distanteaza si castiga setul cu 11-8. In setul decisiv situatia a fost aproape identica cu setul IV. Se pastreaza echilibrul pana la 8-8, dupa care Adriana Diaz castiga urmatoarele 3 mingi si implicit setul si meciul.


    FELICITARI ANDREEA DRAGOMAN PENTRU PARCURSUL DEOSEBIT DIN ACEASTA COMPETITIE. MULT SUCCES SI NOROC IN CONTINUARE.




    La dublu cadeti:


    Runda a III-a : Sferturi de finala


    HAZIN Jeremy CAN / OPREA Dragos Florin ROU - SANTEK Leon CRO / ZOVKO Lovro CRO : 3-0



    Semifinale:


    HAZIN Jeremy CAN / OPREA Dragos Florin ROU - JUHASZ Patrik HUN / TEREK Norbert HUN : 1-3


    DZIADEK Kamil POL / GRELA Artur POL - GREBNEV Maksim RUS / KATSMAN Lev RUS : 0-3



    FINALA:



    JUHASZ Patrik HUN / TEREK Norbert HUN - GREBNEV Maksim RUS / KATSMAN Lev RUS : 1-3





    La dublu feminin: FINALA


    STRAZAR Katarina SLO / VOVK Aleksandra SLO - AZARENKOVA Daria RUS / BESPALOVA Ekaterina RUS : 3-1





    FELICITARI DELEGATIEI NOASTRE, JUCATORI SI ANTRENORI, PENTRU REZULTATELE OBTINUTE SI CAT MAI MULTE SUCCESE IN COMPETITIILE VIITOARE.

  19. Mulțumesc Dan2, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.806
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 10 h 22 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    10499
    Felicitari delegatiei noastre !
    Bravooo, Andreea ! Felicitari Mihaita !

  21. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 11 h 6 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4414
    Bravo Andreea!Bravo Mihaita!Bravo Romaniaaaaaaaa!
    I love table tennis !

  22. #14
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Croatia Junior & Cadet Open-Varaždin



  23. Mulțumesc Antal Denes, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Varazdin
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 21.09.2018, 18:20
  2. 2015 Hungarian Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit,04-08 Nov,HUN
    De dennis în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 09.11.2015, 21:17
  3. Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 03.06.2015, 09:08
  4. Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 08.03.2015, 09:24
  5. Bahrain Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit, 03 Feb 2015 - 07 Feb
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 10.02.2015, 08:46

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •