tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate 31 la 45 din 51

Subiect: Magic Nights - Brăila - Octombrie 2015

  1. #31
    senior
    Avatarul lui Rares Constantinescu
    Data înscrierii
    18.04.2014
    Locație
    Braila
    Vârstă
    41
    Postări
    282
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 1 h 38 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    453
    Sa ne trăiți domnule Marcel !!!!!

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #32
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.07.2012
    Locație
    Braila
    Vârstă
    28
    Postări
    772
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 35 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1451
    Rares Constantinescu
    Toma Andrei
    Panait Adrian
    Morun Marian
    Roscan Nicusor
    Pavel Nicolae
    Stoian Nicolae
    Bolocan Daniel
    Apostu Ionel
    Dobrila Petru
    Anghel Adrian

  4. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  5. #33
    junior
    Avatarul lui Muresan Ioan
    Data înscrierii
    08.07.2012
    Locație
    Galati
    Vârstă
    65
    Postări
    135
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 18 h 20 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    670
    Din Galati - Muresan Ioan si Stolearenco Igor

  6. Mulțumesc Ion Marius, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  7. #34
    junior
    Avatarul lui mihai mihai
    Data înscrierii
    03.05.2015
    Locație
    Braila
    Vârstă
    28
    Postări
    58
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 14 h 27 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    73
    Sandu Mihai - Braila.

  8. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  9. #35
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 16 h 47 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33361
    Grupe inferioare Magic Nights Etapa a XI-a
    1 Constantinescu Rares Pavel Nicolae Toma Andrei
    2 Dobrila Petru Chirila Laurentiu Muresan Ioan Sandu Mihai
    3 Roscan Nicusor Panait Adrian Anghel Adrian Pascu Gabriel
    4 Bolocan Daniel Stolearenco Igor Stoian Nicolae Morun Marian
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  10. #36
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 16 h 47 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33361
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 PAVEL NICOLAE BRAILA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 TOMA ANDREI BRAILA
    0-3
    2-3
    0
    3
    4
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DOBRILA PETRU BRAILA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 CHIRILA LAURENTIU BRAILA
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    3 MURESAN IOAN GALATI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    4 SANDU MIHAI BRAILA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROSCAN NICUSOR BRAILA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PANAIT ADRIAN BRAILA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ANGHEL ADRIAN BRAILA
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 PASCU GABRIEL BRAILA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOLOCAN DANIEL BRAILA
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 STOLEARENCO IGOR GALATI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 STOIAN NICOLAE BRAILA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 MORUN MARIAN BRAILA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 15.10.2015 la 22:36.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  11. #37
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 16 h 47 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33361
    Eliminatorii Magic Nights - Partea superioara a clasamentului Etapa a XI-a

    1. Constantinescu Rares
    ------------------------- Constantinescu Rares 3-0
    8. Panait Adrian
    -------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-1
    5. Sandu Mihai
    ------------------------- Stolearenco Igor 1-3
    4. Stolearenco Igor
    --------------------------------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-2
    3. Roscan Nicusor
    ------------------------- Roscan Nicusor 3-1
    6. Pavel Nicolae
    -------------------------------------------------- Dobrila Petru 0-3
    7. Bolocan Daniel
    ------------------------- Dobrila Petru 1-3
    2. Dobrila Petru


    Eliminatorii Magic Nights - Partea inferioara a clasamentului Etapa a XI-a

    1. Toma Andrei
    ------------------------- Toma Andrei 3-0
    8. Bye
    -------------------------------------------------- Stoian Nicolae 0-3
    5. Morun Marian
    ------------------------- Stoian Nicolae 0-3
    4. Stoian Nicolae
    --------------------------------------------------------------------------- Muresan Ioan 0-3
    3. Pascu Gabriel
    ------------------------- Muresan Ioan 2-3
    6. Muresan Ioan
    -------------------------------------------------- Muresan Ioan 3-0
    7. Anghel Adrian
    ------------------------- Anghel Adrian 3-0
    2. Chirila Laurentiu
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 15.10.2015 la 23:41.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  12. #38
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 16 h 47 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33361
    Clasament Magic Nights Etapa a XI-a

    1.
    Constantinescu Rares - Braila
    2. Dobrila Petru - Braila
    3 -- 4
    Stolearenco Igor - Galati
    Roscan Nicusor - Braila
    5 -- 8
    Panait Adrian - Braila
    Bolocan Daniel - Braila
    Sandu Mihai - Braila
    Pavel Nicolae - Braila
    09.
    Muresan Ioan - Galati
    10.
    Stoian Nicolae - Braila
    11 -- 12
    Anghel Adrian - Braila
    Toma Andrei - Braila
    13 -- 15
    Pascu Gabriel - Braila
    Morun Marian - Braila
    Chirila Laurentiu - Braila
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  13. Mulțumesc Rares Constantinescu au mulțumit pentru mesaj
  14. #39
    senior
    Avatarul lui Rares Constantinescu
    Data înscrierii
    18.04.2014
    Locație
    Braila
    Vârstă
    41
    Postări
    282
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 1 h 38 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    453
    Cand aveți timp adunați si rezultatele ultimei etape la cel al lunii in curs ???
    Mulțumim.

  15. #40
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 16 h 47 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33361

    Etapa a XII

    Grupe inferioare Open + Amatori
    1 Ion Marius Stolearenco Igor Panait Adrian Rujan Adrian Chirila Laurentiu
    2 Wischegg Robert Cojocaru Mitica Constantinescu Rares Toma Andrei
    3 Pizlaru Ionel Sandu Mihai Muresan Ioan Pavel Nicolae
    4 Zarinschi Catalin Pusca Sergiu Bolocan Daniel Stoian Nicolae
    5 Chiscop Bogdan Dobrila Petru Hanganu George Apostu Ionel
    6 Arion Costel Ciurusniuc Costel Roscan Nicusor Hulpan Cristian
    7 Patap Vladimir David Madalina Pascu Gabriel Fuica Benone
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  16. #41
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 16 h 47 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33361

    Etapa a XII-a

    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ION MARIUS BRAILA
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 STOLEARENCO IGOR GALATI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 PANAIT ADRIAN BRAILA
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    4 RUJAN ADRIAN BRAILA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
    5 CHIRILA LAURENTIU BRAILA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 WISCHEGG ROBERT GALATI
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 COJOCARU MITICA BRAILA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 TOMA ANDREI BRAILA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PIZLARU IONEL FOCSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SANDU MIHAI BRAILA
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    3 MURESAN IOAN GALATI
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 PAVEL NICOLAE BRAILA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 PUSCA SERGIU BRAILA
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    4
    3 BOLOCAN DANIEL BRAILA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 STOIAN NICOLAE BRAILA
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CHISCOP BOGDAN GALATI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    2 DOBRILA PETRU BRAILA
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 HANGANU GEORGE FOCSANI
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    3
    4 APOSTU IONEL BRAILA
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ARION COSTEL MARASESTI
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 CIURUSNIUC COSTEL GALATI
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    3 ROSCAN NICUSOR BRAILA
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 HULPAN CRISTIAN GALATI
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PATAP VLADIMIR BRAILA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DAVID MADALINA BARLAD
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 PASCU GABRIEL BRAILA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3
    4 FUICA BENONE GALATI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5
    6
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  17. #42
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 16 h 47 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33361

    Etapa a XII-a

    Eliminatorii Open + Amatori - Partea superioara a clasamentului

    1. Ion Marius
    ------------------------- Ion Marius 3-0
    16. Bye
    -------------------------------------------------- Ion Marius 3-0
    9. Roscan Nicusor
    ------------------------- Cojocaru Mitica 0-3
    8. Cojocaru Mitica
    --------------------------------------------------------------------------- Ion Marius 3-1
    5. Dobrila Petru
    ------------------------- David Madalina 0-3
    12. David Madalina
    -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
    13. Muresan Ioan
    ------------------------- Zarinschi Catalin 1-3
    4. Zarinschi Catalin

    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Wischegg Robert 1-3

    3. Pizlaru Ionel
    ------------------------- Pizlaru Ionel 3-0
    14. Bolocan Daniel
    -------------------------------------------------- Pizlaru Ionel 3-2
    11. Stolearenco Igor
    ------------------------- Arion Costel 1-3
    6. Arion Costel
    --------------------------------------------------------------------------- Wischegg Robert 2-3
    7. Patap Vladimir
    ------------------------- Patap Vladimir 3-0
    10. Apostu Ionel
    -------------------------------------------------- Wischegg Robert 1-3
    15. Bye
    ------------------------- Wischegg Robert 0-3
    2. Wischegg Robert


    Eliminatorii Open + Amatori - Partea inferioara a clasamentului

    1. Chirila Laurentiu
    ------------------------- Chirila Laurentiu 3-0
    16. Bye
    -------------------------------------------------- Fuica Benone 0-3
    9. Fuica Benone
    ------------------------- Fuica Benone 3-0
    8. Pavel Nicolae
    --------------------------------------------------------------------------- Hanganu George 1-3
    5. Hanganu George
    ------------------------- Hanganu George 3-0
    12. Hulpan Cristian
    -------------------------------------------------- Hanganu George 3-2
    13. Toma Andrei
    ------------------------- Stoian Nicolae 0-3
    4. Stoian Nicolae

    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Hanganu George 3-2

    3. Sandu Mihai
    ------------------------- Sandu Mihai 3-0
    14. Pusca Sergiu
    -------------------------------------------------- Sandu Mihai 3-0
    11. Chiscop Bogdan
    ------------------------- Ciurusniuc Costel 0-3
    6. Ciurusniuc Costel
    --------------------------------------------------------------------------- Sandu Mihai 3-2
    7. Pascu Gabriel
    ------------------------- Panait Adrian 0-3
    10. Panait Adrian
    -------------------------------------------------- Panait Adrian 3-0
    15. Rujan Adrian
    ------------------------- Constantinescu Rares 0-3
    2. Constantinescu Rares
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  18. #43
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 16 h 47 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33361

    Etapa a XII-a

    Clasament Magic Nights - Etapa a XII-a

    1. Wischegg Robert - Galati
    2. Ion Marius - Braila
    3 -- 4
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Zarinschi Catalin - Galati
    5 -- 8
    Patap Vladimir - Braila
    Cojocaru Mitica - Braila
    Arion Costel - Marasesti
    David Madalina - Barlad
    9 -- 14
    Stolearenco Igor - Galati
    Muresan Ioan - Galati
    Dobrila Petru - Braila
    Roscan Nicusor - Braila
    Bolocan Daniel - Braila
    Apostu Ionel - Braila
    15.
    Hanganu George - Focsani
    16. Sandu Mihai - Braila
    17 -- 18
    Fuica Benone - Galati
    Panait Adrian - Braila
    19 -- 22
    Stoian Nicolae - Braila
    Ciurusniuc Costel - Galati
    Chirila Laurentiu - Braila
    Constantinescu Rares - Braila
    23 -- 29
    Chiscop Bogdan - Galati
    Pascu Gabriel - Braila
    Pavel Nicolae - Braila
    Toma Andrei - Braila
    Pusca Sergiu - Braila
    Hulpan Cristian - Galati
    Rujan Adrian - Braila
    30.
    Stan Mihai - Galați (N)
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  19. #44
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.462
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 16 h 47 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33361
    Vă așteptăm azi 29.10.2015 la Etapa a XIII-a Magic Nights.
    Azi 13 este cu noroc.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  20. #45
    junior
    Avatarul lui mihai mihai
    Data înscrierii
    03.05.2015
    Locație
    Braila
    Vârstă
    28
    Postări
    58
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 14 h 27 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    73
    Sandu Mihai - Braila - etapa XIII.

  21. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu Final Magic Nights - Brăila - Play Off 2015
    De marcelgiosan în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 11.12.2015, 01:57
  2. Magic Nights - Brăila 2015: Regulament + Clasament general
    De marcelgiosan în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 27.11.2015, 01:43
  3. Magic Nights - Brăila - Noiembrie 2015
    De marcelgiosan în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 29
    Ultimul post: 27.11.2015, 01:15
  4. Magic Nights - Brăila - Septembrie 2015
    De marcelgiosan în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 44
    Ultimul post: 25.09.2015, 00:49
  5. Magic Nights - Brăila - August 2015
    De marcelgiosan în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 46
    Ultimul post: 04.09.2015, 01:22

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •