Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEUL B "Cupa ORASULUI DUMBRĂVENI" 17.10.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Buna ziua draji "nebuni frumosi"ai tenisului de masa din Amatur!

    De ieri,Orasul Dumbraveni,a devenit un nou pol important al tenisului de masa amaturistic.Asta datorita pasiunii unor oameni deosebiti care au facut eforturi semnificative pentru a se ridica la "pretentiile"jucatorilor din Amatur.
    A fost un turneu B care a avut de toate.Cred ca sunteti in asentimentul meu ca ,cu totii,am avut o sambata minunata alaturi de prieteni minunati.Ca sa fie minunat ,de dimineata a iesit si soarele(care ,cu scuzele de rigoare ca a deranjat)ne-a incalzit in timp ce savuram micii si berea oferita de sponsori.
    Aici trebuie sa le multumim celor de la Baum Games si RefreshClub care au avut un aport important pentru desfasurarea competitiei.
    Multumim EmiTT prin Alex Margineanu pentru suportul logistic oferit acestui turneu.
    Mi-a placut un junior,Pinzar Andrei,care a crescut enorm in ultimul an de cand il urmaresc .Felicitari Andrei!
    Poate par obsesiv dar Doamna Sicoe Rodica ma uimeste in continuare de modul in care isi domina adversarii.Felicitari Rodica!
    Doamna Weiss Simona,ai avut un meci cu Alex Moldovan ,spectaculos.Felicitari pentru performanta!
    Felicitari d-lui Ciobanu Gabriel pentru performanta.Consider,personal,ca locul dumneavoastra este la Open!
    Adonis,ai facut din nou un turneu cu o fluenta remarcabila.Mai facem turnee impreuna!
    Multumim dir,prof.Prodan Vasile,prof.Holom Dorin,primariei Orasului Dumbraveni,Emi TT pentru efortul si sustinerea voastra.
    Multumesc personal sibienilor care au inteles ca Orasul Dumbraveni poate fi un nou loc amaturistic al judetului nostru.Multumesc pentru participare!

    Cred ca cu totii suntem invingatori.Asa vad eu Amaturul!
    Ne revedem la urmatorul turneu.

    Cu stima,
    Alex Mureșanu

    Comentariu


    • #77
      Mulțumim pentru filmari, muzică și atmosferă

      domnului Deneșan Nicolae













      Ultima editare de adof; 18.oct.2015, 12:46.

      Comentariu


      • #78
        Mulțumim pentru filmari
        domnului Deneșan Nicolae

















        urmeză sa incarc citeva poze și finala la amatori
        Ultima editare de adof; 18.oct.2015, 12:47.

        Comentariu


        • #79
          Nu mai am cuvinte prin care sa apreciez munca depusă de organizatori si prin care sa mulțumesc sponsorilor. Csaby le-a epuizat si pe cele in franceza. Noroc ca organizatorii știu deja ce g?ndim despre strădaniile lor.
          Felicitări tuturor participanților !
          Felicitări D-lui profesor Vasile, pentru ideea fericita de a-si aduce elevii de la școala specială, la turneu !

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de mateidumitru Vezi post
            Nu mai am cuvinte prin care sa apreciez munca depusă de organizatori si prin care sa mulțumesc sponsorilor. Csaby le-a epuizat si pe cele in franceza. Noroc ca organizatorii știu deja ce g?ndim despre strădaniile lor.
            Felicitări tuturor participanților !
            Felicitări D-lui profesor Vasile, pentru ideea fericita de a-si aduce elevii de la școala specială, la turneu !
            Asa este nea Titi!
            Sa-i vezi pe acesti copii,de altfel minunati,intr-un an ,doi,ce "bataie"ne vor da ...la masa de joc.

            Comentariu


            • #81
              Multumim doamnei Chibulcutean pentru poze


              Ultima editare de adof; 18.oct.2015, 18:24.

              Comentariu


              • #82
                Multumim doamnei Chibulcutean pentru poze

                Ultima editare de adof; 18.oct.2015, 18:24.

                Comentariu


                • #83
                  Multumim doamnei Chibulcutean și doamnei Sicoe pentru poze

                  Comentariu


                  • #84
                    Multumim lui DARI - Decean Darian pentru poze

                    Comentariu


                    • #85
                      Un turneu foarte bine organizat de acesti doi domni cu adevarat devotati acestui sport din Sibiu,ADONIS si ALEX.Atmosfera relaxanta ,meciuri frumoase si captivante,intens disputate.Multumim foarte mult sponsorilor acestui turneu,care s-au straduit sa fie la mare inaltime cu pregatirea turneului(mancare pe saturate,apa,bere pentru fiecare).Felicitari tuturor participantilor la acest frumos turneu pentru stradania lor de a participa si pentru evolutia lor la masa de tenis.Sper ca pe viitor sa organizati si un turneu A in frumosul dvs.orasel asa cum a declarat un domn organizator local.Mult succes in continuare.
                      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                      Comentariu


                      • #86
                        Va rog sa anuntati daca au fost sau nu absenti nemotivati. Multumim.

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de Alex Mureșanu Vezi post
                          Asa este nea Titi!
                          Sa-i vezi pe acesti copii,de altfel minunati,intr-un an ,doi,ce "bataie"ne vor da ...la masa de joc.
                          am stat puțin și m-am g?ndit la cât adevăr se ascunde undeva în spatele acestor comentarii.

                          până la urmă, acest circuit, cu toate defectele de organizare și cu toate disputele mai mult sau mai puțin ortodoxe de pe forum, cred că reușește să-și atingă un scop pe undeva surprinzător. acești tineri care apar mereu au ocazia să joace meciuri tari de la început. se călesc și se cizelează aici. nu sunt menajați deloc, iar asta e poate cel mai bun antrenament. și nu sunt puțini cei care chiar confirmă. bravo lor!

                          Comentariu


                          • #88
                            Felicitari, Nelutu Bardas !

                            Comentariu


                            • #89
                              Postat în original de Kralizec Vezi post
                              Va rog sa anuntati daca au fost sau nu absenti nemotivati. Multumim.
                              Lunca Razvan - Tirnaveni
                              Baciu Gabriel - Tirnaveni

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X