Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

antrenor in București pentru fețe chinezești

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • antrenor in București pentru fețe chinezești

    Salutare!

    Mi-ar placea sa invat sa foloses fete chinezesti (le stiti, Hurricane, Skyline etc.) pe FH de la cineva avizat, care stapaneste tehnica asiatica de atac.
    Exista asa cineva in București?

    Cu multumiri,
    Andrei

  • #2
    Salut, poti lua legatura cu Alex (http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...tii-excelente-!), vezi ce "ferestre" mai are si cred ca te poate ajuta.

    Comentariu


    • #3
      am vazut un domn asiatic care antrena un tip ceva mai tanar tot asiatic la vivasport. ii cunoaste cineva?

      Comentariu


      • #4
        daca era Duminica dimineata si avea priza toc ,da, il cunosc eu
        Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

        Comentariu


        • #5
          da, el este, ms de raspuns! continuam pe privat

          Comentariu


          • #6
            Doar asiaticii stiu sa foloseasca fete chinezesti? )

            Comentariu


            • #7
              presupun ca nu, dar daca este assiatic sunt sanse foarte mari sa stie. as fi bucuros sa stiu un roman care foloseste astfel de fete la un nivel ridicat, incat sa ii poata antrena si pe altii, insa nu sunt asa imersat in comunitate, motiv pentru care intreb aici

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Andrei Raducanu Vezi post
                Salutare!

                Mi-ar placea sa invat sa foloses fete chinezesti (le stiti, Hurricane, Skyline etc.) pe FH de la cineva avizat, care stapaneste tehnica asiatica de atac.
                Exista asa cineva in București?

                Cu multumiri,
                Andrei
                Salut,

                Eu am jucat o perioada cam de 4 ani cu fata chinezeasca, dar nu am jucat la un nivel ridicat, nu pot sa spun ca stapanesc tehnica asiatica, dar am idee despre ce este vorba.
                Cand ai timp si esti pe la JAZZ PONG, da-mi un semn si o sa iti explic ce doresti sa aflii.


                Toate bune,

                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                Comentariu


                • #9
                  In acest moment d-nul Durdun activeaza in superliga, sigur ai ce invata de la el.
                  Blade: Stiga Hybrid Wood NCT
                  FH: Tenergy 05 FX
                  BH: Rakza 7 soft

                  Comentariu


                  • #10
                    Da, dar nu-i chinez )).

                    Comentariu


                    • #11
                      A spus omu ca nu vrea asiatic,deci......Durdun!!!

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Andrei Raducanu Vezi post
                        presupun ca nu, dar daca este assiatic sunt sanse foarte mari sa stie
                        Ba, pardon, colegul vrea asiatic...deci Durdun )) Georgica, daca faci ochii mici, flexezi putin genunchii si bolborosesti ceva gen "cho, mo, ho" s-ar putea sa corespunzi... ))

                        Acu' lasand gluma la o parte, sunt multi antrenori in București care pot da sfaturi competente in ceea ce priveste jocul cu fetele chinezesti, doar ca mai trebuie si ceva calitati fizice pentru a face fata jocului cu acest tip de fete.

                        Comentariu


                        • #13
                          Din ce-mi amintesc, George Durdun a jucat o perioada (si) cu fețe chinezesti. In plus, cred ca sunteti de acord ca are experienta si valoarea necesara pentru a putea da sfaturi bune in toate aspectele legate de tenisul de masa. Cat despre faptul ca NU este chinez... sa fim seriosi, ochii oblici si culoarea icterica nu garanteaza succesul in tenis de masă

                          Deci apucati-va de antrenamente cu fețe chinezesti sau fara, cereti la nevoie sfaturi de la un antrenor bun sau de la un jucator cu experienta suficient de amabil si... spor la joaca!!

                          Trimis de pe al meu GT-I9515 folosind Tapatalk
                          Ultima editare de dr.Toma; 23.oct.2015, 12:07.
                          Iulian Toma

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X