tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60
Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: 2015 Hungarian Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit,04-08 Nov,HUN

  1. #1
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598

    2015 Hungarian Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit,04-08 Nov,HUN

    2015 Hungarian Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit,04 Nov 2015 - 08 Nov 2015, Szombathley, HUN


    La aceasta competitie participa 339 de cadeti si juniori, din 35 de tari, dupa cum urmeaza:

    AUS: 1
    AUT: 11
    BEL: 9
    BLR: 13
    BUL: 5
    CAN: 1
    CRO: 4
    CZE: 18
    DEN: 9
    ENG: 11
    ESP: 12
    FIN: 6
    FRA: 14
    GER: 20
    HKG: 1
    HUN: 44
    IRL: 1
    ISR: 1
    ITA: 13
    JPN: 6
    MDA: 3
    MNE: 1
    NOR: 4
    PAN: 4
    POL: 14
    PUR: 3
    ROU: 26
    RUS: 11
    SLO: 13
    SRB: 22
    SUI: 9
    SWE: 10
    THA: 1
    TPE: 17
    USA: 1

    Din cei 339 de sportivi, 193 sunt baieti si 146 fete. Sunt 179 de cadeti si 160 de juniori.


    Din tara noastra participa:


    Fete

    01.CLAPA Andreea
    02.DIACONU Adina
    03.DRAGOMAN Andreea
    04.HUDUSAN Andreea
    05.LUPU Diana
    06.PLAEASU Mihaela
    07.PLAIAN Tania
    08.POPESCU Luiza
    09.SINGEORZAN Arina
    10.VARGA Krisztina



    Baieti

    01.BOGDAN Cristian-Stefan
    02.CHIRITA Cristian
    03.HURLOI Vlad
    04.LIPAN Teodor
    05.MANOLE Alexandru
    06.MLADIN Paul
    07.OPREA Dragos Florin
    08.PLETEA Cristian
    09.POP Mihai
    10.RADOI Marius
    11.SINGEORZAN Bogdan
    12.SIPOS Rares
    13.SPELBUS Florin
    14.TOMA Darius
    15.VRABIE George
    16.ZAMFIR Mihai

    Competitia se desfasoara pe urmatoarele sectiuni:

    - simplu cadeti/cadete;
    - dublu cadeti/cadete;
    - echipe cadeti/cadete

    - simplu juniori/junioare;
    - dublu juniori/junioare;
    - echipe juniori/junioare.

    Premiile totale sunt in suma de 8.000 de dolari, la care taxele sunt 0%.
    Acestea vor fi acordate numai juniorilor, dupa cum urmeaza:

    * la simplu junioare si la simplu juniori

    Locul I ..........1.000 $
    Locul II.............500 $
    Locul III si IV......250 $


    * la dublu junioare si la dublu juniori

    Locul I ..........1.000 $
    Locul II.............500 $
    Locul III si IV......250 $

  2. Mulțumesc Zosim1, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler, Adrian's le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele reprezentantilor nostri la zi:




    La simplu junioare:


    Calificate direct pe tabloul principal : Diaconu Adina, Dragoman Andreea, Clapa Andreea si Lupu Diana.

    In grupele de calificare:

    - SINGEORZAN Arina - 3 victorii, locul I in grupa 12;
    - HUDUSAN Andreea - 1 vict.+2infr., locul II in grupa 13;
    - POPESCU Luiza - 1 vict.+2infr., locul IV in grupa 15;
    - VARGA Krisztina - 1 vict.+2infr., locul III in grupa 21;
    - PLAEASU Mihaela - 3 victorii, locul I in grupa 22;
    - PLAIAN Tania - 3 victorii, locul I in grupa 23.

    Runda I

    DIACONU Adina - calificata direct in runda a II-a.
    HUDUSAN Andreea ROU - ZHANG Xuan ESP : 1-4
    LE SCOUR Romane FRA - LUPU Diana ROU : 0-4
    PLAEASU Mihaela ROU - WONG Chin Yau HKG : 4-2
    DRAGOMAN Andreea ROU - KIRICHENKO Anna FIN : 4-1
    PETROVOVA Nikita CZE - SINGEORZAN Arina ROU : 0-4
    CLAPA Andreea ROU - CAKOL Klara CRO : 3-4
    SHCHERBATYKH Valeria RUS - PLAIAN Tania ROU : 4-0


    Runda a II-a

    DIACONU Adina ROU - LEE Yu-Peng TPE : 4-0
    SU Pei-Ling TPE - LUPU Diana ROU : 3-4
    KATO Yuko JPN - PLAEASU Mihaela ROU : 4-3
    DRAGOMAN Andreea ROU - PATSEYEVA Hanna BLR : 2-4
    KAIM Julia GER - SINGEORZAN Arina ROU : 4-2

    Optimi de finala:

    DIACONU Adina ROU - IVANNIKOVA Anna RUS : 4-2
    PAVLOVIC Andrea CRO - LUPU Diana ROU : 4-3


    Sferturi de finala:

    DIACONU Adina ROU - TSAI Yu-Chin TPE : 4-1

    Semifinale:

    DIACONU Adina ROU - LIN Po-Hsuan TPE : 4-2

    FANG Sih-Han TPE - LI Yu-Jhun TPE : 2-4

    FINALA:

    DIACONU Adina ROU - LI Yu-Jhun TPE : 4-3 (10-12,11-8,11-7,11-6,11-13,8-11,11-7)

    FELICITARI ADINA DIACONU PENTRU ACEASTA FRUMOASA PERFORMANTA.




    La simplu juniori:


    Calificati direct pe tabloul principal: Pletea Cristian, Manole Alexandru si Rares Sipos

    In grupele de calificare:

    - MLADIN Paul - 1 vict.+2 infr., locul III in grupa 4;
    - ZAMFIR Mihai - 1 vict.+2 infr., locul III in grupa 5;
    - CHIRITA Cristian - 2 vict.+1 infr., locul II in grupa 8;
    - POP Mihai - 3 infrangeri, locul IV in grupa 10;
    - TOMA Darius - 3 infrangeri, locul IV in grupa 11;
    - SINGEORZAN Bogdan - 3 infrangeri, locul IV in grupa 13;
    - LIPAN Teodor - 2 vict.+1 infr., locul II in grupa 15;
    - VRABIE George - 3 infrangeri, locul IV in grupa 17;
    - BOGDAN Cristian-Stefan - 1 vict.+2 infr., locul III in grupa 19;
    - OPREA Dragos Florin - 2 vict.+1 infr., locul II in grupa 23;
    - SPELBUS Florin - 3 victorii, locul I in grupa 26;
    - HURLOI Vlad - 3 infrangeri, locul IV in grupa 27.

    Runda I-a:

    LIPAN Teodor ROU - EISE Tom GER : 2-4
    PINTO Daniele ITA - SPELBUS Florin ROU : 4-1
    MANOLE Alexandru ROU - calificat direct in runda a II-a;
    PLETEA Cristian ROU - calificat direct in runda a II-a;
    BATOCCHI Hugo FRA - CHIRITA Cristian ROU : 4-3
    MARTINKO Jiri CZE - OPREA Dragos Florin ROU : 4-2
    SIPOS Rares ROU - calificat direct in runda a II-a;

    Runda a II-a:

    MANOLE Alexandru ROU - PAULIN Erik SLO : 4-1
    PLETEA Cristian ROU - GREBNEV Maksim RUS : 4-1
    LLORCA Damien FRA - SIPOS Rares ROU : 4-1

    16-zecimi:

    MANOLE Alexandru ROU - PUTUNTICA Andrei MDA : 2-4
    PLETEA Cristian ROU - SCHLIE Jonah GER : 4-1


    Sferturi de finala:

    PLETEA Cristian ROU - IZUMO Takuto JPN : 2-4


    FINALA:

    LEVENKO Andreas AUT - JORGIC Darko SLO : 3-4 (11-6,11-7,7-11,5-11,11-2,3-11,6-11)



    La dublu juniori:

    Runda I-a (de 128 de perechi):

    OPREA Dragos Florin ROU SPELBUS Florin ROU - calificati direct in runda a II-a;
    ADAMOVIC Aleksa SRB / GRBIC Nikola SRB - TOMA Darius ROU / VRABIE George ROU : 2-3
    BOGDAN Cristian-Stefan ROU / ZAMFIR Mihai ROU - calificati direct in runda a II-a;
    CHIRITA Cristian ROU / SIPOS Rares ROU - calificati direct in runda a II-a;
    HURLOI Vlad ROU / POP Mihai ROU - HRISTEV Hristo BUL / ZAKHARIKOV Petr BUL : 3-0
    LIPAN Teodor ROU MLADIN Paul ROU - calificati direct in runda a II-a;
    SIMONET Nicolas SUI / SINGEORZAN Bogdan ROU - calificati direct in runda a II-a;
    MANOLE Alexandru ROU PLETEA Cristian ROU - calificati direct in runda a II-a.

    Runda a II-a:

    CHIRITA Cristian ROU / SIPOS Rares ROU - GULLBO Viktor SWE / PETTERSSON Marcus SWE : 3-0
    JANSSON Jimmy SWE / KARLSSON Filip SWE - MANOLE Alexandru ROU / PLETEA Cristian ROU : 2-3
    Celelalte perechi (cu jucatori romani) au pierdut meciurile desfasurate in aceasta etapa.

    In 16-zecimi:

    CHIRITA Cristian ROU / SIPOS Rares ROU - BARDET Lilian FRA / DE NODREST Leo FRA : 1-3
    GERHOLD Alexander GER / HIPPLER Tobias GER - MANOLE Alexandru ROU / PLETEA Cristian ROU : 3-1


    IN FINALA:

    JORGIC Darko SLO / POLANSKY Tomas CZE - LI Hsin-Yang TPE / YU Cheng-Feng TPE : 2-3
    (8-11,11-5,10-12,11-6,6-11)



    La dublu junioare:


    Runda I-a (de 64 de perechi):

    DIACONU Adina ROU / DRAGOMAN Andreea ROU - calificate direct in runda a II-a;
    JOKIC Tijana SRB / VIGNJEVIC Dragana SRB - HUDUSAN Andreea ROU / POPESCU Luiza ROU : 3-0
    CHAKAVAYA Tatsiana BLR / RADZIVONAVA Nadzeya BLR - PLAIAN Tania ROU / VARGA Krisztina ROU : 2-3
    STERCHI Katrina SLO / TOFANT Ana SLO - PLAEASU Mihaela ROU / SINGEORZAN Arina ROU : 0-3
    CLAPA Andreea ROU / LUPU Diana ROU - calificate direct in runda a II-a;

    Runda a II-a:

    DIACONU Adina ROU / DRAGOMAN Andreea ROU - DOVAL Ilka NOR / NILSEN Nora NOR : 3-0
    CLAPA Andreea ROU / LUPU Diana ROU- MIKLASZEWSKA Maja POL / SLAZAK Julia POL : 3-1
    Celelalte echipe ale junioarelor noastre au fost invinse in aceasta etapa.


    In sferturi de finala:

    DIACONU Adina ROU / DRAGOMAN Andreea ROU - CAYMEL Claudia ESP / ZHANG Xuan ESP : 3-0
    CLAPA Andreea ROU / LUPU Diana ROU - SU Pei-Ling TPE / WEN Ruei-Ling TPE : 1-3


    In semifinale:

    DIACONU Adina ROU / DRAGOMAN Andreea ROU - LI Yu-Jhun TPE / LIN Po-Hsuan TPE : 2-3 (11-8,7-11,11-7,10-12,15-17)

    FINALA:

    LI Yu-Jhun TPE / LIN Po-Hsuan TPE - SU Pei-Ling TPE / WEN Ruei-Ling TPE : 3-0 (11-6,12-10,12-10).

    FELICITARI FETELOR NOASTRE - DIACONU Adina si DRAGOMAN Andreea PENTRU LOCUL III LA DUBLU JUNIOARE.

    - - - Actualizat - - -

    2015 Hungarian Junior & Cadet Open 2nd day Szombathely



  4. #3
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Meciurile de la masa nr.1, de azi, 06.11.2015 pot fi urmarite aici:

  5. Mulțumesc Zosim1, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.549
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    117 z 8 h 50 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10593
    Citat Postat în original de dennis Vezi post
    Meciurile de la masa nr.1, de azi, 06.11.2015 pot fi urmarite aici:
    Din Romania, ca nemti astia nu au platit drepturile de vizionare .

  7. Îmi place dennis, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele de azi, 06.11.2015, ale reprezentantilor nostri:



    La echipe juniori:


    S-au format 11(de la A la K) grupe de calificare.
    Reprezentantii nostri sunt in :

    Grupa A :

    1. ROMANIA-A ( PLETEA Cristian, MANOLE Alexandru, SIPOS Rares)
    2. SERBIA-A
    3. JPN-MNE-DEN

    ROMANIA-A a castigat cu 3-1 meciul cu selectionata mixta si a pierdut cu 3-1 in fata Serbiei.
    In al doilea meci Rares Sipos a abandonat si echipa a pierdut un jucator de baza si un punct pretios.
    Echipa noastra a ocupat locul II in grupa.

    Grupa C:

    1.CHINESE TAIPEI-A
    2. RUSSIA
    3.ROMANIA-B (MLADIN Paul, ZAMFIR Mihai, SINGEORZAN Bogdan si LIPAN Teodor)

    ROMANIA - B a pierdut ambele meciuri cu 3-0 si a ocupat ultimul loc din grupa.


    Grupa F:

    1.SWEDEN-A
    2.MDA-ROU (PUTUNTICA Andrei, URSU Vladislav si SPELBUS Florin)
    3.AUS-AUT-ITA

    Echipa MDA-ROU a castigat ambele meciuri cu 3-1 si s-a clasat pe locul I in grupa.


    In optimi de finala :

    MDA-ROU - ITALY : 3-1

    In sferturi de finala: - in 07.11 de la ora 12.30 -

    MDA-ROU - SERBIA



    La echipe junioare:


    S-au format 8 grupe de calificare.
    Reprezentantele noastre sunt in:

    Grupa A:

    1.ROMANIA (DIACONU Adina, DRAGOMAN Andreea, CLAPA Andreea si LUPU Diana )
    2.CZECH REPUBLIC
    3.DENMARK

    ROMANIA a castigat ambele meciuri cu 3-0 si 3-1 si s-a clasat pe locul I in grupa.

    Grupa H:

    1.RUSSIA
    2.ROU-CZE (SINGEORZAN Arina, PLAEASU Mihaela si SLEZAKOVA Stanislava)
    3.HUNGARY-B
    4.SERBIA-B

    ROU-CZE a castigat doua meciuri cu 3-0 si a pierdut cu 3-1 in fata Rusiei, ocupand locul II in grupa.

    In sferturi de finala: - in 07.11, de la ora 10.00 -

    ROMANIA - GERMANY-A




    La echipe cadeti:


    S-au format 10 grupe de calificare.
    Reprezentantii nostri sunt in:

    Grupa C:

    1.RUSSIA-A
    2.ROMANIA-A (TOMA Darius, BOGDAN Cristian-Stefan, RADOI Marius)
    3.SWITZERLAND

    ROMANIA-A a castigat cu 3-1 in fata Elvetiei si a pierdut cu 3-0 in fata Rusiei, ocupand locul II in grupa.


    Grupa H:

    1.HUNGARY-B
    2.ROMANIA-B(HURLOI Vlad, OPREA Dragos Florin, VRABIE George)
    3.CZECH REPUBLIC

    ROMANIA-B a castigat ambele meciuri cu 3-1 si a ocupat locul I in grupa.


    In optimi de finala:

    ITALY-A - ROMANIA-B : 1-3


    In sferturi de finala:- in 07.11, ora 12.30 -

    FRANCE-A - ROMANIA-B



    La echipe cadete:


    S-au format 8 grupe de calificare.
    Reprezentantele noastre sunt in:

    Grupa E:

    1.ROMANIA-A(VARGA Krisztina, PLAIAN Tania)
    2.CZECH REPUBLIC
    3.POLAND-B

    ROMANIA-A a castigat ambele meciuri cu 3-1 si s-a clasat pe locul I in grupa.

    Grupa G:

    1.HUNGARY-A
    2.ROMANIA-B(POPESCU Luiza, HUDUSAN Andreea)
    3. ENGLAND
    4.SERBIA-B

    ROMANIA-B a pierdut doua meciuri si au castigat cu 3-0 in fata Angliei, ocupand locul III in grupa.


    In sferturi de finala:- in 07.11, ora 10.00 -

    CHINESE TAIPEI-A - ROMANIA-A

  9. Mulțumesc marcelgiosan, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior

    Data înscrierii
    23.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    21
    Postări
    180
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 21 h 43 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    110
    Hungarian Junior & Cadet Open day 4 LIVE !

  11. Mulțumesc iuliu zedler, dennis au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele de azi, 07 noiembrie, ale reprezentantilor nostri:



    La echipe juniori:


    In sferturi de finala:

    MDA-ROU - SERBIA : 3-2


    In semifinale:

    MDA-ROU - AUSTRIA : 3-1

    FINALA:


    MDA-ROU - JAPAN : 0-3



    FELICITARI ECHIPEI MIXTE MOLDOVA - ROMANIA (PUTUNTICA Andrei, URSU Vladislav si SPELBUS Florin) PENTRU LOCUL II OBTINUT.



    La echipe junioare:


    In sferturi de finala:

    ROMANIA - GERMANY-A : 3-1

    In semifinale:

    ROMANIA - CHINESE TAIPEI : 1-3

    FINALA:

    CHINESE TAIPEI - JPN-TPE :




    FELICITARI FETELOR NOASTRE (DIACONU Adina, DRAGOMAN Andreea, CLAPA Andreea si LUPU Diana ) PENTRU LOCUL III



    La echipe cadeti:



    In sferturi de finala:

    FRANCE-A - ROMANIA-B : 3-0


    FINALA:

    RUSSIA-A - CHINESE TAIPEI-B : 3-0




    La echipe cadete:


    In sferturi de finala:

    CHINESE TAIPEI-A - ROMANIA-A : 3-0



    FINALA:


    CHINESE TAIPEI-A - CHINESE TAIPEI-B : 3-1

  13. Îmi place Rosetionut, ivamaistru, Lilian, iuliu zedler, csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Programul de maine, 08 noiembrie, al reprezentantilor nostri:


    Se vor desfasura sectiunile rezervate cadetilor:

    - simplu cadeti;
    - simplu cadete;
    - dublu cadeti;
    - dublu cadete.



    La simplu cadete:


    Calificata direct pe tabloul principal este : Plaian Tania

    Din grupe nu s-a calificat (dintre reprezentantele noastre): VARGA Krisztina.

    Pe tabloul principal sunt 64 de cadete.


    Runda I-a:

    HUDUSAN Andreea ROU - BEZEG Reka SRB ( ora 10.30, masa nr.2)

    PLAIAN Tania - calificata direct in runda a II-a;

    POPESCU Luiza ROU - PAYET Denise ENG (ora 10.30, masa nr.6)





    La simplu cadeti:


    Calificati direct pe tabloul principal sunt : Chirita Cristian si Oprea Dragos Florin

    Nu s-au calificat din grupe : VRABIE George, BOGDAN Cristian-Stefan, POP Mihai si RADOI Marius.

    Pe tabloul principal sunt 64 de cadeti.

    Runda I-a - in 08.11

    ZAMFIR Mihai ROU - PICARD Vincent FRA (ora 10.30, masa nr.12)

    CHIRITA Cristian - calificat direct in runda a II-a;

    TOMA Darius ROU - MARTIN Cornelius GER (ora 11.00, masa nr.7)

    DOYEN Antoine FRA - HURLOI Vlad ROU (ora 11.00, masa nr.9)

    OPREA Dragos Florin ROU - RUIZ Francisco Miguel ESP (ora 11.00, masa nr.10)




    La dublu cadete:

    Tabloul principal este de 64 de perechi.


    Runda I-a:

    PLAIAN Tania ROU VARGA Krisztina ROU - calificate direct in runda a II-a;

    HUDUSAN Andreea ROU / POPESCU Luiza ROU - calificate direct in runda a II-a;


    Runda a II-a:

    PATTERSON Mollie ENG / STEPANOVA Gabriela CZE - PLAIAN Tania ROU / VARGA Krisztina ROU : 0-3

    CZEGLEDI Szilvia HUN / LASKAI Irisz HUN - HUDUSAN Andreea ROU / POPESCU Luiza ROU : 0-3


    Optimi de finala: - in 08.11, ora 10.00

    HARASZTOVICH Fanni HUN / NAGYPAL Marta HUN - PLAIAN Tania ROU / VARGA Krisztina ROU, masa nr.10

    HUDUSAN Andreea ROU / POPESCU Luiza ROU - NAGASAKI Miyu JPN / WONG Chin Yau HKG, masa nr.16





    La dublu cadeti:


    Tabloul principal este de 64 de perechi.

    Runda I-a:

    HURLOI Vlad ROU / TOMA Darius ROU - BENKO Akos SRB / LEVAJAC Dimitrije SRB : 1-3

    OPREA Dragos Florin ROU VRABIE George ROU - calificati direct in runda a II-a;

    CHIRITA Cristian ROU ZAMFIR Mihai ROU - calificati direct in runda a II-a;

    POP Mihai ROU / JANKOWSKI Jakub POL - au castigat prin neprezentarea adversarilor ( W.O.)

    BOGDAN Cristian-Stefan ROU RADOI Marius ROU - calificati direct in runda a II-a;


    Runda a II-a:

    LIN Yung-Chih TPE / WANG Chien-Chih TPE - OPREA Dragos Florin ROU / VRABIE George ROU : 2-3

    GUALDI Matteo ITA / OYEBODE John ITA - CHIRITA Cristian ROU / ZAMFIR Mihai ROU : 3-2

    LI Hsin-Yang TPE / VERAKULTAWAN Purit THA - POP Mihai ROU / JANKOWSKI Jakub POL : 3-0

    GREBNEV Maksim RUS / SIDORENKO Vladimir RUS - BOGDAN Cristian-Stefan ROU / RADOI Marius ROU : 3-0


    Optimi de finala: - in 08.11, ora 10.00, la masa nr.3 -

    OPREA Dragos Florin ROU / VRABIE George ROU - GIROD Dorian SUI / MOULLET Barish SUI

  15. Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    Rezultatele reprezentantilor nostri in ultima zi a competitiei:


    La simplu cadete:


    Runda I-a:

    HUDUSAN Andreea ROU - BEZEG Reka SRB : 3-0

    PLAIAN Tania - calificata direct in runda a II-a;

    POPESCU Luiza ROU - PAYET Denise ENG : 0-3


    Runda a II-a:

    HUDUSAN Andreea ROU - WEN Ruei-Ling TPE : 0-3

    PLAIAN Tania ROU - STEPANOVA Gabriela CZE : 3-0

    Optimi de finala:

    PLAIAN Tania ROU - STRAZAR Katarina SLO : 3-0

    Sferturi de finala:

    PLAIAN Tania ROU - WONG Chin Yau HKG : 0-3


    FINALA:

    NAGASAKI Miyu JPN - TSAI Yu-Chin TPE : 0-3



    La simplu cadeti:


    Runda I-a :

    ZAMFIR Mihai ROU - PICARD Vincent FRA :0-3

    CHIRITA Cristian - calificat direct in runda a II-a;

    TOMA Darius ROU - MARTIN Cornelius GER (W.O.):3-0

    DOYEN Antoine FRA - HURLOI Vlad ROU : 3-0

    OPREA Dragos Florin ROU - RUIZ Francisco Miguel ESP : 0-3


    Runda a II-a:

    WALSH Ethan ENG - CHIRITA Cristian ROU : 0-3

    TOMA Darius ROU - BARDET Lilian FRA : 0-3

    In optimi de finala:

    CAVAILLE Jules FRA - CHIRITA Cristian ROU : 1-3

    In sferturi de finala:

    HAMACHE Bilal FRA - CHIRITA Cristian ROU : 0-3

    In semifinale:

    UDA Yukiya JPN - CHIRITA Cristian ROU : 3-2

    FINALA:

    UDA Yukiya JPN - SIDORENKO Vladimir RUS : 1-3


    FELICITARI CHIRITA CRISTIAN PENTRU DOUA ASPECTE:

    1. PENTRU LOCUL III OCUPAT
    2. PENTRU CA A CONCURAT PENTRU ROMANIA (pana la aceasta competitie a concurat pentru Republica Moldova)





    La dublu cadete:


    Optimi de finala:

    HARASZTOVICH Fanni HUN / NAGYPAL Marta HUN - PLAIAN Tania ROU / VARGA Krisztina ROU :3-0

    HUDUSAN Andreea ROU / POPESCU Luiza ROU - NAGASAKI Miyu JPN / WONG Chin Yau HKG :0-3


    FINALA:


    FANG Sih-Han TPE / TSAI Yu-Chin TPE - NAGASAKI Miyu JPN / WONG Chin Yau HKG : 0-3





    La dublu cadeti:


    Optimi de finala:

    OPREA Dragos Florin ROU / VRABIE George ROU - GIROD Dorian SUI / MOULLET Barish SUI: 2-3


    FINALA:

    KASHIWA Takeru JPN / UDA Yukiya JPN - FENG Yi-Hsin TPE / TAI Ming-Wei TPE : 3-1





    2015 Hungarian Junior & Cadet Open - Day 5


  17. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place csabazedler le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 03.06.2015, 09:08
  2. Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 20.04.2015, 23:37
  3. 2015 Czech Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit, Hodonin, CZE, Feb 11
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 19.02.2015, 10:50
  4. Bahrain Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit, 03 Feb 2015 - 07 Feb
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 10.02.2015, 08:46
  5. Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 10.11.2014, 08:18

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •