Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concluzii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Concluzii

    ...citeva remarci interesante:
    -citeva persoane de aici sint "bolnave de tenis" si propun infiintarea unor posturi de conducere in Federatia Romina TT.
    -este uimitor faptul ,ca iti dai seama de o anumita valoare a ta,intr-un anumit moment si accepti bataia celorlalti.
    -cu toti credem ca ajungem sa practicam acest sport ,convinsi ca data viitoare vom juca mai bine,vom fi "mai duri".
    -probabil din acest motiv sintem atrasi de tenisul de masa,pentru ca el ne tot indeamna sa fim mai buni,sa na depasim pe noi insine.
    -leaga prietenii,ce altfel nu cred ca s-ar fi realizat.
    -acest sport iti arata exact adevarata ta valoare si de ce nu...te invata sa pierzi demn.
    -oricit de bun ai fi ,mereu va apare cineva mai bun ca tine..
    -custigi,pierzi...important e...cu ce ramii din asta.
    -multi vad putini cunosc.
    Mizutani SZLC
    Dignics 05

  • #2
    Sa ne cunoastem

    Numele meu este Dragos si sunt unul dintre bolnavii cu tenisul de masa. Am jucat impreuna la București pe data de 10.12.2005 la concursul de la club IDM. Cred ca am jucat in optimi, dar nu sunt sigur. imi pare rau ca nu am apucat sa ne cunoastem mai bine. Timpul a fost destul de scurt si aglomeratia destul de mare. Poate la o alta intilnire ne vom cunoaste mai bine. Sincer mie m-i sa parut ca ai fost destul de apatic duminica. Probabil ca si oboseala acumulata pe drum si-a spus cuvintul, sau probabil asa este firea ta. Ma bucur ca exista acest forum si sper ca toti impatimitii cu acest sport sa aiba de cistigat din asta.

    Comentariu


    • #3
      ...promit ca revin cit de curind in București sa jucam.
      Citeodata,Dragos, ramii surprins de reactia prietenilor tai si cred ca asta te marcheaza intr-o oarecare masura,nu crezi?
      Imi place ca esti un tip deschis,care spune direct ce are de spus,ca joci un tenis elaborat si intuiesti ...urmatoarea miscare a adversarului.
      Astept cu nerabdare sa jucam si de ce nu...sa devenim prieteni.
      (doar avem ceva in comun)

      http://www.geocities.com/katyacsinia/ro
      Mizutani SZLC
      Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Si eu abia astept sa revii in bucuresti katy ... ti-am spus ca imi pare rau ca nu am apucat sa schimbam macar 2-3 mingii impreuna! Dar sper sa ne intalnim o data si o data si sa schimbam cateva (mai multe) mingi
        Blade: Butterfly Photino
        Fh: Butterfly Tenergy 05
        Bh:Yasaka Rakza 9

        www.lovetodance.ro

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X