Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Un mesaj adresat organizatorilor din partea lui Rusu Stefan

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Re: Un mesaj adresat organizatorilor din partea lui Rusu Stefan

    subscriu, daca ar auzi draga mea sotie ca plec doua zile, ar trebui sa o iau cu mine!
    Blade-Darker speed 90
    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
    Bh- Testing

    Comentariu


    • #52
      Re: Un mesaj adresat organizatorilor din partea lui Rusu Stefan

      Te sfatuiesc sa o inveti sa joace T.D.M.si astfel ar veni tot timpul cu tine cu multa placere.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #53
        Re: Un mesaj adresat organizatorilor din partea lui Rusu Stefan

        fiecare cu pasiunile lui!!!
        Blade-Darker speed 90
        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
        Bh- Testing

        Comentariu


        • #54
          Re: Un mesaj adresat organizatorilor din partea lui Rusu Stefan

          majoritatea aveti dreptate
          na-re nici un rost sa incepem sa facem pe politistii
          sa jucam fiecare cu ce avem
          ma rog pe mine asta nu m-ar deranja, dar am 2 fete rosii
          am avut un mark v negru si s-a uzat si lam schimbat cu bryce rosu
          pana imi iau alta fata
          sper sami dati voie sa joc
          cand prind si eu un campionat
          numai bine
          Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
          Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

          Comentariu


          • #55
            Re: Un mesaj adresat organizatorilor din partea lui Rusu Stefan

            Atata timp cat ambele fețe sunt softuri si nu invarti paleta in mana nu cred ca e vreo problema.
            Problema e cand ambele fețe au aceeasi culoare ,una e soft iar alta e iarba sau antispin.
            S-a intamplat la un concurs cand un domn simpatic a venit cu o astfel de combinatie si mai si intorcea paleta in mana

            Comentariu


            • #56
              Re: Un mesaj adresat organizatorilor din partea lui Rusu Stefan

              sunt fetele de la semnatura amandoua de atac
              vrem sa venim cativa baieti acuma la municipalu de la cluj din 14 dar nu e nimic sigur inca
              de aceea vroiam sa fiu sigur daca pot juca cu ele
              Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
              Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

              Comentariu


              • #57
                Re: Raspuns din partea lui Rusu Stefan

                Ptr. Rares:Adu-ti aminte te rog,ca la Zalău mi-am cerut scuze anticipat daca din cauza dificultatilor pe care m-i le pune paleta ta,am inceput sa ma enervez.Am pierdut 3-1 ratind semifinalele imi cer inca odata scuze pentru ce am generat atunci.Eu n-am cerut nimic in afara prevederilor legale si nu orgoliul ma indeamna ci dorinta de a juca intr-un turneu curat,in care sa domine fair-playul si sa cistige cel mai bun.
                Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                Comentariu


                • #58
                  Re: Raspuns din partea lui Rusu Stefan

                  Ptr. Cipi:E greu sa putem face din acest turneu o competitie placuta in care sa se joace mai mult tenis de masă si mai putina "turca" Haide sa incercam !
                  Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                  Comentariu


                  • #59
                    Re: Raspuns din partea lui Rusu Stefan

                    Ptr. Titi:Multumesc Titi pentru sustinerea moralului ! Dar tocmai pentru faptul ca sintem nevoiti sa cheltuim bani si timp ca sa participam la turnee as vrea ca jocurile sa nu fie obstructionate cu materiale neconforme.Pentru a juca cu astfel de fete care impiedica frumusetea tenisului de masa e suficient sa ma duc in parc sa joc pe masa de beton.......
                    Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                    Comentariu


                    • #60
                      Re: Raspuns din partea lui Rusu Stefan

                      Ptr.Prizatok:Multumesc pentru acuratete !
                      Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                      Comentariu


                      • #61
                        Re: Raspuns din partea lui Rusu Stefan

                        Ptr.crs2:Nu cere nimeni fete noi,ci doar in stare buna.Orice sportiv e nevoit sa cheltuiasca anumite sume de bani,ptr.deplasare,inscriere in turneu si la 5 ani odata poate sa-si cumpere o pereche de fete.Aici nu-i vorba de bani!Ci de faptul ca odata cu trecera timpului "gumele"isi pierd calitatea initiala ajungand sa lucreze necontrolat.Ptr. adversar e foarte greu sa inteleaga cind un astfel de material transmite o minge taiata si una fara efect ajungind sa se bata singur.
                        Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                        Comentariu


                        • #62
                          Re: Un mesaj adresat organizatorilor din partea lui Rusu Stefan

                          Postat în original de calin
                          Ptr. Rares:Adu-ti aminte te rog,ca la Zalău mi-am cerut scuze anticipat daca din cauza dificultatilor pe care m-i le pune paleta ta,am inceput sa ma enervez.Am pierdut 3-1 ratind semifinalele imi cer inca odata scuze pentru ce am generat atunci.Eu n-am cerut nimic in afara prevederilor legale si nu orgoliul ma indeamna ci dorinta de a juca intr-un turneu curat,in care sa domine fair-playul si sa cistige cel mai bun.
                          Cel mai bun este cel care tine mingea pe masa mai mult. Ca cel ce o tine o face atacand sau aparandu-se, nu conteaza. Vorbesti de fair-play, dar ii faci "turcari" pe aparatori. Tenisul de masa se joaca pe puncte, nu pe impresie artistica. Daca impresia artistica ar fi criteriul primordial, atunci campionul ar trebui sa fie Florescu Eleodor din Deva. Nu stiu de ce vreti sa va impuneti propriul stil de joc tuturor. Fiecare joaca dupa tactica ce i se potriveste mai mult. Nici un material nu iti aduce numai avantaje. Indiferent cu ce joci, acel material are avantaje si dezavantaje.

                          Comentariu


                          • #63
                            Re: Un mesaj adresat organizatorilor din partea lui Rusu Stefan

                            Marele Inter al anilor 60 in frunte cu Helinio Herera, a jucat cel mai urat fotbal al deceniului. Acest lucru nu l-a impiedicat sa castige 4 sau 5 cupe ale campionilor snur !!!. Brazilia joaca intotdeauna minunat, dar nu castiga intotdeauna titlul !!! Se imiedica de aceia care joaca altceva....
                            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                            Comentariu


                            • #64
                              Re: Raspuns din partea lui Rusu Stefan

                              Postat în original de calin
                              Ptr.crs2:Nu cere nimeni fete noi,ci doar in stare buna.Orice sportiv e nevoit sa cheltuiasca anumite sume de bani,ptr.deplasare,inscriere in turneu si la 5 ani odata poate sa-si cumpere o pereche de fete.Aici nu-i vorba de bani!Ci de faptul ca odata cu trecera timpului "gumele"isi pierd calitatea initiala ajungand sa lucreze necontrolat.Ptr. adversar e foarte greu sa inteleaga cind un astfel de material transmite o minge taiata si una fara efect ajungind sa se bata singur.
                              De aceea tenisul de masa este un sport atat de cerebral....Adapteaza-ti intotdeauna jocul la stilul adversarului, daca reusesti, vei castiga. Daca nu, vei ajunge ca sahistul care nu urmareste mutarile adversarului, jucand absolut schematic. Rezultatul este invariabil...mat in trei mutari !!!
                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                              Comentariu


                              • #65
                                Re: Raspuns din partea lui Rusu Stefan

                                Postat în original de calin
                                Ptr. Titi:Multumesc Titi pentru sustinerea moralului ! Dar tocmai pentru faptul ca sintem nevoiti sa cheltuim bani si timp ca sa participam la turnee as vrea ca jocurile sa nu fie obstructionate cu materiale neconforme.Pentru a juca cu astfel de fete care impiedica frumusetea tenisului de masa e suficient sa ma duc in parc sa joc pe masa de beton.......
                                ..nu va obliga nimeni sa cheltuiti, este suficient sa jucati doar cu partenerul de antrenament, meciuri frumoase cu stilul si loviturile previzibile exact cum va doriti..

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X