tt-shop.ro 468x60ttmall.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 33 din 34 PrimulPrimul ... 2331323334 UltimulUltimul
Rezultate 481 la 495 din 502

Subiect: ORADEA: In fiecare JOI-TURNEU PINGPONGMANIA-ora 18:00

  1. #481
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    ...revine si Ale cu un nou loc 1 la Memorialul Dobolyi Aladar de la Tg Secuiesc.turneu international cu premii in bani.....unde si-a aparat cu succes titlul de anul trecut.....Reprezentanta Pingpongmania a castigat categoric turneul la U11 pierzand un singur set....A fost ultimul mare turneu de cadeti si minicadeti din 2018!!!!!In data de 15 decembrie reprezentanta Pingpongmania este convocata la un stagiu de pregatire cu lotuil national al Romaniei la Buzau fiind selectata de ITTF SI ETTU....PINGPONGMANIA este in elita tenisului de masa european si nu numai!!!!!!Vor fi si alte surprize in 2019.......ramaneti conectati la PINGPONGMANIA......tenis de masa pt toti de la Superliga FRTM la Amatur...!!!!!Pingpongmania nu pacaleste tenisul de masa!!!!!!
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 29.11.2018 la 15:36.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  2. #482
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    ...astazi etapa 7 din editia a 7-a......ultimul antrenament inaintea turneului B de sambata....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    4
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4 CUSMIR DAN ORADEA
    1-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    3
    5 BARA SERGIU ORADEA
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    4 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    5 BABO DANIEL ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 POP GHEORGHE MARGHITA
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
    3 OVARI ALEX ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    4 CSUZI ERIK ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5 SCURTU EUGEN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    6

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 IANCAU CATALIN ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    3 POP GHEORGHE MARGHITA
    0-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 OVARI ALEX ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 BARA SERGIU ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SCURTU EUGEN ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    0-3
    1
    2
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-2
    8. Cusmir Dan
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Sime Paul
    --------------- Sferlea Calin 3-0
    4. Sferlea Calin
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Mihuta Radu
    --------------- Bara Sergiu 3-0
    6. Bara Sergiu
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Pop Gheorghe
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 7 din editia 7

    1. Sferlea Alesia - Oradea-12P
    2. Sferlea Marius - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Sferlea Calin - Oradea
    Bara Sergiu - Oradea
    5 -- 8 -6P
    Cusmir Dan - Oradea
    Pop Gheorghe - Marghita
    Sime Paul - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-4P
    Iancau Catalin - Oradea
    Ovari Alex - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    Scurtu Eugen - Oradea
    13 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Csuzi Erik - Oradea
    Babo Daniel - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 06.12.2018 la 22:37.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  3. #483
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    ...viitorul pingpongmania.......pregatiti de etapa...




    ..la doar 6 ani Mario va fi la prima participare la etapa de joi...pe urmele campioanei.........Crestem campioni.....
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 06.12.2018 la 19:40.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  4. #484
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    LA MULTI ANI ROMANIA!!!!!!!!!

    SALA PINGPONGMANIA DIN ORADEA UREAZA TUTUROR COLABORATORILOR,CLIENTILOR, SI FANILOR SARBATORI FERICITE SI TRADITIONALUL LA MULTI ANI!-de pingpong....
    VA ASTEPTAM CU DRAG IN SALA NOASTRA SI IN 2019!

    PINGPONGMANIA 2013-2019!!!!!....6 ANI de divertisment!!!!...Crestem campioni!!!!!!Singura sala din judetul Bihor care a format un campion national in ultimii 40 de ani!!!!!!!!


    ...ne gasiti si pe facebook....

    https://www.facebook.com/Pingpongman...dmin_todo_tour
    https://www.facebook.com/groups/325814458008507/
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  5. #485
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    ...ne vedem maine la ora 18.30 la etapa 8 din editia 7....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 OVARI ALEX ORADEA
    2-3
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    3
    4 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    4
    5 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POP GHEORGHE MARGHITA
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
    3 CSUZI ERIK ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 SCURTU EUGEN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    5 SFERLEA MARIO ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    2
    2 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4
    4 BABO DANIEL ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5 CARTEA ADRIAN ORADEA
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    6

    Calificati in superioare - Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Andras Nicu Ovari Alex Cusmir Raul
    2 Pop Gheorghe Scurtu Eugen Rus Nicolae Csuzi Erik
    3 Sime Paul Mihuta Radu Cartea Adrian Cusmir Dan

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 RUS NICOLAE ORADEA
    2-3
    0-3
    0
    3 CARTEA ADRIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POP GHEORGHE MARGHITA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 OVARI ALEX ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    3 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 CSUZI ERIK ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIHUTA RADU ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 SCURTU EUGEN ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Marius
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    8. Cusmir Dan
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    5. Sime Paul
    --------------- Sime Paul 3-2
    4. Mihuta Radu
    --------------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    3. Andras Nicu
    --------------- Scurtu Eugen 3-2
    6. Scurtu Eugen
    ------------------------------ Scurtu Eugen 3-1
    7. Cartea Adrian
    --------------- Pop Gheorghe 3-2
    2. Pop Gheorghe
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 13.12.2018 la 22:37.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  6. #486
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 8 din editia 7

    1. Sferlea Marius - Oradea-12P
    2. Scurtu Eugen - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Sime Paul - Oradea
    Pop Gheorghe - Marghita
    5 -- 8 -6P
    Cusmir Dan - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    Cartea Adrian - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-4P
    Rus Nicolae - Oradea
    Ovari Alex - Oradea
    Csuzi Erik - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    13 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Babo Daniel - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea

    P.S Toti prietenii ureaza succes Alesiei la cantonamentul cu echipa nationala a Romaniei,organizat de ITTF si FRTM de la Buzau unde vor fi cei mai buni minicadeti din Europa....Multumim si dlui Ghita care vine din Marghita special sa joace cu noi!!!
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 13.12.2018 la 22:45.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  7. #487
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    CLASAMENT GENERAL 13.12.2018-dupa etapa 8 din editia 7

    NR. NUME SI PRENUME LOCALITATEA NR PUNCTE PREZENTE

    1 Sferlea Alesia ORADEA 82 7
    2 Sferlea Marius ORADEA 74 7
    3 Sime Paul ORADEA 56 8
    4 Mihuta Radu ORADEA 50 8
    5 Sferlea Calin ORADEA 46 5
    6 Andras Nicu Oradea 42 7
    7 Sundas Tibi 0radea 28 5
    8 Bara Sergiu Oradea 26 3
    9 Maticas Nelutu Oradea 22 4
    10 TANA MARIUS Oradea 22 3
    11 Zahota Bogdan ORADEA 18 8
    12 Griga Cristian ORADEA 16 2
    13 Iancau Catalin Oradea 16 5
    14 Ovari Alexandru ORADEA 14 4
    15 Scurtu Eugen Oradea 14 2
    16 Marian Andrei Oradea 14 4
    17 Pop Gheorghe Marghita 14 2
    18 Rus Nicolae Oradea 12 2
    19 Cusmir Dan Oradea 12 2
    20 Csuzi Erik Oradea 12 3
    21 Cartea Adrian Oradea 12 2
    22 Farcas Dan Zalau 12 1
    23 Mirzea Sergiu Oradea 10 3
    24 Burda Alex Oradea 8 2
    25 Cusmir Raul Oradea 8 2
    26 Erdei Peter Oradea 8 2
    27 Dolha Antonio Oradea 6 1
    28 VARGA ROBERT Oradea 6 2
    29 Iordache Adrian Oradea 4 2
    30 Ise Calin ORADEA 4 1
    31 Danciu Marinel Oradea 4 1
    32 Popa Ioan Beius 4 1
    33 Pasca Sergiu Beius 4 1
    34 Florea Andrei Beius 4 1
    35 Babo Daniel Oradea 4 2
    36 Sferlea Mario Oradea 2 1

    P.S 349 de jucatori participanti la etapa de joi dupa 7 editii!!!!!!!!!
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  8. #488
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    ..Astazi etapa 9 din editia 7....






    Alesia a participat la stagiul de pregatire ETTU de la Buzau la care au fost prezenti cei mai valorosi minicadeti din Europa printre care si Ann Hursey-China -Tara Galilor...cea care a batut-o cu 4-0 pe Elena Zaharia la top 10 Europa acum 2 luni!!!!!!!,una dintre cele mai valoroase minicadete din lume la ora actuala care se antreneaza in China.!!!!!!!Faptul ca a fost selectionata este deja o performanta uriasa tinand cont ca din Romania au participat doar 4 minicadete-cele mai bine clasate in clasamentul FRTM-doua din 2007,una 2006 si una 2005!!!!!!!!!

    ASADAR Pingpongmania a fost reprezentata din nou la un mare eveniment european,fiind recunoscuta ca sala la care se antreneaza campionana Romaniei 2018 juniori 3!!!!!Crestem campioni!!!!!!Pingpongmania este in elita tenisului de masa european!!!!!!
    https://www.facebook.com/Pingpongman...dmin_todo_tour


    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 MARINAU MARCEL ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    3 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 BABO DANIEL ORADEA
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    5 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    3 OVARI ALEX ORADEA
    0-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    3
    4 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    5 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIHUTA RADU ORADEA
    3-2
    3-0
    3-2
    2-3
    3
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    3
    3 CSUZI ERIK ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    5 POPA TUDOR ORADEA
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    6

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Ovari Alex Sime Paul
    2 Sferlea Calin Marinau Marcel Cusmir Dan
    3 Mihuta Radu Griga Cristian Zahota Bogdan
    4 Popa Tudor Cusmir Raul Andras Nicu

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 OVARI ALEX ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    3 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 MARINAU MARCEL ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    3 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA TUDOR ORADEA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 CUSMIR RAUL ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    3 ANDRAS NICU ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Marius
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    8. Cusmir Dan
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    5. Mihuta Radu
    --------------- Mihuta Radu 3-2
    4. Popa Tudor
    --------------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    3. Griga Cristian
    --------------- Griga Cristian 3-1
    6. Sime Paul
    ------------------------------ Sferlea Calin 3-2
    7. Andras Nicu
    --------------- Sferlea Calin 3-2
    2. Sferlea Calin

    Clasament Open+Amatori-DUPA etapa 9 din editia 7

    1. Sferlea Marius - Oradea-12P
    2. Sferlea Calin - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Mihuta Radu - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    5 -- 8 -6P
    Cusmir Dan - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Popa Tudor - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-4P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Marinau Marcel - Oradea
    Ovari Alex - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    13 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Csuzi Erik - Oradea
    Babo Daniel - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 20.12.2018 la 22:18.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  9. #489
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    ..etapa 10 din editia 7....




    este deja o traditie ca in fiecare an de Craciun sa ne viziteze dl Florin Toma un superjucator si un caracter deosebit....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 MARINAU MARCEL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    4 CUSMIR RAUL ORADEA
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    5 BABO DANIEL ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    3 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 CUSMIR DAN ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    3 OVARI ALEX ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    1-3
    0-3
    2
    4
    4 CSUZI ERIK ORADEA
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 POPA TUDOR ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
    6 PASCA SERGIU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    3

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Toma Florin Sime Paul Pasca Sergiu
    2 Sferlea Alesia Marinau Marcel Ovari Alex
    3 Sferlea Marius Mihuta Radu Cusmir Dan
    4 Popa Tudor Griga Cristian Cusmir Raul

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    3 PASCA SERGIU ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MARINAU MARCEL ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 OVARI ALEX ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA TUDOR ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Toma Florin
    --------------- Toma Florin 3-0
    8. Marinau Marcel
    ------------------------------ Toma Florin 3-1
    5. Popa Tudor
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    4. Sferlea Marius
    --------------------------------------------- Toma Florin 3-1
    3. Griga Cristian
    --------------- Mihuta Radu 3-1
    6. Mihuta Radu
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    7. Pasca Sergiu
    --------------- Sferlea Alesia 3-1
    2. Sferlea Alesia

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 10 din ed 7

    1. Toma Florin - Pitesti-14P
    2. Sferlea Alesia - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Sferlea Marius - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Marinau Marcel - Oradea
    Pasca Sergiu - Oradea
    Popa Tudor - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Sime Paul - Oradea
    Ovari Alex - Oradea
    Cusmir Dan - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    13 -- 1v gr.inf.-4P
    Zahota Bogdan - Oradea
    14 -- 16 0v gr.inf.-2P
    Csuzi Erik - Oradea
    Babo Daniel - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 27.12.2018 la 22:27.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  10. #490
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    LA MULTI ANI!!!!!!


    ...la aceasta ora cele mai valoroase junioare din Bihor se antreneaza de zor .........Suha&Ale.....va ureaza un an nou fericit si va asteapta la tenis de masa de calitate.............Maine prima etapa din anul 2019......etapa 11 din ed 7.....Tenisul de masa bihorean are viitor prin aceste fetite minunate....,,peste putin timp ele vor domina autoritar tenisul de masa din Oradea....Suntem bucurosi ca si Suha doreste sa se antreneze profesionist la noi.....si va avea sustinerea noastra....Pingpongmania creste campioni!!!!!!!

    P.S...Chiar inainte de Revelion s-au mai antrenat puternic.......Sabau Catalin,Savu Cristian-campion eilte Bihor 2018,Ciucioiu Dorin-Elite-Oradea-Timisoara...etc......
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 03.01.2019 la 18:31.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  11. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  12. #491
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-0
    3-2
    3-2
    2-3
    3
    3
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 OVARI ALEX ORADEA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    4
    5 BABO DANIEL ORADEA
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    6 RADULESCU HORATIU ORADEA
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
    3 MARINAU MARCEL ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    4 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    5 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 RADULESCU ALEXANDRA ORADEA
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 BADEA CATALIN DUMBRAVITA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5 PASCA SERGIU ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    6 FARCAS VASILE ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Alesia Marinau Marcel Badea Catalin
    2 Sferlea Marius Sime Paul Farcas Vasile
    3 Sferlea Calin Radulescu Horatiu Cusmir Raul
    4 Griga Cristian Mihuta Radu Ovari Alex

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MARINAU MARCEL ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    3 BADEA CATALIN DUMBRAVITA
    0-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 FARCAS VASILE ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 RADULESCU HORATIU ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    1-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 OVARI ALEX ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Sime Paul
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-1
    5. Mihuta Radu
    --------------- Sferlea Calin 3-0
    4. Sferlea Calin
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Griga Cristian
    --------------- Griga Cristian 3-1
    6. Radulescu Horatiu
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Badea Catalin
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 11 din editia 7

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Sferlea Calin - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Sime Paul - Oradea
    Badea Catalin - Dumbravita
    Mihuta Radu - Oradea
    Radulescu Horatiu - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Marinau Marcel - Oradea
    Ovari Alex - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    Farcas Vasile - Oradea
    13 -- 15 1v gr.inf.-4P
    Babo Daniel - Oradea
    Pasca Sergiu - Oradea
    Radulescu Alexandra - Oradea
    16 -- 18 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Cusmir Dan - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 03.01.2019 la 22:33.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  13. #492
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    Astazi etapa 12 din editia 7....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    6
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    3
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    4
    4 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    5 OVARI ALEX ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    6 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7 POP VLAD ORADEA
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    6
    1
    2 SFERLEA CALIN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    5
    2
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MARINAU MARCEL ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-2
    1-3
    3
    4
    5 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2-3
    2
    6 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    2-3
    2-3
    2-3
    1
    7 FARCAS VASILE ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    3

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SFERLEA CALIN ORADEA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 FARCAS VASILE ORADEA
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4
    4 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 MARINAU MARCEL ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Marinau Marcel
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-1
    5. Sime Paul
    --------------- Griga Cristian 3-1
    4. Griga Cristian
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Sferlea Calin
    --------------- Sferlea Calin 3-2
    6. Mihuta Radu
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Farcas Vasile
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 10.01.2019 la 22:57.

  14. #493
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 12 din ed 7

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Griga Cristian - Oradea
    Sferlea Calin - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Marinau Marcel - Oradea
    Farcas Vasile - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    9 -- 10 2v gr.inf.-6P
    Cusmir Dan - Oradea
    Pop Vlad - Oradea
    11 -- 12 1v gr.inf.-4P
    Ovari Alex - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    13 -- 14 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  15. #494
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    Astazi etapa 13 din editia 7.....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 OVARI ALEX ORADEA
    2-3
    1-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    5 FARCAS VASILE ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    6 MOS SERGIU ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 BADEA CATALIN DUMBRAVITA
    0-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    2
    3 MARINAU MARCEL ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    4 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 POP VLAD ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    6 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    4

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 FARCAS VASILE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    3 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 ILEA DORIN ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 MOS SERGIU ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BADEA CATALIN DUMBRAVITA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Sime Paul
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Badea Catalin
    --------------- Sferlea Calin 3-0
    4. Sferlea Calin
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Mihuta Radu
    --------------- Mihuta Radu 3-0
    6. Griga Cristian
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Andras Nicu
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 17.01.2019 la 22:29.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  16. #495
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298


    Clasament Open+Amatori-etapa 13 din ed 7

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Sferlea Calin - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Sime Paul - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Badea Catalin - Dumbravita
    Griga Cristian - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Rus Nicolae - Oradea
    Farcas Vasile - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    Mos Sergiu - Oradea
    13 -- 14 1v gr.inf.-4P
    Marinau Marcel - Oradea
    Ovari Alex - Oradea
    15 -- 17 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea
    Pop Vlad - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 17.01.2019 la 22:33.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 58
    Ultimul post: 22.11.2015, 14:12
  2. Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 11.05.2015, 17:23
  3. Răspunsuri: 44
    Ultimul post: 12.07.2014, 23:41
  4. Răspunsuri: 152
    Ultimul post: 25.01.2014, 23:07
  5. Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 03.11.2013, 19:43

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •