tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 1 468x60tenismasa.ro 468x60
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 31 din 32 PrimulPrimul ... 2129303132 UltimulUltimul
Rezultate 451 la 465 din 476

Subiect: ORADEA: In fiecare JOI-TURNEU PINGPONGMANIA-ora 18:00

  1. #451
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 SZENTPETERI MARC ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    4 COTUT DENIS ORADEA
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    5 ANDRAS NICU ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 ISE CALIN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    3
    4 DOLHA ANTONIO ORADEA
    2-3
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    4
    5 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    3 LIT COSMIN ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 SUNDAS TIBI ORADEA
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 BODEA NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GHILE IOAN ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 TANA MARIUS ORADEA
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    3 DOLHA MIRCEA ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    4 MATICAS NELUTU ORADEA
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 BODEA ARON ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6

    ...un bun venit printre pingpongmaniaci lui Marius Tana.......

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Alesia Maticas Nelutu Ise Calin Lit Cosmin
    2 Sferlea Marius Szentpeteri Nicolae Sime Paul Dolha Mircea
    3 Sferlea Calin Griga Cristian Tana Marius Szentpeteri Marc
    4 Ghile Ioan Sundas Tibi Andras Nicu Dolha Antonio

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 MATICAS NELUTU ORADEA
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 ISE CALIN ORADEA
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4 LIT COSMIN ORADEA
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    3 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 DOLHA MIRCEA ORADEA
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 TANA MARIUS ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 SZENTPETERI MARC ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHILE IOAN ORADEA
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 SUNDAS TIBI ORADEA
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4 DOLHA ANTONIO ORADEA
    1-3
    2-3
    2-3
    0

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-2
    8. Sundas Tibi
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Sime Paul
    --------------- Sferlea Calin 3-0
    4. Sferlea Calin
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Ghile Ioan
    --------------- Ghile Ioan 3-1
    6. Maticas Nelutu
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Griga Cristian
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 17 din editia 6

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Sferlea Calin - Oradea
    Ghile Ioan - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Sundas Tibi - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    Maticas Nelutu - Oradea
    9 -- 12 1v gr.sup.-6P
    Tana Marius - Oradea
    Lit Cosmin - Oradea
    Dolha Mircea - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.-4P
    Szentpeteri Nicolae - Oradea
    Szentpeteri Marc - Oradea
    Ise Calin - Oradea
    Dolha Antonio - Oradea
    17 -- 20 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Cotut Denis - Oradea
    Bodea Nicolae - Oradea
    Bodea Aron - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 30.08.2018 la 23:12.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  2. #452
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    Astazi etapa 18 din editia a 6-a.....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
    2 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    4
    4 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5 MATICAS NELUTU ORADEA
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    6 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 GHILE IOAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    2
    3 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    4 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 ISE CALIN ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    6 COTUT DENIS ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 SFERLEA CALIN ORADEA
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 IANCAU CATALIN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    4 SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
    5 LIT COSMIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 SUNDAS TIBI ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    [/table]


    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    4
















    [/table]
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 GHILE IOAN ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-2
    8. Griga Cristian
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
    5. Ghile Ioan
    --------------- Sabadas Dinu 3-0
    4. Sabadas Dinu
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Sferlea Calin
    --------------- Sferlea Calin 3-2
    6. Mihuta Radu
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Pop Gabriel
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 18 din editia a 6-a

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Sabadas Dinu - Oradea
    Sferlea Calin - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Griga Cristian - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Ghile Ioan - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Rus Nicolae - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    Iancau Catalin - Oradea
    Szentpeteri Nicolae - Oradea
    13 -- 15 1v gr.inf.-4P
    Ise Calin - Oradea
    Maticas Nelutu - Oradea
    Sundas Tibi - Oradea
    16 -- 18 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Lit Cosmin - Oradea
    Cotut Denis - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 07.09.2018 la 18:43.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  3. #453
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    CLASAMENT GENERAL 06.09.2018-dupa etapa 18 din editia a 6-a

    NR. NUME SI PRENUME LOCALITATEA NR PUNCTE PREZENTE

    1 Sferlea Alesia ORADEA 196 14
    2 Sferlea Marius ORADEA 186 14
    3 Griga Cristian ORADEA 150 17
    4 Sferlea Calin ORADEA 126 11
    5 Sime Paul ORADEA 122 16
    6 Mihuta Radu ORADEA 116 15
    7 Szentpeteri Nicolae ORADEA 112 15
    8 Dolha Mircea Oradea 106 12
    9 LIT COSMIN ORADEA 90 15
    10 Sundas Tibi 0radea 78 10
    11 Maticas Nelutu Oradea 76 11
    12 SZENTPETERI MARC ORADEA 62 16
    13 Iancau Catalin Oradea 60 12
    14 Ghile Ioan ORADEA 56 6
    15 Ise Calin ORADEA 42 8
    16 Zahota Bogdan ORADEA 42 18
    17 Dolha Antonio Oradea 42 7
    18 BARABANCEA LILI IASI 38 5
    19 Pop Gheorghe MARGHITA 30 4
    20 Marian Andrei Oradea 26 5
    21 Seica Gheorghe Oradea 24 4
    22 Molnar Zoltan BORS 20 4
    23 Andras Nicu Oradea 14 3
    24 Nistor Dorel Bistrita 14 1
    25 Nagy Iosif Arad 14 1
    26 Cotut Denis Oradea 14 7
    27 Marinau Marcel Oradea 12 2
    28 NEGRUT VIOREL MARGHITA 12 4
    29 Szentpeteri Stefan Oradea 10 3
    30 Feth Adam Oradea 10 4
    31 Tucra Bogdan Oradea 10 2
    32 Sabadas Dinu Oradea 10 1
    33 Darie Gabriel Comanesti 8 1
    34 Badea Catalin Dumbravita 8 1
    35 Iacob Gabriel Iasi 8 1
    36 Albu Marian Oradea 8 2
    37 KOVACS TIBERIU ORADEA 8 2
    38 Fanea Lucian Germania 8 1
    39 Pop Gabriel Oradea 8 1
    40 Zbarcea Florin Oradea 6 2
    41 TANA MARIUS Oradea 6 1
    42 Vidu Sorin Bors 6 2
    43 LAJOS ALEXANDRU BORS 6 1
    44 Ovari Alexandru Oradea 6 2
    45 Cigher Sorin Oradea 6 1
    46 Pop Sorin Oradea 6 1
    47 Dem Ciprian Oradea 6 1
    48 Dume Sorin Oradea 6 2
    49 Rus Nicolae Oradea 6 1
    50 VARGA ROBERT Oradea 6 2
    51 Fischer Peter Budapesta 4 1
    52 Danciu Marinel Oradea 4 1
    53 JUNC DOREL Oradea 4 1
    54 Iordache Adrian Oradea 4 2
    55 Mirzea Sergiu Oradea 2 1
    56 Varga Robert Oradea 2 1
    57 Erdei Peter Oradea 2 1
    58 Popa Petru Oradea 2 1
    59 Bako Adrian Oradea 2 1
    60 Bodea Nicolae Oradea 2 1
    61 Bodea Aron Oradea 2 1


    P.S 333 jucatori participanti in TOTAL.
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 08.09.2018 la 18:43.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  4. #454
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    Astazi etapa 19 din editia 6.....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    4
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    3
    4 SZENTPETERI MARC ORADEA
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    5 SUNDAS TIBI ORADEA
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    6 BURDA ALEX ORADEA
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 GHILE IOAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    4 LIT COSMIN ORADEA
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 CIRTEA ADRIAN ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    6 ARANY IANCSI ORADEA
    2-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 TANA MARIUS ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    1-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    3
    4 ISE CALIN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLNAR NARCIS MARGHITA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 MATICAS NELUTU ORADEA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 COPIL GIANI ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    6


    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Alesia Pop Gabriel Lit Cosmin Tana Marius
    2 Sferlea Marius Sundas Tibi Mihuta Radu Copil Giani
    3 Sabadas Dinu Ghile Ioan Maticas Nelutu Rus Nicolae
    4 Molnar Narcis Griga Cristian Sime Paul Arany Iancsi


    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 LIT COSMIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 SUNDAS TIBI ORADEA
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    4 COPIL GIANI ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 GHILE IOAN ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3 MATICAS NELUTU ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLNAR NARCIS MARGHITA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 ARANY IANCSI ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Griga Cristian
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Sundas Tibi
    --------------- Sabadas Dinu 3-1
    4. Sabadas Dinu
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Molnar Narcis
    --------------- Molnar Narcis 3-2
    6. Maticas Nelutu
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Pop Gabriel
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 13.09.2018 la 23:13.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  5. #455
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    Clasament Open+Amatori-dups etapa 19 din editia a 6-a

    1. Sferlea Alesia - Oradea-16P
    2. Sferlea Marius - Oradea-14P
    3 -- 4 -12P
    Sabadas Dinu - Oradea
    Molnar Narcis - Marghita
    5 -- 8 -10P
    Griga Cristian - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Sundas Tibi - Oradea
    Maticas Nelutu - Oradea
    9 -- 11 1v gr.sup.-8P
    Ghile Ioan - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    12 -- 16 0v gr.sup.-6P
    Rus Nicolae - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Lit Cosmin - Oradea
    Copil Giani - Oradea
    Arany Iancsi - Oradea
    17 -- 18 1v gr.inf.-4P
    Szentpeteri Marc - Oradea
    Cirtea Adrian - Oradea
    19 -- 22 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Szentpeteri Nicolae - Oradea
    Ise Calin - Oradea
    Burda Alex - Oradea
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  6. #456
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    La aceasta etapa s-a jucat si finala mica Molnar Narcis-Sabadas Dinu:3-2.Multumim din nou atat celor care au avut curajul sa intre la etapa de astazi cat si celor care nu au jucat astazi dar sunt hotarati sa joace la etapele viitoare

  7. #457
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    Reprezentanta Pingpongmania si a judetului Bihor aduce o nou medalie .LOCUL 2..la Medias un turneu din calendarul FRTM...Cupa Romgaz 2018,un loc 2 dupa 12 victorii si o singura infrangere in finala impotriva unei jucatoare nascute in 2006,mai mare cu un an si care joaca cu sandwich........si pe care o bate non stop.........dar felicitari castigatorilor.....

    Cupa Romgaz 15-16.09.2018
    Clasament:
    Junioare III
    1 Ioniță Alexandra -CSM Slatina-antrenor Arnautu
    2 Sferlea Alesia -CSM Zalau-Pingpongmania-Campioana Romaniei 2018 jun III
    3-4 Hila Beatrice -CSM Medias-antrenor Dan Daniel-Vice campioana Romaniei 2018 jun III
    3-4 Jifcu Andreea-CSS Slatina




    P.S Aceste rezultate se datoreaza in mare parte ETAPEI DE JOI .....unde se poate antrena profi...!!!!
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 21.09.2018 la 18:50.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  8. #458
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    Astazi etapa 20 din ed 6...

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 TANA MARIUS ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    3 ISE CALIN ORADEA
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    3
    4 SUNDAS TIBI ORADEA
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 COTUT DENIS ORADEA
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 RUS NICOLAE ORADEA
    2-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    4
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4 LIT COSMIN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
    5 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 GHILE IOAN ORADEA
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    4 SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 BODEA ARON ORADEA
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Alesia Lit Cosmin Sime Paul
    2 Sferlea Marius Mihuta Radu Szentpeteri Nicolae
    3 Sabadas Dinu Sundas Tibi Rus Nicolae
    4 Ghile Ioan Griga Cristian Tana Marius


    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 LIT COSMIN ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    3 SIME PAUL ORADEA
    1-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 ISE CALIN ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    3 SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SUNDAS TIBI ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHILE IOAN ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 TANA MARIUS ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Szentpeteri Nicolae
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Griga Cristian
    --------------- Sabadas Dinu 3-0
    4. Sabadas Dinu
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Ghile Ioan
    --------------- Ghile Ioan 3-2
    6. Sime Paul
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Sundas Tibi
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-Dupa etapa 20 din ed 6

    1. Sferlea Alesia - Oradea-12P
    2. Sferlea Marius - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Sabadas Dinu - Oradea
    Ghile Ioan - Oradea
    5 -- 8 -6P
    Szentpeteri Nicolae - Oradea
    Sundas Tibi - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-4P
    Rus Nicolae - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Ise Calin - Oradea
    Lit Cosmin - Oradea
    13 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Cotut Denis - Oradea
    Bodea Aron - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 21.09.2018 la 19:14.

  9. Îmi place Gheorghe Seica, gabi.pop le-a plăcut acest mesaj
  10. #459
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    Astazi etapa 21 din editia 6..

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    6
    1
    2 GHILE IOAN ORADEA
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    2
    3 IANCAU CATALIN ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    4 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    3
    5 SZENTPETERI MARC ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6 COTUT DENIS ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    7 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 POP GABRIEL ORADEA
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 SZENTPETERI STEFAN ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    5 DOLHA MIRCEA ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    3
    6 SUNDAS TIBI ORADEA
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TANA MARIUS ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    4
    4 SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    3
    5 MATICAS NELUTU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    2
    6 DOLHA ANTONIO ORADEA
    0-3
    3-0
    0-3
    1-3
    1-3
    1

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Alesia Dolha Mircea Szentpeteri Nicolae
    2 Sferlea Marius Mihuta Radu Griga Cristian
    3 Sabadas Dinu Ghile Ioan Szentpeteri Stefan
    4 Maticas Nelutu Pop Gabriel Sime Paul

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 DOLHA MIRCEA ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    3 SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
    1-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 GHILE IOAN ORADEA
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 SZENTPETERI STEFAN ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MATICAS NELUTU ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 POP GABRIEL ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Pop Gabriel
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Mihuta Radu
    --------------- Sabadas Dinu 3-0
    4. Sabadas Dinu
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Maticas Nelutu
    --------------- Ghile Ioan 3-1
    6. Ghile Ioan
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Szentpeteri Nicolae
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 21 din ed 6

    1. Sferlea Alesia - Oradea-16P
    2. Sferlea Marius - Oradea-14P
    3 -- 4 -12P
    Sabadas Dinu - Oradea
    Ghile Ioan - Oradea
    5 -- 8 -10P
    Pop Gabriel - Oradea
    Szentpeteri Nicolae - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    Maticas Nelutu - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-8P
    Sime Paul - Oradea
    Szentpeteri Stefan - Oradea
    Dolha Mircea - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    13 -- 14 2v gr.inf.-6P
    Iancau Catalin - Oradea
    Sundas Tibi - Oradea
    15 -- 16 1v gr.inf.-4P
    Dolha Antonio - Oradea
    Cotut Denis - Oradea
    17 -- 19 0v gr.inf.-2P
    Tana Marius - Oradea
    Zahota Bogdan - Oradea
    Szentpeteri Marc - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 27.09.2018 la 23:35.

  11. #460
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    CLASAMENT GENERAL -dupa etapa 21 din editia 6

    NR. NUME SI PRENUME LOCALITATEA NR PUNCTE PREZENTE

    1 Sferlea Alesia ORADEA 240 17
    2 Sferlea Marius ORADEA 224 17
    3 Griga Cristian ORADEA 174 20
    4 Sime Paul ORADEA 144 19
    5 Mihuta Radu ORADEA 134 17
    6 Szentpeteri Nicolae ORADEA 130 18
    7 Sferlea Calin ORADEA 126 11
    8 Dolha Mircea Oradea 114 13
    9 LIT COSMIN ORADEA 100 17
    10 Sundas Tibi 0radea 100 13
    11 Maticas Nelutu Oradea 96 13
    12 Ghile Ioan ORADEA 84 9
    13 SZENTPETERI MARC ORADEA 68 18
    14 Iancau Catalin Oradea 66 13
    15 Ise Calin ORADEA 48 10
    16 Zahota Bogdan ORADEA 48 21
    17 Dolha Antonio Oradea 46 8
    18 Sabadas Dinu Oradea 42 4
    19 BARABANCEA LILI IASI 38 5
    20 Pop Gheorghe MARGHITA 30 4
    21 Pop Gabriel Oradea 28 3
    22 Marian Andrei Oradea 26 5
    23 Seica Gheorghe Oradea 24 4
    24 Cotut Denis Oradea 20 9
    25 Molnar Zoltan BORS 20 4
    26 Szentpeteri Stefan Oradea 18 4
    27 TANA MARIUS Oradea 18 4
    28 Rus Nicolae Oradea 16 3
    29 Andras Nicu Oradea 14 3
    30 Nistor Dorel Bistrita 14 1
    31 Nagy Iosif Arad 14 1
    32 Molnar Narcis Marghita 12 1
    33 Marinau Marcel Oradea 12 2
    34 NEGRUT VIOREL MARGHITA 12 4
    35 Feth Adam Oradea 10 4
    36 Tucra Bogdan Oradea 10 2
    37 Darie Gabriel Comanesti 8 1
    38 Badea Catalin Dumbravita 8 1
    39 Iacob Gabriel Iasi 8 1
    40 Albu Marian Oradea 8 2
    41 KOVACS TIBERIU ORADEA 8 2
    42 Fanea Lucian Germania 8 1
    43 Copil Giani Oradea 6 1
    44 Zbarcea Florin Oradea 6 2
    45 Arany Iancsi Oradea 6 1
    46 Vidu Sorin Bors 6 2
    47 LAJOS ALEXANDRU BORS 6 1
    48 Ovari Alexandru Oradea 6 2
    49 Cigher Sorin Oradea 6 1
    50 Pop Sorin Oradea 6 1
    51 Dem Ciprian Oradea 6 1
    52 Dume Sorin Oradea 6 2
    53 VARGA ROBERT Oradea 6 2
    54 Bodea Aron Oradea 4 2
    55 Cartea Adrian Oradea 4 1
    56 Fischer Peter Budapesta 4 1
    57 Danciu Marinel Oradea 4 1
    58 JUNC DOREL Oradea 4 1
    59 Iordache Adrian Oradea 4 2
    60 Mirzea Sergiu Oradea 2 1
    61 Varga Robert Oradea 2 1
    62 Erdei Peter Oradea 2 1
    63 Popa Petru Oradea 2 1
    64 Bako Adrian Oradea 2 1
    65 Bodea Nicolae Oradea 2 1
    66 Burda Alex Oradea 2 1

    P.S .Total nr participanti 337
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  12. #461
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    ...Etapa 22 din editia 6....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    6
    1
    2 POP GABRIEL ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    2
    3 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    4
    5 OVARI ALEXANDRU ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    3-2
    2
    6 SUNDAS TIBI ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    3
    7 DOLHA ANTONIO ORADEA
    2-3
    0-3
    3-1
    1-3
    2-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    6
    1
    2 TANA MARIUS ORADEA
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    4
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-2
    3-1
    3-2
    1-3
    0-3
    3
    4 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5 DOLHA MIRCEA ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    6 MATICAS NELUTU ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    7 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    3

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Maticas Nelutu Griga Cristian Mihuta Radu
    2 Sabadas Dinu Pop Gabriel Sundas Tibi Tana Marius

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 MATICAS NELUTU ORADEA
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    2
    3 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 POP GABRIEL ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 SUNDAS TIBI ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    3
    4 TANA MARIUS ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Marius
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    8. Tana Marius
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    5. Mihuta Radu
    --------------- Sabadas Dinu 3-0
    4. Sabadas Dinu
    --------------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    3. Maticas Nelutu
    --------------- Maticas Nelutu 3-2
    6. Sundas Tibi
    ------------------------------ Pop Gabriel 3-1
    7. Griga Cristian
    --------------- Pop Gabriel 3-0
    2. Pop Gabriel

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 22 din ed 6

    1. Sferlea Marius - Oradea-16P
    2. Pop Gabriel - Oradea-14P
    3 -- 4 -12P
    Sabadas Dinu - Oradea
    Maticas Nelutu - Oradea
    5 -- 8 -10P
    Tana Marius - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    Sundas Tibi - Oradea
    9 -- 3v gr.inf.-8P
    Sime Paul - Oradea
    10 -- 2v gr.inf.-6P
    Ovari Alexandru - Oradea
    11 -- 12 1v gr.inf.-4P
    Dolha Mircea - Oradea
    Dolha Antonio - Oradea
    13 -- 14 0v gr.inf.-2P
    Iancau Catalin - Oradea
    Zahota Bogdan - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 05.10.2018 la 19:34.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  13. #462
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    Astazi penultima etapa din editia a 6-a...etapa 23....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    6
    1
    2 SFERLEA CALIN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    2
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    3
    5 MATICAS NELUTU ORADEA
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    0-3
    2
    6 DOLHA ANTONIO ORADEA
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    7 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    6
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    3 TANA MARIUS ORADEA
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    4
    4 ISE CALIN ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    5 SUNDAS TIBI ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    3
    7 MILIAN MARIUS BEIUS
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0


    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    4 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 SFERLEA CALIN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 TANA MARIUS ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Tana Marius
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Griga Cristian
    --------------- Sferlea Calin 3-0
    4. Sferlea Calin
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Sabadas Dinu
    --------------- Sabadas Dinu 3-0
    6. Mihuta Radu
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Andras Nicu
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 23 din editia 6

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Sferlea Calin - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Tana Marius - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    9 -- 10 2v gr.inf.-6P
    Ise Calin - Oradea
    Maticas Nelutu - Oradea
    11 -- 12 1v gr.inf.-4P
    Sundas Tibi - Oradea
    Dolha Antonio - Oradea
    13 -- 14 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Milian Marius - Beius
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 11.10.2018 la 23:23.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  14. #463
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    ...o noua performanta superba a reprezentantei Pingpongmania....castigarea Cupei Romaniei 2018 .......Cupa va fi expusa la Sala Pingpongmania.......Singura jucatoare care aduce prestigiu judetului Bihor la tenis de masa se antreneaza la ...PINGPONGMANIA ORADEA..........Am fi bucurosi ca si alti jucatori sa reprezinte Bihorul in FRTM adica in elita tenisului de masa romanesc.........

    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  15. Îmi place Adrian Veres le-a plăcut acest mesaj
  16. #464
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  17. Îmi place Adrian Veres le-a plăcut acest mesaj
  18. #465
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.174
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3165
    ..astazi etapa 24 ultima din editia a 6-a...........saptamana viitoare începem o noua editie........

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
    2 IANCAU CATALIN ORADEA
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    3
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 DOLHA ANTONIO ORADEA
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    2
    4 SUNDAS TIBI ORADEA
    2-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    5 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    1-3
    4
    1
    2 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 DOLHA MIRCEA ORADEA
    2-3
    3-2
    2-3
    1-3
    3-2
    2
    4
    4 MATICAS NELUTU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    3
    5 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    6 MILIAN MARIUS BEIUS
    3-1
    3-1
    2-3
    0-3
    0-3
    2

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 MATICAS NELUTU ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    3 DOLHA MIRCEA ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 DOLHA ANTONIO ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-1
    8. Dolha Mircea
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Griga Cristian
    --------------- Sferlea Calin 3-1
    4. Sferlea Calin
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Mihuta Radu
    --------------- Mihuta Radu 3-0
    6. Sime Paul
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Andras Nicu
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 24 din editia a 6-a

    1. Sferlea Alesia - Oradea-16P
    2. Sferlea Marius - Oradea-14P
    3 -- 4 -12P
    Sferlea Calin - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    5 -- 8 -10P
    Dolha Mircea - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-8P
    Iancau Catalin - Oradea
    Maticas Nelutu - Oradea
    Marian Andrei - Oradea
    Dolha Antonio - Oradea
    13 -- 2v gr.inf.-6P
    Milian Marius - Beius
    14 -- 1v gr.inf.-4P
    Sundas Tibi - Oradea
    15 -- 16 0v gr.inf.-2P
    Rus Nicolae - Oradea
    Zahota Bogdan - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 19.10.2018 la 19:59.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 52
    Ultimul post: 11.04.2016, 13:43
  2. Răspunsuri: 58
    Ultimul post: 22.11.2015, 14:12
  3. Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 11.05.2015, 17:23
  4. Răspunsuri: 67
    Ultimul post: 05.05.2014, 16:45
  5. Răspunsuri: 152
    Ultimul post: 25.01.2014, 23:07

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •