ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60
Pagina 32 din 35 PrimulPrimul ... 223031323334 ... UltimulUltimul
Rezultate 466 la 480 din 516

Subiect: ORADEA: În fiecare Joi - Turneu PingPongMania (ora 18:00)

  1. #466
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    Multumim tuturor-din nou foarte multi...ne apropiem cu pasi repezi de 400 de participanti!!!!!!.........celor care au participat la campionatul Pingpongmania....care se desfasoara fara nicio intrerupere in fiecare joi de 6 editii........Acest campionat de joi a format o Campioana nationala FRTM cu care judetul Bihor se mandreste fiind singura jucatoare de top din Bihor care aduce rezultate extraordinare fiind al doilea an consecutiv nr 1 in clasamentul FRTM la juniori III...........Multumim si sponsorilor care ne ajuta sa mergem inainte oferind bucurii si tenis de masa de calitate celor care ne viziteaza.Castigatorii editiei a 6-a vor fi premiati cu premii surpriza pe langa altele de Statia ITP R&M din Oradea....Premierea va avea loc in data de 01.11.2018 când managerul firmei va fi alaturi de fanii Pingpongmania...........Si editia a 7-a va avea un sponsor.....Multumim !!!!!!!

    P.S revenim cu clasamentul general din editia a 6-a
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 18.10.2018 la 22:16.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  2. #467
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    Diplomele sunt elaborate si gandite de dl Cristi Griga caruia ii multumim pt ca este alaturi de noi. Si premierea pt editia 6 este coordonata tot de dl Cristi.

  3. #468
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    CLASAMENT GENERAL -Final editia a 6-a

    NR. NUME SI PRENUME LOCALITATEA NR PUNCTE PREZENTE

    1 Sferlea Alesia ORADEA 270 19
    2 Sferlea Marius ORADEA 266 20
    3 Griga Cristian ORADEA 202 23
    4 Mihuta Radu ORADEA 164 20

    5 Sime Paul ORADEA 162 21
    6 Sferlea Calin ORADEA 148 13
    7 Szentpeteri Nicolae ORADEA 130 18
    8 Dolha Mircea Oradea 128 15
    9 Maticas Nelutu Oradea 122 16
    10 Sundas Tibi 0radea 118 16
    11 LIT COSMIN ORADEA 100 17
    12 Ghile Ioan ORADEA 84 9
    13 Iancau Catalin Oradea 76 15
    14 SZENTPETERI MARC ORADEA 68 18
    15 Sabadas Dinu Oradea 64 6
    16 Dolha Antonio Oradea 62 11
    17 Ise Calin ORADEA 54 11
    18 Zahota Bogdan ORADEA 54 24
    19 Pop Gabriel Oradea 42 4
    20 BARABANCEA LILI IASI 38 5
    21 TANA MARIUS Oradea 36 6
    22 Marian Andrei Oradea 34 6
    23 Andras Nicu Oradea 32 5
    24 Pop Gheorghe MARGHITA 30 4
    25 Seica Gheorghe Oradea 24 4
    26 Cotut Denis Oradea 20 9
    27 Molnar Zoltan BORS 20 4
    28 Szentpeteri Stefan Oradea 18 4
    29 Rus Nicolae Oradea 18 4
    30 Nistor Dorel Bistrita 14 1
    31 Nagy Iosif Arad 14 1
    32 Ovari Alexandru Oradea 12 3
    33 Molnar Narcis Marghita 12 1
    34 Marinau Marcel Oradea 12 2
    35 NEGRUT VIOREL MARGHITA 12 4
    36 Feth Adam Oradea 10 4
    37 Tucra Bogdan Oradea 10 2
    38 Milian Marius Beius 8 2
    39 Darie Gabriel Comanesti 8 1
    40 Badea Catalin Dumbravita 8 1
    41 Iacob Gabriel Iasi 8 1
    42 Albu Marian Oradea 8 2
    43 KOVACS TIBERIU ORADEA 8 2
    44 Fanea Lucian Germania 8 1
    45 Copil Giani Oradea 6 1
    46 Zbarcea Florin Oradea 6 2
    47 Arany Iancsi Oradea 6 1
    48 Vidu Sorin Bors 6 2
    49 LAJOS ALEXANDRU BORS 6 1
    50 Cigher Sorin Oradea 6 1
    51 Pop Sorin Oradea 6 1
    52 Dem Ciprian Oradea 6 1
    53 Dume Sorin Oradea 6 2
    54 VARGA ROBERT Oradea 6 2
    55 Bodea Aron Oradea 4 2
    56 Cartea Adrian Oradea 4 1
    57 Fischer Peter Budapesta 4 1
    58 Danciu Marinel Oradea 4 1
    59 JUNC DOREL Oradea 4 1
    60 Iordache Adrian Oradea 4 2
    61 Mirzea Sergiu Oradea 2 1
    62 Varga Robert Oradea 2 1
    63 Erdei Peter Oradea 2 1
    64 Popa Petru Oradea 2 1
    65 Bako Adrian Oradea 2 1
    66 Bodea Nicolae Oradea 2 1
    67 Burda Alex Oradea 2 1

    P.S 339 PARTICIPANTI IN 6 EDITII...!!!!!!!!!!
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  4. #469
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    ...etapa 1 din editia a 7-a.....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 VARGA ROBERT ORADEA
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    3 ERDEI PETER ORADEA
    1-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    4
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    1-3
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    3
    5 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    3 MATICAS NELUTU ORADEA
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 IORDACHE ADRIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    3
    5 BURDA ALEX ORADEA
    2-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    3
    2 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 SUNDAS TIBI ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 MARIAN ANDREI ORADEA
    3-2
    2-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    5 MIRZEA SERGIU ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Alesia Iordache Adrian Sime Paul
    2 Sferlea Marius Andras Nicu Marian Andrei
    3 Sundas Tibi Griga Cristian Burda Alex
    4 Iancau Catalin Maticas Nelutu Erdei Peter

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 IORDACHE ADRIAN ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SUNDAS TIBI ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 BURDA ALEX ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANCAU CATALIN ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    2 MATICAS NELUTU ORADEA
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 ERDEI PETER ORADEA
    3-2
    2-3
    1
    2
    4
    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Sundas Tibi
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Andras Nicu
    --------------- Andras Nicu 3-2
    4. Maticas Nelutu
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Griga Cristian
    --------------- Griga Cristian 3-0
    6. Sime Paul
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Erdei Peter
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 1 din editia a 7-a

    1. Sferlea Alesia - Oradea-12P
    2. Sferlea Marius - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Andras Nicu - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    5 -- 8 -6P
    Sundas Tibi - Oradea
    Erdei Peter - Oradea
    Maticas Nelutu - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-4P
    Iancau Catalin - Oradea
    Marian Andrei - Oradea
    Iordache Adrian - Oradea
    Burda Alex - Oradea
    13 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Varga Robert - Oradea
    Mirzea Sergiu - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 25.10.2018 la 21:32.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  5. #470
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    ...etapa 2 din editia a 7-a........

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    6
    1
    2 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    0-3
    3
    4
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    1-3
    4
    3
    4 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 ISE CALIN ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    6 DOLHA ANTONIO ORADEA
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    7 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 SFERLEA CALIN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    2
    3 TANA MARIUS ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Alesia Sferlea Calin Mihuta Radu Rus Nicolae
    2 Sferlea Marius Griga Cristian Sime Paul Tana Marius


    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SFERLEA CALIN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    3 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    3
    4 TANA MARIUS ORADEA
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    2


    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-2
    8. Griga Cristian
    ------------------------------ Sferlea Calin 3-2
    5. Sime Paul
    --------------- Sferlea Calin 3-2
    4. Sferlea Calin
    --------------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    3. Tana Marius
    --------------- Tana Marius 3-0
    6. Mihuta Radu
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Rus Nicolae
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 2 din editia a 7-a

    1. Sferlea Marius - Oradea-14P
    2. Sferlea Calin - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Tana Marius - Oradea
    Sferlea Alesia - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Rus Nicolae - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    Griga Cristian - Oradea
    9 -- 2v gr.inf.-6P
    Dolha Antonio - Oradea
    10 -- 11 1v gr.inf.-4P
    Ise Calin - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    12 -- 13 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Marian Andrei - Oradea
    P.S...astazi s-au accidentat multi jucatori pe parcurs.........fiind si premierea.....
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 01.11.2018 la 22:19.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  6. #471
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    ....Premierea ....pt editia a 6-a.......




    P.S Multumim prietenului nostru Radu -pt premii,managerul celei mai profesioniste statii ITP din Oradea...si dlui Cristi pt diplome si organizare.....
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 01.11.2018 la 19:31.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  7. #472
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    ........
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  8. #473
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    ...premiantii editiei a 6-a......


    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  9. #474
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    ...astazi etapa 3 din editia a 7-a....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 TANA MARIUS ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    3
    3 IANCAU CATALIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MATICAS NELUTU ORADEA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    4
    5 SUNDAS TIBI ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    6 ANDRAS NICU ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    5 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    4
    6 BURDA ALEX ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1


    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    3
    4 MATICAS NELUTU ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 TANA MARIUS ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 MARIAN ANDREI ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Marian Andrei
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Sime Paul
    --------------- Sime Paul 3-2
    4. Andras Nicu
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Mihuta Radu
    --------------- Mihuta Radu 3-2
    6. Tana Marius
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Maticas Nelutu
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius


    Clasament Open+Amatori-dupa et 3 din ed 7

    1. Sferlea Alesia - Oradea-12P
    2. Sferlea Marius - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Sime Paul - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    5 -- 8 -6P
    Marian Andrei - Oradea
    Maticas Nelutu - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    9 -- 10 1v gr.inf.-4P
    Sundas Tibi - Oradea
    Burda Alex - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.-2P
    Iancau Catalin - Oradea
    Zahota Bogdan - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 08.11.2018 la 21:25.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  10. #475
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    CLASAMENT GENERAL-dupa etapa 3 din editia a 7-a

    NR. NUME SI PRENUME LOCALITATEA NR PUNCTE PREZENTE

    1 Sferlea Alesia ORADEA 34 3
    2 Sferlea Marius ORADEA 34 3
    3 Sime Paul ORADEA 22 3
    4 Andras Nicu Oradea 18 3
    5 Griga Cristian ORADEA 16 2
    6 Mihuta Radu ORADEA 16 2
    7 TANA MARIUS Oradea 16 2
    8 Sferlea Calin ORADEA 12 1
    9 Maticas Nelutu Oradea 12 2
    10 Marian Andrei Oradea 12 3
    11 Sundas Tibi 0radea 10 2
    12 Rus Nicolae Oradea 8 1
    13 Burda Alex Oradea 8 2
    14 Iancau Catalin Oradea 6 2
    15 Zahota Bogdan ORADEA 6 3
    16 Dolha Antonio Oradea 6 1
    17 Erdei Peter Oradea 6 1
    18 VARGA ROBERT Oradea 6 2
    19 Iordache Adrian Oradea 4 2
    20 Ise Calin ORADEA 4 1
    21 Mirzea Sergiu Oradea 2 1

    P.S 339 participanti-TOTAL
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 10.11.2018 la 14:10.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  11. #476
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    Astazi etapa 4 din editia 7...

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 ERDEI PETER ORADEA
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4 DANCIU MARINEL ORADEA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    5 POPA IOAN BEIUS
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 MATICAS NELUTU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    3
    5 PASCA SERGIU BEIUS
    2-3
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    3 SUNDAS TIBI ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 MIRZE SERGIU ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    5 FLOREA ANDREI BEIUS
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    3
    6

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Alesia Andras Nicu Florea Andrei
    2 Sferlea Marius Danciu Marinel Sime Paul
    3 Sferlea Calin Mihuta Radu Pasca Sergiu
    4 Sundas Tibi Maticas Nelutu Popa Ioan

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 FLOREA ANDREI BEIUS
    1-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 DANCIU MARINEL ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    3 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 PASCA SERGIU BEIUS
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SUNDAS TIBI ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    2 MATICAS NELUTU ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 POPA IOAN BEIUS
    1-3
    2-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Sime Paul
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Sundas Tibi
    --------------- Sferlea Calin 3-2
    4. Sferlea Calin
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Maticas Nelutu
    --------------- Mihuta Radu 3-2
    6. Mihuta Radu
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Andras Nicu
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 4 din ed 7

    1. Sferlea Alesia - Oradea-12P
    2. Sferlea Marius - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Sferlea Calin - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    5 -- 8 -6P
    Sime Paul - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Sundas Tibi - Oradea
    Maticas Nelutu - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-4P
    Danciu Marinel - Oradea
    Popa Ioan - Beius
    Pasca Sergiu-Beius
    Florea Andrei-Beius
    13 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Erdei Peter - Oradea
    Mirze Sergiu - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 15.11.2018 la 21:41.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  12. #477
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    Astazi etapa 5 din editia 7..........Scoala Dacia cu Alesia in echipa este Campioana municipiului Oradea la tenis de masa, din cadrul Olimpiadei scolare 2018-2019!!!!!Sa nu uitam ca echipa de tenis de masa a scolii generale Dacia campioana municipiului Oradea se pregateste la Pingpongmania singura sala din Oradea care formeaza campioni si se ocupa serios ,cu rezultate reale ,de formarea copiilor...Noi nu pacalim tenisul de masa....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    3
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    1-3
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    4
    5 MIRZEA SERGIU ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4
    3 OVARI ALEXANDRU ORADEA
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SUNDAS TIBI ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    3
    5 BARA SERGIU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    0-3
    3
    2
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    3
    3 MATICAS NELUTU ORADEA
    1-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    4 MARIAN ANDREI ORADEA
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    5 FARCAS DAN ZALAU
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    6
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 22.11.2018 la 20:36.

  13. #478
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    Se anunta o etapa incendiara la care va participa un superjucator care a jucat si in superliga.....surpriza.....Speram sa-i facem probleme.....

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Alesia Sundas Tibi Sime Paul
    2 Sferlea Marius Mihuta Radu Maticas Nelutu
    3 Farcas Dan Mirzea Sergiu Iancau Catalin
    4 Sferlea Calin Bara Sergiu Andras Nicu

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SUNDAS TIBI ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 MATICAS NELUTU ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FARCAS DAN ZALAU
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MIRZEA SERGIU ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 IANCAU CATALIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 BARA SERGIU ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 ANDRAS NICU ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Mihuta Radu
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Mirzea Sergiu
    --------------- Sferlea Calin 3-2
    4. Sferlea Calin
    --------------------------------------------- Farcas Dan 3-1
    3. Farcas Dan
    --------------- Farcas Dan 3-0
    6. Sime Paul
    ------------------------------ Farcas Dan 3-1
    7. Bara Sergiu
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 22.11.2018 la 22:05.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  14. #479
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    Dan si Ale doi campioni nationali la etapa de joi.......Rara ocazie... sa ai placerea sa joci cu 2 campioni la etapa....


    .......De fiecare data cand vine in Oradea Dan ne viziteaza...vreo...3-4 ore....de tenis non stop..........Dan este fan Pingpongmania si noi...fanul lui....
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 22.11.2018 la 20:01.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  15. Îmi place mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  16. #480
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.387
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 17 h 57 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3342
    Astazi etapa 6 din editia a 7-a...

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    6
    1
    2 TANA MARIUS ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3 SIME PAUL ORADEA
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    4
    4 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    3
    5 OVARI ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 BARA SERGIU ORADEA
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    7 CSUZI ERIK ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    6
    1
    2 SFERLEA CALIN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    2
    3 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    5 SUNDAS TIBI ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    3
    6 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    4
    7 CARTEA ADRIAN ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2-3
    2

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SFERLEA CALIN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 SUNDAS TIBI ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 BARA SERGIU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Andras Nicu
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-1
    5. Sundas Tibi
    --------------- Bara Sergiu 3-1
    4. Bara Sergiu
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Sferlea Calin
    --------------- Sferlea Calin 3-0
    6. Mihuta Radu
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Sime Paul
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 6 din editia a 7-a

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Sferlea Calin - Oradea
    Bara Sergiu - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Andras Nicu-Oradea
    Sime Paul - Oradea
    Sundas Tibi - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    9 -- 10 2v gr.inf.-6P
    Cartea Adrian-Oradea
    Tana Marius - Oradea
    11 -- 12 1v gr.inf.-4P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Ovari Alexandru - Oradea
    13 --14 0v gr.inf.-2P
    Iancau Catalin - Oradea
    Csuzi Erik-Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 29.11.2018 la 22:00.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 33
    Ultimul post: 03.07.2016, 20:17
  2. Răspunsuri: 58
    Ultimul post: 22.11.2015, 13:12
  3. Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 15.03.2014, 22:10
  4. Răspunsuri: 152
    Ultimul post: 25.01.2014, 22:07
  5. Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 03.11.2013, 18:43

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •