tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60ttmall.ro 468x60
Pagina 34 din 34 PrimulPrimul ... 24323334
Rezultate 496 la 502 din 502

Subiect: ORADEA: In fiecare JOI-TURNEU PINGPONGMANIA-ora 18:00

  1. #496
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    ..... Astazi etapa 14 din ed 7.......de ziua unirii.... Uniti in jurul mesei de tenis....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    4
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    5 FARCAS VASILE ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    6 TAMASAN OVIDIU ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-0
    0-3
    3-2
    1-3
    2
    4
    3 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    5 ILEA DORIN ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    6 MAGHIAR ALIN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3-2
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TANC FLORIN ORADEA
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    2
    3 MARINAU MARCEL ORADEA
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 OVARI ALEX ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5 MOS SERGIU ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    6 ROSU CATALIN ORADEA
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MAGHIAR ALIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    3 MARINAU MARCEL ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 TAMASAN OVIDIU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 ROSU CATALIN ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TANC FLORIN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIHUTA RADU ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 24.01.2019 la 22:31.

  2. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  3. #497
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Alesia
    --------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Griga Cristian
    ------------------------------ Sferlea Alesia 3-0
    5. Tamasan Ovidiu
    --------------- Tanc Florin 3-1
    4. Tanc Florin
    --------------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    3. Mihuta Radu
    --------------- Mihuta Radu 3-2
    6. Marinau Marcel
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    7. Guias Cristian
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 14 din ed 7

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Tanc Florin - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Griga Cristian - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Tamasan Ovidiu - Oradea
    Marinau Marcel - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Sime Paul - Oradea
    Rus Nicolae - Oradea
    Maghiar Alin - Oradea
    Rosu Catalin - Oradea
    13 -- 15 1v gr.inf.-4P
    Farcas Vasile - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    Mos Sergiu - Oradea
    16 -- 18 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Ovari Alex - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  4. Îmi place gabi.pop, iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj
  5. #498
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    CLASAMENT GENERAL 24.01.2019-dupa etapa 14 din editia 7

    NR. NUME SI PRENUME LOCALITATEA NR PUNCTE PREZENTE

    1 Sferlea Alesia ORADEA 150 12
    2 Sferlea Marius ORADEA 132 12
    3 Mihuta Radu ORADEA 104 14
    4 Sime Paul ORADEA 98 14
    5 Sferlea Calin ORADEA 86 9
    6 Griga Cristian ORADEA 68 8
    7 Andras Nicu Oradea 54 9
    8 Marinau Marcel Oradea 38 6
    9 Ovari Alexandru ORADEA 38 9
    10 Zahota Bogdan ORADEA 32 13
    11 Cusmir Dan Oradea 32 6
    12 Sundas Tibi 0radea 28 5
    13 Bara Sergiu Oradea 26 3
    14 Farcas Vasile Oradea 24 4
    15 Rus Nicolae Oradea 24 4
    16 Cusmir Raul Oradea 24 5
    17 Maticas Nelutu Oradea 22 4
    18 TANA MARIUS Oradea 22 3
    19 Badea Catalin Dumbravita 16 2
    20 Pasca Sergiu Beius 16 3
    21 Iancau Catalin Oradea 16 5
    22 Csuzi Erik Oradea 16 5
    23 Scurtu Eugen Oradea 14 2
    24 Marian Andrei Oradea 14 4
    25 Pop Gheorghe Marghita 14 2
    26 Toma Florin Pitesti 14 1
    27 Popa Tudor Oradea 14 2
    28 Sferlea Mario Oradea 12 6
    29 Babo Daniel Oradea 12 5
    30 Cartea Adrian Oradea 12 2
    31 Farcas Dan Zalau 12 1
    32 Tanc Florin Oradea 10 1
    33 Ilea Dorin Oradea 10 2
    34 Mos Sergiu Oradea 10 2
    35 Mirzea Sergiu Oradea 10 3
    36 Radulescu Horatiu Oradea 8 1
    37 Guias Cristian Oradea 8 1
    38 Pop Vlad Oradea 8 2
    39 Burda Alex Oradea 8 2
    40 Tamasan Ovidiu Oradea 8 1
    41 Erdei Peter Oradea 8 2
    42 Rosu Catalin Oradea 6 1
    43 Maghiar Alin Oradea 6 1
    44 Dolha Antonio Oradea 6 1
    45 VARGA ROBERT Oradea 6 2
    46 Iordache Adrian Oradea 4 2
    47 Ise Calin ORADEA 4 1
    48 Danciu Marinel Oradea 4 1
    49 Popa Ioan Beius 4 1
    50 Radulescu Alexandra Oradea 4 1
    51 Florea Andrei Beius 4 1

    P.S 361 jucatori participanti in 7 editii!!!!!!!
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 26.01.2019 la 17:09.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  6. #499
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    astazi etapa 15 din ed 7....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    7
    1
    2 POP GHEORGHE MARGHITA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    3
    3 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    6
    2
    4 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    4
    6 ILEA DORIN ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    2-3
    3-2
    2
    7 MOS SERGIU ORADEA
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3-2
    3-1
    3
    8 TAMASAN OVIDIU ORADEA
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    2-3
    2-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TANA MARIUS ORADEA
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    1-3
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    3
    4 MARINAU MARCEL ORADEA
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    2
    5 SFERLEA MARIO ORADEA
    3-2
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    6 FARCAS VASILE ORADEA
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    4
    7 ROSU CATALIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1

    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 MARINAU MARCEL ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    4
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    3
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 POP GHEORGHE MARGHITA
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3
    4 FARCAS VASILE ORADEA
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Marius
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    8. Pop Gheorghe
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    5. Farcas Vasile
    --------------- Sime Paul 3-1
    4. Sime Paul
    --------------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    3. Mihuta Radu
    --------------- Mihuta Radu 3-0
    6. Andras Nicu
    ------------------------------ Sferlea Calin 3-0
    7. Marinau Marcel
    --------------- Sferlea Calin 3-2
    2. Sferlea Calin

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 15 din ed 7

    1. Sferlea Marius - Oradea-16P
    2. Sferlea Calin - Oradea-14P
    3 -- 4 -12P
    Sime Paul - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    5 -- 8 -10P
    Pop Gheorghe - Marghita
    Marinau Marcel - Oradea
    Farcas Vasile - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    9 -- 3v gr.inf.-8P
    Mos Sergiu - Oradea
    10 -- 11 2v gr.inf.-6P
    Tana Marius - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    12 -- 14 1v gr.inf.-4P
    Sferlea Mario - Oradea
    Rosu Catalin - Oradea
    Tamasan Ovidiu - Oradea
    15 -- 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 31.01.2019 la 22:29.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  7. #500
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    Pt fanii Pingpongmania-ultimele noutati!!!!!!!!!CSM Zalau cu Alesia in echipa s-a clasat pe locul 4 la Campionatul national pe echipe de la Dumbravita 2019.CSM Zalau a invins cu 3-0 CSM Bistrita echipa de pe locul 1.Cele 4 echipe din gr finala au fost egale valoric doar sansa de moment a facut diferenta.Felicitari fetitelor de la Zalau........Alesia,Camelia,Kata si Mara!!!!!!!






    P.S Alesia reprezentanta Pingpongmania va juca din acest an in divizia A la CSTA Bucuresti,avand dubla legitimare.Este singura jucatoare din Bihor din ultimii 30 de ani care activeaza in divizia A,fiind si cea mai tanara jucatoare din divizia A din Romania...doar 11 ani!!!!!!!!!!!!.Astfel etapa de joi este prima si singura competitie din judetul Bihor unde joaca constant un jucator legitimat in divizia A.Ne mandrim cu astfel de jucatoare care aduce prestigiu Pingpongmaniei si judetului Bihor si ii dorim SUCCES in anul competitional 2019 din divizia A!!!!!!!Multumim CSTA Bucuresti care a avut incredere in ea si a vazut ca este o jucatoare de perspectiva!!!!!!Mentionam ca Alesia a avut mai multe oferte de la cluburi din div A dar a ales CSTA Bucuresti!!!!!!!
    PS2...personal imi doresc sa vad un meci CSTA Bucuresti-Steaua Bucuresti.....si un meci Andreea Dragoman-Alesia.....

    PS 3...Reprezentanta Pingpongmania are un program extrem de incarcat in urmatoarea perioada.....astfel....de maine pleaca in cantonament cu echipa de club pana vineri....cand va participa La Campionatul national pe echipe juniori 2 de la Buzau.....dupa care urmeaza etapa de divizia A la Moinesti........iar din 24 februarie va pleca intr-un stagiu de pregatire la Constanta cu Echipa nationala a Romaniei de cadete....PINGPONGMANIA ARE VIITOR!!!!!!!Munca ...seriozitate.....fapte nu laude....noi nu pacalim tenisul de masa.....NOI PRACTICAM TENIS DE MASA!!!!!!!.......Asa cum am promis va oferim surprize placute si in 2019!!!!!!
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 04.02.2019 la 17:12.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  8. Îmi place liviut12 le-a plăcut acest mesaj
  9. #501
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    Astazi etapa 16 din editia 7....

    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    7
    1
    2 POP GHEORGHE MARGHITA
    2-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    4
    3 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    3
    4 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    5 MARINAU MARCEL ORADEA
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    2
    6 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7 ILEA DORIN ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    8 TAMASAN OVIDIU ORADEA
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    7
    1
    2 TANA MARIUS ORADEA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    3
    3 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    6
    2
    4 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1-3
    1-3
    1
    5 OVARI ALEX ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 ANDRAS NICU ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    0-3
    0-3
    2
    7 FARCAS VASILE ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    4
    8 MOS SERGIU ORADEA
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Marius
    --------------- Sferlea Marius 3-2
    8. Farcas Vasile
    ------------------------------ Sferlea Marius 3-2
    5. Sime Paul
    --------------- Sime Paul 3-1
    4. Mihuta Radu
    --------------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    3. Marinau Marcel
    --------------- Marinau Marcel 3-0
    6. Tana Marius
    ------------------------------ Sferlea Calin 3-1
    7. Pop Gheorghe
    --------------- Sferlea Calin 3-0
    2. Sferlea Calin

    Clasament Open+Amatori-dupa etapa 16 din editia 7

    1. Sferlea Marius - Oradea-16P
    2. Sferlea Calin - Oradea-14P
    3 -- 4 -12P
    Sime Paul - Oradea
    Marinau Marcel - Oradea
    5 -- 8 -10P
    Farcas Vasile - Oradea
    Pop Gheorghe - Marghita
    Mihuta Radu - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    9 -- 10 3v gr.inf.-8P
    Mos Sergiu - Oradea
    Tamasan Ovidiu - Oradea
    11 -- 12 2v gr.inf.-6P
    Andras Nicu - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    13 -- 14 1v gr.inf.-4P
    Rus Nicolae - Oradea
    Zahota Bogdan - Oradea
    15 -- 16 0v gr.inf.-2P
    Ovari Alex - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 07.02.2019 la 22:43.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  10. #502
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    48
    Postări
    2.318
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    3298
    Astazi etapa 17 din editia a 7-a........Valentine s day pingpong......

    Grupe inferioare Open+amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    3 MARINAU MARCEL ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    4
    5 TAMASAN OVIDIU ORADEA
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 OVARI ALEX ORADEA
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 MOS SERGIU ORADEA
    2-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    5 CHERMAN RADU ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 MIHUTA RADU ORADEA
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    2
    3 SFERLEA MARIO ORADEA
    3-2
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    4 FARCAS VASILE ORADEA
    1-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    4
    5 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    6 VENTEL DANIEL ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1

    Grupe superioare Open+amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 CHERMAN RADU ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    3 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 TAMASAN OVIDIU ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    3 FARCAS VASILE ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 MARINAU MARCEL ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 MOS SERGIU ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIHUTA RADU ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 SIME PAUL ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+amatori
    1. Sferlea Alesia
    -------------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Farcas Vasile
    ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-0
    5. Mihuta Radu
    -------------------- Sferlea Calin 3-1
    4. Sferlea Calin
    ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
    3. Sime Paul
    -------------------- Andras Nicu 3-2
    6. Andras Nicu
    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    7. Marinau Marcel
    -------------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+amatori-dupa etapa 17 din editia a 7-a

    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Sferlea Calin - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Farcas Vasile - Oradea
    Marinau Marcel - Oradea
    Mihuta Radu - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Mos Sergiu - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    Tamasan Ovidiu - Oradea
    Cherman Radu - Oradea
    13 -- 14 1v gr.inf.-4P
    Sferlea Mario - Oradea
    Ventel Daniel - Oradea
    15 -- 16 0v gr.inf.-2P
    Zahota Bogdan - Oradea
    Ovari Alex - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 14.02.2019 la 22:33.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 58
    Ultimul post: 22.11.2015, 14:12
  2. Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 11.05.2015, 17:23
  3. Răspunsuri: 44
    Ultimul post: 12.07.2014, 23:41
  4. Răspunsuri: 152
    Ultimul post: 25.01.2014, 23:07
  5. Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 03.11.2013, 19:43

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •