vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 1 468x60
Pagina 16 din 20 PrimulPrimul ... 61415161718 ... UltimulUltimul
Rezultate 226 la 240 din 286

Subiect: ORADEA:In fiecare JOI-TURNEU PINGPONGMANIA-ora 18:00

  1. #226
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    ...cand joci cu peretele.........................





    P.S Astazi 31.12.2016...NOI NU SUNTEM NORMALI!!!!.....in loc sa ne pregatim de Revelion 2017.....VENIM LA SALA si ne antrenam......cu maestrul Adrian Crisan!!!!!
    .....de asta ne place pingpongul....!!!!!!!!!........ca ne prinde Revelionul si noi tot jucam...........!!!!!!!!
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 31.12.2016 la 15:21.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  2. #227
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    ...Adi&Ale......maestrul &eleva.........simpatie de la prima vedere............




    P.S Astazi..31.12.2016..!!!!!!!!!...si credeti-ne...ca nu am dat nici un SMS sau TEL la nimeni.......si totusi maestrul ...a venit.....la noi.......si multe altele........


    LA MULTI ANI..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2017!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 31.12.2016 la 16:00.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  3. Îmi place dantim, TBSS le-a plăcut acest mesaj
  4. #228
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    ,,,Etapa 4 din editia a 3-a ...incepe cu 3 gr inf/.........


    Grupe inferioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Bondar Octavian Seica Gheorghe Pop Gabriel Uivarosan Darius Radulescu Titus
    2 Dem Ciprian Sabadas Dinu Dinescu Dan Buciuman Vlad Simon Harry Simuleac Daniel
    3 Sferlea Alesia Pop Alexandru Sime Paul Costea Constantin Sabau Catalin


    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    2-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    2
    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 SEICA GHEORGHE ORADEA
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    4 POP GABRIEL ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 UIVAROSAN DARIUS ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    6 RADULESCU TITUS ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DEM CIPRIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    3
    3
    2 SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 DINESCU DAN ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    4
    4 BUCIUMAN VLAD ORADEA
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5 SIMON HARRY GERMANIA
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    6 SIMULEAC DANIEL ORADEA
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 POP ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    3 SIME PAUL ORADEA
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    3
    4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    5 SABAU CATALIN ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6


    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Bondar Octavian Dem Ciprian Sime Paul
    2 Sabadas Dinu Pop Gabriel Pop Alexandru
    3 Sferlea Alesia Sferlea Marius Dinescu Dan
    4 Costea Constantin Simon Harry Seica Gheorghe


    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 DEM CIPRIAN ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 SIME PAUL ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 POP GABRIEL ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    3 POP ALEXANDRU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 SFERLEA MARIUS ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 DINESCU DAN ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 SIMON HARRY GERMANIA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 SEICA GHEORGHE ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    4

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Bondar Octavian
    ------------------------- Sferlea Marius 2-3
    8. Sferlea Marius
    -------------------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    5. Pop Alexandru
    ------------------------- Pop Alexandru 3-2
    4. Costea Constantin
    --------------------------------------------------------------------------- Sferlea Marius 3-0
    3. Sferlea Alesia
    ------------------------- Sferlea Alesia 3-2
    6. Dem Ciprian
    -------------------------------------------------- Sabadas Dinu 2-3
    7. Simon Harry
    ------------------------- Sabadas Dinu 2-3
    2. Sabadas Dinu
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 05.01.2017 la 22:57.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  5. #229
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    Clasament Open+Amatori-Etapa 4 din editia a 3-a

    1. Sferlea Marius - Oradea-16P
    2. Sabadas Dinu - Oradea-14P
    3 -- 4 -12P
    Pop Alexandru - Oradea
    Sferlea Alesia - Oradea
    5 -- 8 -10P
    Bondar Octavian - Oradea
    Simon Harry - Germania
    Costea Constantin - Oradea
    Dem Ciprian - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-8P
    Seica Gheorghe - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    13 -- 14 1v gr.inf.-6P
    Buciuman Vlad - Oradea
    Uivarosan Darius - Oradea
    15 -- 17 0v gr.inf.-4P
    Simuleac Daniel - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    Radulescu Titus - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 06.01.2017 la 11:27.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  6. #230
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    CLASAMENT GENERAL 05.01.2017....dupa etapa a 4-a din editia a 3-a

    NR. NUME SI PRENUME LOCALITATEA NR PUNCTE PREZENTE

    1 SFERLEA MARIUS ORADEA 54 4
    2 SFERLEA ALESIA ORADEA 50 4
    3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA 38 4
    4 POP ALEXANDRU ORADEA 38 4
    5 POP GABRIEL ORADEA 32 4
    6 SIME PAUL ORADEA 30 4
    7 SEICA GHEORGHE ORADEA 26 4
    8 DINESCU DAN ORADEA 26 4
    9 BONDAR OCTAVIAN ORADEA 22 2
    10 SFERLEA CALIN ORADEA 20 2
    11 SIMON HARRY GERMANIA 18 2
    12 DEM CIPRIAN ORADEA 16 2
    13 GHILE IOAN ORADEA 16 2
    14 SABAU CATALIN ORADEA 16 4
    15 SABADAS DINU ORADEA 14 1
    16 RADULESCU TITUS ORADEA 12 4
    17 POP GEORGE ORADEA 10 2
    18 BUCIUMAN VLAD ORADEA 10 2
    19 HULEA CALIN ALESD 8 1
    20 UIVAROSAN DARIUS ORADEA 8 2
    21 ROATIS GHEORGHE ORADEA 6 1
    22 RUS NICOLAE ORADEA 6 1
    23 BRONT EMIL ORADEA 4 1
    24 SIMULEAC DANIEL ORADEA 4 1
    25 FILIP CIPRIAN ORADEA 2 1


    P.S TOTAL Jucatori participanti -159-in doua editii
    .....dupa etapa 4 din editia 3...!!!!!!
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  7. #231
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    Etapa a 5- a din editia a 3-a ...incepe cu ...4 gr inf........

    Grupe inferioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Dinescu Dan Gherman Radu Rus Oana Simon Harry Bolohan Abel
    2 Hulea Calin Seica Gheorghe Sime Paul Pop Gabriel Sabau Catalin Cavasdan Doru
    3 Sferlea Alesia Pop George Roatis Gheorghe Rus Bianca Uivarosan Darius Tarsi Csaba
    4 Pop Alexandru Sabadas Dinu Costea Constantin Bara Sergiu Iancau Catalin


    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2-3
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 DINESCU DAN ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    3 GHERMAN RADU ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    0-3
    0-3
    2
    4
    4 RUS OANA ORADEA
    3-2
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    5 SIMON HARRY GERMANIA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    6 BOLOHAN ABEL ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HULEA CALIN ALESD
    3-1
    3-2
    2-3
    3-1
    0-3
    3
    3
    2 SEICA GHEORGHE ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    3 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-1
    2-3
    1-3
    0-3
    1
    4 POP GABRIEL ORADEA
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    0-3
    4
    2
    5 SABAU CATALIN ORADEA
    1-3
    3-1
    3-1
    1-3
    0-3
    2
    4
    6 CAVASDAN DORU ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 POP GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    3
    3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    1
    4 RUS BIANCA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 UIVAROSAN DARIUS ORADEA
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    6 TARSI CSABA ORADEA
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2-3
    2
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POP ALEXANDRU ORADEA
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 BARA SERGIU ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5 IANCAU CATALIN ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    6

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Pop Gabriel Sabadas Dinu Uivarosan Darius
    2 Cavasdan Doru Sferlea Alesia Bolohan Abel Iancau Catalin
    3 Roatis Gheorghe Pop Alexandru Hulea Calin Gherman Radu
    4 Costea Constantin Simon Harry Pop George Sabau Catalin


    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 POP GABRIEL ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 SABADAS DINU ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 UIVAROSAN DARIUS ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 BOLOHAN ABEL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 IANCAU CATALIN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    1
    2 POP ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3 HULEA CALIN ALESD
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    2
    4 GHERMAN RADU ORADEA
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 SIMON HARRY GERMANIA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 POP GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    0

    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Marius
    ------------------------- Sferlea Marius 3-0
    8. Cavasdan Doru
    -------------------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    5. Simon Harry
    ------------------------- Simon Harry 3-0
    4. Roatis Gheorghe
    --------------------------------------------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    3. Costea Constantin
    ------------------------- Sabadas Dinu 2-3
    6. Sabadas Dinu
    -------------------------------------------------- Sabadas Dinu 3-2
    7. Hulea Calin
    ------------------------- Sferlea Alesia 0-3
    2. Sferlea Alesia
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 12.01.2017 la 23:34.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  8. #232
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    Clasament Open+Amatori-Etapa 5 din editia a 3-a

    1. Sferlea Marius - Oradea-20P
    2. Sabadas Dinu - Oradea-18P
    3 -- 4 -16P
    Simon Harry - Germania
    Sferlea Alesia - Oradea
    5 -- 8 -14P
    Cavasdan Doru - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Hulea Calin - Alesd
    9 -- 2v gr.sup.-12P
    Pop Alexandru - Oradea
    10 -- 12 1v gr.sup.-10P
    Pop George - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Bolohan Abel - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.-8P
    Gherman Radu - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    Uivarosan Darius - Oradea
    Iancau Catalin - Oradea
    17 -- 2v gr.inf.-6P
    Tarsi Csaba - Oradea
    18 -- 20 1v gr.inf.-4P
    Dinescu Dan - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    Rus Oana - Oradea
    21 -- 23 0v gr.inf.-2P
    Seica Gheorghe - Oradea
    Bara Sergiu - Oradea
    Rus Bianca - Oradea
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  9. #233
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    Etapa 6 din editia a 3-a incepe cu 3 //..gr inf........


    Grupe inferioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Palfi Zsolt Seica Gheorghe Dinescu Dan Rus Oana Sav Ovidiu
    2 Sferlea Alesia Pop George Rus Bianca Costea Constantin Buciuman Vlad Tarsi Csaba
    3 Sabadas Dinu Rus Nicolae Sime Paul Roatis Gheorghe Sabau Catalin Iancau Catalin


    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    2-3
    3-2
    4
    1
    2 PALFI ZSOLT ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
    3 SEICA GHEORGHE ORADEA
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 DINESCU DAN ORADEA
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    5 RUS OANA ORADEA
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    6 SAV OVIDIU ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 POP GEORGE ORADEA
    0-3
    3-1
    1-3
    1-3
    3-2
    2
    4
    3 RUS BIANCA ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    5 BUCIUMAN VLAD ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    3
    6 TARSI CSABA ORADEA
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 SIME PAUL ORADEA
    1-3
    3-1
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    2
    4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 SABAU CATALIN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    2-3
    2-3
    2
    6 IANCAU CATALIN ORADEA
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
    3-2
    2
    4


    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Buciuman Vlad Roatis Gheorghe
    2 Sferlea Alesia Seica Gheorghe Iancau Catalin
    3 Sabadas Dinu Palfi Zsolt Pop George
    4 Sime Paul Costea Constantin Dinescu Dan


    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 BUCIUMAN VLAD ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 SEICA GHEORGHE ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 PALFI ZSOLT ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 POP GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 DINESCU DAN ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4


    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Marius
    ------------------------- Sferlea Marius 3-2
    8. Sime Paul
    -------------------------------------------------- Sferlea Marius 3-0
    5. Seica Gheorghe
    ------------------------- Sabadas Dinu 1-3
    4. Sabadas Dinu
    --------------------------------------------------------------------------- Sferlea Alesia 2-3
    3. Costea Constantin
    ------------------------- Costea Constantin 3-2
    6. Roatis Gheorghe
    -------------------------------------------------- Sferlea Alesia 1-3
    7. Palfi Zsolt
    ------------------------- Sferlea Alesia 1-3
    2. Sferlea Alesia
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 19.01.2017 la 22:10.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  10. #234
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    Clasament Open+Amatori-Etapa 6 din editia 3

    1. Sferlea Alesia - Oradea-16P
    2. Sferlea Marius - Oradea-14P
    3 -- 4 -12P
    Costea Constantin - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    5 -- 8 -10P
    Palfi Zsolt - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-8P
    Pop George - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Buciuman Vlad - Oradea
    Iancau Catalin - Oradea
    13 -- 2v gr.inf.-6P
    Sabau Catalin - Oradea
    14 -- 16 1v gr.inf.-4P
    Rus Oana - Oradea
    Tarsi Csaba - Oradea
    Sav Ovidiu - Oradea
    17 -- 18 0v gr.inf.-2P
    Rus Nicolae - Oradea
    Rus Bianca - Oradea
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  11. #235
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    Clasament general 19.01.2017-DUPA ETAPA 6 DIN EDITIA 3

    nr. Nume si prenume localitatea nr puncte prezente

    1 Sferlea Marius oradea 88 6
    2 Sferlea Alesia oradea 82 6
    3 Costea Constantin oradea 64 6
    4 Pop Alexandru oradea 50 5
    5 Sime Paul oradea 44 6
    6 Sabadas Dinu oradea 44 3
    7 Pop Gabriel oradea 42 5
    8 Dinescu Dan oradea 38 6
    9 Seica Gheorghe oradea 38 6
    10 Simon Harry germania 34 3
    11 Roatis Gheorghe oradea 30 3
    12 Sabau Catalin oradea 30 6
    13 Pop George oradea 28 4
    14 Hulea Calin alesd 22 2
    15 Bondar Octavian oradea 22 2
    16 Sferlea Calin oradea 20 2
    17 Buciuman Vlad oradea 18 3
    18 Iancau Catalin oradea 16 2
    19 Dem Ciprian oradea 16 2
    20 Ghile Ioan oradea 16 2
    21 Uivarosan Darius oradea 16 3
    22 Cavasdan Doru oradea 14 1
    23 Radulescu Titus oradea 12 4
    24 Bolohan Abel oradea 10 1
    25 Tarsi Csaba oradea 10 2
    26 Palfi Zsolt oradea 10 1
    27 Gherman Radu oradea 8 1
    28 Rus Oana oradea 8 2
    29 Rus Nicolae oradea 8 2
    30 Bront Emil oradea 4 1
    31 Simuleac Daniel oradea 4 1
    32 Sav Ovidiu oradea 4 1
    33 Rus Bianca oradea 4 2
    34 Filip Ciprian oradea 2 1
    35 Bara Sergiu oradea 2 1

    P.S TOTAL Jucatori participanti -165-in doua editii
    .....dupa etapa 6 din editia 3...!!!!!!
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 20.01.2017 la 16:29.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  12. #236
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    Etapa 7 din ed 3...incepe cu 3 gr inf........

    Grupe inferioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Hulea Calin Badea Catalin Seica Gheorghe Buciuman Vlad Torje Alin
    2 Sferlea Calin Lascu Marius Rus Nicolae Sabadas Dinu Simuleac Daniel Polyanciuk Marius
    3 Dem Ciprian Sferlea Alesia Pop George Sime Paul Uivarosan Darius Iancau Catalin



    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 HULEA CALIN ALESD
    2-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    2
    3 BADEA CATALIN DUMBRAVITA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 BUCIUMAN VLAD ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    6 TORJE ALIN ORADEA
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 LASCU MARIUS TIMISOARA
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    4 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 SIMULEAC DANIEL ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    6 POLYANCIUK MARIUS ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DEM CIPRIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 SFERLEA ALESIA ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 POP GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    4 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 UIVAROSAN DARIUS ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    6 IANCAU CATALIN ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1

    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Lascu Marius Sime Paul
    2 Sferlea Calin Badea Catalin Pop George
    3 Dem Ciprian Hulea Calin Rus Nicolae
    4 Sferlea Alesia Sabadas Dinu Seica Gheorghe


    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 LASCU MARIUS TIMISOARA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 BADEA CATALIN DUMBRAVITA
    0-3
    2-3
    0
    3 POP GEORGE ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DEM CIPRIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 HULEA CALIN ALESD
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4


    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Marius
    ------------------------- Sferlea Marius 3-2
    8. Pop George
    -------------------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    5. Sabadas Dinu
    ------------------------- Hulea Calin 2-3
    4. Hulea Calin
    --------------------------------------------------------------------------- Sferlea Marius 3-0
    3. Sferlea Alesia
    ------------------------- Sferlea Alesia 3-1
    6. Dem Ciprian
    -------------------------------------------------- Sferlea Calin 2-3
    7. Lascu Marius
    ------------------------- Sferlea Calin 0-3
    2. Sferlea Calin
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 26.01.2017 la 22:51.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  13. #237
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    Clasament Open+Amatori-Etapa 7 din ed 3

    1. Sferlea Marius - Oradea-14P
    2. Sferlea Calin - Oradea-12P
    3 -- 4 -10P
    Hulea Calin - Alesd
    Sferlea Alesia - Oradea
    5 -- 8 -8P
    Pop George - Oradea
    Lascu Marius - Timisoara
    Sabadas Dinu - Oradea
    Dem Ciprian - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
    Rus Nicolae - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Badea Catalin - Dumbravita
    Sime Paul - Oradea
    13 -- 15 1v gr.inf.-4P
    Iancau Catalin - Oradea
    Polyanciuk Marius - Oradea
    Torje Alin - Oradea
    16 -- 18 0v gr.inf.-2P
    Buciuman Vlad - Oradea
    Simuleac Daniel - Oradea
    Uivarosan Darius - Oradea
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 30.01.2017 la 18:04.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  14. #238
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    Etapa 8 din ed 3....incepe cu 4 gr inf........


    Grupe inferioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Hulea Calin Pop George Iancau Catalin Pop Gabriel
    2 Ghile Ioan Dem Ciprian Dinescu Dan Roatis Gheorghe Sime Paul
    3 Costea Constantin Sferlea Alesia Seica Gheorghe Badea Catalin Tarsi Csaba
    4 Bondar Octavian Sabadas Dinu Rus Nicolae Sabau Catalin Uivarosan Darius Sav Ovidiu


    Grupe inferioare Open+Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2-3
    3-2
    3
    1
    2 HULEA CALIN ALESD
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 POP GEORGE ORADEA
    2-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    4 IANCAU CATALIN ORADEA
    3-2
    0-3
    2-3
    0-3
    1
    5 POP GABRIEL ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GHILE IOAN ORADEA
    3-2
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    3
    2 DEM CIPRIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 DINESCU DAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SFERLEA ALESIA ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4 BADEA CATALIN DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    5 TARSI CSABA ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    3
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 UIVAROSAN DARIUS ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    6 SAV OVIDIU ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1


    Grupe superioare Open+Amatori
    1 Sferlea Marius Roatis Gheorghe Rus Nicolae Badea Catalin
    2 Dem Ciprian Sferlea Alesia Pop George Sabau Catalin
    3 Costea Constantin Sabadas Dinu Ghile Ioan Pop Gabriel
    4 Bondar Octavian Hulea Calin Tarsi Csaba Sime Paul



    Grupe superioare Open+Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    3 RUS NICOLAE ORADEA
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 BADEA CATALIN DUMBRAVITA
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DEM CIPRIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 POP GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 GHILE IOAN ORADEA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 HULEA CALIN ALESD
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 TARSI CSABA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SIME PAUL ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    1


    Eliminatorii Open+Amatori
    1. Sferlea Marius
    ------------------------- Sferlea Marius 3-2
    8. Costea Constantin
    -------------------------------------------------- Sferlea Marius 3-1
    5. Dem Ciprian
    ------------------------- Bondar Octavian 2-3
    4. Bondar Octavian
    --------------------------------------------------------------------------- Sferlea Marius 3-0
    3. Sabadas Dinu
    ------------------------- Sabadas Dinu 3-1
    6. Hulea Calin
    -------------------------------------------------- Sabadas Dinu 3-2
    7. Rus Nicolae
    ------------------------- Sferlea Alesia 0-3
    2. Sferlea Alesia
    Ultima modificare făcută de MariusBH; 02.02.2017 la 22:47.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  15. #239
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    Clasament Open+Amatori-dupa ETAPA 8 din ed 3

    1. Sferlea Marius - Oradea-16P
    2. Sabadas Dinu - Oradea-14P
    3 -- 4 -12P
    Bondar Octavian - Oradea
    Sferlea Alesia - Oradea
    5 -- 8 -10P
    Costea Constantin - Oradea
    Hulea Calin - Alesd
    Dem Ciprian - Oradea
    Rus Nicolae - Oradea
    9 -- 12 1v gr.sup.-8P
    Ghile Ioan - Oradea
    Pop George - Oradea
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Sime Paul - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.-6P
    Sabau Catalin - Oradea
    Badea Catalin - Dumbravita
    Pop Gabriel - Oradea
    Tarsi Csaba - Oradea
    17 -- 19 1v gr.inf.-4P
    Seica Gheorghe - Oradea
    Iancau Catalin - Oradea
    Sav Ovidiu - Oradea
    20 -- 21 0v gr.inf.-2P
    Dinescu Dan - Oradea
    Uivarosan Darius - Oradea
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

  16. #240
    organizator turnee
    Avatarul lui MariusBH
    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    oradea
    Vârstă
    46
    Postări
    1.776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 5 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    2817
    CLASAMENT GENERAL 02.02.2017-dupa 8 etape din editia 3

    NR. NUME SI PRENUME LOCALITATEA NR PUNCTE PREZENTE

    1 SFERLEA MARIUS ORADEA 118 8
    2 SFERLEA ALESIA ORADEA 104 8
    3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA 74 7
    4 SABADAS DINU ORADEA 66 5
    5 SIME PAUL ORADEA 58 8
    6 POP ALEXANDRU ORADEA 50 5
    7 SEICA GHEORGHE ORADEA 48 8
    8 POP GABRIEL ORADEA 48 6
    9 POP GEORGE ORADEA 44 6
    10 HULEA CALIN ALESD 42 4
    11 DINESCU DAN ORADEA 40 7
    12 ROATIS GHEORGHE ORADEA 38 4
    13 SABAU CATALIN ORADEA 36 7
    14 DEM CIPRIAN ORADEA 34 4
    15 BONDAR OCTAVIAN ORADEA 34 3
    16 SIMON HARRY GERMANIA 34 3
    17 SFERLEA CALIN ORADEA 32 3
    18 GHILE IOAN ORADEA 24 3
    19 RUS NICOLAE ORADEA 24 4
    20 IANCAU CATALIN ORADEA 24 4
    21 BUCIUMAN VLAD ORADEA 20 4
    22 UIVAROSAN DARIUS ORADEA 20 5
    23 TARSI CSABA ORADEA 16 3
    24 CAVASDAN DORU ORADEA 14 1
    25 RADULESCU TITUS ORADEA 12 4
    26 BADEA CATALIN DUMBRAVITA-TIMIS 12 2
    27 BOLOHAN ABEL ORADEA 10 1
    28 PALFI ZSOLT ORADEA 10 1
    29 GHERMAN RADU ORADEA 8 1
    30 RUS OANA ORADEA 8 2
    31 LASCU MARIUS TIMISOARA 8 1
    32 SAV OVIDIU ORADEA 8 2
    33 SIMULEAC DANIEL ORADEA 6 2
    34 BRONT EMIL ORADEA 4 1
    35 TORJE ALIN ORADEA 4 1
    36 POLYANCIUK MARIUS ORADEA 4 1
    37 RUS BIANCA ORADEA 4 2
    38 FILIP CIPRIAN ORADEA 2 1
    39 BARA SERGIU ORADEA 2 1

    P.S TOTAL Jucatori participanti -167-in doua editii
    .....dupa etapa 8 din editia 3...!!!!!!
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 101
    Ultimul post: 08.08.2016, 17:43
  2. Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 11.05.2015, 16:23
  3. Răspunsuri: 91
    Ultimul post: 12.03.2015, 21:41
  4. Răspunsuri: 152
    Ultimul post: 25.01.2014, 22:07
  5. Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 01.09.2013, 21:58

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •