Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București - Locatii de tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Locatii in București

    Salutare,
    cu o mica informatie poate ma ajutati..in zona Titan unde si cu cine pot schimba 2-3 mingi ?!
    Multumesc !

    Comentariu


    • Re: Locatii in București

      IDM CLUB
      Detalii: 16 mese ping - pong, bar in incinta
      Adresa: Splaiul Independentei nr. 319B, sector 5,
      Telefon: Tel. 021.312.88.90; 0722.454.273; Tel/Fax 021.316.10.52
      Orar: L-D: 9-5
      COMPLEXUL CULTURAL SPORTIV STUDENTESC TEI
      Detalii: Platforma cu 14 mese de ping-pong
      Adresa: Str. Oltetului nr. 30, sector 2 ,
      Telefon: Tel. 021.242.21.10; 021.242.19.63; 021.242.15.88; Fax 021.242.21.09
      Orar: L-D: 9-21 (vara)
      CLUB MIRAMAR
      Detalii: Tenis de masa, aer conditionat; bar in incinta
      Adresa: Bd. Chisinau nr. 6, sector 2, ,
      Telefon: 021.255.04.36; 0744.588.204; Fax 021.255.10.25
      Orar: L-S: 8-21; D: 8-14
      CLUB TEXAS EXPRESS
      Detalii: 2 mese ping-pong, bar in incinta
      Adresa: Splaiul Independentei nr. 290, sector 6 ,
      Telefon: Tel/Fax 021.316.24.25
      Orar: L-D: 10-05
      CLUBUL SPORTIV GALION
      Detalii: Cursuri de initiere cu antrenori emeriti si antrenamente cu jucatori legitimati la FRTM
      Adresa: Str. Fizicienilor nr. 15, sector 3,
      Telefon: Tel. 0744.756.819; 021.348.30.60; 021.348.30.71; Fax 021.224.58.10
      Orar: L-D: 8-pana la ultimul client
      MAZICON
      Detalii: Tenis de masa; 2 mese, posibilitate inchiriere palete si mingi
      Adresa: Str. Bascov, nr. 14?18, sector 5,
      Telefon: Tel. 021.444.99.59; 021.444.99.79; 0746.050.920
      Orar: NON STOP
      PUB 178
      Detalii: Tenis de masa, posibilitate inchiriere palete si mingi
      Adresa: Str. Luica nr. 178, sector 4
      Telefon: Tel. 021/ 461 07 26
      Orar:
      CLUB Betaco
      Detalii: Tenis de masa, posibilitate inchiriere palete si mingi
      Adresa: soseaua Oltenitei (aproape deBig), sector 4
      Telefon: Tel.
      Orar:
      Club AKC
      Detalii: Inchiriere mese ping pong
      Adresa: Str. Tabacarilor Nr.7, Sector 4,
      Telefon: 0752602965
      Orar: 10:00- 23:00
      ASOCIATIA SPORTIVA SPERANTA
      Detalii: Inchiriere mese ping pong
      Adresa: Aleea Istru nr. 4, sector 6 ,
      Telefon: Tel. 021.778.45.68; Fax 021.444.03.32
      Orar: L-V: 9-22
      CLUB CARA
      Detalii: Inchiriere mese de ping pong
      Adresa: Str. Rotunda nr.4, sector 3 ,
      Telefon: Tel. 021.348.35.80; Fax 021.348.40.63
      Orar: L?V: NON?STOP
      DAAS CLUB
      Detalii: Sala de tenis de masă dotata cu 10 mese de joc, aer conditionat,
      Adresa: Str. Malcoci nr. 2B, Complex Comercial Malcoci, sector 5,
      Telefon: Tel. 0726.570.149
      Orar: L-V: 11-24
      Rudius

      Comentariu


      • Re: Locatii in București

        Postat în original de Vali Suta
        Salutare,
        cu o mica informatie poate ma ajutati..in zona Titan unde si cu cine pot schimba 2-3 mingi ?!
        Multumesc !
        cel mai aproape de Titan este Miramar dar chiar linga miramar(numai treci drumul) la Calauz la sala vin si jucatori mai bunicei si conditii superbune dar,nu ma pune sa-ti explic pt. ca am fost oadata cu Chiru si cu Vaduva cu masina si nu stiu pe la ce ora am plecat si cum am plecat

        Comentariu


        • Re: Locatii in București

          Salut
          Sunt nou pe forum!!Acesta este primul meu post si as vrea sa stiu unde pot incepe si eu sa fac ping pong in bucuresti ,nu de performanta nu prea cred ca mai pot incepe
          Sunt din bucuresti ,mai bine zis drumul-taberei,am 16ani, joc tenis doar vara ca am si eu timp sunt elev
          multumesc anticipat si daca stiti ceva preturi pt antrenori nush un nr de telefon

          Comentariu


          • Re: Locatii in București

            Salutare,
            Domnilor, haideti sa incetam cu locatii de joaca cu mese in aer liber. Haideti sa ridicam putintel nivelul discutiei - nu se poate juca tenis de masă in aer liber. Nu sint mare jucator, dar e greu sa le numesc mese pe cele din aer liber. Mai ales cele din beton (sa ma fereasca sfintu'). Nu se poate juca pe mesele "publice" ... a, doar daca te duci cu copilul sau cu prietena la o tzacaneala, dar de jucat tenis de masă nu se poate vorbi. Parerea mea
            Apropos, incerc sa ies cit mai des si sa joc (nu afara, in cluburi - alea putine cite sint in București). Numai ca nu prea am cu cine - nu pentru ca sint foarte bun (ha ha - numai asocierea dintre cuvintele "bun" si "eu" ma amuza) ci pentru ca amicii mei au cam alte preocupari sportive.
            Daca locuiti prin Sectorul 3 si puteti veni sa schimbam o minge prin Gallion sau Miramar sint mai mult decit interesat.
            A, si daca nu va deranjeaza nivelul meu de joc (mediocru). Imi ies FH top spin, FH Block, o gluma de pendullum, BH Block + BH Top Spin (cu noroc majoritatea). Dezastru la miscarea la masa. Nu va invit la un joc adevarat la un nivel bun ci la exercitii tematice. In fine ... incerc sa ma descurc, dreaq sa ma ia )
            filoteanuadrian at yahoo dot com
            Timo Boll ALC
            FH: DHS 3 NEO 2.2
            BH: DHS 3 NEO 2.2

            Comentariu


            • Re: Locatii in București

              Parafrazandu-l pe Visco: lasa-l pe ****u in pace. In rest, sa ne vedem sanatosi.
              TsE

              Comentariu


              • Re: Locatii in București

                Postat în original de filoteanuadrian
                Salutare,
                ... Imi ies FH top spin, FH Block, o gluma de pendullum, BH Block + BH Top Spin (cu noroc majoritatea). ...
                Cand am drum prin București poate invat si eu pendullumu', ca nu-l stiu nici macar in gluma
                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • Re: Locatii in București

                  Vai, cita crima am comis ... am scris cu 2 de "l"
                  Daca perfectionismul ne-ar caracteriza pe toti - am fi o mare natie. Toleranta e rara avis printre noi.
                  Imi dau doua palme (pentru aia 2 de "l") si trecem mai departe, ok? Nu se supara nimeni (sper)
                  Timo Boll ALC
                  FH: DHS 3 NEO 2.2
                  BH: DHS 3 NEO 2.2

                  Comentariu


                  • Re: Locatii in București

                    N-am eu nimic cu 2 de L, o sa vin sa invat pendulumu' ... ca nu-l stiu.
                    Later edit:
                    No, hai ca m-am documentat un pic si am gasit ceva reverse pedulum, asa ca nu mai e nevoie sa vin.
                    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                    Comentariu


                    • Re: Locatii in București

                      Postat în original de Vali Suta
                      Salutare,
                      cu o mica informatie poate ma ajutati..in zona Titan unde si cu cine pot schimba 2-3 mingi ?!
                      Multumesc !
                      cu mine, la Cara.

                      Comentariu


                      • Re: Locatii in București

                        DAAS CLUB
                        Detalii: Sala de tenis de masă dotata cu 10 mese de joc, aer conditionat,
                        Adresa: Str. Malcoci nr. 2B, Complex Comercial Malcoci, sector 5,
                        Telefon: Tel. 0726.570.149
                        Orar: L-V: 11-24
                        A jucat cineva aici? Ceva detalii despre preturi si "fauna locala"?
                        Donic Waldner Dotec AR
                        Donic Acuda S3

                        Comentariu


                        • Re: Locatii in București

                          S-a deschis o sala in Berceni, chiar langa mallul acela nou. Se cheama VIVA SPORT, conditiile sunt ok, ca si pret: 5lei/h in afara weekendului si 9lei/h in weekend.
                          Site-ul lor de internet este: http://www.vivasportclub.ro/tenis-de-masa
                          Organizeaza si turnee cu premii, nu cine stie ce dar...sunt niste premii.

                          Comentariu


                          • Re: Locatii in București

                            sala tenis de masă in sos Vergului nr 59 in fata spitalului Malaxa Conditii bune cu mese Yasaka ,robot , lumina buna ,aer conditionat, vestiare.Deschisa zilnic pt amatori ,adulti si copii intre orele 10-22 Pentru sportivii legitimati care activeaza in campionatul Mun.București,va putem aduce la cunostiinta ca este sala unde o sa dispute meciurile echipa VICO-XEROX.Daca sunt echipe interesate,care nu dispun de sala proprie, va rugam contact la nr tel.0728910420-Nicolae Stelian.Pentu copii nascuti intre anii 2000-2003 organizam selectii pt performanta in zilele:luni si miercuri 16-19si sambata 10,30-13.pt contact acelasi nr de telefon.

                            Comentariu


                            • Noua sala de tenis de masă : Top Tenis Arena București

                              In primul rind sintem niste iubitori ai tenisului de masa. Nu sintem cei mai buni jucatori, dar credem in acest sport. Decizia de a infiinta Top Tenis Arena a venit natural, in dorinta noastra de a pune la dispozitia tuturor impatimitilor de tenis de masă a unui spatiu de joc asa cum nu mai exista in București. Mare, frumos, generos, functional, imens, comfortabil, la un standard pe care noi inca nu l-am intilnit in Romania.
                              * 25 de mese Donic World Champion (varf de gama, pentru campionate mondiale)
                              * 45mp pentru fiecare spatiu de joc, sau 70mp/120mp in configuratie de concurs
                              * 1000lux lumina pe fiecare masa, cu 600lux lumina pe capete si laterale
                              * suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                              * atmosfera conditionata (aport de aer proaspat, ventilatie, aer conditionat)
                              * vestiare ultra-moderne
                              * garderoba
                              * bar fumatori / nefumatori cu zona special amenajata si inchisa pentru fumatori
                              * parcare GRATUITA pina la 100 de locuri
                              * internet wireless GRATUIT
                              Aici s-a desfasurat pe 18 Septembrie unul dintre cele mai mari concursuri de pina acum, cu 238 de participanti.
                              Puteti vedea mai multe imagini cu sala la www.toptenis.ro
                              Va asteptam !

                              Comentariu


                              • Re: Locatii in București

                                Am fost azi la Top Tenis Arena, tot ce s-a scris mai sus despre sala e adevarat, in plus pot sa adaug ca administratorii sunt niste oameni exceptionali, te ajuta in orice situatie.
                                Multumim.
                                Multumesc si celor care a avut bunavointa de a ma invata (juca) cu mine, in special domnului manyaku88.
                                Sanwei F3 PRO--------------.----.-----.------------------XVT Black Knight 7
                                LOKI T3 High Speed Carbo ---.----Backup---------Palio AK47 RED
                                LOKI T3 High Speed Carbo-------------.--------------Palio AK47 BLUE

                                Comentariu


                                • Re: Locatii in București

                                  Multumim Traian !
                                  In zilele urmatoare o sa anuntam urmatoarele programe din Academia de Tenis de Masa, concentrate pe pregatirea jucatorilor de nivel mediu si avansat. Si, cu putin noroc, o mare surpriza...
                                  O seara buna,

                                  Comentariu


                                  • Re: Locatii in București

                                    Pentru iubitorii tenisului de masa care locuiesc in zona Titan ,Morarilor,Fundeni,Pantelimon, sala noua in Sos.Vergului 59( in fata spitalului Malaxa). Sala dispune de 6 mese Yaska noi ,spatiu suficient, luminozitate buna,aer conditionat, vestiare ,robot performant.Pentru cei ce doresc, atat adulti cat si copii ( care vor sa invete sau sa se perfectioneze),antrenor cu mare experienta.Preturi practicate zilnic luni-duminica inclusiv orele10-15=5 lei,orele15-22=10 lei Lunar se poate face abonament pt 1o ore= 75 lei ,pt 20 ore=100lei.Pentru copii nascuti intre anii 2000-2003 organizam selectii pt performanta in limita acelorasi preturi in ceea ce priveste sala la care se adauga antrenorul.Va multumim si asteptam sa ne vizitati. Informatii la tel 0728910420 Stelian sau mp pe forum.

                                    Comentariu


                                    • Re: Locatii in București

                                      Mamaaaa,cita experienta ai frate?!?!?!? acum serios,cite luni de antrenorat ai?!?!?

                                      Comentariu


                                      • Re: Locatii in București

                                        Daca le numar serios cred ca reusesc sa adun maximum trei

                                        Comentariu


                                        • Grand Arena

                                          Stie cineva, s-a redeschis sala din Grand Arena? Era un anunt ca se muta la etaj....
                                          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Liuian Vezi post
                                            Stie cineva, s-a redeschis sala din Grand Arena? Era un anunt ca se muta la etaj....
                                            nu. nu s-a redeschis.
                                            Viscaria
                                            FH - tenergy 05
                                            BH - tenergy 05 fx

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Liuian Vezi post
                                              Stie cineva, s-a redeschis sala din Grand Arena? Era un anunt ca se muta la etaj....
                                              Am trecut ieri pe la etaj, spatiul e mult mai mic si abia au evacuat ce fusese inainte. Slabe sanse mai fie sa fie ceea ce a fost, asa cum era sala, aia cu bunele si relele ei.

                                              Ultimele vesti erau cum ca 01.10, dar probabil va mai dura.

                                              Comentariu


                                              • Alternative in zona?....Sau traversam orasul?
                                                Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Liuian Vezi post
                                                  Alternative in zona?....Sau traversam orasul?
                                                  Nu există. Sau există sala de antrenament a CSM București din subsol la Sun Plaza cu doua mese ocupate non-stop.

                                                  Comentariu


                                                  • Este cumva sala de tenis in zona piata Unirii sau piata Alba Iulia? Ms
                                                    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X