Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUMPAR /schimb /ofer

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUMPAR /schimb /ofer

    Salutari!Cumpar CLONA BY tenergy ,05/Dau la schimb Tibhar Evolution MX-P /Red/Blake /Vreau un cauciuc ,chiar uzat ,sa vad si eu cum arata!Adresa mea -Ciobotaru Gheorghe -str. Musatini nr.23 ,bl.V2 ,sc .B ap 1 -Iași tel .o743192192. Alte variante !Consideratie -GigiC.

  • #2
    Am o clona de tenergy 25 luata cu tot cu paleta de la cineva si sincer nu sare deloc , deoarece a fost lipita cu o tampenie de lipici nu cred ca o pot dezlipi cu buretele intact sa vezi cum merge ...

    - - - Actualizat - - -

    Salut cand vezi mesajul astept mp , am dezlipit fata si daca vrei iti trimit poze pe email , daca o vrei sa schimbi , astept !
    Mersi anticipat !

    - - - Actualizat - - -

    Adresa : Tabrean Bogdan
    Str. Sergent Sava Nr.8
    Oras Fălticeni , judet Suceava
    Cod postal : 725200
    0749626367
    FH: XIOM VEGA PRO
    LEMN : BT MAZE Advance - AN
    BH : XIOM YANUS-DF

    Comentariu


    • #3
      Tabrean Bogdan
      Editează
      Povestea e cam asa : Domnul GigiC userul care cauta o clona de tenergy a postat pe forum , eu i-am trimis fata el spunand ca-mi trimite in schimb o fata tibhar mxp !
      Surpriza , cand mi-a ajuns coletul am primit o fata tibhar MX-P patrata , cu ambalajul original si tipla + o banda de cant !
      Va multumesc mult si recomand cu placere produsele dumneavoastra !!!
      http://s8.postimg.cc/4llg86mrl/1289...00581493_n.jpg

      http://s8.postimg.cc/lkuenfxz5/1289...771305_n_1.jpg
      FH: XIOM VEGA PRO
      LEMN : BT MAZE Advance - AN
      BH : XIOM YANUS-DF

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Tabrean Bogdan Vezi post
        Am o clona de tenergy 25 luata cu tot cu paleta de la cineva si sincer nu sare deloc , deoarece a fost lipita cu o tampenie de lipici nu cred ca o pot dezlipi cu buretele intact sa vezi cum merge ...

        - - - Actualizat - - -

        Salut cand vezi mesajul astept mp , am dezlipit fata si daca vrei iti trimit poze pe email , daca o vrei sa schimbi , astept !
        Mersi anticipat !

        - - - Actualizat - - -

        Adresa : Tabrean Bogdan
        Str. Sergent Sava Nr.8
        Oras Fălticeni , judet Suceava
        Cod postal : 725200
        0749626367
        Bogdane,
        Poate nu stii, dar dl Gigi Ciubotaru este un bine cunoscut antrenor de tenis din Iași.
        Aceasta calitate, suprapusa varstei domniei sale - 56 ani, versus varsta ta - 21 ani, cred ca ar trebui sa te faca sa reflectezi mai mult asupra folosirii persoanei a doua singular in dialogul cu persoana sa.
        Nu te supara, dar a tutui o persoana care are aproape de trei ori mai multi ani, cred ca nu e firesc.
        Sanatate sa avem!

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de GigiC Vezi post
          Salutari!Cumpar CLONA BY tenergy ,05/Dau la schimb Tibhar Evolution MX-P /Red/Blake /Vreau un cauciuc ,chiar uzat ,sa vad si eu cum arata!Adresa mea -Ciobotaru Gheorghe -str. Musatini nr.23 ,bl.V2 ,sc .B ap 1 -Iași tel .o743192192. Alte variante !Consideratie -GigiC.
          Domnule Gigi Ciubotariu dumneata ai o problemă (chiar dacă prin faptul ai creat acest topic încerci să denaturezi o chestie care miroase urat ....duhneste chiar !!) noi cei care citim acest forum nu suntem așa naivi. ...ai putea sa rezolvi totul în două minute

          Comentariu


          • #6
            Imi cer scuze dumnealui , poate aici pe forum i-am vorbit la persoana a doua dar la telefon nu cred ca stiti ce discutii am avut , eu i.am multumit domnului si imi cer scuze daca l.am jignit sau deranjat dar nu vad rostul comentariului dumneavostra deoarece noi vorbeam despre altceva !
            Va multumesc si scuzati-mi deranjul !
            FH: XIOM VEGA PRO
            LEMN : BT MAZE Advance - AN
            BH : XIOM YANUS-DF

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Tabrean Bogdan Vezi post
              Imi cer scuze dumnealui , poate aici pe forum i-am vorbit la persoana a doua dar la telefon nu cred ca stiti ce discutii am avut , eu i.am multumit domnului si imi cer scuze daca l.am jignit sau deranjat dar nu vad rostul comentariului dumneavostra deoarece noi vorbeam despre altceva !
              Va multumesc si scuzati-mi deranjul !
              In ciuda faptului ca Bogdan pur și simplu ?i "da apă la moară" domnului Ciubotariu..!(enigmă totală) ......el are perfecta dreptate în cea ce a scris. ....chiar dacă la tutuit, problema nu este acolo. .....!!!

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Tibi68 Vezi post
                Domnule Gigi Ciubotariu dumneata ai o problemă (chiar dacă prin faptul ai creat acest topic încerci să denaturezi o chestie care miroase urat ....duhneste chiar !!) noi cei care citim acest forum nu suntem așa naivi. ...ai putea sa rezolvi totul în două minute
                D-le Tibi, acestea sunt "gigisme".
                Lasati omul sa-si faca numarul... ne mai amuzam si noi.
                Xiom -Mitzutani - Xiom

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X