Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Martisorului la Bacău :)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Martisorului la Bacău :)

    Se va organiza un concurs de tenis de masă intre 11 si 15 martie la GepexPark. Taxa de inscriere este 10 lei. Mai multe detalii si regulamentul le gasiti pe www.gepexpark.ro .
    Eu nu am mai jucat niciodata acolo, nu stiu cum sunt mesele.
    Daca sunt ceva doritori din Bacău, sau din alte parti ii rog sa posteze aici pentru a vedea cam ce lume se aduna .
    Multumesc. Marius
    "Traiasca capra vecinului! Noua tendinta in Romania. "

  • #2
    Re: Cupa Martisorului la Bacău

    Cred ca venim citiva din Piatra Neamț.
    Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
    FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
    BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

    Comentariu


    • #3
      Re: Cupa Martisorului la Bacău

      Din cate imi dau seama de pe site, concursul se va desfasura pe perioada a 3 sau 4 zile.
      "Traiasca capra vecinului! Noua tendinta in Romania. "

      Comentariu


      • #4
        Re: Cupa Martisorului la Bacău

        Postat în original de mariusp
        Din cate imi dau seama de pe site, concursul se va desfasura pe perioada a 3 sau 4 zile.
        M-am bagat si eu
        Dupa regulamentul pe care l-am vazut pe site, se joaca 2 din3 cu servicii 5 si 5, pana la 11.
        Macar de ar juca 3 din 5 si serviciul 2 cu 2.
        Sper sa puna la dispozitie mingi de calitate macar, sa nu se joace cu porcarii...
        Mesele de acolo oricum lasa de dorit, si e cam putin spatiu, dar e bine ca se mai face si asa ceva pe la BC...
        Timo Boll Forte
        Tenergy 05 2.1 black
        Tenergy 64 1.9 red

        Comentariu


        • #5
          Re: Cupa Martisorului la Bacău

          Nu exista servicii 5 si 5 in seturi pana la 11.
          Lemn- Bty Viscaria
          FH - TENERGY 05
          BH - TENERGY 80

          Comentariu


          • #6
            Re: Cupa Martisorului la Bacău

            Postat în original de VISCO
            Nu exista servicii 5 si 5 in seturi pana la 11.
            Asa este, dar in regulamentul pe care l-au pus ei pe site, asa vor sa se joace, e nasol.
            Timo Boll Forte
            Tenergy 05 2.1 black
            Tenergy 64 1.9 red

            Comentariu


            • #7
              Re: Cupa Martisorului la Bacău

              Ma bag si eu pana la urma. Sa vedem ce iese. Sper sa vina ceva jucatori buni, sa vedem ceva frumos.
              "Traiasca capra vecinului! Noua tendinta in Romania. "

              Comentariu


              • #8
                Re: Cupa Martisorului la Bacău

                eu propun sa serveasca unul un set intreg si celalalt in alt set...de INVIERE

                Comentariu


                • #9
                  Re: Cupa Martisorului la Bacău

                  Se va juca 2 din 3, seturi pana la 11 cu servicii 2 si 2.
                  Concursul se va desfasura sambata si duminica 14 si 15 martie
                  Inscrierile se fac pana vineri 13martie inclusiv
                  Am discutat eu cu cei de la GEPEX
                  Tragerea la sorti va avea loc sambata dimineata sau vineri seara nu este hotarat.
                  Mult succes!
                  Timo Boll Forte
                  Tenergy 05 2.1 black
                  Tenergy 64 1.9 red

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Cupa Martisorului la Bacău

                    Am fost si eu ieri sa ma inscriu. Nu era domnul respectiv acolo. Am lasat datele si leii unui domn de acolo. Sper sa nu raman pe langa .
                    Bafta tuturor.
                    "Traiasca capra vecinului! Noua tendinta in Romania. "

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Cupa Martisorului la Bacău

                      Organizare slabuta. Clasare (pentru mine) slabuta.
                      Mi-au placut cei de la Piatra. Poate cu alta ocazie se va juca intr-un club mai select.
                      "Traiasca capra vecinului! Noua tendinta in Romania. "

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Cupa Martisorului la Bacău

                        Organizare, ca prima data, dar organizatorii par niste oameni receptivi si dispusi sa asculte de cei care au mai multa experienta in asa ceva.
                        Bacăul este un oras cu potential mare, care poate organiza un Turneu in Amatur. Sunt ferm convins ca cei din Bacău se pot prezenta la un nivel mai bun decit ce am vazut eu azi. Multumesc pentru sustinere bacaoanilor si nu numai.
                        Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                        FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                        BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Cupa Martisorului la Bacău

                          Se mai organizeaza un concurs de tenis de masă tot in Bacău la Club Kremlin, mese de tenis de calitate mai buna ca cele de la Gepex (2 mese Sponeta 6-12I).
                          Taxa participare 30 ron.
                          Perioada inscriere 3.03.2009-19.03.2009
                          Pe data de 20.03.2009 se vor afisa grupele si orele de desfasurare a meciurilor.
                          Inscrierile se pot face la etajul 1 din incinta clubului Kremlin, pe baza de carte de identitate si achitarea taxei de participare. Cartea de identitate va fi prezentata si in momentul inceperii concursului.
                          Durata concursului: 2 zile, in data de 21.03.2009 se vor juca meciurile din faza grupelor, iar in ziua de 22.03.2009 se vor juca meciurile din fazele superioare. Daca timpul permite se vor juca toate meciurile intr-o singura zi (21.03.2009).
                          Voi deschide un nou post cu tot regulamentul.
                          Pentru mai multe detalii puteti apela la nr. 0731377745 Cristi.

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Cupa Martisorului la Bacău

                            Are rost sa intreb cine a jucat finala?
                            cred ca unul dintre finalisti a fost cu siguranta domnul Nitu
                            "Traiasca capra vecinului! Noua tendinta in Romania. "

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Cupa Martisorului la Bacău

                              Se pare ca nu a fost domnul NITU unul dintre finalisti ci domnul GATEA si domnul BOSTAN din Bacău.Domnul NITU in schimb a eliminat cei mai buni jucatori din Bacău, care nu isi mai reveneau dupa infrangere de parca traiau un cosmar. Si din cate stiu eu unii din acesti reprezentanti ai Bacăului sunt chiar jucatori legitimati in Atlantic Club din Divizia A.
                              BLADE:Kreanga Aeros
                              BH:Tibhar Torpedo
                              FH: Globe National

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Cupa Martisorului la Bacău

                                Postat în original de selectia naturala
                                eu propun sa serveasca unul un set intreg si celalalt in alt set...de INVIERE
                                =)))))))))))))))))))))
                                super tare
                                Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                                Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: Cupa Martisorului la Bacău

                                  Postat în original de barzalau
                                  Se pare ca nu a fost domnul NITU unul dintre finalisti ci domnul GATEA si domnul BOSTAN din Bacău.Domnul NITU in schimb a eliminat cei mai buni jucatori din Bacău, care nu isi mai reveneau dupa infrangere de parca traiau un cosmar. Si din cate stiu eu unii din acesti reprezentanti ai Bacăului sunt chiar jucatori legitimati in Atlantic Club din Divizia A.
                                  http://www.frtenismasa.ro/Comp/clasa...=Seniori&sex=M
                                  Si pana la urma a castigat.... ???
                                  "Traiasca capra vecinului! Noua tendinta in Romania. "

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: Cupa Martisorului la Bacău

                                    Postat în original de mariusp
                                    Postat în original de barzalau
                                    Se pare ca nu a fost domnul NITU unul dintre finalisti ci domnul GATEA si domnul BOSTAN din Bacău.Domnul NITU in schimb a eliminat cei mai buni jucatori din Bacău, care nu isi mai reveneau dupa infrangere de parca traiau un cosmar. Si din cate stiu eu unii din acesti reprezentanti ai Bacăului sunt chiar jucatori legitimati in Atlantic Club din Divizia A.

                                    Felicitari domnului Nitu,spaima Nr.1 a topspinistilor din Romania.
                                    Nu vreau sa ma gandesc ce sentimente de frustrare au trait acei jucatori profesionisti care nu intelegeau ce se intampla
                                    Dark Side rullllzzzz

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: Cupa Martisorului la Bacău

                                      Ce profesionisti Rares?
                                      Clubul din Bacău(de seniori) e desfintat si oricum din ce vad(punctaje) nici cand juca nu o facea grozav.
                                      Primorac Carbon
                                      FH Dignics 09C
                                      BH JOOLA MAXX

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: Cupa Martisorului la Bacău

                                        Postat în original de tycutz
                                        Ce profesionisti Rares?
                                        Clubul din Bacău(de seniori) e desfintat si oricum din ce vad(punctaje) nici cand juca nu o facea grozav.
                                        Carcotasule care esti tu carcotas
                                        Ca n-or fi ei cei mai buni dintre profesionisti,ok,dar oamenii au activat in divizia A pana anul trecut.
                                        Personal,daca divizia B ca valoare mi se pare comparabila cu partea de sus a clasamentului AMATUR,Divizia A si Superliga mi se par 2 clase mai sus.De aceasta mi-am permis sa-i numesc profesionisti(sau fosti profesionisti) pe domnii de mai sus.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Re: Cupa Martisorului la Bacău

                                          Se pare ca acest concurs a atras repede atentia presei locala,iar asta nu poate decat sa ne bucure.Felicitari domnului Gatea care nu scapa fara sa faca cinste la urmatorul concurs
                                          http://www.ziaruldebacau.ro/ziarul/2009 ... -park.html

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Re: Cupa Martisorului la Bacău

                                            sa nu dati toti participantii in presa ca va faceti de ras............ o sa ma intrebati DE CE?pai daca-l primiti si pe Chiru,o sa rada toata lumea de voi.......

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X