Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Cupa Aegyssus" - Tulcea, 28.05.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Un turneu ‘’B’’ mai mult decat reusit. TULCEA ! Un turneu care a stat sub semnul respectului si al CIVILIZATIEI. A fost un turneu “B” conceput de catre niste oameni inteligenti care au stiut sa puna in practica un concurs cum nu sunt multe altele (mai tari sau nu). De omenia tulcenilor, nu mai incape vorba. Multi ar fi vrut sa fie in locul nostru! In locul nostru, in concurs, ‘’a fost usor’’. In locul lor… a fost GREU ! Important e ca la Tulcea (noi, ialomitenii) am socializat, am jucat un tenis de calitate si am cunoscut niste oameni de care ne vom aminti cu drag mereu. Sincere felicitari lui Manea Mihaita si lui Iulica Gherasim pentru modul profesionist in care au organizat concursul ! Pacat ca n-au mai fost acolo si alti organizatori, AR FI AVUT CE INVATA ! Sa ne revedem cu bine si pe la alte concursuri. Inc-odata, FELICITARI TULCEA !
    Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

    Comentariu


    • #77
      Multumim tuturor pentru vorbele frumoase, ne bucuram ca v-ati simtit bine si trebuie mentionat ca am avut sprijinul Directiei Judetene pentru Sport si Tineret Tulcea prin domnul Liviu Urlih si bineinteles al domnului Marcel Giosan. Doresc sa multumesc si celorlalti prieteni care ne-au ajutat ca totul sa iasa bine. Avand in vedere ca suntem la inceput asteptam si pareri despre imbunatatirea organizarii(asa cum bine a punctat domnul Mocanu Ionut). Cert este ca ne-am bucurat de prezenta a 49 participanti din mai multe localitati care au dat un plus de valoare acestui turneu si speram ca pe viitor sa reusim organizarea unui turneu A. Felicitari castigatorilor , lui Voinea Sorin in special si Taranu Nicusor in mod deosebit pentru jocul practicat.

      - - - Actualizat - - -

      [QUOTE=Iulian Gherasim (asa cum bine a punctat domnul Mocanu Ionut).[/QUOTE]
      *rectific - Mitrea Silviu - despre filee
      ARTICOLE TENIS DE MASĂ



      Comentariu


      • #78
        PUTETI URMARI FINALA ACCESAND ACEASTA ADRESA

        Comentariu


        • #79
          Nitu Victor - Taranu Nicu
          https://m.youtube.com/watch?v=70ci1-bYEzQ

          Comentariu


          • #80
            Felicitari organizatorilor si tuturor participantilor!Un turneu frumos cu jucatori de valoare(multumim aici colegilor nostrii din alte judete care au ales sa parcurga atatia kilometrii pentru a ne fi alaturi si care au ajutat la cresterea nivelului acestei competitii) care a punctat la capitolele:respect,promptitudine ,fair-play,prietenie !
            Apreciem implicarea domnilor :LIVIU URLIH - DIRECTOR-D.J.S.T-TULCEA, MARCEL GIOSAN , MANEA MIHAITA, IULIAN GHERASIM !
            Nu in ultimul rand adresez un: BRAVO celor doi finalisti :VOINEA SORIN si TARANU NICUSOR !!!

            Comentariu


            • #81
              Dak stim k ma dati pe youtube, jucam si eu ceva! Dar, data viitoare cand o sa joc Finala o sa joc mult mai bine!

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de samsonoVictor Vezi post
                Dak stim k ma dati pe youtube, jucam si eu ceva! Dar, data viitoare cand o sa joc Finala o sa joc mult mai bine!
                Te așteptăm mai pregătit data viitoare. [emoji12] [emoji12] [emoji12]

                Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X