Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ? Aiud - Cupa "Eu si Paleta de Tenis" - open si amatori - 11 iunie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari castigatorilor! Bravo Radu Serban, Leo si Nelutu! Personal vreau sa multumesc organizatorilor pentru efortul pe care l- au facut sa ne simtim bine. Pot spune ca de cand particip la turnee nicaeri nu m-am simtit atat de bine ca la dv! Felicitari!
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

    Comentariu


    • Organizare foarte bună, mîncare foarte bună, băutură....dar să nu uităm să apreciem murăturile....!Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	WP_20160611_13_05_47_Pro.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,6 KB 
ID:	775343Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	WP_20160611_09_29_23_Pro.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,4 KB 
ID:	775344Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	WP_20160611_09_29_38_Pro.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,3 KB 
ID:	775345

      Comentariu


      • Salutare,

        Dacă a găsit cineva o husă dublă Joola cu două palete Bty MM, l-aș ruga să mă contacteze.

        Feri
        0740066933

        - - - Actualizat - - -

        Am fost informat că, husa și paletele s-au găsit, le mulțumesc colegilor pt. corectitudine și promtitudine.
        De asemenea s-a mai găsit o pereche de pantofi sport și o bluza sport, pentru a intra în posesia lor luați legatura cu Neluțu (Dirlea Ioan) organizatorul (datele de contact le găsiți in primul post).

        Stimă tuturor.

        Comentariu


        • Postat în original de pferi Vezi post
          Salutare,

          Dacă a găsit cineva o husă dublă Joola cu două palete Bty MM, l-aș ruga să mă contacteze.

          Feri
          0740066933

          - - - Actualizat - - -

          Am fost informat că, husa și paletele s-au găsit, le mulțumesc colegilor pt. corectitudine și promtitudine.
          De asemenea s-a mai găsit o pereche de pantofi sport și o bluza sport, pentru a intra în posesia lor luați legatura cu Neluțu (Dirlea Ioan) organizatorul (datele de contact le găsiți in primul post).

          Stimă tuturor.
          Si eu am pierdut la Aiud,4 jocuri in inferioare.Rog beneficiarii sa nu rada de mine.

          - - - Actualizat - - -

          Felicitari Nelutu si comp.Personal,m-am simtit ca dumineca in familie: o masa buna,un sprit si o tarie bune,fructe bune ca desert,o joaca buna, o atmosfera excelenta.

          Comentariu


          • TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • S-au inmultit ,,nuntile " in Amatur. Din pacate, o mare si frumoasa parte din protocol s-a petrecut dimineata si, din acest motiv, jucatorii de la open nu au avut placerea sa guste si ei din rezultatele acestei organizari de exceptie. Dar nu din vina organizatorilor. Nelutu a lansat ideea ca, pe viitor, toate categoriile sa inceapa meciurile dimineata la aceeasi ora si sa se joace, din start, cite doua grupe la o masa. Asta ar rezolva in mare parte si problema transportului. Cred ca merita atentie aceasta idee si testat care ar fi impactul asupra desfasurarii turneelor.
              Multumim Nelutu, precum si intregii echipe, pentru ca ne-au facut sa ne simtim aproape unii de altii .
              Sa ne vedem sanatosi si voiosi la urmatoarea ,,nunta " de la Vintu de jos.

              Comentariu


              • Incalzirea oficiala

                Comentariu


                • O idee originala!!! !sa fii intampinat cu paine si sare si un pahar de vin .. Te face sa te simti impotrtant. Si suntem cu totii importanti in acest sistem numit amatour care ne aduce aproape unii de altii ,leaga prietenii si ne face pe toti sa nu avem stare cand se apropie sambata si sa vrem sa fim din nou in salile de tenis !!
                  Eu cred ca acest circuit ar trebui sa se numeasca fratia tenisului ...
                  Bravoo Nelutu respect !!!
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • buna ziua ,
                    Un turneu reusit din toate punctele de vedere , un turneu greu cu jucatori valorosi , .multumim d-lui Apian pentru desfasurarea Turneului care nu sa mai simntit pauzele lungi din grupe...organizatoriilor si d-nei Primar care cred ca mai putea astepta un pic sa premieze si OPaNU...oricum rog pe d-nu Nelutu sa.i trasmita salutari din partea mea , si la mai multe Turnee in Aiud , mancarea a fost foarte buna ...FELICITARI ...
                    Ultima editare de FlorinBN; 12.iun.2016, 14:07. Motiv: quote deleted

                    Comentariu


                    • Turneu inaugural de succes la Aiud !

                      Aiudul a intrat in circuitul Amatur, en famfare.

                      Debutul a fost stralucitor. Succesul a fost deplin si meritat. O spun eu, au spus-o si altii, au simtit-o Nelutu et co. (echipa organizatorilor si sustinatorilor) si le multumim pentru asta.

                      Ne-am simtit excelent, am fost primiti ca niste staruri (cu paine si sare si un pahar de vin, servite in port traditional).



                      Gazdele ne-au rasfatat prin grija lor, totul a fost munutios pregatit, cu drag si respect impartasit, nimic nu a lipsit. Totul s-a desfasurat in fair play deplin.
                      A fost o sarbatoare. Ceaunul ? ... si acum ma ling pe buze ... De tenis, aproape ca am uitat. MULTUMIM NELUTU ! Esti mare !

                      Acum, ca emotiile organizarii au trecut, sunt convins ca Nelutu et co sunt multzumiti de bilant. Au facut o treaba super. Cunoscand trupa de la Aiud, entuziasmul si seriozitatea lor, ospitalitatea ardeleana recunoscuta, nici nu ma asteptam la altceva. Desigur, am avut emotii pentru reusita lor, cum au avut si ei. Dar totul a trecut cu bine si bifat cu nota maxima. FELICITARI !!!

                      Felicitari se cuvin tuturor participantilor, concurenti si asistenta, organizatori si ajutoare, sponsori si autotitati locale.



                      Iata ca Aiudul se alatura Vintzului pe harta Amatur, AB, cu succes. Le dorim sa reziste cat mai mult si sa nu coboare stacheta.

                      Aiudul a fost in sarbatoare, SAMBATA 11 IUNIE 2016, sarbatoarea tenisului de masa -AMATUR.

                      - - - Actualizat - - -

                      Ingredientul de baza (cheia succesului): pasiune si ... talent.

                      Comentariu


                      • A fost minunat la Aiud !!! Felicitari si multumim!

                        Comentariu


                        • Din pacate nu am fost pe faza in ceea ce priveste rezultatele de la Aiud. Desi cu ceva ?nt?rziere, un mare BRAVO pentru Radu Șerban, un exponent de frunte al ierbarilor!!! Felicitari pentru primul loc la amatori
                          Și totodată...amatori!
                          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                          Comentariu


                          • felicitari si din partea mea !!! la mai multe locuri 1!!
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu


                            • Postat în original de laky Vezi post
                              Din pacate nu am fost pe faza in ceea ce priveste rezultatele de la Aiud. Desi cu ceva ?nt?rziere, un mare BRAVO pentru Radu Șerban, un exponent de frunte al ierbarilor!!! Felicitari pentru primul loc la amatori
                              Și totodată...amatori!
                              Multumesc Laky!
                              Adevarul este ca am prins un culoar bun la eliminatorii!
                              Din p.d.vedere organizatoric, m-am simtit ca acasa, deci foarte bine, fapt care, cu siguranta, a contribuit in buna masura la rezultate favorabile.
                              Multumesc tuturor care sau implicat si se vor mai implica in acest circuit frumos!
                              Radu Serban

                              Comentariu


                              • Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                felicitari si din partea mea !!! la mai multe locuri 1!!
                                Multumesc dl.Danut!

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X