Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Super CUPA

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Super CUPA

    Ce parere aveti de o finala de la Avansati loc.1 cu Loc.1 de la OPEN? sa se ofere o Cupa? Ar putea sa fie surprize!!!
    Aceasta Cupa sa se dea doar la Turneele A!
    Ultima editare de Radu Serban; 13.iun.2016, 23:00.

  • #2
    Da. Daca se joaca de la 6-0 in set pentru jucatorul de la avansati ar fi interesant, altfel ar fi....

    Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de ivamaistru Vezi post
      Da. Daca se joaca de la 6-0 in set pentru jucatorul de la avansati ar fi interesant, altfel ar fi....

      Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk
      Deci cu 6 for?

      Comentariu


      • #4
        Eu nu cred ca diferenta este asa de mare!

        Comentariu


        • #5
          In fotbal de multe ori au castigat Cupa Romaniei echipe din divizia B! De ce nu ar putea si in TDM!?

          Comentariu


          • #6
            O idee exceLentă! Si caștigătorul sa joace o altă finală cu loc 1 de la începători.
            Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

            Comentariu


            • #7
              Daca diferenta nu e atat de mare, va asteptam la Open !
              Blade : Butterfly Timo Boll W7
              FH: Cornileau Target GT
              BH:
              Cornileau Target GT
              Tel : 0752 155 898



              Comentariu


              • #8
                Postat în original de wischegg Vezi post
                Daca diferenta nu e atat de mare, va asteptam la Open !
                aviz amatorilor ))
                JOOLA Zelebro
                FH Joola Rhyzer Pro 45
                BH Joola Rhyzer Pro 45

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de wischegg Vezi post
                  Daca diferenta nu e atat de mare, va asteptam la Open !
                  Oricum dupa isprava de la primul Turneu A-Aiud sunt la Open. Dar zau ca nu dau castig 100% celor de la Open!

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de NoRo Vezi post
                    O idee exceLentă! Si caștigătorul sa joace o altă finală cu loc 1 de la începători.
                    Eu sunt sigur ca Avansatii nu o sa faca de rusine! Chiar o sa fie surprize!

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de wischegg Vezi post
                      Daca diferenta nu e atat de mare, va asteptam la Open !
                      Ca sa poti simti pe pielea ta trebuie sa fii pe Loc1 ori la Avansati ori la Open! iar apoi sa-ti tremure"izmenele" ca te faci de rusine!

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Radu Serban Vezi post
                        Ca sa poti simti pe pielea ta trebuie sa fii pe Loc1 ori la Avansati ori la Open! iar apoi sa-ti tremure"izmenele" ca te faci de rusine!
                        Radule,tu aici mizezi pe componenta psihica care apasa pe ”umerii”openistului,dar nu cred ca este asa.Openistii sunt ”caliti”in multe meciuri grele si importante,meciul cu amatorul nu poate fi unul greu,probabil ca-l va trata ca un meci de relaxare.Apoi privind prin prisma organizatorului de turnee,care oricum are cheltuieli multe si unele neprevazute,nu cred ca acestuia din urma ii va conveni sa mai cheltuiasca niste bani in plus pentru o cupa ”reprezentativa-teapana”,numai sa premieze un jucator care disputa NUMAI un singur joc si care ,de regula se si stie in proportie de 99%,castigatorul meciului respectiv.
                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                          Radule,tu aici mizezi pe componenta psihica care apasa pe ”umerii”openistului,dar nu cred ca este asa.Openistii sunt ”caliti”in multe meciuri grele si importante,meciul cu amatorul nu poate fi unul greu,probabil ca-l va trata ca un meci de relaxare.Apoi privind prin prisma organizatorului de turnee,care oricum are cheltuieli multe si unele neprevazute,nu cred ca acestuia din urma ii va conveni sa mai cheltuiasca niste bani in plus pentru o cupa ”reprezentativa-teapana”,numai sa premieze un jucator care disputa NUMAI un singur joc si care ,de regula se si stie in proportie de 99%,castigatorul meciului respectiv.
                          In ultima confruntare ,cu mine,ai pierdut 2-0! La 4 si 5!Uar din p.d.v.al banilor sustin eu,Radu Serban, aceasta CUPA!
                          un an de zile!

                          Comentariu


                          • #14
                            Radule, se vede ca ai lipsit o perioada lunga de la turnee. între timp, diferența dintre open si avansati a crescut foarte mult. Trecând la open, o sa simți asta , pe pielea ta.

                            Comentariu


                            • #15
                              Ca tot veni vorba, voi reintroduce pe site Topul celor mai bine clasati jucatori, sortati dupa numarul de trofee castigate - Open si Amatori - asa vom putea vedea mai bine care-i treaba
                              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • #16
                                Aici vorbim de locul 1 de la open cu locul 1 de la avansati si asa diferenta va fi si mai mare.

                                Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk
                                Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                BH:Yasaka Rakza X max

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de ivamaistru Vezi post
                                  Aici vorbim de locul 1 de la open cu locul 1 de la avansati si asa diferenta va fi si mai mare.

                                  Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk
                                  Subscriu !
                                  Daca tot se vrea a se face ceva spectaculos, se poate creea un turneu pe an cu top 12 la fiecare categorie ! Deja exista precedent cu categoria OPEN plus( jos palaria pentru aceasta idee). Tot pe viitor sper sa fie primiti si cei din divizia A. Nu avem decat de castigat.
                                  Blade : Butterfly Timo Boll W7
                                  FH: Cornileau Target GT
                                  BH:
                                  Cornileau Target GT
                                  Tel : 0752 155 898



                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                    Radule, se vede ca ai lipsit o perioada lunga de la turnee. între timp, diferența dintre open si avansati a crescut foarte mult. Trecând la open, o sa simți asta , pe pielea ta.
                                    Intr-adevar am cam lipsit in ultimii 5 ani de la turnee.Ai dreptate Titi!
                                    Dar tot mi se pare o lupta,o inclestare pentru o Supercupa!
                                    Chiar daca lupta este inegala!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Fiecare are sansa lui!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Sansa bate de mai multe ori la usa, dar de cele mai multe ori nu este nimeni acasa. Ca sa fie imbratisata opinia dvs. as vedea rostul disputarii acestui trofeu o singura data pe an, la inceputul sezonului...ca in fotbal, intre adevaratii campioni. Stima!
                                        Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de NoRo Vezi post
                                          Sansa bate de mai multe ori la usa, dar de cele mai multe ori nu este nimeni acasa. Ca sa fie imbratisata opinia dvs. as vedea rostul disputarii acestui trofeu o singura data pe an, la inceputul sezonului...ca in fotbal, intre adevaratii campioni. Stima!
                                          Noro,lasa omul in pace,ca daca ii dai apa la moara cine stie ce idei mai apar pe aici!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de NoRo Vezi post
                                            Sansa bate de mai multe ori la usa, dar de cele mai multe ori nu este nimeni acasa. Ca sa fie imbratisata opinia dvs. as vedea rostul disputarii acestui trofeu o singura data pe an, la inceputul sezonului...ca in fotbal, intre adevaratii campioni. Stima!
                                            Eu stiu sportivi care chiar daca sa afla la Amatori fac fata cu brio la Openisti!
                                            Stefan Rusu din Cluj, Bela Szakacs din Deva,iar lista ar putea continua!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Presiunea este doar pe Openisti!
                                              Atentie, punctele nu iti dau adevarata valoare!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de Radu Serban Vezi post
                                                Eu stiu sportivi care chiar daca sa afla la Amatori fac fata cu brio la Openisti!
                                                Stefan Rusu din Cluj, Bela Szakacs din Deva,iar lista ar putea continua!
                                                Ambii jucatori mentionati sunt incadrati la categoria Open....Domnule organizator....urmariti cu atentie!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de Ion Marius Vezi post
                                                  Ambii jucatori mentionati sunt incadrati la categoria Open....Domnule organizator....urmariti cu atentie!
                                                  Chiar crezi ca nu stiam?

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X