Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Unde a plecat sigla forumului?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Unde a plecat sigla forumului?

    Unde a plecat sigla forumului?
    Blog de tenis de masă

  • #2
    Probabil nu mai permite Bulletinul....
    Vor reclama personala..cine stie..

    PS: Frumos blog, bafta în continuare, sunt foarte utile informațiile.
    Ultima editare de Rosetionut; 24.iun.2016, 20:05.
    Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

    Comentariu


    • #3
      Cred că e de la vreun update, care a înlocuit fișierul...
      Blog de tenis de masă

      Comentariu


      • #4
        Update sau...lipsa lui.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de grasomega Vezi post
          Unde a plecat sigla forumului?
          Mersi de sesizare, am facut update la ultima versiune si am uitat de sigla.
          Rezolvat acum.
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Bogdan V Vezi post
            Update sau...lipsa lui.
            Postat în original de clau Vezi post
            ...update la ultima versiune si am uitat de sigla.
            Presupun, domnule Clau, ca acel "Nu-mi place" de mai sus a fost o eroare din partea dvs., dat fiind faptul ca am sugerat existenta unei lipse din update-ul recent, ceea ce s-a dovedit perfect adevarat, nu?
            In cazul in care, totusi, ati considerat inoportun comentariul meu, va multumesc pentru apreciere...chiar daca este negativa.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Bogdan V Vezi post
              Presupun, domnule Clau, ca acel "Nu-mi place" de mai sus a fost o eroare din partea dvs., dat fiind faptul ca am sugerat existenta unei lipse din update-ul recent, ceea ce s-a dovedit perfect adevarat, nu?
              In cazul in care, totusi, ati considerat inoportun comentariul meu, va multumesc pentru apreciere...chiar daca este negativa.
              Update-urile sunt intotdeauna la zi pe forumul tenisdemasa!
              - Sistem
              - tapatalk
              - like-dont like
              - iTrade (pt sectiunea vanzari)
              - traducere in romana cu diacritice (deoarece fiecare update de forum implica update de language))
              - auto youtube link converter
              - statistici
              - banere
              - versiunea "mobile"
              - postimage pt. poze,
              - si multe altele...etc

              In plus, incerc sa fac update-urile in momente in care un downtime de 5-10 minute nu influenteaza utilizatorii, adica pe cat posibil dimineata devreme sau noaptea tarziu.
              In loc de aprecieri primesc ironii ieftine. Deci un "nu-mi place" care nu a fost din greseala. Nu ca ar avea un impact extraordinar acest :"nu-mi place", pana la urma e simbolic.

              Scaparea mea a fost ca am uitat sa copiez vechiul banner, pe aceasta cale ii multumesc lui grasomega pentru sesizare.
              In loc de ironii astept sesizari concrete, pe care incerc sa le rezolv prompt intotdeauna.
              lemn: Waldner Dotec Carbon
              fețe: Dignics 05/Dignics 05

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de clau Vezi post
                Am considerat mesajul d-voastra fara sens, chiar ironic.
                Nu este prima data cand se intampla acest lucru si, din pacate, chiar daca v-am demonstrat de-a lungul timpului ca nu am nici cea mai mica intentie de a leza, intr-un fel sau altul, pe dvs. sau echipa de moderare (chiar va rog sa va aduceti aminte de sugestiile pe care vi le-am facut vis-a-vis de regulamentul de postare in aria comerciala, unele dintre ele chiar fiind implementate in actualul regulament), observ ca o simpla postare, la subiect, va creeaza un discomfort pe care nu-l inteleg...
                In concluzie imi cer scuze pentru aceasta discutie si pentru faptul ca postarea mea de mai sus a lasat loc de interpretari.

                Succes la moderare!

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Bogdan V Vezi post
                  din pacate, chiar daca v-am demonstrat de-a lungul timpului ca nu am nici cea mai mica intentie de a leza, intr-un fel sau altul, pe dvs. sau echipa de moderare
                  Chiar fara intentie o faceti.
                  Luati in calcul ca oamenii nu sunt la fel, ceea ce lezeaza pe unul nu lezeaza pe celalalt.
                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X