Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete PIPS OUT YASAKA COBALT ALPHA si ORTHODOX(noi,sigilate)

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS fete PIPS OUT YASAKA COBALT ALPHA si ORTHODOX(noi,sigilate)

    Fata pips out YASAKA COBALT ORTHODOX (ROSIE) PRET 110 LEI.-PRET NOU 100 LEI

    Fata pips out YASAKA COBALT ALPHA (ROSIE) PRET 110 LEI.-PTER NOU 100 LEI

    OFERTA - 150 LEI AMBELE FETE !!!!!!!!!!!!

    Fetele sunt noi ,sigilate in ambalajul de producator.
    Cine doreste poze ,ii trimit pe email sau whatsapp, NU am reusit sa le incarc aici.

    CONTACT : ADRIAN -TEL.0724202213
    Transport gratuit posta romana (cumparatorul vireaza banii in cont),15 lei ramburs posta romana(numai la persoane cu cel putin 3 luni vechime pe forum),25 lei Fan Curier (cumparatorul vireaza contravaloarea produsului + 25 lei in cont).
    Ultima editare de adriannn; 16.iun.2017, 03:16. Motiv: actualizat
    Blade TESTE
    Fh TENERGY
    ​Bh IARBA UZATA

  • #2
    Salut ADI te sun eu miine pentru spinlord defender ok? Pe la 09.30,te sun eu,mersi.

    Comentariu


    • #3
      LEMN SPINLORD DEFENDER NEW MANER ST(drept)-pret 150 lei -VANDUT
      Blade TESTE
      Fh TENERGY
      ​Bh IARBA UZATA

      Comentariu


      • #4
        Reducere 10% pentru cine cumpara lemn + fata
        Reducere 20% pentru cine cumpara lemn + 2 fete
        Blade TESTE
        Fh TENERGY
        ​Bh IARBA UZATA

        Comentariu


        • #5
          Marfă foarte bună.
          Super vânzător.Un om de încredere.
          Spor la vânzare.Stimă.

          Comentariu


          • #6
            Toate produsele au -5% din pret.....
            Blade TESTE
            Fh TENERGY
            ​Bh IARBA UZATA

            Comentariu


            • #7
              Toate produsele -5% din pret.....
              Blade TESTE
              Fh TENERGY
              ​Bh IARBA UZATA

              Comentariu


              • #8
                Salut iarba rosie e long pimps?

                Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  [QUOTE=grizly1973;314895]Salut iarba rosie e long pimps?

                  http://www.tabletennisdb.com/pips/darker-jayro.html
                  Type Long pips
                  Approx. $ 45 USD
                  Update Price
                  BUY ONLINE FROM...
                  Buy Darker Jayro from TABLETENNIS11.COM
                  User Ratings (2)
                  Speed 4.5
                  Spin 4.5
                  Control 8.0
                  Deception 8.0
                  Reversal 7.0
                  Weight 2.0 Light
                  Sponge Hardness 4.0 Medium
                  Consistency (not rated)
                  Durability (not rated)
                  Overall 9.0
                  Manufacturer Details
                  Type Long pips
                  New long pimple rubber from Darker is perfect tool for stopping topspin balls, chop defense and push. You can easy change the distance to from blocking close at the table to defending in the middle zone.High spin reversal... Made in Japan.
                  Expand
                  Reviews (2)
                  iu71 on 7/12/2014
                  Very good rubber. Very similar to TSP curl p1r, but with more control (the sponge is softer). Less deception near table. Very high spin reversal.
                  Blade TESTE
                  Fh TENERGY
                  ​Bh IARBA UZATA

                  Comentariu


                  • #10
                    Faceti schimburi?

                    Comentariu


                    • #11
                      Preturi foarte nesimtite.Exemplu:Nittaku Septear la magazin este 219 lei el mi-l vinde mie cu 220.Fata Darker Jayro e 40 de dolari noua el mi-o vinde mie cu 150 lei.Lemnul Andro Fibercomp e 44 euro nou la magazin.Eu nu vorbesc din basme astea sunt preturile la o scurta cautare pe google,daca ma chinui le gasesc si mai reduse.Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar sunt oameni mai batrani care nu se pricep,merg pe incredere ca vai doamne sunt mult mai scumpe la magazin si se pacalesc singuri.Un lemn care in magazin e 240 de lei,mai mult de 140-150 nu ai cum sa imi ceri pe el.Iar un timo boll alc care e 700 de lei la magazin mai mult de 400 nu iei in veci pe el chiar daca are /doar cateva ore/.Asa merg treburile nu va mai c@ca"i pe voi atat ca nu va sta bine.

                      Comentariu


                      • #12
                        Ma scuzati ca ma bag peste anuntul omului dar am simțit nevoia sa intervin mai ales ca aluzia la alc care il am la vanzare si l-a care d-l bogdan mi-a făcut o oferta de 300 de roni pe care nu am acceptat-o!fiind nou pe forum domnia sa trebuie să înțeleagă ca astea sunt preturile! ?ți convine bine nu cumperi din alta parte sau nou!ca sa va fac sa înțelegeți sunt oameni care au cumpărat materiale noi! Nu cred ca o sa găsiți pe nimeni sa cumpere un produs nou si sa vi-l vanda la jumătate de preț! Cui ii convine sa iasa in pierdere! ?asa ca va rog sa nu denigram pe alții! Zi bună!
                        tb alc t05/t05 fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de BogdanZLC Vezi post
                          Preturi foarte nesimtite.Exemplu:Nittaku Septear la magazin este 219 lei el mi-l vinde mie cu 220.Fata Darker Jayro e 40 de dolari noua el mi-o vinde mie cu 150 lei.Lemnul Andro Fibercomp e 44 euro nou la magazin.Eu nu vorbesc din basme astea sunt preturile la o scurta cautare pe google,daca ma chinui le gasesc si mai reduse.Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar sunt oameni mai batrani care nu se pricep,merg pe incredere ca vai doamne sunt mult mai scumpe la magazin si se pacalesc singuri.Un lemn care in magazin e 240 de lei,mai mult de 140-150 nu ai cum sa imi ceri pe el.Iar un timo boll alc care e 700 de lei la magazin mai mult de 400 nu iei in veci pe el chiar daca are /doar cateva ore/.Asa merg treburile nu va mai c@ca"i pe voi atat ca nu va sta bine.



                          Salut, si bun venit pe Forum,,, !!! Dar frumoasa intrare ti ai facut.... Ati dai seama ce descoperire mare ai facut cum ai intrat aici pe Forum....?! noi toti care suntem aici de atata timp pe forum suntem de pe alta planeta, si ce noroc ca ai venit tu sa ne spui.....nu ?.... In primul rand aici se respecta colegi, si mai ales ca este mai mare ca si tine.... Daca nu sti cum sta treaba pe aici mai bine intreaba,,, nimeni nu pacaleste pe nimeni daca vrei sa sti, fiecare lemn si fata de paleta are pretul lui, uneori sunt mai scumpe aletori sunt la reduceri..... si daca vrei sa cumperi dintr o alta tara cumpara sa vezi cat te costa transportul si mai vorbim.... nimeni nu te obliga sa cumperi de la colegul nostru Adrian.... Sa sti ca suntem destui pe forum care daca cineva sare calul stim sa i spunem frumos acest lucru fara sa jignim pe cineva........... Adrian este om de treaba si daca chiar ati doreai sa cumperi ceva de la el puteai sa l suni si te intelegeau cu el fara probleme...
                          Ultima editare de leo33; 15.aug.2016, 12:22.

                          Comentariu


                          • #14
                            Dl Adrian este un om de nota 10+.
                            Domnia sa nu doreste sa pacaleasca pe nimeni,exact cum a zis si dl Leo este un om de treaba.
                            Eu de exemplu am apelat la domnia sa si ma ajutat.Nu pot decit sa spun ,,Jos pălaria''.Recomand cu multa placere acest domn care ptr. mine este un om deosebit de special.Sanatate,bucurii si cit mai multe clipe fericite alaturi de cei dragi.
                            Cu stima si respect.REMUS TROCARU - TULCEA.

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de BogdanZLC Vezi post
                              Preturi foarte nesimtite.Exemplu:Nittaku Septear la magazin este 219 lei el mi-l vinde mie cu 220.Fata Darker Jayro e 40 de dolari noua el mi-o vinde mie cu 150 lei.Lemnul Andro Fibercomp e 44 euro nou la magazin.Eu nu vorbesc din basme astea sunt preturile la o scurta cautare pe google,daca ma chinui le gasesc si mai reduse.Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar sunt oameni mai batrani care nu se pricep,merg pe incredere ca vai doamne sunt mult mai scumpe la magazin si se pacalesc singuri.Un lemn care in magazin e 240 de lei,mai mult de 140-150 nu ai cum sa imi ceri pe el.Iar un timo boll alc care e 700 de lei la magazin mai mult de 400 nu iei in veci pe el chiar daca are /doar cateva ore/.Asa merg treburile nu va mai c@ca"i pe voi atat ca nu va sta bine.
                              D-le Bogdan...eu nu cred ca treaba sta chiar asa...exemplu fata jayro este numai in Japonia eu acolo am vazut-o nu mai stiu la ce pret.treaba este asa.pune transport si mai pune vama.japonezul nu este chinez pune exact valoarea produsului.Toate produsele daca se gasesc in Europa mai au si transport....si in alta ordine de idei ,este marfa mea eu o mai si negociez dupa cum vezi sunt reduceri si de 20%....
                              E cu reducere de 20% cum este pretul? o fi bun sau nu?
                              P.S.mi-ai poluat postul degeaba!!!! Cine cumpara se uita inainte si sigur v-a lua o decizie corecta.Dar de tu esti din Caracal,nu degeaba se spune ca acolo s-a rasturnat o caruta ....,,,ceva de genu.Imi pare rau dar cred ca si tu ai fost pe acolo.....

                              - - - Actualizat - - -

                              Fata Darker Jayro e 40 de dolari noua el mi-o vinde mie cu 150 lei.(citat)

                              Dupa cum bine vezi fata mea Jayro este nou nouta ,patrata....40 usd e in pret la magazine fara transport sau taxe.
                              La mine toate materialele sunt noi in afara de lemnul andro,care este doar incercat si sincer eu fara 50E nu l-am gasit +transport....
                              Asa ca d-le bogdan cumpara sau ofera tu material noi cu pret la jumatate ca o sa cumpar si eu....oare va cumpara cineva de la tine?vezi ca locuiesti intr-o zona unde s-a ........adaica o masina mare a intrat peste o caruta si caruta s-a rasturnat...Vrea sa cred ca nu te aflai in caruta....
                              Blade TESTE
                              Fh TENERGY
                              ​Bh IARBA UZATA

                              Comentariu


                              • #16
                                Buna, la schimb cu un timo boll offensive pt Nittaku septear? plus o mica diferenta? din partea mea... il puteti vedea pe forum la d-nul Dark etc

                                - - - Actualizat - - -

                                Pe forum gasiti lemnul meu la Darksideofthiemoon ms
                                Primorac carbon tamca 5000
                                fh tenergy 05
                                bh rakza 7 soft

                                Comentariu


                                • #17
                                  Am scris ca nu fac schimburi...,imi pare rau.....
                                  Blade TESTE
                                  Fh TENERGY
                                  ​Bh IARBA UZATA

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    ok multumesc, daca ma hotarasc sa il iau cash va contactez o zi buna !!!
                                    Primorac carbon tamca 5000
                                    fh tenergy 05
                                    bh rakza 7 soft

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      O sa iti fac in pret bun sa te bucuri de el
                                      Blade TESTE
                                      Fh TENERGY
                                      ​Bh IARBA UZATA

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Valabil

                                        - - - Actualizat - - -

                                        Valabil doar urmatoarele:
                                        LEMN NITTAKU SEPTEAR NOU CUTIE ORIGINALA MANER FL-220 LEI -pret nou 200 lei
                                        LEMN SPINLORD DEFENDER NEW MANER ANATOMIC-pret 150 lei pret nou 140 lei
                                        LEMN ANDRO FIBERCOMP MANER ST(drept) doar incercat-pret 180 lei pret nou 170 lei
                                        Blade TESTE
                                        Fh TENERGY
                                        ​Bh IARBA UZATA

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de nduviscaria Vezi post
                                          Ma scuzati ca ma bag peste anuntul omului dar am simțit nevoia sa intervin mai ales ca aluzia la alc care il am la vanzare si l-a care d-l bogdan mi-a făcut o oferta de 300 de roni pe care nu am acceptat-o!fiind nou pe forum domnia sa trebuie să înțeleagă ca astea sunt preturile! ?ți convine bine nu cumperi din alta parte sau nou!ca sa va fac sa înțelegeți sunt oameni care au cumpărat materiale noi! Nu cred ca o sa găsiți pe nimeni sa cumpere un produs nou si sa vi-l vanda la jumătate de preț! Cui ii convine sa iasa in pierdere! ?asa ca va rog sa nu denigram pe alții! Zi bună!
                                          Asta este piata cruntă!!! Iesi cu masina noua din reprezentanță si a scazut pretul cu 30%. Asa consider si la lemne...desfaci cutia scade pretul cu 30% iar daca joci <cateva ore ???> atunci scade pretul virtiginos, nicidecum la pretul din magazin !!! Asa functioneaza piata capitalisto-imperialista, sau așa ar trebui... însă pe acest forum pe care sunt de cativa anisori, am observat ca lucrurile stau putin cam altfel.
                                          priviti cum dicteaza prețurile, o piață liberă http://www.olx.ro/oferta/lemne-butte...tml#2a8a324936
                                          Ultima editare de Masaro; 20.sep.2016, 02:48.
                                          Blade: BTY Timo Boll ALC
                                          Fh : Tibhar Evolution MX-P
                                          Bh : Tibhar Genius

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Masaro Vezi post
                                            Asta este piata cruntă!!! Iesi cu masina noua din reprezentanță si a scazut pretul cu 30%. Asa consider si la lemne...desfaci cutia scade pretul cu 30% iar daca joci <cateva ore ???> atunci scade pretul virtiginos, nicidecum la pretul din magazin !!! Asa functioneaza piata capitalisto-imperialista, sau așa ar trebui... însă pe acest forum pe care sunt de cativa anisori, am observat ca lucrurile stau putin cam altfel.
                                            priviti cum dicteaza prețurile, o piață liberă http://www.olx.ro/oferta/lemne-butte...tml#2a8a324936



                                            cum este pretul asa este si produsul..... dute repede si cumpara ...... ,,,,,, o sa te alegi cu o Clona frumoasa....


                                            ,,,,,,,,,,,,,,este o Clona




                                            ,,,,,,,,,,,,,, Original
                                            Ultima editare de leo33; 20.sep.2016, 05:52.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Korbel da!primoracul pare original si oricum nu se vinde la prețul mai mic decât ar fi pe forum! Mare atenție la clone ca zici ca ai dat lovitura si de fapt. ..
                                              tb alc t05/t05 fx

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                - - - Actualizat - - -

                                                Postat în original de nduviscaria Vezi post
                                                Korbel da!primoracul pare original si oricum nu se vinde la prețul mai mic decât ar fi pe forum! Mare atenție la clone ca zici ca ai dat lovitura si de fapt. ..


                                                GLUMESTI..Geo..?.....tot ce sunt acolo sunt clone curate....

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Da sunt clone!poate se asemana la aspect dar nu au nici o treaba cu originalul la joc ma refer!se aseamănă cu lemne chinezești!
                                                  tb alc t05/t05 fx

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X