Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Arad - 03.09.2016 (Zona 7)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitări organizatorilor pentru buna primire și desfășurare a Turneului de Tenis!! Oravita vă saluta și va așteaptă pe toți pe data de 17-09-2016 la Turneul A de la Oravita.. 👍 👍 👍

    Comentariu


    • M-am revigorat puțin

      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

      Comentariu


      • A fost un turneu frumos, felicitari si organizatorilor...!!! Felicitari tuturora, si premiantilor....

        in mod special felicitari lui Fekete Istvan pt locul 1. prima lui realizare...... ....tine-o tot asa

        Comentariu


        • Si bine inteles felicitari locului 3 de care era sa uit Postelnicu Mihai!!!!!
          Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

          Comentariu


          • Deian Sorescu, mă bucur că, datorită unor prieteni de la aviație, am avut ocazia să joc în Reșița, câteva seturi cu tine!.. Și că, întâmplător ți-am luat unul.
            Nu știu când se va ivi un alt prilej, pentru că Reșița e atât de departe..

            Felicitări pentru evoluția ta, turneu de turneu!
            Ultima editare de - Marcel -; 04.sep.2016, 16:24.

            Comentariu


            • Felicitari participantilor ( mai putin celor care au folosit mijloace neortodoxe ca sa cistige ) si mai ales cistigatorilor. Multumim gazdelor pentru organizare si ospitalitate ( tuica a fost excelenta dar m-a cam muiat ). A fost frumos. Sa ne vedem sanatosi la Oravita !

              Comentariu


              • Felicitari tuturor celor implicati la acest turneu

                Felicitari tuturor si in primul rand participantilor insa sa nu uitam nici pe cei care au stat in spate de exemplu cei care au carat mesele sau domnul care a facut gulasul .
                Nu pot sa nu remarc faptul ca aradeni au luat partea leului la acest turneu , la avansati finala aradeana deosebit de spectaculoasa intre Sorin Mirza si Struna Ionut iar la open Bogdan si Victor au fost si ei pe podium .
                Sunt foarte bucuros ca am reusit sa castig turneul chiar daca este vorba de incepatori .
                Tin sa multumesc celor care m-au facut sa indragesc lumea Amatur si sa trec mult mai usor peste amaraciunea creata de faptul ca nu mai pot juca fotbal ( am ligamentul incrucisat anterior rupt ) adica Ghita Lacatis ( care practic m-a si adus in lumea Amatur ) si Neamț Doru . Cei doi avand un rol foarte important in progresul care l-am realizat de cand am intrat in Amatur (octombrie 2014) . Desi inconjurat de atata "iarba" am reusit sa rezist eroic si am ramas tot la soft si aici o contributie important are Tisza Jozsi care incheie trio-ul cu care joc in general.
                In ultima vreme (rar dar mai bine decat deloc ) am avut sansa sa beneficiez si de ajutorul celor mai buni jucatori din "Amatur - Arad" adica Bogdan si Victor si le multumesc pentru asta.
                Multumesc mult celor care m-au sustinut pe parcursul intregului turneu si mai ales in finala si cuvintelor frumoase scrise de Neamț Doru si Dani Leo .
                Inainte de-a incheia acest post tin sa mai felicit in mod special si pe cel mai bun jucator de la aceasta editie a turneului regional A+ Deian Sorescu si pe colegi de pe podiumul la incepatori Horvath Mircea si Postelnicu Mihai .
                Sanatate si numai bine si sa ne vedem la cat mai multe turnee !
                Pitzi -Fekete Istvan

                Comentariu


                • Felicitari Pitzi si la cat mai multe cupe ������
                  Si ma bucur ca te-am adus in lumea asta frumoasa "Amatur"

                  Comentariu


                  • E clar ca Aradul a stapanit acest turneu atat prin clasarea aradenilor pe podium cat si prin desfasurarea turneului, tin sa ii felicit pe toti cei care au fost pe podium la toate cele trei categorii, iar pentru ca m-am simtit bine la Arad nu pot decat sa-i multumesc echipei organizatorice, si il felicit special pe Piti pentru ca a reusit sa castige concursul pe langa munca depusa in spatele tastelor. Sa ne intalnim cu bine la urmatoarele turnee!

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X